Autor Tema: Službeni rezultati - prigovori  (Pročitano 24221 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #15 poslato: 13. decembar 2015, 20:24:16 »
Nema me jedan vikend tu, i odma neki haos.
Ajde ljudi spustite loptu malo. Pogotovo vi koji ste već 4-5 godina ovde, kako UO tako i igrači. UO ne može biti dobar ako ćete na ovaj način komunicirati sa njim. Ovo je igra, i treba i UO i igrači da imaju prijateljski stav jedni prema drugima. Ako se krene u startu sa napušavanjem, bez pitanja, bez saslušavanja razloga zašto je nešto učinjeno, ovo neće dobro funckionisati. Smirite se, ako si dobio službeni rezultat, a smatraš da nije pošteno, javi se u ovoj temi, ali na kulturan način. Napušavanje neće koristiti nikome.

Drugo, ako je rok za odigravanje mečeva do srede 23:59, onda se u četvrtak ujutru MORAJU pisati službeni, pogotovo u kupu gde ne može da krene naredna runda dok se ne zatvori prethodna. Igrači koji nisu poslali SS kao dokaz da su zvali protivnika i nisu dobili odgovor ILI su dogovorili vreme, a protivnik se nije pojavio u dogovoreno vreme NE MOGU OČEKIVATI POBEDU, pa makar visili cele nedelje po ceo dan na chatu. UO ne može niti želi da meri vreme provedeno na chatu za svih 40 managera. Ukoliko ni jedan član UO nije primio SS kao dokaz za neki neodigran meč, utakmica će biti registrovana 0:0 i tu nema dileme. UO i taj upisan rezultat MOŽE da prepravi, ako se SS-ovi naknadno pošalju. Dakle, za službeni rezultat 0:0 nema niko prava da se buni ako nije poslao SS, jer mi magičnu kuglu nemamo.

Fone, Souf je (privremeno?) van UO. Dakle što se vaše situacije tiče, ne možeš govoriti da UO donosu u svoju korist službene... jer niti je souf trenutno u UO, niti je bilo ko iz UO dobio službenu pobedu, a da pre toga nije dostavio dokaze o slanju poruka protivniku.


Spustite loptu svi, ovo je ****na igrica!
:slap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MakiBor, internacional 1, gustavo_fring

shope

  • valar morghulis
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #16 poslato: 13. decembar 2015, 20:51:56 »
Kako moj Toja da bude UO dobar sa ostalim igracima i obratno te da imaju prijateljski stav jedni pema drugima kad ide prelazni rok u kome su slobodni igraci Ramos, Martinez, Sancez , Gaitan itd.
A svi znamo koliko nekima ovde znaci Mngr liga i sta su spremni da urade zarad iste.

Da li je ovo igrica ?

Mislite o tome.


Veliki pozdrav iz Nisa.
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #17 poslato: 13. decembar 2015, 21:48:45 »
Ja sam iskreno razocaran ako vi stvarno mislite da je ovde problem to koji su igraci slobodni i to sto ide prelazni rok. Ja sam odgovorio na prozivke coveka, cije prozivke nisu bile na mestu. Najlakse je da se pljuje po UO, cim nesto nije po volji a mi moramo da cutimo na sve to? Pa znas sta, ne moram i necu! Ja koji sam uvek imao korektan odnos i prema njemu i prema svima ovde budem isprozivan da sam namerno pisao sluzbene kako bi on imao manje para u prelaznom roku? Da ne upotrebim neki grublji recnik, bole me uvo ko ce sa koliko para da udje u prelazni rok, ja dogovore nisam postigao ni za jednog igraca. Otvoreno sam govorio na koje igrace ja idem i nemam sta da krijem. Ko god da me je pitao, dobio je odgovor koje su moje zelje, samo sto ja ne pisem kao neki koliko para cu navodno da potrosim u prelaznom roku na odredjenog igraca, niti sklapam dogovore, dam ti ovog, prepusti mi ovog. Kao sto sam i napisao pre nekoliko dana misterioznom menadzeru, ponovicu i sada javno, da ne bude nekih zabuna:



A da je ova liga odavno prevazisla samo obicnu igru, uverio sam se odavno.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87

shope

  • valar morghulis
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #18 poslato: 13. decembar 2015, 21:53:17 »
Samo da kazem, nisam prozivao Mihajlo ni tebe licno ni UO. Ja cak sta vise mislim da UO radi vise nego solidan posao. Samo sam rekao svoj stav o ligi, a i svi vi/mi znamo da to jeste tako.

