Autor Tema: PES 2016 Online - Čiteri  (Pročitano 34937 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
PES 2016 Online - Čiteri
« poslato: 18. septembar 2015, 01:36:56 »
E ovako, odlucio sam da otvorim ovu temu posto vidim da su vec poceli da prijavljuju likove koji izlaze iz utakmica kada gube tako da pisite ovde da ih imamo evidentirane, a znam iz iskustva da ima dosta takvih. :)

Lista grešnika koji će goreti u paklu:

Danilo73 - Izasao u 77. minutu pri rezultatu 4:1 za protivnika
Jia - Izasao iz Online Conpetitions, pri rezultatu 2:1, u 71. minutu
WaitoSo - Izasao sad na online konami competition u 80. minutu, vodio sam 3:1
tiger2016no1 - Izasao u 92.+ pri rezultatu 3:3 i mojom 100% sansom, lik je bolestan, definitivno, ima skor 33/1/0, a pojma nema, igra Online competition, a nikada nije prosao u nokaut fazu, vezanih 20 pobeda za redom! Bolesnik!
ffmplaya92 - odim 2 0 u competion i u 92 minutu kod mene lopta dajem pas , pali torent , provalim ga i brzo pustam dzoi , slika zamrznuta
paSSha - I izadje u 80. min dok sam vodio u myClub. Ima skoro 100 posto pobeda.
Husee7 - Čovjek kad je vidio da ne može pobjediti stisnuo start i dobio pauzu u 72min i tad upalio nesto i s****a vezu.
golaaaazo - Izasao sa lagom (i nikom nista) u 94. minutu pri rezultatu 3:1 za mene, online comp.
IgorUSTININ - Sad izasao gazio sam ga lepo, dao treci gol i izadje covek nikom nista.
MIRCHE - Srbenda izlazi iz meca na 5-0 za mene.
Dowla - tuzno je procitati Comment na profilu, a posle videti koga je izabrao, a najtuznije od svega su tri namerna autogola posle kojih puca konekcija, takodje pred kraj meca...
SAMAKO_BUGOJNO - Lik je pokusavao da prekine od 70. minuta kada sam preokrenuo, veci lag nisam video, ali nije prekinut mec.
Senveb - Izaso mi u 56min na 7-1.
omku1452365 - http://www.dodaj.rs/?41/Pu/3d6N1Vpd/2015-09-2500001.jpg
thehulk - http://www.dodaj.rs/?1x/5E/Y9XHqde/2015-09-2500005.jpg
Adidas-pro - Drugi na serveru u my clubu, izasao mi u 35min pri rezultatu od 3-0 za mene. Sisa. Ni bod nisam dobio.
ONUROZ7 - Izašao u divisions u 35. minutu pri rezultatu 2-0 za mene stavio pauzu, nije ulazio u game plan i kad je skinuo pauzu izbacilo nas.
douglas - Izasao u myclubu u 86. minutu pri rezultatu 7:1 za mene (poeni nikom nista), pre toga je dao 2 auto gola, a ja budala sprecavam treci, pa se on iznervirao.
stefan007 - Jedva da radi fudbal protiv njega 2 puta zaredom. Prvi put ispadnemo u 70. minutu, zaboravim da ga blokiram, opet mi padne on i ispadnemo u 20. minutu. Ne znam da li drži torente uključene, ili krade net, ali je fudbal sve vreme na 2 crte. Čovek svesno igra i sapliće protivnike i na kraju ću da odem na B zbog... neću da vređam. Ali sam poludeo!
kil2015 - Pre 2min u online competition vodim 2-0 celu utakmicu samo klizeci radi 2 crvena i 3 zuta je dobio i u 85min penal za mene i ukocilo se
hassan9999 - Ovo postaje besmisleno igrati dok god rade online na krekovanim verzijama...pa jbt 3 tekme pokusavam ko covek da odigram oni izlaze...
MIRCE - Po rejtingu sam naslucivao da ce izaci, sto se i desilo odma na pocetku kad je primio gol, sto je naj gore izgubio sam 3-0 sluzbeno.
Mali je usavrsio tehniku drndanja veze.
UTKARSH - Jos jedna vezana ovaj put je samo bez promene rezultata, smorio je vezu posle 2:0
Temnay777 - Izasao u My Club, prvo poluvreme 37. min. 2:0 za mene! Inace Rus je pitanju!
Kika - Izasao sad na online konami competition u 80. minutu, vodio sam 3:1
Sabbather - Naravno Bayern uzima ja United. Povedem 0:2, 2-2. Pred kraj dam iz kontre za 2-3 i igra se jos nekih 5-8 minuta ne znam, u 91om minutu ( 3 min nadoknada ) izbacuje loptu u aut sa golmanom namerno i puca konekcija.
