Autor Tema: Transfer glasine - prodaja i potražnja  (Pročitano 28780 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vojo_90

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 957
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #45 poslato: 24. april 2016, 14:23:11 »
Crvena zvezda raspisuje oglas za CBa i CFa, pa ako neko nesto ima da prodaje nek se javi! ;)
Ti igras na oblacima slave...
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #46 poslato: 9. maj 2016, 20:33:48 »
Dicko,za izmenu odlican igrac,kada udje sa ovim BB 88 i brzinom 89-85 plus sut 83,odlican super sub igrac.samo 2.000.000



Dost,sjajni visoki spic Wolfsburga sa 196 ima odlicnu brzinu,jedan od boljih spiceva ove visine,Ibra u malom 12.000.000 (mozemo se dogovoriti oko smanjenja cene)




Diakite odlican DMF Destroyer kartica,mnogo mnogo bolje igra od ocena,stamina 87,bio mi glavni DMF prosle sezone kada smo usli u ligu,samo 1.500.000



Iborra beli Viera,odlican CMF box-to box sve ima skok 84 header 91,dobra brzina za visinu,BB88 odlicne akrtice samo 500 k iznad TM dakle 8.500.000



Mbakogu,odlican CF,sa ocenama koje mu trebaju za CF,najbolji mi je strelac tima trenutno sto sve govori,cena samo 4.200.000 (mozda dogovorimo i smanjenje)



Moya,fenomenalan GK,ocene sve govore cena 6.000.000 mislim da je sasvim OK za ovakvog golmana



Quaresma,treba li za njega trositi reci,majstor fudbala,odlican ihgrac sve igra na terenu,treba nam novac,kupovinom dobijate fantasticnog majstora,koji pokriva sve pozicije,sve ima sut,pas ,brzinu,kontrolu lopte....7.000.000



Taiwo,jedan od najboljih bekova na igrici,samo 3.000.000 znaci,preobajtre ga nema greske,sve ima sto treba,gotovo neprelazan



Xavi doktor fudbala,majstor BOG, imamo dosta veznjaka pa ce on ili neko drugi morati da napusti tim,prekidi su pola gola,korneri takodje,dakle samo 5.000.000,pogledajte te ocene,ne gledajte brzinu za CMF/AMF toliko nebitna jer kontorlise loptu ne mogu mu je uzeti uz odlican BB koji je 90 jer ima kartica bogovske,jednostavno el fenomeno

« Poslednja izmena: 9. maj 2016, 23:09:34 od strane internacional 1 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #47 poslato: 14. maj 2016, 16:33:26 »
Do kraja sezone povoljno ekipu moze da napusti Walcott, dok u trejdu tim moze da napusti jedan od boljih golmana na igrici i igrac kom ce cena da skoci u narednom periodu, Trapp.
 

Riky_93

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 490
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #48 poslato: 14. maj 2016, 17:43:09 »
Velika nada na mestu stopera MAMMMANA može da napusti klub u slucaju da neko ponudi top zamenu. Takodje i Perotti na prodaju, i on moze u zamenu da ode naravno i dobra keš ponuda može da ga odvede sa stadiona kraj Jošanice.
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #49 poslato: 24. maj 2016, 14:57:00 »
Luis Muriel
[TABLE=class: grid, width: 500, align: left]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Pozicije[/TD]
[TD]LWF SS CF RWF[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]OVR[/TD]
[TD]79[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Cena[/TD]
[TD]14,000,000 [/TD]
[/TR]
[/TABLE]


Giovinco
[TABLE=class: grid, width: 500, align: left]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Pozicije[/TD]
[TD]LWF SS CF RWF LMF AMF RMF[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]OVR[/TD]
[TD]80[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Cena[/TD]
[TD]10,500,000

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #50 poslato: 27. maj 2016, 18:33:18 »
Ja prodajem kvalitetnu robu pa ne moram da ulepšavam previše post. Jurim koliko-toliko krštenog štopera, sa ovr 82/3+. U zamenu sam voljan da dam Felipe Mela ili u nekoj izuzetno ludoj kombinaciji može i Mamadu Sakho koji topi kilograme uz pomoć droge :D

Dakle, nudim ovo F. MELO u zamenu za krštenog štopera. U nekim ludim snovima može da ode i Mamadu Sakho ako je ponuda primamljiva za moj tim, ne za Vas, već za mene :D
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

javicuse

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1877
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #51 poslato: 31. maj 2016, 18:17:43 »
Posle kvalitetno odigrane sezone, FC Baltazar nudi nekoliko veoma kvalitetnih igrača, sa osobinama bagova :)

CARLOS TENORIO - 1.0 m
Iako mator, neverovatan igrač - prolazi kroz odbranu i ima top u obe noge. Aktuelan ugovor do kraja 2016 godine, sa bug ocenama u poslednjih 6 godina.

CARLOS MARTINS - 1.5 m
Sjajni vezista sa vazecim ugovorom do juna 2017 godine. Odlične ocene i odlična sezona iza njega - 10 asistencija i 2 gola u portugalskoj ligi.

E. CAPOUE - 15m
Kidalica na DMF, neprelazan. Za one koji sumnjaju u kvalitet igrača zbog brzine, savetujem samo da ga probaju i uvere se :) Odlična sezona u Watfordu iza njega.

