Autor Tema: PES 2016 Online - Čiteri  (Pročitano 35111 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

max

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #60 poslato: 11. oktobar 2015, 14:36:28 »
I meni je krenuo da se desava runtime error, danas prvi put.
Odradio sam ovo sto je lune napisao, to povecava dozvoljeni RAM, tako da ne verujem da ce mi to mnogo pomoci, s obzirom da imam dobar komp.

Ili je do pirata (chitera), ili su nesto s*****li sa updateom.. Nadam se da nece poceti redovno da se desava (al' kolko vidim po vasim postovima, deluje da hoce...).
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #61 poslato: 11. oktobar 2015, 15:07:19 »
Takodje, meni juce 4 puta. I uvek pre nego sto ce poceti ono namestanje taktike.  4 puta i to nakon sto sam odradio ovo sto je Lune postavio. Kasnije, posle tog 4. puta nije vise pucalo. Imao sam courtesy rating AAA i ono low disconnection number. Sad mi ostalo A samo i veliki broj diskonektovanja. Najgore kad mi pukne sa nekim ko ima rejting 300, nije pobedio ni jedan mec. Izgubim 50 bodova i posle moram da igram bar 20 meceva da povratim to.

Sto se tice ovih citer-a , mislim da nema potrebe da prijavljujete ovde ljude iz Egipta, Saudijske Arabije itd. Sigurno se nece posramiti sto su na forumu u temi chiteri u tamo nekoj Srbiji :D.
Ako ima neki nas ili sumnjate da je nas prijavite ga. Ali u svakom slucaju odradite ovo sto je Opera postavio. Prijavite Konamiju, pa ce ga oni staviti pod istragu.


Juce mi je izasao pri 4:0 u 15. minutu  igrac:  delije_sever_czv
Strikers win games, defenders win titles !
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #62 poslato: 11. oktobar 2015, 17:22:54 »
Opet jedan nas , delija :D

Nickname: GagaGugu.  Posle 3:0 za mene dao 3 auto-gola. Naravno diskonekcija i pobeda za mene u pes-u ali na pesleague bez poena.
Strikers win games, defenders win titles !
 

Lune83

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 744
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #63 poslato: 11. oktobar 2015, 20:06:03 »
Citat: max;1401273
I meni je krenuo da se desava runtime error, danas prvi put.
Odradio sam ovo sto je lune napisao, to povecava dozvoljeni RAM, tako da ne verujem da ce mi to mnogo pomoci, s obzirom da imam dobar komp.

Ili je do pirata (chitera), ili su nesto s*****li sa updateom.. Nadam se da nece poceti redovno da se desava (al' kolko vidim po vasim postovima, deluje da hoce...).

Javite svi koji imate runtime error problem da li vam  je uspelo ili ne.  Zivo me zanima da li ima efekta kod pojedinaca. Max, meni je pomoglo odmah cim sam to uradio. A imam 32 GB ram-a a o ostatku kompa da i ne pricam :) I evo, igram se vec danima bez ikakvih problema.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: max

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #64 poslato: 12. oktobar 2015, 00:33:51 »
Apex1993    4 puta u toku tekme mi je uklizao sa ledja na 1na1 sa golmanom... negde pri kraju tekme kad je bilo 7:1 poceo je da daje autogolove stim sto je dao 1 a onda je sledeci golmanom promasio pa sam ja onda iz kornera zadrzao loptu do kraja, tih par minuta... da li je hteo neki cit ne znam... Luka Modric mu je omiljeni igrac pa rekoh mozda se i pojavi ovde... jos sam na 5:0 stao, i nisam ga napadao na njegovoj polovini a on krenuo ozbiljno i posle par napada mi dao gol... ja rekoh ok covek hoce jos da igra... krajnje nesportsko ponasanje...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #65 poslato: 12. oktobar 2015, 01:27:31 »
Citat: Lune83;1401358
Javite svi koji imate runtime error problem da li vam  je uspelo ili ne.  Zivo me zanima da li ima efekta kod pojedinaca. Max, meni je pomoglo odmah cim sam to uradio. A imam 32 GB ram-a a o ostatku kompa da i ne pricam :) I evo, igram se vec danima bez ikakvih problema.

Ja sam mislio da sam odradio ali nisam...setio sam se da je javilo neku gresku i da nisam imao vremena da pokusavam dalje tad... veceras sam odradio i evo 4 tekme sam odigrao i nijednom nije prslo...samo mi je jednu covek izasao na pola ali to nema veze sa ovim...izgleda da sljaka videcemo jos...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Lune83

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #66 poslato: 12. oktobar 2015, 02:54:54 »
Kliny - Neznam kako je dospio do ratinga AAA, kad je meni izišao iz utakmice u 21min. pri rezultatu 6:1
...
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #67 poslato: 12. oktobar 2015, 07:30:27 »
3:0 za mene na poluvremenu u kupu i tokom pauze nam uništi konekciju necim, nikom ništa... na sreću nije mi previše naškodio bar nisam poraz dobio... :bic:
MatTheCat

YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #68 poslato: 12. oktobar 2015, 12:50:47 »
ja nisam imao problem sa runtime error ali eto sam juce preventivno unio ono u cmd da mi se ne bi desavalo i danas mi se pocelo desavati izbacuje to prozorce i slika na pesu stane, muzika u pozadini ide :D

islim da ovo nema veze sa chetaerima i da je ovo greska igre ili windowsa (kod mene je desetka). ako ima neko neko rjesenje za ovaj problem bilo bi dobro da nam pomogne :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: leprrrr

max

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #69 poslato: 12. oktobar 2015, 13:50:27 »
Citat: Lune83;1401358
Javite svi koji imate runtime error problem da li vam  je uspelo ili ne.  Zivo me zanima da li ima efekta kod pojedinaca. Max, meni je pomoglo odmah cim sam to uradio. A imam 32 GB ram-a a o ostatku kompa da i ne pricam :) I evo, igram se vec danima bez ikakvih problema.

Evo, danas, ponovo u Online competition, izbacilo me, kao po obicaju u toku gameplana.

Mada protivnik je prosao u 1/2f takmicenja tako sto je prethodni rezultat bio 0:0, u 1/4f.
Tako da moguce da samo zna foru, i prolazi tako. Morace ovo uskoro da srede, inace cemo svi bataliti igru kapiram.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: leprrrr

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #70 poslato: 12. oktobar 2015, 15:44:27 »
Ja sam odigrao jos 4 tekme, znaci 8 ukupno i jos uvek se nije desilo opet tako da je sto se mene tice ovo pomoglo... videcemo jos, da ne ureknem ;)
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #71 poslato: 12. oktobar 2015, 15:49:34 »
Citat: gorantz;1401457
ja nisam imao problem sa runtime error ali eto sam juce preventivno unio ono u cmd da mi se ne bi desavalo i danas mi se pocelo desavati izbacuje to prozorce i slika na pesu stane, muzika u pozadini ide :D

islim da ovo nema veze sa chetaerima i da je ovo greska igre ili windowsa (kod mene je desetka). ako ima neko neko rjesenje za ovaj problem bilo bi dobro da nam pomogne :D

Proveri da li ova fora vazi i za Win 10 jer ja kad sam trazio naisao sam na video sa ovim uputstvom i pisalo je da je za Win 7 i Win8... mozda si sad zeznuo nesto ;)
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

leprrrr

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #72 poslato: 12. oktobar 2015, 18:58:50 »
Citat: Kepa;1397471
Dowla, jos jedan nas..





tuzno je procitati Comment na profilu, a posle videti koga je izabrao, a najtuznije od svega su tri namerna autogola posle kojih puca konekcija, takodje pred kraj meca...
ovog ne primajte u lige ako vam se bude prijavljivao, cist bezobrazluk, jos mu blinkam i stavljam pauzu da skonta da to nije lepo...


pa puko sam vise od vas koji samo sa bayernom igrate! zato sam ga i uzeo da vidim sta ima toliko sveto u tom timu,ali mi ne lezi ta ekipa kad je ne gotivim u pravom zivotu! a sa prekidom te nisam ostetio,ostetio sam sebe,prestani da kukas,meni su danas troje njih koji igraju sa barcom i realima i bayernima prekinuli mec pri rezultatu 4-1 5-2 i 3-0 za mene i nikom nista! ja igrao sa tottenhamom! uzimajte bayern,samo taj klub postoji na PES-u!!!kao umete da igrate i jos bayern uzimate da navlaci igrica na vas.... e to je tuzno! sale cz,sa njim sam igrao prijateljske i nemamo problema,super smo se zabavili i naigrali,pozz sale
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #73 poslato: 12. oktobar 2015, 19:27:15 »
Dowla mi kad bismo znali da ce za protivnika da nam padne neko ko igra sa Totenhemom uzimali bismo i mi slabije timove. Od 10 protivnika po sezoni u online divisions 6 budu Bajern, 3 Real Madrid i 1 mozda tako zapadne Barsa, Chelzi, Juve itd. Ostetio si ga jer mu se ne racunaju poeni na Pesleague kad izadjes pre kraja meca. Nekorektno sa tvoje strane. Tebe niko ne tera da uzimas Juventus, sam sebi biras tim, igras zato sto ih volis ali shvati da se ljudi bore za te bodove.

Ako hoces da se takmicis sa timovima B klase izvoli prijavi se za nase lige i kupove na forumu pa se igraj.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: djar

gorantz

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1053
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #74 poslato: 12. oktobar 2015, 19:52:07 »
mislim da je ovaj pesleague dobro uticao dase timovi real i bajern u mnogo vecem broju biraju, recimo ja ih nisam ni jednom birao od pesa 13 od kako igram online :D
a znam da gubim po 5-6 razlike i opet odigram mec do kraja :D