 Ovo obicna igra nije.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #19 poslato: 13. decembar 2015, 23:39:59 »
E bas jeste obicna igra :D to sto mozda neki shvataju previse ozbiljno igru to je druga stvar...

...i nije losa ova ideja da recimo prvo biraju d2 ali od pozadi da se krene (jer su novi vec odigrali sezonu i osvojili su neku poziciju) pa onda d1, opet od zadnjeg pa na gore... mozda i bidovanja da se ukinu vec ako postoji nekoliko menadzera koji hoce istog igraca, da ga dobije losije plasirani igrac. Problem je sto to mozda izgleda kao da se kaznjavaju igraci koji su postigli vise ali ne mora da se gleda tako. Oni su vec osvojili vise para, nagrade za osvojeno mesto i sl. a losije plasirani se onda podsticu da odigraju bolje sledecu sezonu i tako se onda polako, donekle, izjednacavaju timovi po snazi i vise favorizuje znanje i umece menadzera na terenu u odnosu na to sa kojim igracima igra... mozda i ograniciti koliko sezona moze neki igrac ostati u jednom timu (tipa 85+ovr 5 sezona 80-85 10 sezona, ispod nema ogranicenja...)... ovo je onako iz glave na brzaka, ne zamerite ;)
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #20 poslato: 23. decembar 2015, 16:35:11 »
Drugari, danas je opet poslednji dan za odigravanje utakmica i opet ima dosta neodigranih meceva (ne racunajuci Milorada koji nije bio tu). Ako neko ima SS da je zakazivao mec i bio ispaljen sada je pravo vreme da se to pokaze. Nemojte posle da opet bude situacija u kojoj mi ispadnemo losi kad upisemo 0-0 i sluzbeni poraz nekom ko se nije javio.
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #21 poslato: 23. decembar 2015, 19:24:33 »
Prigovor unapred



Postovani

vezano za neodigravanje meca sa menadzerom loki87
Pokusavam sa lokijem da se nadjem da odigramo vec neko vreme, i par njegovih recenica me navelo da pomislim da me namerno izbegava.



Zaintrigirao me taj smajli na kraju, "samo ti cekaj poslednji dan. :)"
Jedino lokiju od menadzera nisam na vreme poslao poruku za odigravanje meca, jer je covek stalno tu, na chatu, kapirao sam videcemo se.
Ocigledno, i loki je isto pomislio, te ni on meni nije slao poruke.
Pre danasnjeg dana, nasa poslednja konverzacija je bila krajem novembra, skoro 40 dana.



U poslednjoj poruci koju sam primio, moze se videti na ss ispod, vec mi loki pripisuje sluzbeni poraz.



Sad, uspeo sam da pomerim obaveze i da namestim net kuci, te sam ceo vikend proveo kod igrajuci manager utakmice.
Nigde nisam izlazio, sedeo sam ceo vikend kuci.
Tokom vikenda sam odigrao meceve sa Jodom, Stranihjom i Shopetom



Ponedeljak, utorak i sredu sam svaki dan do 19.00 bio (ponedeljak sam ranije izasao), cekajuci da se neko od protivnika pojavi na chatu
Pojavili su se svi osim nebojse i lokija.

Loki se nije pojavio na chatu od ponedeljak uvece



Ispod ponavljam poruku gde mi loki ppise da sam na vreme trebao da odigram utakmice.



I dalje me kopka onaj smajli, kao da je loki znao da se necemo naci da odigramo nas mec.

Sad, loki ne zna da ja koristim malo napredniji chat i da, iako on ne napise nick loki87 prilikom ulaska, ja znam kada je usao na chat, ali pod drugim imenom.
Pogledati sifru pored lokijevog imena.



Kopkalo me to, pa sam pregledao sve log fajlove chata, od ponedeljka na ovamo.

Sa istom sifrom korisnika koja se dobija od internet provajdera, i koja je vezana za jedno domacinstvo,
tokom utorka, dok sam bio na chatu, vise puta je ulazio loki87, ali pod drugim imenima, i kada je video da sam tu, izlazio da ne bi smo odigrali mec
.
Imena su Gunther i Onix, ip adresa se poklapa sa lokijevom.
Dokaz o namernom izbegavanju protivnika.




Smatram da sam ostecen neigranjem meca sa lokijem i da sam pokazao zelju da odigram mec, a da je loki namerno izbegavao obavezu.
Verujem da je ocekivao sluzbenu pobedu, kada je video broj neodigranih meceva koje sam imao, ali se to nece desiti, ne posle ovoga sto je radio.
Zamolio bih upravu da mi napise sluzbenu pobedu i da ne budem kaznjen za neodigravanje meca lige.