Mogu da idu i u paketu. Ako vas neko od ostalih igrača zanima, javite se.
Iz ničega nešto, to nije mala stvar, već Božiji dar biti Baltazar :)
HoopoeQuotes
 

shope

  • valar morghulis
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #52 poslato: 1. jun 2016, 23:28:47 »
Na prodaju vrhunski stoper koji se vraca u Porto na kraju sezone.

MAICON

takodje potrebno nam je krilo, pa moze i neka zamena.
« Poslednja izmena: 1. jun 2016, 23:32:57 od strane shope »
 

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #53 poslato: 12. jun 2016, 14:28:22 »
Kao i uvek na kraju serijala - renoviranje tima :)

ROBERTO - 11m
Prvi golman Olimpijakosa, po ocenama u top 5 golmana u ovom pesu. Ima neke animacije kao Nojer gde skida nemoguće šuteve. Siguran sam da ga neće pogoršavati ni u narednom pesu.

F.DELPH - 12m
Backup cmf u Mančester Sitiju, timu koji će ove sezone juriti sve trofeje. Sigurno ga čeka još dodatno povećanje cene, ali ja ne mogu da čekam. U pesu mnogo bolji nego što ocena 80 govori. Jedan od bržih cmf-ova u igri.

A.VALENCIA - 9m
Odlično krilo, fenomenalan u defanzivi, odličan centaršut i brzina. Pogoduje onima koji igraju fluid formacije gde ima ogromnu staminu i lagano može da igra napred-nazad.

I.TRAORE - 7m
Krilo Borusije MG, svi znamo koliko dobro igra Borusija i koliko brzo njihovim igračima skače cena. Prebrz lik, uz dobar centaršut, sve što treba za dobro krilo.

F.DJORDJEVIĆ - 7m
Devetka Lacija, imao problema sa povredama i samo iz tog razloga nije prešao u jači klub. Priča se da ga želi Votford za ozbiljan novac i još neki Englezi. Što se tiče igre, pravi je target man, glavom dominira, a ima i razoran šut.

Svi igrači podležu dogovoru, ako nemate dovoljno novca neki dobar trade uvek dolazi u obzir, a svakako me kontaktirajte ako vas neko zanima pa ćemo se dogovoriti.
« Poslednja izmena: 12. jun 2016, 14:31:57 od strane gustavo_fring »
 

Milor@d

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 642
    • Pogledaj profil
Odg: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #54 poslato: 15. jun 2016, 00:17:45 »
Evo nesto i od mene :)

S. MBIA
B. ALVES
MUNIR
Kad ja umrem ne zovite popa,zovite mi družinu sa KOP-a!
 

internacional 1

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 944
    • Pogledaj profil
Odg: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #55 poslato: 1. jul 2016, 00:31:28 »
Djuzepe Rosi,moze otici za cash ilil dobru zamenu,jer dovodimo jos jednog spica,pa da ne gomilamo,dobiajte zver na poziciji CF,sve ima za tu poziciju od kartica do finisinga....



http://www.transfermarkt.com/giuseppe-rossi/profil/spieler/19104

 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #56 poslato: 18. jul 2016, 14:28:44 »
Van Persi moze da ide na kraju sezone. Dobar trade bolje ali moze i kes. Uzimajuci u obzir da mu je cena na TM pala, ponude ispod 13M ne uzimam u obzir.

Pozdrav!
« Poslednja izmena: 18. jul 2016, 14:50:36 od strane MakiBor »
 


shope

  • valar morghulis
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #58 poslato: 18. avgust 2016, 14:01:26 »
Epa ovako dragi moji prijatelji

Obzirom da se Dortmund pojavljuje u novom izdanju pesa, i da u niski tim dolazi jedan gospodin sa maskom spidermena koga cete uskoro upoznati na terenu, spremni smo da saslusamo(SAMO i iskljucivo) ozbiljne ponude za nasa 2 napadaca

C. BACCA  nema mnogo price, klasican golgeter, jedan od boljih napadaca u PESu, a slobodno mogu reci i u RL timeu. Za trade opciju spremni smo da u Nis primimo krilo sa kvalitetima skladnim Bacinim na svojoj pozciji. Takodje, i novac moze da dodje u obzir .

A. MITROVIĆ  Sin Mitar, njega mi je najteze sto stavljam na listu ali ako je sudjeno neka ode. Takodje, krilo za trade dolazi u obzir


Svakako, otvoreni smo za sve vidove saradnje tako da cemo poslusati sve ponude, samo molimo ozbiljnost.
 

Mihael

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1859
    • Pogledaj profil
Re: Transfer glasine - prodaja i potražnja
« Odgovor #59 poslato: 18. avgust 2016, 21:49:07 »
Nova sezona je pocela, a Kevin Trapp je i dalje prva opcija na golu PSG-a, pre Sirigua, ali i Areole, koji se vratio u tim. Kako je i na ovom pesu imao odlicne ocene, verujem da će i na sledecem situacija biti ista, a vrv i bolja. Svi zainteresovani koji zele odlicnog, a za sada i dalje jeftinog golmana, mogu da se jave na PP, pa cemo da vidimo da li nesto mozemo da se dogovorimo.