Autor Tema: Prijava za nove menadzere  (Pročitano 25511 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tomek52

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 198
    • Pogledaj profil
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #30 poslato: 21. novembar 2015, 15:45:45 »
L1. leka034
2. cvelenidza
3. DM11
4. VaLe
5. Seena_BIH
6. shokanito
7. Admiral
8. Salecz016
9. max
10. senkavetra
11. RedDevil
12. Bogi - Fakizmaj
13. Dan1lo
14. grobare
15. TasheTheMachine
16. alek878
17. slavko90
18. Tomek52
 

Dominik97

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 273
    • Pogledaj profil
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #31 poslato: 22. novembar 2015, 19:38:18 »
L1. leka034
2. cvelenidza
3. DM11
4. VaLe
5. Seena_BIH
6. shokanito
7. Admiral
8. Salecz016
9. max
10. senkavetra
11. RedDevil
12. Bogi - Fakizmaj
13. Dan1lo
14. grobare
15. TasheTheMachine
16. alek878
17. slavko90
18. Tomek52
19. Dominik97
 

braned98

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 193
    • Pogledaj profil
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #32 poslato: 15. decembar 2015, 20:43:12 »
L1. leka034
2. cvelenidza
3. DM11
4. VaLe
5. Seena_BIH
6. shokanito
7. Admiral
8. Salecz016
9. max
10. senkavetra
11. RedDevil
12. Bogi - Fakizmaj
13. Dan1lo
14. grobare
15. TasheTheMachine
16. alek878
17. slavko90
18. Tomek52
19. Dominik97
20. braned98
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #33 poslato: 20. decembar 2015, 22:28:48 »
1. leka034
2. cvelenidza
3. DM11
4. VaLe
5. Seena_BIH
6. shokanito
7. Admiral
8. Salecz016
9. max
10. senkavetra
11. RedDevil
12. Bogi - Fakizmaj
13. Dan1lo
14. grobare
15. TasheTheMachine
16. alek878
17. slavko90
18. Tomek52
19. Dominik97
20. braned98

Posle dosta razmišljanja, odlučio sam da odustanem od Manager lige, ima i lepih, ali nažalost i ružnih iskustva. Poenta igre je da se zablavljamo, bez obzira na rezultate, ali žao mi je što dosta njih to tako ne shvata. U poslednjih nedelju dana, ali pre doživeo sam dosta uvreda preko kojih ne želim i neću da pređem. Zahvalio bih se svima koji su me neizmerno podržavali(oni će se pronaći) i ponudili tim već od sledeće sezone, ali moraću da ga odbijem. Ne želim da ja kao pre svega, jedan fer igrač, jedan od najredovnijih budem najviše proganjan itd i sl... Pozdrav momci, želim Vam sve najlepše!
:)
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic, koca013, operativac, Loki87, internacional 1, alek878, gustavo_fring, javicuse, 186boris

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #34 poslato: 7. januar 2016, 15:02:59 »
Hvala svim forumasima koji su se prijavili za nasu ligu. Imponuje nam kada vidimo da se tako veliki broj ljudi prijavio za ucesce. Ipak ovog puta je bilo mesta samo za 7 novih menadzera. Kao sto znate izabrani su:

1. leka034
2. VaLe
3. Seena_BIH
4. max
5. senkavetra
6. Bogi - Fakizmaj
7. Dominik97


Nadam se da ce se brzo uklopiti u nas sistem i da cemo se svi lepo druziti. Jos jednom moram da napomenem i da upozorim da oni koji se ne budu pridrzavali pravilnika, kasnili sa mecevima ili na neki drugi nacin pravili probleme na kraju sezone (a mozda i pre) bice oduzet tim.

Svi koji su se prijavili a koji nisu dobili tim, nadam se da cete i dalje igrati na ovom forumu i cekati svoju priliku.


