Autor Tema: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI  (Pročitano 19042 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #15 poslato: 6. oktobar 2015, 21:33:37 »
Grupa D
2.Mec

GoranTZ - Pilojac 2:2




Zanimljiv mec gosti su imali apsolutnu dominaciju a ja sam svoje sanse vrebao iz kontranapada pa sam na kraju uspio doci do boda. Kisa je ucinila mec jos zanimljivijim, GG Pilojac !!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

BobSacamano

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #16 poslato: 7. oktobar 2015, 03:31:50 »
Grupa B

chelikmanutd - BobSacamano 2:3


« Poslednja izmena: 7. oktobar 2015, 03:45:44 od strane BobSacamano »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz

cvelenidza

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #17 poslato: 7. oktobar 2015, 19:57:30 »
Grupa C

Huracan (cvelenidza) - Emelec (Ax Moon) 0-0


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ax ne moze da pravi sobu, pa sam ponovo ja bio domacin...

Huracan (cvelenidza) - Emelec (Ax Moon) 2-0



edit: zaboravili smo ax i ja da slikamo postavke na startu meca...pa smo to odradili kasnije, ax se setio...ja sam ponovo zaboravio u drugoj da slikam :(
« Poslednja izmena: 7. oktobar 2015, 20:01:59 od strane cvelenidza »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #18 poslato: 7. oktobar 2015, 20:50:34 »
Važno obaveštenje:

Ljudi već su počeli neki problemi sa optuživanjem kako protivnici nisu podesili pravilno support. Posle nekih žalbi uočio sam da je moguće menjati u toku igre sve osim pass support-a.
Znam da je nekima čudno što pojedini igrači imaju procenat dodavanja 70+ % ili izuzetan procenat realizacije šansi ali shvatite da je ovo mnogo ozbiljniji oblik igranja PES-a od standardnog, arkadnog, i da ga igraju ozbiljniji igrači (uglavnom stariji, dosta nas ovde ima 30+ godina), ljudi sa ozbiljnijim pristupom svemu ovome i da je i taj procenat uspešnosti dodavanja i dobra realizacija plod vežbe, a ne nužno varanja. Ja imam pas oko 70% uglavnom i onaj ko mi kaže da varam poslaću ga u Šišatovac :).

Lično verujem svakome od vas da ste postavili pravilna podešavanja i nema potrebe više da se slikaju ista na početku meča, samo jednostavno proverite da li to stoji kako treba sve (posebnu pažnju obratite na šut, pošto je blizu trough pass i onda zna da ostane šut basic). Trough pass može biti basic ili advanced, po vašoj želji.
Imao sam takav slučaj kada sam greškom ostavio basic šut ali sam provalio posle i zamolio Wulf-a da ponovimo mečeve. Isto tako računam na vašu savest da ćete ovo igrati onako kako treba da se igra. Nemojte bre da bude optuživanja pojedinih igrača bez nekog posebnog razloga. Pogotovo igraca koji ne govore srpski, stranaca, koji su slučajno naleteli ovde kucajući u google-u "full manual pes 2016 pc". Nisu oni ovde zato što su bolesni ili iskompleksirani pa navodno došli da podvaljuju nama, već su ljudi došli zato što smo jedan od retkih foruma na kojima postoji full manual turnir na PC-u. Došli su ljudi da se zabave i nemojte da ih terate odavde, ni njih ni naše domaće igrače. Nemojte da ovo pretvaramo u Farmu ili Parove.  

Shvatite da onaj koji vara (a siguran sam da nema takvih) je sam po sebi bolestan i nema potrebe da se spuštate na njegov nivo i započinjete neke zučne rasprave razmenjujući optužbe. Igrajte, vežbajte, doći ćete i vi na nivo kad će vam dodavanje i šutiranje ići jako dobro. To što vam sad ne ide ne daje vam za pravo da optužujete one koji vole i vežbaju takav način igranja pes-a. Postavite se u njihovu situaciju. Zamislite da ste odigrali preko 300 mečeva full manual, uvežbani ste maksimalno i onda vam dođe neko ko je juče počeo da koristi analog ili je odigrao 10 tekmi pa vam prebacuje nešto i optužuje vas. Nemojte to sebi da dozvolite. Nije sramota izgubiti, sramota je varati i optuživati nekog samo zato što vi niste na tom nivou.


