Autor Tema: PES 2016 Online - Čiteri  (Pročitano 35102 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #45 poslato: 5. oktobar 2015, 07:08:10 »


CREDIN84 - Nije mu sjeo poraz, pa u 80-nekoj minuti pokvari konekciju i nikom ništa
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #46 poslato: 6. oktobar 2015, 23:57:51 »
Pes-MA - Rušenje veze u 55min nakon što je gubio 4:0



Lada-07. - Online Divison smo igrali, 7:0 za mene 87min rušenje veze i nikom ništa...
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

Lune83

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 744
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #47 poslato: 7. oktobar 2015, 01:13:29 »
Pes-MA  i   HonDa8888
 

DuxDUCIs

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 351
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #48 poslato: 7. oktobar 2015, 02:28:21 »
Jel ima neki nas sa nickom SUPERTOLEDO, nesto mi je poznat...izadje pred kraj a drao sam ga nesto mnogo 8:1
 

Djuksy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 273
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #49 poslato: 8. oktobar 2015, 20:00:30 »
Deki_ZARKOVO !!!
Durik:player:
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #50 poslato: 9. oktobar 2015, 15:32:43 »
Ljudi ne znam da li je ovo za ovu temu ali definitivno nije normalno... juce 2 puta i danas kad sam pokusao opet isto. U online divisions (u myclub-u nema problema bar za par tekmi sto sam odigrao) cim se povezem sa nekim izbaci me iz pesa i pokaze mi ovo:



... ali ne svaki put... juce mi je izbacio jednom pa sam odigrao 3 pa me opet ovako izbacio a danas evo prvu koju sam hteo isto mi je uradio... i sad imam 3 tekme kao da sam izasao a izbaci me cim se povezemo...
Postujem ovde jer nisam siguran da nije neko novo oruzje ovih citera jer mi nije normalno da par tekmi ide normalno pa se to desi... a prvi put se juce desilo...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #51 poslato: 9. oktobar 2015, 16:29:34 »
Yoda, i meni se to danas desilo, mislim pre da je do igre nesto. Uglavnom ovo je drugi put da mi se desilo to, i oba puta pre nego je i poceo mec.

MyClub pacijent:



Odlican mec prvo poluvreme, ipak ja sam vodio. Drugo poluvreme je konstantno poksuavao duge lopte, i najruznije startove, medjutim veza je i dalje super bila. U 89. minutu uzima loptu i trci prema svome golu, veza se u**** i pukne,...bodovi, kao da nismo ni igrali.
Dobar igrac, bar ono iz prvog poluvremena, ali ozbiljan bolesnik koji nezna da gubi.
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #52 poslato: 9. oktobar 2015, 16:59:16 »
A jbg 3 puta u nepuna 2 dana... nesto tu nije u redu ali od juce... vidim sad na steam-u na jednom mestu nekoliko njih se zalilo na to a jedan rekao da instaliraju ili reinstaliraju c++... a nema mi logike nisam nista juce ni instalirao ni dirao...al' ajd probacemo i to ;)
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

Loki87

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1137
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #53 poslato: 9. oktobar 2015, 17:30:39 »
Citat: Yoda;1400918
A jbg 3 puta u nepuna 2 dana... nesto tu nije u redu ali od juce... vidim sad na steam-u na jednom mestu nekoliko njih se zalilo na to a jedan rekao da instaliraju ili reinstaliraju c++... a nema mi logike nisam nista juce ni instalirao ni dirao...al' ajd probacemo i to ;)
Da ali npr. meni se jutros kada sam pokrenuo pes updejtovao Steam, tako da mozda nesto kroz updejt da su zeznuli. Stvarno neznam sta je, samo nagadjam.
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #54 poslato: 9. oktobar 2015, 20:05:53 »
Citat: Djuksy;1400728
Deki_ZARKOVO !!!

Igrao sam nekoliko puta sa njim, decko bio fer.  Nego Djuksy sta je ovo, poternica :D ?
Strikers win games, defenders win titles !
 

Djuksy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 273
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #55 poslato: 9. oktobar 2015, 20:32:13 »
Citat: pilojac85;1400952
Igrao sam nekoliko puta sa njim, decko bio fer.  Nego Djuksy sta je ovo, poternica :D ?

Ma fer djavola, izasao na kvarno dok sam ga gazio.
Pala poternica za vicesampionom meseca oktobra :D Pise mi da postoji mogucnost da imam dva profila, i da igram i sa piratom i da sherujem...sta god znacilo.
Durik:player:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

Lune83

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 744
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #56 poslato: 10. oktobar 2015, 17:07:23 »
Citat: Yoda;1400905
Ljudi ne znam da li je ovo za ovu temu ali definitivno nije normalno... juce 2 puta i danas kad sam pokusao opet isto. U online divisions (u myclub-u nema problema bar za par tekmi sto sam odigrao) cim se povezem sa nekim izbaci me iz pesa i pokaze mi ovo:



... ali ne svaki put... juce mi je izbacio jednom pa sam odigrao 3 pa me opet ovako izbacio a danas evo prvu koju sam hteo isto mi je uradio... i sad imam 3 tekme kao da sam izasao a izbaci me cim se povezemo...
Postujem ovde jer nisam siguran da nije neko novo oruzje ovih citera jer mi nije normalno da par tekmi ide normalno pa se to desi... a prvi put se juce desilo...

ZA SVE VAS KOJI IMATE PROBLEM SA RUNTIME ERROR-om OVO JE RESENJE :

Otvorite cmd ( command promt ) kao Administrator. U istom kucate sledece :

bcdedit.exe /set increaseuserVA 2800

Ako ste sve uradili kako treba dobicete poruku : The operation completed succesfully.

Posle toga jednostavno resetujete komp i error ce biti popravljen.

NAPOMENA : Obavezno ukucati isto kao sto je napisano sa odgovarajucim razmacima inace CMD nece prepoznati unos!

Takodje obratite paznju da je rec set pripojena uz znak /. Znaci nema razmaka izmedju njih kao sto se mozda cini.

Hvala na paznji :)
« Poslednja izmena: 10. oktobar 2015, 17:10:44 od strane Lune83 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: leka034, gorantz, djar

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #57 poslato: 10. oktobar 2015, 22:02:40 »
I meni tako pukla veza.

A pre toga trojica čitera zaredom. I ladno sam fasovao B rating.
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #58 poslato: 11. oktobar 2015, 06:08:08 »
Hesham, myclub comp, b high, gubio je 3:0 i izasao u 60 i nekom minutu. I takav je prosao dalje.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 Online - Čiteri
« Odgovor #59 poslato: 11. oktobar 2015, 09:58:54 »
Tuga čemer i jad, od poluproizvoda kojeg su nam dali, do toga da 10 utakmica nemozes odigrat kako spada, na divisonu izlaze ko kako stigne ili sa alt f4 ili da nebude nikome nista, em na my clubu svako ima jači tim nego što ima Real Madrid zajedno, znači u svakom timu robben,bale,ronaldo,neymar,messi, od otvorenih 200 lopti dobijo sam 5 crnih sve prosjek, strasno, odusto sam od svega, da nepricam kolko se ovi sa piratom nakupilo a mi sto smo dali 40 eura ko nas J***
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: djar