1. cvelenidza
2. shokanito
3. Admiral
4. Salecz016
5. RedDevil
6. Dan1lo
7. grobare
8. TasheTheMachine
9. alek878
10. slavko90
11. Tomek52
12. braned98

Srecni praznici i sve najbolje.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #35 poslato: 8. januar 2016, 04:32:23 »
Sada ste vec preterali .    Prijavio sam se za mng ligu prvi put  jos 2013 god, u pes 14 , i od tada svaki put obnavljao prijavu .  Kad neki put nisam dobio klub, bilo je objasnjenje ali on je u prednosti bio je i trener ,igro je vise klasika  ili ovo i ono .  Ali sada posle mislim desete vezane sezone klasik lige koju igram , redovan i bez sluzbenih mojom krivicom,  a bio sam i trener u mng,  da nedobijem klub ovo sve postaje previse lično .
      Za jednu osobu iz UO  koja je neprijateljski nastrojena prema meni  (zbog nekih ranijih sukoba misljenja ) znam ko je .    Sama me je izabrala za neprijatelja i napravila veliku gresku.  Za sukob misljenja nezameram tolko, svako ima svoje ,  ali ovo je nepravda , i sve ovo je  otislo predaleko .
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac, 186boris

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #36 poslato: 8. januar 2016, 10:52:51 »
podrzavam shokanitovu prijavu, lepo igra, na chatu je, odavno se prijavljuje, stari je online poznanik.

Ne znam iskreno sa kime ima sukob, nisam ni znao da tako nesto moze da utice na izbor igraca.
PSNID> operativac
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 186boris, shokanito

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #37 poslato: 8. januar 2016, 11:18:15 »
Ne znam sa kim ima sukob ali ni u jednom momentu nije raspravljano o njemu u negativnom kontekstu da je sa nekim u svadji (i ja sad prvi put cujem tako nesto). Jednostavno u ovom momentu, na osnovu svih informacija koje smo imali i iz klasik lige, on sada nije dobio tim. Sto ne znaci da nece dobiti ukoliko neko odustane.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #38 poslato: 8. januar 2016, 11:50:09 »
Shoka dobices klub, ne brini :)
Nastavi biti redovan (ili budi jos redovniji) u klasiku, i bez brige, dobices klub.
Ako nekome treba trener, vidi i to da budes.
:slap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz

NikolaPro

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 197
    • Pogledaj profil
Odg: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #39 poslato: 8. januar 2016, 22:57:33 »
1. cvelenidza
2. shokanito
3. Admiral
4. Salecz016
5. RedDevil
6. Dan1lo
7. grobare
8. TasheTheMachine
9. alek878
10. slavko90
11. Tomek52
12. braned98
13.NikolaPro
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, operativac

Nix92

  • Gost
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #40 poslato: 9. januar 2016, 01:08:39 »
Citat: Toja;1414238
Shoka dobices klub, ne brini :)
Nastavi biti redovan (ili budi jos redovniji) u klasiku, i bez brige, dobices klub.
Ako nekome treba trener, vidi i to da budes.

Mislim da je ovo odgovor sa kim je imao sukob, tacno se vidi Tojin sarkazam.

za Shokanita ne mogu nista lose da kazem, najverovatnije covek sa kim sam odigrao najvise prijateljskih utakmica na ovom pesu , od 12 uvece do 4-5 ujutru, FER PLEJ pre svega, dobar momak, potpisujem da ima najvise odigranih online meceva od svih nas na ovom pesu, ne moze niko da mu kaze da nije aktivan, to sto ne pise na chatu ne znaci da je covek neaktivan, ocekivao sam da ce da dobije klub iz svega navedenog, zao mi je sto je dosao opet  u takvu situaciju,  ovde sam sasvim neutralan, niti pricam sa njim o tome niti me je bilo sta pitao,  samo pokusavam da budem objektivan i realan u celoj prici, mislim da ste ovog puta stvarno pogresili sto se njega tice, bar da je neko od vas pokusao da ga kontaktira i poprica sa njim...

