Autor Tema: Izraz nezadovoljstva  (Pročitano 3929 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Izraz nezadovoljstva
« poslato: 28. septembar 2015, 00:35:06 »
Gustavo,

Svaka cast sto si preuzeo ligu na sebe, ali imam jednu zamerku.

Ako pravis zvanicni ranking turnir moras da das malo vise vremena za prijavu ili pak da najavis par dana unapred da bi ljudi znali da ce biti turnira.
Otvorio si temu u cetvrtak u 21:37h a prijave su trajale do subote u 15h. Po meni to je jako malo vremena pogotovo sto su u pitanju petak i subota. Ja sam na primer ovog vikenda bio van grada, otisao sam u petak ujutru i vratio sam se malopre i omasio sam prijavu.

Posto je sve vec pocelo ne zelim da se prijavim naknadno ali smatram da ubuduce moras da das malo vise vremena za prijavu ili bar da najavis turnir i prijavu nekoliko dana unapred.
Jedan i po dan od postavke posta je mnogo kratko.

Pozdrav i srecno u daljem radu druze!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac

salecz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 223
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/salecz
Re: Izraz nezadovoljstva
« Odgovor #1 poslato: 28. septembar 2015, 00:41:43 »
Prijave su trajale do danas u 18h cini mi se
Опет тата купио кера с плавом капицом
Криве ноге има и мрда палицом ав-ав
И ако вам се не свиђа ова песма наша
Ми ћемо је певати и опет опет опет...
 

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Izraz nezadovoljstva
« Odgovor #2 poslato: 28. septembar 2015, 00:43:48 »
Maki prijave su zatvorene danas (nedelja u 18h), bilo je sasvim dovoljno vremena što se vidi po broju prijavljenih igrača (55). Žao mi je što nisi stigao da se prijaviš, ali bilo je i više nego dovoljno vremena.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Izraz nezadovoljstva
« Odgovor #3 poslato: 28. septembar 2015, 00:51:26 »
Aha nisam dobro procitao. Prijave su bile otvorene od subote u 15h do nedelje u 18h. Izvinjavam se na tome. Znaci dva i po dana.
Ipak opet mi se cini da je sve nesto zbrzano bilo i prekratko trajalo ali dobro mozda gresim...nekako mi se nikad ranije nije desilo da propustim prijavu, ali dobro valjda se tako pogodilo.
Nadam se da ce za ligu biti vise vremena za prijavu (ili da cu da je vidim na vreme).

Hvala na odgovoru!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring

Tomek52

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
Re: Izraz nezadovoljstva
« Odgovor #4 poslato: 3. oktobar 2015, 11:04:11 »
Evo pozdrav ljudi,

evo malo i mene u ovoj temi da se osvrnem malo na vođenje turnira.Jer kolko vidim jedno se pisalo drugo se radilo, ako će se tako radit dalje mislim da će to jako negativno utjecat na ovaj forum.

evo da vam objasnim malo situaciju.

ranking turnir,ja sam izvucen protiv profesora. Pošto nisam imo neta nisam bio prva dva dana ni na chetu ni forumu,pa sam onda prego mobitela slao privatnu poruku gustavu dal se moze pričekat do petka sa rokom dok ne budem na netu, naravno to se dogodilo sto je fer i posteno,medutim kada se zakljucio rok nije bilo nista fer i posteno,
u stijeru u podne sam poslo profesoru pm dal je tu u petak da odigramo turnir,Naravno znao sam da ispadam ako ce on tu bit svaki dan i bas u petak nece moc vrlo sam svjestan tog bio. (slika)
No ja nisam od njega dobio nikakvu informaciju kad je on tu kad nije,jel moze jel ne moze,kolko ja znam chat nije jedini nacin komunikacije,te netko ne moze cijelo vrijeme bit na chetu i cekat da se neko javi,ali mnogi imaju samo trenutak da provjere forum i vide dal ima kakve poruke ili nema,ja konkretno ovdje nisam dobio nikakve poruke od profesora ni reply ni da je on meni prvi slao.

Ja ovdje ne trazim prolaz dalje samo se zelim osvrnuti na fair play da se ovakve stvari ne događaju ubuduce. Kao sto znate gustavo je objavio da je produzen rok te ako nema dokaza da ste "probali" komunicirat sa protivnik niko ne ide dalje. kao sto sam gore napiso ja nisam dobio nikakvu poruku od profesora. Mislim da se ovdje jasno vidi kako je gustavo iso na ruku "domaceg" igraca odnosno starijeg forumaša,ali ako to gledamo fer i posteno nesto sto je sam gustavo napiso nije postovao, pa mislim da ce ovakvih situacija bit još kod njegovog vođenja i liga i turnira,i da nece uvjek bit fer odluke.

ako gustavo sumnja u moje postenje na terenu i van njega ima nekolicina forumaša ovdje koje moze pitat kako se ja ponasam na forumu i van njega.
Ovdje sam odigro preko 100 utakmica pesa u prosle dvije sezone na pesu 15 i turnirima i imo sam samo jedan nekorektan klizeci start sa moje strane, i nakon moje potpuno fer reakcije da sam gustavu objasnio situaciju,mislim da nisam zasluzio da jedno pise  a drugo se napravi.

bez predrasude prema profesoru ili bilo kojem drugom forumasu , napiso sam ovo jedino iz razloga i iz samo jednog razloga da se ovakve stvari ne ponavljaju i da gustavo bude fer voditelj aktivnosti na forumu.