ExtremePower - Kod rezultata 4:1 za mene usao u formaciju i zadrzao se maksimalno i poceo da laguje i na kraju naravno, nikom nista.....
LucasCABJ - https://youtu.be/OqIra4kElEg
Gavra158 - nema potrebe da pisem da nije priznata utakmica.... pri 5-1 (http://i.imgur.com/y29MFGg.jpg)
novisad - izlazi u 59' min u myclubu i naravno nikom nista (http://www.pohrani.com/f/29/bo/3YdWJGOt/2015-10-0400003.jpg)
CREDIN84 - Nije mu sjeo poraz, pa u 80-nekoj minuti pokvari konekciju i nikom ništa
Pes-MA - Rušenje veze u 55min nakon što je gubio 4:0
Lada-07 - Online Divison smo igrali, 7:0 za mene 87min rušenje veze i nikom ništa...
SUPERTOLEDO - izadje pred kraj a drao sam ga nesto mnogo 8:1
Deki_ZARKOVO
Don-digi-don - Odlican mec prvo poluvreme, ipak ja sam vodio. Drugo poluvreme je konstantno poksuavao duge lopte, i najruznije startove, medjutim veza je i dalje super bila. U 89. minutu uzima loptu i trci prema svome golu, veza se u**** i pukne,...bodovi, kao da nismo ni igrali.
Dobar igrac, bar ono iz prvog poluvremena, ali ozbiljan bolesnik koji nezna da gubi.
Hesham - myclub comp, b high, gubio je 3:0 i izasao u 60 i nekom minutu. I takav je prosao dalje.
delije_sever_czv - Juce mi je izasao pri 4:0 u 15. minutu
GagaGugu - Posle 3:0 za mene dao 3 auto-gola. Naravno diskonekcija i pobeda za mene u pes-u ali na pesleague bez poena - https://youtu.be/EOJDY7cHfzc
Apex1993 - 4 puta u toku tekme mi je uklizao sa ledja na 1na1 sa golmanom... negde pri kraju tekme kad je bilo 7:1 poceo je da daje autogolove stim sto je dao 1 a onda je sledeci golmanom promasio pa sam ja onda iz kornera zadrzao loptu do kraja, tih par minuta... da li je hteo neki cit ne znam... Luka Modric mu je omiljeni igrac pa rekoh mozda se i pojavi ovde... jos sam na 5:0 stao, i nisam ga napadao na njegovoj polovini a on krenuo ozbiljno i posle par napada mi dao gol... ja rekoh ok covek hoce jos da igra... krajnje nesportsko ponasanje...
Kliny - Neznam kako je dospio do ratinga AAA, kad je meni izišao iz utakmice u 21min. pri rezultatu 6:1
...
MatTheCat - 3:0 za mene na poluvremenu u kupu i tokom pauze nam uništi konekciju necim, nikom ništa... na sreću nije mi previše naškodio bar nisam poraz dobio...
e7o - Njegovo cudno ime mi je vec nagovijestilo da je glup, al eto izdržao je do 47min. i tad je sjebao konekciju pri 5:0 za mene
Kurixus - valjda je to nick... neka ostane zapisano da je smrdljivko jedan koji je krljao celu tekmu i vodio 3:0 a kad sam spustio pred kraj na 3:2 poceo da se dodaje i da vraca golmanu... ***ala ga 3 boda i sve uz to...myclub je inace bio...
VASCO2000 - dok sam ga gazio 9-2 u 70min, lik ladno izasao. I ovakvi igraci da budu vodeci na serveru? Sramota
Alexis777 - jos jedan usranko, izasao u prvom poluvremenu pri 3 ili 4:0 i naravno nikom nista, znaci citer smrdljivko...
TheBlackMagic - My club-pri rezultatu 6-1 za mene, lupa start, ne ulazi u taktiku, vrv je izdrndao konekciju, nakon pola minuta je izbacilo i nikom nista.
Kliny - meni danas izasao pri vodjstvu od 6:0 i to u 90.min...
atanKars - sa procentom pobeda od 97.4%...151/2/2
nail_azzedine13 - sjebao konekciju pri 2:0 za mene u kupu, sreća da nije naručio bombardiranje moje kuce haha
BROKKS - http://s15.postimg.org/gp126826i/2015_10_19_00002.jpg
CosmeLima - Evo ovaj retard vam je citer, prvo sto mu prijavljuje tim kao LVL 5, a ima one igrace iz Free agenta i sa pocetka sto se dobiju, hemija 44, dodaju se i sutiraju kao bolesni, ali dzabe, to nije SKILL, mucio sam se, onda krenuo da ga punim, bilo 5-0, on je ukljucio neko sr*anje i naravno izbacilo je,nikom nista, sa takvim timom lik igra kao sto se vidi iz prilozenog drugu diviziju u My Clubu