[/hr]


Postovani

vezano za neodigravanje meca sa menadzerom nebojsapetkovic.
Kao sto sam vec napomenuo, ceo vikend sam bio kod kuce i odigravao zaostale meceve managera.
Tokom vikenda je i nebojsapetkovic bio na chatu, i ni u subotu ni u nedelju mi nije odgovorio na privatne chat poruke, sto ce i on potvrditi.
Odgovorio mi je da ce od ponedeljka biti uvece na chatu, sto se ispostavilo netacnim,
vec se dva dana ne pojavljuje na chatu



i kada sam ga pitao zasto nije mogao za vikend kada smo se dogovorili da odigramo meceve, napisoa mi je da je bio na slavama,
i da nije mogao da dodje tada.
Sto je i ok.



Sluzbena pobeda protiv nebojse bi me pomerila za jedno mesto na tabali, sa 10 na 9, i nije finansijska razlika neka, ali mi je krivo sto mec nije odigran.
Prosle sezone me dobio poslednju i hteo sam da mu vratim.
No dobro, ne zelim samo da dobijam kazne kao prosle sezone za neodigrane meceve.

To su moji dokazi i zao mi je sto je malo duzi tekst, ali morao sam sve dokaze da iznesem.
Sada je 19.30 i moram da izadjem iz kancelarije.

Pozdrav!
« Poslednja izmena: 23. decembar 2015, 19:28:56 od strane operativac »
PSNID> operativac
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: circulation, MakiBor, internacional 1

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #22 poslato: 23. decembar 2015, 19:39:53 »
al ga napisa Operativac, svaka ti čast.
it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac

javicuse

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1877
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #23 poslato: 23. decembar 2015, 19:43:04 »
[ATTACH=CONFIG]26273[/ATTACH]

Koca me izbegaa od kad sam se vratio. Sa svima ostalima sam uspeo da odigram, a sa gustavom sam dogovorio da odigram veceras.

Više puta sam cimao, slao poruke, ali bez uspeha. Napominjem da moje odsustvo od skoro 20 dana nema veze sa ovim jer je ovo utakmica od poslednje nedelje, u kojoj sam ja uspeo da odigram celu polusezonu, i u kojoj sam tu od ponedeljka, tako da je svakako bilo vremena za odigravanje. Ocigledno nije bilo volje.
Iz ničega nešto, to nije mala stvar, već Božiji dar biti Baltazar :)
HoopoeQuotes
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #24 poslato: 23. decembar 2015, 23:45:04 »
Opera
 taj smajlic kao i poruka koja sam ti napisao je prijateljskog sadrzaja,jer si se ponasao neodgovorno i kada si vec prekopao chat pronadji koliko sam ti je pre puta napisao! Imao si 20 dana otvorena kola da biras da igras meceve sa kim zelis i kada zelis,da se iskalkulises i namestis pred kraj sezone kako zelis.Ove poslednje sedmice si zauzet kada sam te pitao,pa si posle jedan dan umesto da igras samnom i Culetom odabrao da igras 1h frendly meceve sa Chelikom,posle se nisi ni vracao na chat! Sa ovim nickovima sam verovatno ulazio samo da potvrdim sobe za vec dogovoreno meceve.Imam goste od petka vece,imam put od 2 sedmice kao i posao koji moram da uskladim sa odmorom,Bozic koji slavim,...i sve to u ovoj sedmici. I na pm sam pokusao da ti prijteljski objasnim da smatram da ne izbegavas nikoga nego da si mnogo nezainteresovan za takmicenje,iz toga razloga zasluzujes poraze.Mozes i da slikas i ovaj prostacki nastavak u kome si me iznapusio preko pm! Nije li te sramota da izbacis ovaj chat gde me pitas da pre****m coveka kada je vec otisao da pravi sobu? Nije li te sramota da trazis bilo kakve sluzbene, a imao si preko 20 dana da dogovoris i odigras meceve!!!? Ti bre ni zene ni dece nemas, i nemoj da prosipas pricu da nemas vremen za 20 dana da sastavis pm,da se dogovoris sa ljudima. Bezobrazluk je sto si 10h pre pisanja sluzbenih slao pm i na to ces da se vadis i trazis pobede? Opera nemas postovanja prema ostalim menadzerima,danas ovo preko pm je bilo prostacko ponasanje, i maksimalno si nezainteresovan za takmicenje!

