Autor Tema: Službeni rezultati - prigovori  (Pročitano 24404 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Službeni rezultati - prigovori
« poslato: 26. septembar 2015, 20:40:26 »
Tema za prigovore na službene rezultate.
:slap:
 

Strahinja19

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 258
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #1 poslato: 20. novembar 2015, 03:10:44 »
Pozdrav drugari. Utakmica trećeg kola kupa,grupe B: Red Devils United - Vasarište FK ,registrovana službenim rezultatom 0:0, bi trebala biti registrovana kao pobeda Red Devils Uniteda,jer ja nisam ispoštovao dogovoreni termin. Previše posla tog dana, zaboravio na dogovor sa Čelikom,sledeći dan, kao reakciju na prethodni, prespavao ceo, Čelik mi je u međuvremenu pisao na faceu, ali ja to nisam video na vreme, i vreme isteklo. :) Dakle budite ljubazni i dodelite čoveku sva 3 boda, jer to bi bilo fer i korektno, što bi rek'o narod. :) Peace ✌
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz, 186boris, Hadis Zekic, pilojac85, gustavo_fring, cvelenidza, MakiBor

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #2 poslato: 20. novembar 2015, 11:55:05 »
Promenjeno!
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic, Strahinja19

AST

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 857
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #3 poslato: 26. novembar 2015, 23:49:10 »
Dobio sam sluzbene poraze,protiv nebojse i koce. Ni jedan ni drugi nisu odgovarali na poruke da igramo meceve na cetu,poruke sam slao vise puta!
Partizan sigurno ŠAMPION,a ostali nek se poređaju kako im je volja!!
 

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #4 poslato: 13. decembar 2015, 00:21:32 »
Sa soufom mi je pisan sluzbeni poraz u kupu, iz prostog razloga jer coveka nije bilo, dodje ovde u vreme posle 19h kada meni ne odgovara..posle 00 nije tu...
jedina 3 dana kada smo mogli da igramo u bilo koje vreme, su ponedeljak, utorak i sreda...skoro ceo dan sam bio tu i  na catu njega nije bilo tu.... Prvi sam ga cimao za mec, naravno on mi se ne bi javio u zivotu prvi kao i vecina ovde...



ovde jedan dan kada smo pricali od 02h da cu da dodjem, tada ga i nije bilo tu, niti je odgovorio dal ce da bude....

poenta nije da se ponisti sta ste vec pisali, jer treba da vas bude sramota, a nije.... jer nemate obraza to je ocito.. Nego da se zna kao sto uvek i kada pisete sluzbene pisete na moju stetu, kao sto bi rado pisali i na stetu dosta ljudi ovde koje ne gotivi neki " "  iz UO. Sram vas bilo!

A dal to ima veze kraj sezone i bidovanje igraca i pare koje su potrebne za igrace ....necemo o tome... Jer ste vi sposobni i o tome da razmisljate..
P.S. i naravno sebi nikada ne bi pisali tek tako nepovoljan rezultat ;)


jos nesto... ovde sam od 2 sezone, nisam preskocio ni jednu, odigrao svaku sezone do kraja bez unajmljivanja menadzera itd itd..... a neki iz UO totalno neaktivni vec par sezona svaki pes uzmi po menagera ........................................
« Poslednja izmena: 13. decembar 2015, 00:31:06 od strane foneTag »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #5 poslato: 13. decembar 2015, 00:49:45 »
Auu sto ih nagrdi halal ti bilo :)... Meni nije pisana pobeda protiv Milorda samo protiv Borisa, verovatno zbog toga sto znaju da ce da me pobedi ako budemo igrali i da me tako izbace iz trke za titulu... Sram vas bilo.... :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: foneTag

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #6 poslato: 13. decembar 2015, 01:51:27 »
Da vam kazem nesto ovako javno svima. UO mozda valja, mozda ne valja. Moze da misli ko sta hoce tako je kako je. Ali sve to ne bi bilo nista lose kad bi i svi vi bili malo objektivniji kad rasudjujete stvari i kad bi nas kudili samo kad stvarno treba.