EDIT: Upravo sam proverio, covek je bio regularno prijavljen i za PES 14 i za PES 15, je l' vama to ne govori nista? Nemoguce da je neaktivan i da se samo prijavi da sara po forumu? Zamolio bih upravu da jos jednom porazmisli o shokanitu dok nije kasno, mislim da stvarno nije fer, mnogi od nas su dobili timove mnogo brze i bez neke prevelike aktivnosti, dajte coveku priliku da pokaze da gresite..
« Poslednja izmena: 9. januar 2016, 01:16:05 od strane Nix92 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc, shokanito, VajgadonnaDalabonna, 186boris, operativac

max

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #41 poslato: 9. januar 2016, 01:34:48 »
Ja bih zeleo dobrovoljno da ustupim Shokanitu svoj manager klub, ako ne postoji opcija da se uvede i 8. klub u novu ligu. Nemam trenutno mnogo vremena, i mislim da bi se Shokanito mnogo vise angazovao oko svega, i bio kompetentniji, i da jednostavno vise zasluzuje to.
Ako je, ipak, moguce uvesti jos jedan dodatni klub, to bi onda bila najbolja opcija.

Sportski pozdrav!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, darko_pfc, Hadis Zekic, MakiBor, shope, VajgadonnaDalabonna, 186boris

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #42 poslato: 9. januar 2016, 01:51:53 »
Citat: Nix92;1414342
Mislim da je ovo odgovor sa kim je imao sukob, tacno se vidi Tojin sarkazam.

za Shokanita ne mogu nista lose da kazem, najverovatnije covek sa kim sam odigrao najvise prijateljskih utakmica na ovom pesu , od 12 uvece do 4-5 ujutru, FER PLEJ pre svega, dobar momak, potpisujem da ima najvise odigranih online meceva od svih nas na ovom pesu, ne moze niko da mu kaze da nije aktivan, to sto ne pise na chatu ne znaci da je covek neaktivan, ocekivao sam da ce da dobije klub iz svega navedenog, zao mi je sto je dosao opet  u takvu situaciju,  ovde sam sasvim neutralan, niti pricam sa njim o tome niti me je bilo sta pitao,  samo pokusavam da budem objektivan i realan u celoj prici, mislim da ste ovog puta stvarno pogresili sto se njega tice, bar da je neko od vas pokusao da ga kontaktira i poprica sa njim...

EDIT: Upravo sam proverio, covek je bio regularno prijavljen i za PES 14 i za PES 15, je l' vama to ne govori nista? Nemoguce da je neaktivan i da se samo prijavi da sara po forumu? Zamolio bih upravu da jos jednom porazmisli o shokanitu dok nije kasno, mislim da stvarno nije fer, mnogi od nas su dobili timove mnogo brze i bez neke prevelike aktivnosti, dajte coveku priliku da pokaze da gresite..

Bože me sačuvaj, šta ti pričaš. Nikakav sukob ja sa shokom nikad nisam imao (ili bar ja ne znam za taj sukob?), niti znam na koga je mislio kada je rekao da je imao sukob. Shoku smatram fer igračem i to je to. A to što ti lobiraš za njega, može samo štetu da mu pravi, a ne korist...javljao si se i nekim članovima UO privatnim porukama da lobiraš za shoku (jako me podseća ova situacija na ono kad je hadis ko nenormalan lobirao za rikija, što je rikiju pravilo veću štetu nego korist). Na kraju krajeva, nije tvoje da se ovde mešaš kad će neko dobiti klub ili koliko je dugo neko prijavljen... postoje ljudi koji odlučuju o tome. Svako može da predloži nekog, i to je sasvim ok... ali ovo što ti radiš je očigledno lobiranje, a tako nešto ovde niko ne voli... jer se ne zna čiji interes stoji iza toga.
Osetio sam se prozvan (bez razloga) u tvom postu i moram na ovaj način da ti odgovorim. Ništa lično.