Sto se Uprave tice,
 samo cu da izdvojim da sam odigrao svoje meceve sa svim protivnicima,kako u kupu tako i u ligi.Odigrao sam meceve i sa Javicuse i Rikijem koji su se javili da se dogovorimo preko pm! Smatram da opera koji je trazio da mu se otvore kola zbog obaveza duzan da se javi i dogovori na vreme za svoje zaostale meceve, dal na chatu na kojem smo proveli 18/20 dana ili preko pm,na koji bi mu sigurno odgovorio!
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #25 poslato: 24. decembar 2015, 02:14:24 »
Pisem iz licnog ugla a ne iz ugla UO-a.

Ono sto meni nije jasno je zasto se 19.12. niste dogovorili kad cete da igrate i da dodjete i tada odigrate k'o ljudi a ne ovo ovako.

19.12. nije bio poslednji dan za ligu, cak naprotiv bilo je jos 5 dana do kraja. Vasa tekma je 36. kolo sto znaci da po zvanicnom rasporedu ona i pada u poslednjoj nedelji (tj. da nismo resili da otvorimo sezonu do kraja, prakticno ne bi ni mogli da odigrate tekmu mnogo pre tog 19.12.).

S tim u vezi Loki aj mi molim te reci sta si mislio pod tim "cekaj ti poslednji dan" kad te covek pitao da igrate 5 dana pre isteka roka?

 Opera se, u temi predvidjenoj za to, 15.12. javio da mu je crko USB i da ne moze da igra dok ga ne porpavi. 19.12. je opet poceo da igra tekme.

Sve u svemu niste mi bas jasni sta vam je bilo tesko da posaljete PM na forumu na vreme i da se dogovorite i da odigrate.

Ovaj PM koji je poslat juce ne pije vodu i to sto se mene tice ne ulazi u razmatranje.

Chat 19.12. pokazuje da je Opera trazio Lokija ali Loki opravdano nije mogao da igra tada (igrao je sa Eldinhom sto se moze videti i na sajtu). Sto se posle toga 5 dana niste nasli to ni sam Bog ne zna...
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #26 poslato: 24. decembar 2015, 10:30:34 »
19.12. sam usao na chat, odma se dogovorio sa Edom, on je otisao da pravi sobu kada se opera pojavio i pitao me za mec! To sto sam mu rekao je trebalo da zvuci:"Opera salji pm za taj mec,trenutno sam u guzvi sada ja,i sigurno vise necu ganjati!" a posto nisam imao vremna da se objasnjavam,napisao sam mu to sto je verovatno odma vidio kao neki "materijal" pa je nastavio da se preserava kada sam otisao sa chata.Svaki dan na smo na chatu,a nikada nije slobodan da igra meceve,a kada je slobodan bira da igra frendly umesto mng meceva.Zasto posle tog chata nije poslao pm kada je vidio da se nisam vratio,zasto se tada nije javio pa da odigramo mec? 17.12. sam pitao operu da igramo ligu, nije imao vremena, 18.12. sam pitao operu da igramo ligu, igrao je sa Chelikom frendly!Iako je nasa utakmica 36. kolo, njemu su kola otkljucana bila, mogao je da igra koji zeli mec, zadnju sedmicu je mogao da doceka bez ijednog meca da igra!
 Maki izdvoji mi samo jednu situaciju koja mu ide u prilog, na osnovu cega se on zali,jel on pokusao u roku i na sve raspolozive nacine da stupi samnom u kontakt da odigramo mec??Ja sam ga izbegavao 20 dana?Sa ta tri boda cu se pomeriti neku poziciju napred? Sve sto je covek napravio za ovaj sluzbeni nema osnovu.Razmatrate smisao jedne reci u odnosu na 3-4 bezobrazne situacije opere.

Necu da se oglasavam vise u ovoj temi i da ucestvujem u raspravi u kojoj nemate ni jednu osnovu!Uhvatili ste se tih par reci koje pokusavata da iskrivite i protumacite kao zlonamernu!
 Za 20 dana nema vremena da sastavi pm i dogovori mec,upao je u dogovoren mec pitajuci me da ga pomerim,u sredu 10h pre sluzbenih salje pm!!!Ti Maki igras duze ligu od mene pa mi reci jel opera mozda redovan igrac, ne kasni nikada sa svojim terminima, uglavnom uvek igra i nikada ne zamrzne tim ili uzme trenera,ja sam pogresio sto sam rekao da je nezainteresovan,on je igrac za primer??? Culetu je bre rekao da je odustao od lige samo da odlozi njihov mec,tek taj dan kada sam ga ja pitao da igramo na chatu,Cule je saznao da se opera jos takmici u mng! Nisam komunicirao sa operom jer sam mu vec nesto pre zamerio,sva komunikacija posle je bila samo toliko da odigramo mec.
« Poslednja izmena: 24. decembar 2015, 10:46:28 od strane Loki87 »
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #27 poslato: 24. decembar 2015, 14:49:41 »
Prvo Loki ja bih voleo da spustis malo loptu. Sta vam je bre ljudi cim vas nesto pita covek odmah krecete po sistemu da smo svi protiv vas i da smo odmah birali stranu. I odmah "ja se vise ovde necu javljati". Daj bre ako smo ljudi da raspravimo ko ljudi. Kao sto ni vi niste na chatu non stop tako ni UO nije non stop na chatu. Ne mozete da se nadjete 10 dana da odigrate jedan mec a ocekujete da UO zna sve sto se dogadja na chatu?! Elem...