Evo fone ti si nam sada ovde "odrzao lekciju" o postenju i moralu a ja te pitam je l' ti nisi znao da je rok za odigravanje kupa sreda u 23:59? Je l' nisi znao da ako nisi nasao protivnika da treba da nam javis da nije bilo do tebe? Je l' ne znas da ako naknadno posaljes SS da moze sluzbeni i da se ispravi u tvoju korist (zato i postoji ova tema ovde)? Je l' nisi znao da kup ne moze da krene dalje dok svi ne odigraju utakmice?
Ako nisi znao, a igramo se ovde 5 godina vec, onda da ga ****m stvarno. Svi odmah planu nit da se objasne nit da kazu takva i takva stvar. Odmah osujes paljbu, na****s nam se keve i to sve bez potrebe.
A ne razmislis da mi ne mozemo da gledamo u pasulj ko je koga zvao, koliko puta, ko je mogao da igra a ko ne i ko je bio na chatu cele nedelje a ko nije dolazio. U ovoj sitaciji posto nam ni jedan ni drugi niste javili nista, obojicu smo izbacili iz kupa (ne znam da li si ti to uopste video ili si samo video da si ti izbacen). Da, izbacen je Soufiane, samo sto smo tehnicki morali da napisemo da je neko "prosao".
Ja i dalje stojim iza toga da je to najpravednije u situacijama kada nam se niko ne javi.

E sada, ne znam sta ti je trebala cela ova dreka i vika ovde ako vec imas ss da dokazes da Soufiane nije dosao? I naravno da jeste poenta da se promeni sluzbeni ako smo pogresili zato ova tema i postoji, to radimo svaki put kad pogresimo i ne znam stvarno zasto reagujes tako burno kao da si od juce ovde.

I jos jedna stvar nevezana za ovu situaciju. NAJTEZE je upisati sluzbeni poraz tebi (ili Hadisu, Pilojcu, Voji) veruj mi. Jer kad neko uzme pobedu protiv tebe to mnogo utice na raspored ne u vrhu tabele vec dole nize posto ce verovatno svi ostali koji su nisko da izgube bodove protiv tebe i to direktno utice na plasman. Tako da koliko god ti mislio da ima neka teorija zavere protiv tebe to je skroz netacno.
Meni se licno ne svidja samo to sto planes odmah umesto da se lepo objasnimo i da resimo problem ako moze da se resi naravno. Ovako ispada glupo majke mi moje, ko deca neka smo.

Hadise MIlorad se javio da ne moze da igra i dobio je poraze samo u kupu posto kup ne moze da ceka.
« Poslednja izmena: 13. decembar 2015, 02:17:37 od strane MakiBor »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, Mihael

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #7 poslato: 13. decembar 2015, 02:31:34 »
Ja sam i okacio ovde sta sam imao od SS-a, treba i pandura da izigravam i sve da slikam da bi vama sve jasno bilo.. TOP ste stvar uradili... A nije vam prvi put... vec ste pisali neverovatne sluzbene rezultate meni.. a i drugima.. Sve vama po volji , i ova tema TOTALNO JE NE BITNA! koliko vidim ;)
« Poslednja izmena: 13. decembar 2015, 02:43:57 od strane foneTag »
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #8 poslato: 13. decembar 2015, 02:49:33 »
Naravno da mi nisi odgovorio na nijedno pitanje... Tako uvek bude, svi sve znaju a kad pita nesto covek niko nece da podeli mudrost. Konkretno sam hteo da cujem kako bi ti upisivao sluzbene u ovakvoj situaciji?

Sluzbeni ti je prepravljen jos malopre, tako da pogledaj pa pricaj. Ne znam sto si toliko ogorcen i na koga stvarno. Lepo sam ti rekao dovoljno je bilo da napises ovde sta se desilo i okacis SS, a ovo ostalo sto si napisao si mogao i da nas postedis.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, Mihael

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #9 poslato: 13. decembar 2015, 08:34:54 »
Neverovatno je koliko se energije utrosi u sve ovo zbog ****ne igrice. Da je ovoliko energije utroseno da se nadje protivnik taj mec bi bio odigran. Sto je najgore od svega, poceli ste da se dogovarate u cetvrtak kada je rok prosao. Jbg izvini ali nase vidovnjacke sposobnosti su zakazale ovog puta dok je sam pasulj u koji gledamo uzegao pa slika nije najjasnija.