Rebu_018 - Ekipa Radnicki Nis u My Clubu, pokusao je da cituje, al ga je zaj*balo. Gubio je 3-2 u 80 nekom minutu, pa je lupao start kao bolestan, tako da sam ja iz inata zadrzavao loptu, e onda je sj*bo konekciju tako na "suvo" pa je i izgubio mec
Borislav 19841 - Najgori smrad do sada.Spaja nas dva puta zaredom u myclub u i gospodin uradi nesto da se mec ponisti i izadje ono njesra prekinuto pod nerazjasnjenim okolnostima.Oba puta isto i to pri neresenim rezultatima hoce da pobedi je bo mater svoju nista ga drugo ne interesuje.Ima sve najbolje igrace a kako on igra i sta radi to nije normalno.
BigBos10 - 915 poena ,a bezi kad ga pune
« Poslednja izmena: 2. novembar 2015, 00:59:35 od strane Nemanja »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ZokiSS, Ludak90, cvelenidza, misa99czv, DM11, gustavo_fring, darko_pfc, circulation, Lune83, djar, Without, foneTag

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #1 poslato: 18. septembar 2015, 14:39:54 »
Jia - Izasao iz Online Conpetitions, pri rezultatu 2:1, u 71. minuti.
« Poslednja izmena: 18. septembar 2015, 16:52:02 od strane zokis »
PSN ID: ZokiSS
 

salecz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 223
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/salecz
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #2 poslato: 19. septembar 2015, 01:09:08 »
WaitoSo - Izasao sad na online konami competition u 80 minutu, vodio sam 3:1...
Опет тата купио кера с плавом капицом
Криве ноге има и мрда палицом ав-ав
И ако вам се не свиђа ова песма наша
Ми ћемо је певати и опет опет опет...
 

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #3 poslato: 19. septembar 2015, 21:19:16 »
tiger2016no1 -Izasao u 92.+ pri rezultatu 3:3 i mojom 100% sansom, lik je bolestan, definitivno, ima skor 33/1/0, a pojma nema, igra Online competition, a nikada nije prosao u nokaut fazu, vezanih 20 pobeda za redom! Bolesnik!
PSN ID: ZokiSS
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #4 poslato: 19. septembar 2015, 22:33:56 »
O Zoki, taj je i meni izasao pri neresenom rezultatu. Online comp, 91. min i 3-4 min do kraja qual, nereseno, stavlja on pauzu, ne ide u game plan, ali vidi da nema sanse da bleji do kraja kvalifikacija, pa je odpauzirao i ucinio nesto sa vezom... Pisalo je establishing communication citava 3 minuta. I na kraju kraj kvalifikacija, vreme je isteklo, nikom nista. Nisam bio siguran da je citer posto je nereseno, ali svakako nije bio fer i skor mu je cudan s obzirom kako igra.  

Ako znas otprilike kad se to desilo salji mail ovima, [email protected]


Naziv maila mora biti: CHEATER PES 2016

*Platform (Xbox360®, XBOne®, PC, PS4® PS3®) - PC
*Date of incident - 17-Sep-15. 6:30 PM CET.
*Your GamerTag (XBox®), PlayerName (PC) or PlayStation®Network ID (PS3®, PS4®) - BocaSeniors
*The reported user's GamerTag (XBox®), PlayerName (PC) or PlayStation®Network ID (PS3/4®) - tiger2016no1

Opis nije neophodan, ali moze da koristi. Kao i slike i video. Valjda vide oni ko je sta uradio ili veruju igracu koji prijavljuje. Ja uvek napisem sta je bilo. Ako nije gramaticki ispravno jbg, zurio sam. :) Razumeju oni.