Evo da iznesem neke cinjenice i cisto da ispravim obojicu u tome gde grese:

- Opera se javio 15.12. da ne moze da igra zbog USB porta. Opera sasvim je logicno da kada se javis da ne mozes da igras da posle ti juris protivnike a ne oni tebe. Trebao si da posaljes PM za dogovaranje Lokiju na vreme ako ga vec nisi nasao na chatu.
- 36. kolo (kao i sva ostala kola iz trece nedelje) je otvoreno 12.12.2015. Znaci to kolo je ukupno bilo otvoreno 11 dana a ne 20 kako Loki kaze.
- Od 13.12. do 19.12. Opera nije igrao ligu. Javio se 15.12. da mu USB ne radi.
- 19.12. Opera pozvao Lokija da igraju ali Loki nije mogao jer je imao ugovoren mec. Opravdano od strane Lokija, ne moze da mu se uzme kao minus.
- 19.12. Zasto niste odigrali posle meca sa Edom niko ne zna.
- 19.12. Nije bio poslednji dan za ligu kako je Loki naveo. Ne znam cemu ovaj netacan komentar i cemu ovakav stav prema bilo kome.
- Cak i da neko kalkulise, ti mozes ili da igras ili ne ali opravdanje ne moze da bude cekas poslednji dan jer liga se igra do poslednjeg dana u 23:59. Znaci nebitno da li ima jos 5 dana do isteka ili jos 15 minuta do isteka. Tako da stav "cekas poslednji dan" nije validan argument za neigranje.
- 19.12. u 12h je bilo jos skoro punih 5 dana za igru.
- Od 19.12. do 24.12. niste mogli da se nadjete, ni sami ne umete da objasnite zasto, posto ste obojica u ovom periodu igrali meceve sa drugim menadzerima.
- Operin PM koji je poslao 23.12. se ne uzima u razmatranje jer je to poslednji dan za ligu. Sta god ti protivnik kaze poslednjeg dana ne moze da mu se uzme za zlo jer svi imamo privatne obaveze i niko ne moze da ocekuje da ce protivnik da mu se javi i da odigra poslednjeg dana.
- Opera jeste do sada u prethodnim sezonama imao dosta odlaganja, sluzbenih poraza i mirovanja ali to nema veze sa trenutnom situacijom.
- Loki je ulazio na chat pod drugim imenima ali nije kontaktirao Operu (kontaktirao je ostale ljude izmedju ostalih i javicusea sa kojim je odigrao bas tada).

UO jos uvek razmatra o ovome. Postoji i mogucnost da ovaj mec ostane neodigran i bez rezultata. O kaznama se isto jos uvek diskutuje. Bice sve to reseno pre pocetka prelaznog roka.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mihajlodc, operativac, darko_pfc, Mihael, gustavo_fring

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #28 poslato: 24. decembar 2015, 15:45:31 »
A ono što je najgore, vas dvojica to niste rešili kao odrasli ljudi, već ste loptu prebacili na UO i dali nama da se bakćemo sa tim. I onda Makibor mora da gubi vreme da objašnjava razne stvari (A šta god da se kaže, UO će biti kriv, kao i uvek), a sve bi bilo rešeno da je meč odigran, za šta je bilo uslova i vremena.

Imam i ja mnogo ljudi sa kojima se ne slažem ili koje ne smatram ok ljudima (kao i mnogi drugi koji igraju psml), ali kada igram ligu, to nije bitno, dogovorimo se, odigramo i posle svako svojim putem.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc, gustavo_fring, operativac

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2629
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #29 poslato: 24. decembar 2015, 17:05:53 »
Slazem se sa Lokijem. A i sa Operom.
Takodje se slazem i sa Makiborom i Mihaelom...
Svi ste u pravu :* :* :* :*...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac, MakiBor