Hvala.
« Poslednja izmena: 7. oktobar 2015, 21:05:11 od strane pilojac85 »
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, ZokiSS, Milos011, cvelenidza, CroW, gorantz, VajgadonnaDalabonna, AST

BobSacamano

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #19 poslato: 7. oktobar 2015, 21:04:22 »
Grupa B

Eldinho - BobSacamano 0:1

« Poslednja izmena: 7. oktobar 2015, 21:26:52 od strane BobSacamano »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, gustavo_fring, gorantz

cvelenidza

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #20 poslato: 8. oktobar 2015, 17:46:44 »
Grupa C
Atletico Mineiro (Crow) - Huracan (cvelenidza) 0-1


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Huracan (cvelenidza) - Atletico Mineiro (Crow)

bilo 1-0 za mene, i golman Mineira se izbagovao, otvorio mi se prazan gol i nisam hteo da dam gol...crow se naljutio misleci da ga ponizavam, medjutim, skroz suprotno, nisam hteo da takva sran.a konamija odlucuju ko ce da pobedi kada igramo manual...izabrali smo da igramo manual bas zbog toga da maksimalno smanjimo uticaj konamija, pa sam SAMO zbog toga doneo takvu odluku...jos jednom se izvinjavam Crow, nisam imao lose namere...necu bodove sa ovog meca, nek idu u pm...nije mi do njih...

crow mi prosledio ove ss sa meca...druge nemam...

 
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz, pilojac85, darko_pfc, BobSacamano, VajgadonnaDalabonna

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #21 poslato: 8. oktobar 2015, 18:52:02 »
Igrajte bre ljudi, ne igrate za pare vec iz zabave. Ja bih ga munuo Crow-u bez razmisljanja :D. Nema tu stednje protivnika, igra se full manual, jbg desavaju se greske golmana i u pravom fudbalu. Racunam 3 boda za Cveleta.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CroW, VajgadonnaDalabonna

senkavetra

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 630
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #22 poslato: 10. oktobar 2015, 11:30:01 »
Grupa B

1 mec
Profesor (PALESTINO) 0-2 senkavetra (SC INTERNACIONAL)

Zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /


2 mec
senkavetra (SC INTERNACIONAL) 1-0 Profesor (PALESTINO)
] [/URL]
Zuti kartoni: /
Crveni kartoni: /
Konfuzno u oba meca, od tri gola dva nesrecna (autogol i greska profesora pas meni u noge sa golmanom) i rezultati kao posledica toga, a ne zbog neke moje igre, u dva meca ja sam bio manje losiji.
GG Profesor
« Poslednja izmena: 10. oktobar 2015, 11:32:03 od strane senkavetra »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, gorantz, BobSacamano

BobSacamano

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #23 poslato: 11. oktobar 2015, 04:02:33 »
Grupa B

Senkavetra 1 - 1 BobSacamano




BobSacamano 4 - 0 Senkavetra

« Poslednja izmena: 11. oktobar 2015, 04:10:56 od strane BobSacamano »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz, pilojac85, senkavetra

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #24 poslato: 12. oktobar 2015, 00:59:02 »
Grupa A

Juan Aurich - Salecz016 0 - 2 SC Corinthians - Milos011

Prvi meč zanimljiv bez većih šansi u prvom poluvremenu. Na početku drugog dajem gol sa 30m. Naleteo i napucao... puno sreće. Posle iz kontre još jedan.


 
SC Corinthians - Milos011 2 - 0 Juan Aurich - Salecz016

 Drugi meč, iako je isti rezultat, Sale je igrao daleko bolje. U prvom poluvremenu sam se uglavnom branio i ispucavao loptu. Otud i tako očajan % dodavanja. U drugom iz dve nabačene lopte dajem dva gola. Realno, utisak mi je da sam dobio jer igram sa jačom ekipom.