P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: ZokiSS, shokanito, leka034

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #5 poslato: 20. septembar 2015, 06:45:28 »
Cheater  -  ffmplaya92     20.9.2014    02-03h

Vodim 2  0 u competion i u 92 minutu kod mene lopta dajem pas ,  pali torent , provalim ga i brzo pustam dzoi , slika zamrznuta ,  zaustavlja torent , krece igra na sekundu , dolazi lopta do mog igrača,  ali opet nediram nista , on opet dize torent, zamrzava slika , i konami pise pobedu meni . Naravno kad sam usao u profil cheatera  tu je slika omiljene igracice kristine.

   Dosta puta mi se desilo da vodim i cheateri upale torent , i ako nastavim sa sa kliktanjem na dzoi , da pripise pobedu njemu .  Verovatno to konami vidi kao slabu vezu , i moze da vidi samo zadavanje komandi koje neprolaze samo sa nase strane , i tako cheateru pise pobedu iako je gubio .  Zato , nisam sto posto siguran, ali mislim da kad krene dizanje torenta i zamrzavanje ekrana od strane Cheatera ,  treba samo pustiti dzoi , i nedavati nikkve komande.




subir fotos a internet
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: leka034, cvelenidza

Kamenorezac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 665
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #6 poslato: 21. septembar 2015, 16:18:53 »
Ja sam juce igrao finale online competition a protiv nekog emregol a nismo ni poceli izaslo 3:0 za njega kao ja se diskonektovao a stoji konektovano sve normalno.Meni net radi ekstra prvi put se desilo tako nesto i bas u finalu.
 

Djuksy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 273
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #7 poslato: 21. septembar 2015, 21:31:58 »
paSSha  izadje u 80. min dok sam vodio u myClub. Ima skoro 100 posto pobeda.
« Poslednja izmena: 21. septembar 2015, 21:43:42 od strane Darcoolio »
Durik:player:
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #8 poslato: 21. septembar 2015, 21:48:22 »
Znam da ima svakakvih ali vređanje, kakvi god da su, nije dozvoljeno.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Djuksy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 273
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #9 poslato: 21. septembar 2015, 22:49:21 »
Citat: Darcoolio;1396753
Znam da ima svakakvih ali vređanje, kakvi god da su, nije dozvoljeno.

Morao sam da opisem lika sto je vernije moguce..a i vidim spominju se bolesnici neki ovde ;)
Durik:player:
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #10 poslato: 22. septembar 2015, 01:25:38 »
Citat: Kamenorezac;1396681
Ja sam juce igrao finale online competition a protiv nekog emregol a nismo ni poceli izaslo 3:0 za njega kao ja se diskonektovao a stoji konektovano sve normalno.Meni net radi ekstra prvi put se desilo tako nesto i bas u finalu.
Koliko se secam igrao sam juce s njim u finalu ili polufinalu (mozda bas pred vas mec), pobedio me je, dobro igra i ima odlican skor, prosek pobeda i golova.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #11 poslato: 22. septembar 2015, 02:18:49 »
Husee7 čovjek kad je vidio da ne može pobjediti stisnuo start i dobio pauzu u 72min i tad upalio nesto i s****a vezu.
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #12 poslato: 22. septembar 2015, 03:55:11 »
golaaaazo - izasao sa lagom (i nikom nista) u 94. minutu pri rezultatu 3:1 za mene, online comp.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

Djuksy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 273
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #13 poslato: 23. septembar 2015, 01:54:38 »
IgorUSTININ sad izasao gazio sam ga lepo, dao treci gol i izadje covek nikom nista. auuuuu strasno
banovace me darcoolio ne smem... :mrgreen:
Durik:player:
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #14 poslato: 23. septembar 2015, 22:34:12 »
MIRCHE, srbenda izlazi iz meca na 5-0 za mene.



Sinko ako citas ovo, ligu ovde neces igrati nikada! **** te taj tvoj omiljeni igrac po sred dupeta (Mesi)
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, gustavo_fring, НемањаВЦЗ, darko_pfc, Nemanja