Autor Tema: Finalni turnir PES 2016 u Milanu - imamo predstavnika !!!  (Pročitano 30111 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
Finalni turnir PES 2016 u Milanu - imamo predstavnika !!!
« Odgovor #75 poslato: 28. maj 2016, 00:35:08 »
Bravo Kepo, ogroman uspeh si postigao u svakom slučaju!


PSN ID: ZokiSS
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Re: Finalni turnir PES 2016 u Milanu - imamo predstavnika !!!
« Odgovor #76 poslato: 28. maj 2016, 00:39:59 »
ziv bio
bice bolje
All men dream: but not equally. This I did.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz

Zeusinjo

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 136
    • Pogledaj profil
Re: Finalni turnir PES 2016 u Milanu - imamo predstavnika !!!
« Odgovor #77 poslato: 28. maj 2016, 01:02:55 »
Prvo kepa da ti opsujem nebo i suncev sistem i sve nebesko za kolumbijca. Isto ko da sam i ja izgubio jbt...najezio sam se kad si zabio u 119 i onda ko da me popisao neko. bio je tako providan s loptama na mullera ali jbg znam da je trema i ukocenost blokirala i tebe a i ostale igrace. treba jbg i za ono iskustva igranja u onakvim uslovima. bas steta. nisam upratio sta se desilo s taktikama ali te pojeo u drugom poluvremenu... a svi smo mislili da ces mu 10 do kraja zabiti kako si krenuo.

sto se tice nase regije, pa mislim da to nece biti problem s obzirom na dva predstavnika iz regije i na to da si ti prosle godine polufinale igrao a ja vec 3 od zadnje 4 godine igram polufinala, momci iz hrvatske se isto pojacavaju tako da mislim da ce to biti ok. iz cro ima najvise raje na pesligi, ja sam brojao jednom kad mi je bas bilo dosadno i bilo ih je pun ****... mislim za nase uslove pun q :D preko 300 hrvata, oko 80ak nas iz bosne i nesto malo manje i srba... par makedonaca i slovenaca i crnogoraca i to je to. uglavnom mislim da nas ima preko 600 :D i ako nas ne uvrste, onda sljedece godine opet pokusati dva predstavnika i cao :D cisto da ih primoramo :D ajd stekao si ako nista veoma vazno iskustvo i izgotivili su te i fino si se proveo i gledat ces finale u milanu tako da... :)

po svemu je vasa grupa bila daleko najjaca ali na kraju sva cetvorica ispadoste u prvoj tekmi jbt :S

mogu samo misliti kako ti je, kad je meni ovako zbog tebe kojeg ne znam xD jbg... sljedeci put ce biti bolje.
a sto se prognoze tiice, ja tipujem na brazilca, on mi je poslije tebe i lutija favorit bio :) usmakabyle i nije toliko opasan ako se bas skoncentrises na te duge lopte, opasnije oruzje mu je ono kad uz gol aut liniju dodje do peterca i digne je do reflektora oca mu ****m na drugu stativu i to ti je u 90% slucajeva gol.. igrao sam s njim i odlican je, nema tu sta ali npr ja sam ga uspio zatvoriti s dijagonalama i jedino kako mi je davao golove je to do peterca pa prebacaj pa gol... mislim da ako brazilac se bas posveti analizi validove igre i taktike da ce ga i dobiti. ove godine je valida pripazio i zrijeb u nokaut fazi veoma... sve je prebio na putu do finala osim moza 1/8 finala ali npr prosle godine se izvukao u 3 od 4 meca u nokaut fazi gdje nije bio bas bolji. brazilci po meni imaju najvise jakih igraca na svijetu, zato na njega i tipujem :)

uzivaj jos sutra onda i sretan put nazad :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: gorantz, Loki87, pilojac85

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Re: Finalni turnir PES 2016 u Milanu - imamo predstavnika !!!
« Odgovor #78 poslato: 28. maj 2016, 08:21:10 »
Bravo kepa, još jednom si dokazao da si igrač svjetske klase, prošao si kao drugi sigurno najtežu grupu na turniru a ovo ti je prvo ovako veliko natjecanje i sigurno je bila užasna trema, baš smo se svi okupili iz Hrvatske koji igramo na ovom forumu kod valeta i gledali cijeli prijenos, doslovno smo skakali kad daš gol, za utakmicu osmine finala nemam riječi kao da sam ja izgubio koliko mi je bilo krivo, jer kao što si gore napisao krivo ti je kako si ispao jer nije problem ispasti od boljega, problem je što si bolji igrač 10x od njega i što nisi zaslužio ispasti, lik u drugom poluvremenu je radio jednu te istu stvar a to su bile te lopte na bok na Mullera koji ubiti ni nije brz igrač, i onda onako 4-4, pa zabiješ u 119 i opet sa centra on na Mullera i eto dogodi se to što se dogodilo, baš šteta, svi smo htjeli vidjeti kako bi se snašao sa Francuzem a siguran sam da bi ga pošteno namučio, čestitke na vrhunskim rezultatima, glavu gore i iduće godine bit će bolje :)
« Poslednja izmena: 28. maj 2016, 08:24:26 od strane BeLLicus »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Loki87, pilojac85, gustavo_fring

ГрујоДелија

  • Gost
Odg: Finalni turnir PES 2016 u Milanu - imamo predstavnika !!!
« Odgovor #79 poslato: 28. maj 2016, 09:37:58 »
Још једном СВАКА ЧАСТ СЛЕДЕЋЕ СЕЗОНЕ ОСВАЈАШ! :)