Za sve gore napisano treba tebe da bude sramota. Nas optuzujes (namerno pisem NAS, jer si sve to MENI napisao na cetu i MENE optuzio) da ti to namerno radimo samo zato sto nam treba vise para u prelaznom roku zbog igraca. Mi smo ti koji te namerno izbacujemo iz kupa samo da bi mi imali vise para od tebe za igrace! Pa jel citas ti ono sto napises? Da li ima bar malo logike u tome?

Kazes da si najredovniji ovde, da sve juris da stignes na vreme da odigras? Bravo, svaka cast, to je za pohvalu. Jel smo zbog toga mi u obavezi da ti pisemo sluzbene pobede svaki put kada ti imas ne odigran mec, samo na osnovu tvoje reci? Zbog toga ili zbog toga sto ti igras najbolje ovu igricu od svih nas pa je sasvim normalno da ces sve da nas pobedis, pa i kad ne stignes da se dogovoris sa protivnikom za mec, podrazumeva se da bi ga dobio? 5 godina si ovde, 5 godina igras ovu ligu, 5 godina si sa nama i dalje ne znas kako stvari funkcionisu. Ne treba ti da budes pandur da bi dobio sluzbeni rezultat, ne treba ti toliko snage da trosis da dokazujes da li si zasluzio pobedu ili nisi. Dovoljno je samo 10% snage koje koristis u kreiranju teorija zavere za sluzbene rezultate i usmeris ih u nalazenje protivnika i odigrao bi se mec. Opet dolazimo do toga, zasto bi ti to radio, jer jednostavno sigurno prolazis dalje, jer si nepobediv. Koliko te dobro sluzi pamcenje govori i podatak da olako zaboravljas situacije koje si imao prethodnih sezona. Mi smo trebali da imamo razumevanja za tebe kada si radio na dva posla, da igras i posle predvidjenih termina, da ti sva kola budu otvorena, da ti ne pisemo sluzbene tek do momenta kada vise ne mozemo da odlozimo tako nesto. Da ne pominjem situaciju koju smo ja i ti imali nekoliko puta gde zbog nasih obaveza nismo mogli da se nadjemo i odigramo mec, pa smo svima pisali sluzbene rezultate a nas mec odlagali nedelju dana samo zato da se ne bi pisao sluzbeni rezultat i tako poremetilo stanje na tabeli, kako bi sve bilo posteno. Mozes slobodno da prelistas kup takmicenje i da odes na sezonu 14. Da li se secas kako si prosao tu u sledecu rundu takmicenja, protiv mene? Naravno da se ne secas, jer kada sam te pitao sinoc, odgovorio si zato sto ja nisam bio tu. Sta ja tebi dalje onda da pisem, sta ja tebi dalje da objasnjavam? Da ti se pravdam? Da te molim, nemoj Raso da odustajes od mng lige, molim te? Posto si na cetu sinoc odustao od lige ili je to bilo vise teatralno da sva ova prica dobije na tezini.

Ja te pozdravljam, zelim ti sve najlepse i najbolje kako u stvarnom zivotu, tako i u ovom virtuelnom. Da imas najvise para kako u stvarnom zivotu, tako i u ovom virtuelnom. Da u ovom virtuelnom i dalje dominiras kao svih ovih godina, da kupis sve igrace koje pozelis i da ti deda mraz za novu godinu u stvarnom zivotu donese poklon. Od mene ces uvek imati sluzbenu pobedu jer smo ja i ti prijatelju zavrsili.

Hvala na paznji i dovidjenja!

PS. Ovo sam pisao kao igrac mng lige ne kao clan ozloglasenog UO!