Tolko od mene lijep pozdrav.

ps. zaboravio sam napisat,da sam ja mogo fino bez ikakvih problema bit đubre i ne javit gustavu u kojoj sm situaciji te doc tu i onda oprevdano trazit prolaz.
« Poslednja izmena: 3. oktobar 2015, 11:08:17 od strane Tomek52 »
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Izraz nezadovoljstva
« Odgovor #5 poslato: 3. oktobar 2015, 11:26:03 »
Nije da se mesam, ali mislim da si pogresnoj osobi slao pm (nisam siguran)
Goran je slao prijavu za profesora, ali ako je to onaj profesor na kojeg ja mislim, njemu je nick na forumu vlakavlaka (na chatu je Profesor).
Link njegovog profila je ovo: http://www.pes-serbia.net/members/62574-vlakavlaka
:slap:
 

Tomek52

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
Re: Izraz nezadovoljstva
« Odgovor #6 poslato: 3. oktobar 2015, 11:38:49 »
bez obrzira dal sam poslo krivo il nije postena odluka bila donesena,a i kako da ja znam pise pot turnirom profesor i naravno da je za pretpostavit da je i na forumu profesor.
 

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Izraz nezadovoljstva
« Odgovor #7 poslato: 3. oktobar 2015, 12:22:49 »
Tomek reći ću i ovde kao što sam ti rekao na chatu. Jako sramno ponašanje sa tvoje strane. Sam si rekao da si svestan da si ti kriv i meni i Profesoru si poslao da si svestan da ako ne uspete da odigrate u petak da znaš da ti ispadaš. Eto, nisi mu čak ni poslao poruku preko foruma, slao si na pogrešan nick. Sada odjednom kada si pomislio da možeš da prođeš na mufte krećeš da pričaš drugu priču i da se boriš za svoj prolaz. Bilo je male dileme da li nijedan od vas da ne prođe ili da prođe Profesor koji je bio tu konstatno prva 4 dana kada tebe uopšte nije bilo. Ti ni u jednoj opciji nisi mogao da prođeš, jer si se pojavio u sredu (30.9.). Ti si dokazao da bi ti bilo draže da ste obojica ispali nego što je Profesor pošteno prošao i to govori o tvojoj časti i tvom navodnom fer pleju. Ja potpuno verujem u svoju odluku i rekao sam da će uvek biti nekog nezadovoljnog službenim rezultatom. Ovde je sve potpuno jasno tako da dalja rasprava ti stvarno ne ide u korist. Ja od ovog posla nemam koristi, zarade, niti bilo čega da bih ja donosio odluke u korist nekog.
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Izraz nezadovoljstva
« Odgovor #8 poslato: 3. oktobar 2015, 12:41:24 »
Kao jedan od 2 pomocnika Gustava slazem se sa njim. Mislim da je postupio po pravilima i savest mu je vise nego cista. Jbg Tomek, imali ste dovoljno vremena, nisi bio tu. Iako ima mnogo ucesnika ovde izaslo vam se u susret da se produzi rok malo da ne bi bilo sluzbenih, ali ni to nije bilo dovoljno.  

Kad hoces da posaljes nekome poruku na forumu pogledaj tamo prvo prijave za turnir pa vidi pod kojim nickom se prijavio covek, mislio sam da svi tako radite. Ispadao sam i ja sluzbenim rezultatom ranije, iako se covek nije pojavljivao. Nisam imao dokaz da sam mu poslao poruku, razmenio par poruka kroz inbox sa tadasnjim moderatorom za online (Tojom), rekao mi prakticno isto ovo sto je i tebi receno i to je kraj price bio. Ima tu dosta dobrih igraca koji su tako ispadali tako da nisi ni prvi ni poslednji. Nema potrebe da se sad ovde raspravljamo, nepotrebno se dize galama a ljudi koji nisu potpuno upuceni u pricu mogu svasta da pomisle. Bice jos mnogo turnira i ligaskog takmicenja i dovoljno prilika da pokazes svoje umece sa dzojpedom. Dobro si napredovao do sada tako da ne vidim razlog da se tvoj napredak zaustavi zbog jednog turnira.

Gustavo je prihvatio da vodi sve ovo i pored svojih privatnih obaveza. Na svima ostalima je da mu pomognemo svojim fer ponasanjem. Radi po pravilima koja je napisao i koja ste, nadam se, svi procitali, tako da nema potrebe komplikovati situaciju.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, Toja, gorantz