Autor Tema: PES 2016 - Online competition i Online divisions  (Pročitano 11321 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
PES 2016 - Online competition i Online divisions
« poslato: 24. septembar 2015, 17:17:10 »
Ovde pišite iskustva iz 2 gore navedena moda. Zanimljive pobede, osvojeni turniri, u kojoj ste diviziji, kako vam se generalno čine ova 2 moda, šta bi moglo da bude bolje odrađeno.

Primer jedne zanimljive pobede u Online Divisions. Cisse i Brandao objasnili neke stvari zvezdicama iz Čelsija :D

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #1 poslato: 25. septembar 2015, 20:57:07 »
Tek sto sam instalirao igricu, odigrao sam jednu tekmu i dobio je, a na PESleague mi stoji skor od 3 poraza. :)
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #2 poslato: 25. septembar 2015, 21:17:54 »
na Pesleague sajtu treba da se registrujes nick-om iz pesa a ne sa steam-a... mozda si potrefio neciji nick u pesu pa ti prikazuje njegove rezultate ;)
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Admiral_Kolchak

Admiral_Kolchak

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 904
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #3 poslato: 26. septembar 2015, 00:09:27 »
to sam i uradio, nego je brljavio izgleda, sada belezi prave rezultate :)
 

grobare

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #4 poslato: 26. septembar 2015, 03:13:42 »
Evo i moje iskustvo... sto se tice mene osvojio sam dva turnira do sada , ali nisam lupao SS-ove... popoeh se na 8. mesto na tabeli sa 866 boda i primetio sam da ima 3 igraca sa ovog foruma u top 10 sto je za svaku pohvalu :D

A ekipa koju najvise gotivim je Juventus.. imaju dusu nekako ... a i pogodni su za centarsute :D
« Poslednja izmena: 26. septembar 2015, 03:15:57 od strane grobare »
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #5 poslato: 26. septembar 2015, 13:54:35 »
Izvinjavam se nasem liku sa nickom "Ezi." (verovatno "grobare") za grube startove (upereni su protiv Japanaca) i cestitke na sjajnoj partiji sa Seltom protiv Reala, 5:2. Ovaj PES je tezak random, kako kome da. Verovatno bih i ja istog ili drugog dobrog igraca sa losim klubom pobedio. Vise rezultat ne gledam.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

grobare

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #6 poslato: 26. septembar 2015, 17:02:05 »
E bas htedoh da okacim koji SS sa meca... mogu ti reci da je bila dobra utakmica al da sam se razocarao kada sam video da si real ocekivao sam neku zanimljivu ekipu tipa west ham ili lester pa da se gazimo.. u svakom slucaju sve cestitke na igri drugi put verovatno ti dobijas ovo je bas igra na sreci :D

 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #7 poslato: 26. septembar 2015, 22:33:32 »
Slikao i ja, da pokazem drugu, niko me nikad nije toliko nadigrao. A pre par dana si pohvalio moju igru kao svemirsku nakon sto smo se sastali 2 puta u online comp. To su izgleda dva (tri) razlicita meca i rezultata. Kad su dvoje jednaki tako bude. Ne volim ovaj PES jer je random, za nekog to nije lose, zanimljivo je, samo voleo bih da uvek bude po zasluzi na terenu. Jos jedna zanimljivost, frapantno je, igraci Selte se nisu ponasali losije od Reala. :) Istina, spavao sam samo par sati sinoc. Uzimacu tamo i svuda Real non-stop iz principa (ne zanima me u kojoj sam diviziji), a friendly ako se dogovorimo mozemo s bilo kojim klubom.
Samo napred GrobarE na rang listi. :) U vrhu Kepa, DM, nas dvoje, jos Pilojac i Gustavo, da imamo 5-6 Srba i grobara u 10.
« Poslednja izmena: 26. septembar 2015, 22:36:20 od strane darko_pfc »
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, Admiral_Kolchak, Kepa