EDIT:

Seeni se brisu sluzbeni rezultati jer je jos u prvoj nedelji zamolio da mu se otvori polusezona zbog privatnih obaveza, sto sam i ucinio ali prevideo posle toga!!!
« Poslednja izmena: 13. decembar 2015, 10:49:51 od strane Mihajlodc »
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, Mihael

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #10 poslato: 13. decembar 2015, 10:12:30 »
Imam jedan predlog,mozda recimo da uvedete dodatan termin za te zaostale utakmice,od recimo 3-4 dana,naravno uz kazne jer nidu odigrali,pa ako ne odigraju u tom dodatnom roku,ako niko ne posalje dokaze,uprava da jos 2 dana i opet kazni.
Pa tek onda sluzbeni.Razlog da bi dobili vise na reg.lige,jbg ko ne moze da isprati to,neka unajmi trenera,fala bogu ima ih dovoljno.
Vi uglavnom ovo sto sam predlozio vec i imate,ali malo da to zategnete,da ne dolazi do ovakvih situacija.
« Poslednja izmena: 13. decembar 2015, 10:15:14 od strane internacional 1 »
 

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #11 poslato: 13. decembar 2015, 13:00:12 »
Gotovo sada, pisali ste vec, ja sigurno sluzbenu pobedu u ovom trenutku necu.. mec jedino moze biti odigran, ako ne ja igrati sledecu rundu necu...
nepobedivi nisam sigurno, niti sam najbolji, i to nema veze..
I protiv tebe ako sam i prosao, i trebao sam da prodjem, mnogo puta smo imali i neresen rezultat... ja sluzbene pobede nikada nisam ni hteo, uvek sam hteo da mecevi budu odigrani ;) niti cu hteti! a te fore i fazone ostavite nekom mladjem ovde..

Mnogo ste me bili sinoc iznervirali :D


I NEMOJ DA MI PISES SLUZBENI U MEDJUSOBNOM! tvoja stvar sa kim ces zavrstiti, boli me uvo, mec mozes uvek odigrati!
« Poslednja izmena: 13. decembar 2015, 13:03:48 od strane foneTag »
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #12 poslato: 13. decembar 2015, 14:13:24 »
Citat: foneTag;1411376
Ja sam i okacio ovde sta sam imao od SS-a, treba i pandura da izigravam i sve da slikam da bi vama sve jasno bilo.. TOP ste stvar uradili... A nije vam prvi put... vec ste pisali neverovatne sluzbene rezultate meni.. a i drugima.. Sve vama po volji , i ova tema TOTALNO JE NE BITNA! koliko vidim ;)

Nebitna
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: shope

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #13 poslato: 13. decembar 2015, 14:45:09 »
Citat: Mihael;1411432
Nebitna

I ti si bitan koliko i ta moja greska koju sam napravio..
« Poslednja izmena: 13. decembar 2015, 14:53:10 od strane foneTag »
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Službeni rezultati - prigovori
« Odgovor #14 poslato: 13. decembar 2015, 15:01:18 »
Ljudi ajde da malo spustimo loptu, kao sto rekoh nismo deca **** ga.

Sto se Fonetaove situacije tice, fone prolazi u kupu i igra protiv Pilojca. Vreme za odigravanje prvog kola kupa je proslo i sluzbeni su upisani svima koji nisu odigrali. Znaci za kup se zna da mecevi moraju da budu odigrani u roku jer tehnicki ne mozemo da otvorimo sledece kolo dok se ne odigraju sve utakmice prethodnog. Nije fer da drugi cekaju jer moze da se desi da nekom ove nedelje budu raspolozeni igraci a on ne moze da igra jer se ceka da neko odigra uktamicu iz prethodnog kola. Tu je stvar jasna i Fone mozes da igras sa Pilojcem ili ne moras tvoja stvar. Kao sto rekoh ova tema tome sluzi da prepravimo gresku ako pogresno upisemo sluzbeni i to smo i uradili.

Sto se ostalih tice. Odsustvo su najavili: Seena, Milorad, Mihajlo, javicuse, Crow, Vojo, Opera, Eldinho i Shope. Njima se u LIGI ne pisu sluzbeni porazi do kraja polusezone posle toga idu sluzbeni rezultati.
Svima ostalima su upisani sluzbeni rezultati za prvu nedelju lige. Zbog velikog broja ljudi koji su najavili odsustva do kraja smo otvorili sva kola kako bi sto vise stigli da odigramo bez sluzbenih. Rok za kraj sezone ostaje nepromenjen, tako da nemoj posle da bude nismo znali.

Pozdrav svima i ajde vratite se na PES nema potrebe da se dize tenzija oko gluposti.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, Mihael, pilojac85, foneTag, shope