Autor Tema: PES 2016 - Pomoć i pitanja  (Pročitano 44573 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

skorkovic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 175
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #15 poslato: 21. novembar 2015, 17:47:19 »
Jedan covek mi nudi 2016-icu original, ali kaze da ne moze normalno da se steam-uje, vec mora preko VPN-a. Sta je u pitanju? Mora li tako svaki original?
 

STUDIOX

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 142
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #16 poslato: 26. novembar 2015, 16:00:59 »
POzz jedno pitanje da li se i vama desava da u myclub online matchmaking traje vecno ili da uopste nece da nadje protivnika?
 

kliskinhoBG

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #17 poslato: 7. januar 2016, 22:52:29 »
Drugari, kupio sam PS4 i original igru. Posto sam amater sto se tice online igranja, zeleo bih da mi neko objasni na koji nacin mogu da igram online? Hvala unapred na odgovoru.
 

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #18 poslato: 8. januar 2016, 00:30:23 »
Prvo, je l imas uplacen PS+(pretplata za online igranje)? Ako imas, to je to. Samo startuj igru i u igri ce ti biti PSN ID podesen kao tvoj Konami Nick. Idi na modove koje zelis da igras i sve ti je samo podeseno.
PSN ID: ZokiSS
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring

kliskinhoBG

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #19 poslato: 8. januar 2016, 06:13:06 »
Bez tog naloga ne postoji druga mogucnost? I na koji nacin otvaram taj PS+?
 

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #20 poslato: 8. januar 2016, 13:48:56 »
Ne mozes konzolu da aktiviras, ako nemas PSN nalog. Kada se registrujes, onda moras da imas PS+ uplatu za online igranje. To radis ili preko PSN storea, ili preko nekog sajta gde kupujes samo taj kod za PS+ pretplatu...
PSN ID: ZokiSS
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gustavo_fring, kliskinhoBG

DuxDUCIs

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 351
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #21 poslato: 12. januar 2016, 22:22:28 »
Citat: zokis;1414247
Ne mozes konzolu da aktiviras, ako nemas PSN nalog. Kada se registrujes, onda moras da imas PS+ uplatu za online igranje. To radis ili preko PSN storea, ili preko nekog sajta gde kupujes samo taj kod za PS+ pretplatu...

Ja igram preko PC-ja ali planiram da uzmem PS4, jel to znaci da pored igre koja se podrazumeva moramo da uplatimo jos neku lovu da bi igrali online???
Ako je tako onda je to bas bezveze...
 

Bebiji

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 46
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #22 poslato: 2. februar 2016, 20:41:27 »
Citat: gustavo_fring;1395711
NEOPHODAN JE ORIGINAL DA BI IGRAO ONLINE PES 2016
ko pita da li je potreban original da bi igrao online, dobija ban na 10 dana,
ne postoji patch ili lek koji će omogućiti online igranje bez cd-keya



REDOVNO VREME ODRŽAVANJA PES2016 SERVERA
Svaki treći utorak u mesecu i svaki četvrtak.

LINK ZA PROVERAVANJE SERVERA
ako tu piše da je server DOWN, ili UNDER MAINTAINCE
nema potrebe pitati ovde šta se dešava, niko od nas ne radi na Konamijevom serveru.

U ovoj temi pitajte šta vas zanima i opišite svoj problem. :)

dobro vece zeleo bih da se prijavim za online ligu..kao i za ls i le..a ne znam kako? Hvala vam unapred!
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #23 poslato: 2. februar 2016, 22:00:30 »
Citat: Bebiji;1417269
dobro vece zeleo bih da se prijavim za online ligu..kao i za ls i le..a ne znam kako? Hvala vam unapred!

http://www.pes-serbia.net/threads/35817-Kupio-sam-PES-2016-original-%C5%A0ta-sad
All men dream: but not equally. This I did.
 

Supermen30

  • Regular
  • **
  • Poruke: 70
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #24 poslato: 11. februar 2016, 00:44:34 »
Pozz drugari.Interesuje me zna li neko zbog cega na ps4 kada pokušam sa drugarom da igram friend match lobby,izbacuje gresku.Napominjem da je on iz Nemacke,pokusali smo igrati i na serveru za De,i u serveru Eu Any.Hvala svima unapred na pomoći.
 

shope

  • valar morghulis
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1203
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #25 poslato: 17. februar 2016, 09:07:56 »
NAT problem


Prijatelji sporta, menjan mi je ruter, nakon toga imam problem da ne mogu da igram frendly meceve. Kad god pokusam da udjem u sobu ili napravim istu javi se natpis "unable to access due to NAT type restrictions".
Probali su ljudi koji se vise razumeju od mene da mi preko teamviewer-a rese problem, nisu uspeli, pa ako je neko voljan da pomogne bio bih vam zahvalan. :helpsmilie:
 

djar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #26 poslato: 6. mart 2016, 14:33:12 »
Citat: shope;1419583
NAT problem


Prijatelji sporta, menjan mi je ruter, nakon toga imam problem da ne mogu da igram frendly meceve. Kad god pokusam da udjem u sobu ili napravim istu javi se natpis "unable to access due to NAT type restrictions".
Probali su ljudi koji se vise razumeju od mene da mi preko teamviewer-a rese problem, nisu uspeli, pa ako je neko voljan da pomogne bio bih vam zahvalan. :helpsmilie:

Potpuna ista stvar mi se desila. Mjenjao sam ruter i isto uopće ne mogu napraviti sobu u my frendly lobiju. Mogu ući u sobu kad je netko drugi napravi, ali čim. npr ta osoba izađe, automatski me izbaci iz sobe  i javlja mi se poruka "unable to access due to NAT type restrictions". :helpsmilie::helpsmilie:
 

djar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #27 poslato: 6. mart 2016, 21:41:43 »
Citat: djar;1422060
Potpuna ista stvar mi se desila. Mjenjao sam ruter i isto uopće ne mogu napraviti sobu u my frendly lobiju. Mogu ući u sobu kad je netko drugi napravi, ali čim. npr ta osoba izađe, automatski me izbaci iz sobe  i javlja mi se poruka "unable to access due to NAT type restrictions". :helpsmilie::helpsmilie:
Zanemarite post, uspio sam nekako. ..
 

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #28 poslato: 7. mart 2016, 09:03:52 »
Objasni nam kako si rijesio problem, mozda neko ima istih problema a mozda nas isto ceka u buducnosti :D
 

djar

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 271
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - Pomoć i pitanja
« Odgovor #29 poslato: 7. mart 2016, 20:16:38 »
Za otvaranje portova:

1.) Napravi statičku IP adresu:
https://www.youtube.com/watch?v=7p1kc9HnReg

Tu adresu ćeš kasnije koristit za port forwarding kao host ili server ip adresu.

2.) Nađeš svoj ruter na ovoj stranici i odabereš kasnije igru:
http://portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

Otvoriš ove portove, zanemari one koji pišu:
PC:
TCP: 80, 44, 4000-4200
UDP: Auto mode: 3658, 5730-5739

Listu portova sam preuzeo od Konamija od prošlog PESa, jer još nisu službeno napisali koji su za ovaj, a nisu se mijenjali neko vrijeme, pa vjerujem da su ok, meni radi.
https://uk.secure.konami-europe.com/link/portal/30031/30044/Article/172/Why-can-t-I-connect-to-the-online-modes-in-Pro-Evolution-Soccer-on-PC

Otvorite my computer/network/ pod network infrastructure vam treba biti vaš router (ako nije izgasiti pa ponovo uplatiti router)/ desni klik pa properties/general/settings i tamo isto dodati port 3074 UDP. Napisati ime i ip adresu od uređaja za koji želite otvoriti port.
Takodjer napisati u my setings od igrice, tamo pod online, isti taj broj (3074). Ja sam napisao taj broj i proradilo je. Prije mi je bio onaj broj 5739 i tada mi nije radilo.

Normalno, mislim da bi bilo najbolje da izbjegavate ruter Thomson, jer on mi je i napravio te probleme. :D