Nije bilo žutih kartona.
« Poslednja izmena: 13. oktobar 2015, 21:41:27 od strane Milos011 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, salecz

cvelenidza

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #25 poslato: 12. oktobar 2015, 15:17:33 »
Grupa C

Sporting Cristal (shokanito) - Huracan (cvelenidza) 0-1


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Huracan (cvelenidza) - Sporting Cristal (shokanito) 0-0



u drugoj utakmici mnooogooo sansi za mene, par stativa...vidi se to umece kod odnosa ukupnih suteva i onih koji su isli u okvir gola :D za prvu se ne secam :)  

neki zakljucak je da se moze pristojno igrati dok ovi igraci - jadnici ne pocrkaju, a to je negde oko 40. minuta :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

Woolf82

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 314
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #26 poslato: 12. oktobar 2015, 18:51:38 »
Woolf-Zokis 1:2
prvi mec:

drugi mec:Zokis-Woolf 3:1
ne znam sta da kazem igram dobro sve al ne znam da sutiram hehe, to je moj protivnik iskoristio, sve cestitke dobra igra.
« Poslednja izmena: 12. oktobar 2015, 18:55:54 od strane Woolf82 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ZokiSS, pilojac85

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #27 poslato: 13. oktobar 2015, 21:31:00 »
Sao Paulo - AST 1 - 2  SC Corinthians - Milos011

Prvi gol dajem posle lako prodate lopte AST-a u odbrani pa mi nije bilo teško. Ubrzo drugi gol, posle mnogo sreće....njegov golman ispucava loptu po zemlji sa 16m do mog igrača koji sa skoro pola terena daje gol. AST smanjuje u drugom poluvremenu, ali ne uspeva da izjednači. Igrao je možda i bolje od mene, lepo kombinovao, ali mu nedostaje završnica.



SC Corinthians - Milos011 0 - 0 Sao Paulo - AST

Drugi meč prilično izjednačen i tvrd. Nije bilo 100% šansi, ali jeste nekoliko polušansi. Sve u svemu klasična dosadna fudbalska predstava, nešto kao kad gledate "jugoslovensku školu fudbala".



U oba meča nije bilo kartona.
« Poslednja izmena: 13. oktobar 2015, 21:38:28 od strane pilojac85 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: AST, pilojac85

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #28 poslato: 14. oktobar 2015, 00:23:22 »
SC Corinthians - Milos011 1 - 0 Nacional - Admiral_Kolchak

U prvoj sam uglavnom kontrolisao igru i pravio šanse. Protivnik se navikavao na manual komande. Gol postignut posle auta, ništa spektakularno.
Žuti karton za Nacional: De Los Santos



Nacional - Admiral_Kolchak 1 - 1 SC Corinthians - Milos011

Drugi meč potpuno drugačiji. On ima inicijativu, a ja se branim. Posle karambola u odbrani lopta ostaje kod njegovog napadača i daje gol. Posle par minuta, opet imam nenormalno mnogo sreće. Posle mog kornera, njegov golman u stilu Aumana (ko ne zna, sramota) sam sebi boksuje loptu u mrežu. Nije baš bilo boksovanje, pre odbojkaško kuvanje. I tako je meni X ko kuća.
U drugom meču nije bilo kartona.

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak, pilojac85

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: Copa Libertadores - GRUPE i IZVESTAJI
« Odgovor #29 poslato: 14. oktobar 2015, 17:30:16 »
GRUPA B

1.MEC
Woolf - goranTZ 3:1

Pred kraj utakmice nas je izbacilo pri rezultatu 3:1 za woolf-a (konami problem) tako da nemamo nikakvih slika, rezultat moze da potvrdi i woolf.

2.MEC
goranTZ - Woolf 3:2



Mislim da sam imao veci posjed i blagu inicijativu u oba meca (posebno u drugom) dok je Woolf svoju sansu trazio preko kontranapada, na kraju po jedna pobjeda na obje strane. GG
« Poslednja izmena: 14. oktobar 2015, 17:33:35 od strane gorantz »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85