grobare

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 288
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #8 poslato: 27. septembar 2015, 00:34:16 »
Citat: darko_pfc;1398191
Slikao i ja, da pokazem drugu, niko me nikad nije toliko nadigrao. A pre par dana si pohvalio moju igru kao svemirsku nakon sto smo se sastali 2 puta u online comp. To su izgleda dva (tri) razlicita meca i rezultata. Kad su dvoje jednaki tako bude. Ne volim ovaj PES jer je random, za nekog to nije lose, zanimljivo je, samo voleo bih da uvek bude po zasluzi na terenu. Jos jedna zanimljivost, frapantno je, igraci Selte se nisu ponasali losije od Reala. :) Istina, spavao sam samo par sati sinoc. Uzimacu tamo i svuda Real non-stop iz principa (ne zanima me u kojoj sam diviziji), a friendly ako se dogovorimo mozemo s bilo kojim klubom.
Samo napred GrobarE na rang listi. :) U vrhu Kepa, DM, nas dvoje, jos Pilojac i Gustavo, da imamo 5-6 Srba i grobara u 10.

ma brate sto se tice rang liste pao sam mnogo... uzeo burazer da igra danas mladji i izgubio 2,3 tekme digao mi je pritisak maksimalno ali vraticu se lako pa da grobari nastave da vladaju pesom :D a odma posle ovog meca sa tobom dosao neki lik sa realom stavio ronalda na CF i dobio me tu sam ugasio komp koliko am se iznervirao a mogli bi friendly neki obavezno :D
 

Kepa

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2821
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #9 poslato: 28. septembar 2015, 10:08:50 »
kad ti nestanak struje prekine 43 vezane pobede :iran:



sto je najjace, nisam ni dobio protivnika u trenutku nestanka, vec se vrteo onaj kruzic za search , kad sam se vratio vidim 0-3 Oo
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #10 poslato: 28. septembar 2015, 10:47:20 »
I ti si prekinuo moju od 5 vezanih pobeda. Gleda onaj odozgo sve :D
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, Kepa, gustavo_fring, Admiral_Kolchak, Lune83

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #11 poslato: 28. septembar 2015, 11:10:58 »
Citat: Kepa;1398568
kad ti nestanak struje prekine 43 vezane pobede :iran:



sto je najjace, nisam ni dobio protivnika u trenutku nestanka, vec se vrteo onaj kruzic za search , kad sam se vratio vidim 0-3 Oo

Keps juce smo ceo dan cepali obojica izgleda. Pokusavao sam da te stignem na pesleague po broju odigranih meceva. Ceo dan si imao 5-6 meceva vise. Do 5:30 sam jutros cepao i takvo stanje je bilo. Sad ustanem i vidim imas 10-11 meceva vise, spavas li ti covece :D.


Meni isto pucalo 3 puta pred pocetak meca na game plan-u, samo izbaci neki error i izadje iz PES-a :s.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kepa

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #12 poslato: 28. septembar 2015, 11:13:32 »
To Vam Konami govori da morate više da se posvetite ženskom svetu a ne igrici. Ja ovoliko mečeva neću imati za godinu dana koliko ste vi odigrali do sad :D
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Toja, pilojac85, Kepa, shope, gustavo_fring, Admiral_Kolchak, ZokiSS

salecz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 223
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/salecz
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #13 poslato: 28. septembar 2015, 11:18:58 »
Citat: Kepa;1398568
kad ti nestanak struje prekine 43 vezane pobede :iran:



sto je najjace, nisam ni dobio protivnika u trenutku nestanka, vec se vrteo onaj kruzic za search , kad sam se vratio vidim 0-3 Oo
Ne znam za tebe ali ja vise ne palim pes od 0-2 preko noc...nestane struja na sekund i vrati se...
Опет тата купио кера с плавом капицом
Криве ноге има и мрда палицом ав-ав
И ако вам се не свиђа ова песма наша
Ми ћемо је певати и опет опет опет...
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Online competition i Online divisions
« Odgovor #14 poslato: 28. septembar 2015, 11:33:30 »
Evo odgovora koji sam dobio od konamia a vezan je za onu statistiku. Svakako im ne radi to kako treba ali da znate sta sada racunaju.

Citat
Hi,
If you have been playing friendly lobby matches they no longer count. You need to play in online divisions and quick match.

Regards,

PES League Support
The Game Is About Glory ! To dare is to do !