Citat: max;1414345
Ja bih zeleo dobrovoljno da ustupim Shokanitu svoj manager klub, ako ne postoji opcija da se uvede i 8. klub u novu ligu. Nemam trenutno mnogo vremena, i mislim da bi se Shokanito mnogo vise angazovao oko svega, i bio kompetentniji, i da jednostavno vise zasluzuje to.
Ako je, ipak, moguce uvesti jos jedan dodatni klub, to bi onda bila najbolja opcija.

Sportski pozdrav!

Dodatni klub trenutno nije moguć... zamena teoretski može, ali bi donela previše komplikacija (a i negativnu reputaciju tebi... ko zna da li bi onda ikad ti dobio šansu za manager klub jer bi svi drugi prijavljeni imali prednost u odnosu na tebe), tako da ne preporučujem da to radiš, osim ako stvarno nemaš vremena da igraš manager ligu.


Još jednom ponavljam bez ikakvog sarkazma. Shoka, dobićeš klub, ostani fer plej igrač kao do sada, ako možeš popravi i redovnost i nemaš brige. isto važi i za dan1la.
Sve najbolje.
:slap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #43 poslato: 9. januar 2016, 02:10:31 »
Potez Maxa je sjajan, ali izgleda ne svakome. Steta zbog Shoke zbog toga koliko ceka, ne znam koliko je aktivan i kako pise izvestaje, da li je bilo problema, ali dobro je da zna da nije nikakav sukob uticao na izbor. Steta sto se ne nacrta (makar privatno, ako ne javno) takvom starom igracu zbog cega nije izabran, zbog cega su svi odabrani sveukupno bolji od njega, ali sta je tu je.
Lobiram (:D) za sve, za Maxa, Shoku, Danila, Admirala, Cvelenidzu pa sve ostale. Nadam se da ce se prikljuciti i igrati ovo godinama. Da je sto vise aktivnih, koji hoce da igraju, a sto manje onih koji uzimaju trenera i zamrzavaju klub ili odigraju 17 kola u 2 dana. Obaveze razumem, ali fer potezi Hodze (mada je kampovao dosta, ali ne koliko i Keser), Cevalija, Rileta i Dimitra su me odusevili.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic, 186boris

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Prijava za nove menadzere
« Odgovor #44 poslato: 9. januar 2016, 06:32:35 »
Namerno nisam imenovao neprijateljski nastrojenu osobu , javila se sama .

Citat: Toja;1414238
Shoka dobices klub, ne brini :)
Nastavi biti redovan (ili budi jos redovniji) u klasiku, i bez brige, dobices klub.
Ako nekome treba trener, vidi i to da budes.

Samo ti nastavi da podjebavas, neces se tako smejati .
--------------------------------------------------------------------------------------
Inače bio sam trener u mng , za razliku od mnogih koji su dobili .  A pre godinu dve reko si riki je u prednosti u odnosu na tebe zato sto je on bio vec trener dotad .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Citat: max;1414345
Ja bih zeleo dobrovoljno da ustupim Shokanitu svoj manager klub, ako ne postoji opcija da se uvede i 8. klub u novu ligu. Nemam trenutno mnogo vremena, i mislim da bi se Shokanito mnogo vise angazovao oko svega, i bio kompetentniji, i da jednostavno vise zasluzuje to.
Ako je, ipak, moguce uvesti jos jedan dodatni klub, to bi onda bila najbolja opcija.

Sportski pozdrav!


     Veliko Hvala Max   ,   ali znaj da ja to nikada nebi prihvatio i uradio .
     Ako sam spomenuo da imam duzi staz u ligama i da sam bio trener ,to je samo iz razloga da bi ukazao na nepravdu ,  onih koji to vode i odlučuju o tome .

Sportski pozdrav!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic