Autor Tema: PES 2016 - myClub  (Pročitano 44614 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dubravac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #180 poslato: 6. februar 2016, 17:02:36 »
Dali netko ima ovaj problem poslije novog updatea nemozes utakmicu odigrat non stop izbacuje

[ATTACH=CONFIG]26417[/ATTACH]
 

llacu

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #181 poslato: 7. februar 2016, 15:25:26 »
Kad igras sa protivnikom koji je pirat izbacuje tu gresku.

Pes16 mi je bolji od 15, ali nikako da izbijem po ratingu na realno mesto, motam se stalno oko 500, najvise sam dosao na bod do 2. divizije. ~600
Ali dogadja mi se neverovatna stvar.
Kad vodim izlaze mi i nikom nista, kad gubim ne izlazim i stalno mi pada rejting, a kad izadjem oduzme mi bodove :D
Prestao sam myclub, picim divizije, normalnije se igra, bolje su utakmice.
 

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #182 poslato: 8. februar 2016, 16:07:36 »
Meni je 5 puta izbacilo od 7 zadnjih tekmi na online divisions. Nema svrhe više...
 

Dubravac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #183 poslato: 8. februar 2016, 20:22:12 »
Dali netko zna kako produziti ugovor Menageru sa GP i coins
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #184 poslato: 8. februar 2016, 21:07:54 »
Moraš imati dovoljno gp-a ili coinsa u trenutku kada mu istekne ugovor. Ako nemaš, jedina opcija je kupovina coinsa (ili odlazak menadžera).
Tako da je uvek poželjno imati 10000 gp-a, ako se slučajno zaboravi da menadžeru ističe ugovor.
 

Dubravac

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #185 poslato: 8. februar 2016, 22:21:45 »
Aha nikako da ispunim ta 2 zadatka da produzim ugovor menageru sa gp i coinsima
 

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #186 poslato: 9. februar 2016, 14:54:54 »
Tek sad može da se igra ovaj MyClub. Igrača koliko hoćeš. Ko na Soniju.

Dok nije postao besplatan, na PC-u, samo 4-3-3 formacije i to Ibra (Ronaldo)-Neymar-Robben, naravno čak nisu ni RWF-LWF nego SS i samo spemčuga najcrnja. x-x-x-x napamet  i isključivo napred i onda trougao i r2 šut.

A evo u poslednjih 20-tak utakmica, sve različite..skoro pa pravi pes :)
 

veleo88

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 250
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #187 poslato: 9. februar 2016, 19:32:25 »
Citat: Dubravac;1418391
Aha nikako da ispunim ta 2 zadatka da produzim ugovor menageru sa gp i coinsima

Postoje 3 uslova od kojih moras barem jedan da zadovoljis, kako bi se treneru automatski produzio ugovor:
  • Da osvojis odredjeni broj bodova u DIVISION mecevima (ili protiv drugih ljudi)
  • Da osvojis odredjeni broj bodova u DIVISION SIM mecevima
  • Da osvojis odredjeni broj bodova u VS COM utakmicama

Tek ako ne ispunis NI JEDAN od tih uslova, mozes sa GP-ovima ili Coin-ovima da obnavljas ugovor.

Nadam se da sam ti pomogao.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: real022, Dubravac

real022

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 827
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #188 poslato: 9. februar 2016, 20:00:03 »
Da, ja zaboravio na to totalno. Pošto kasnije uglavnom nema šanse da vijaš te uslove ako igraš divisions. Treba previše bodova.
 

marule

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #189 poslato: 6. mart 2016, 22:42:01 »
Da li postoji neki nacin da ubacim grbove i dresove od timova iz engleske premier lige u myclub i takodje da li postoji nacin da ubacim slike i da promenim imena trenera da budu normalna, hvala unapred ::D:
« Poslednja izmena: 6. mart 2016, 22:46:32 od strane marule »
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #190 poslato: 6. mart 2016, 23:19:42 »
Citat: marule;1422115
Da li postoji neki nacin da ubacim grbove i dresove od timova iz engleske premier lige u myclub i takodje da li postoji nacin da ubacim slike i da promenim imena trenera da budu normalna, hvala unapred ::D:

Dresove za Premijer ligu mozes da ubacis i videces ih i u myclubu i u bilo kom drugom takmicenju. Za slike i imena trenera u myclubu nisam siguran, mozda se vide tamo slike onih trenera koji su sredjeni u igri preko Edit / Teams / Manager.

Evo Nemanjinih dresova, odlicni su. Download: Mediafire link

U toj arhivi bi trebalo da imas folder "For Default PES" i odatle raspakujes fajl "EPL.cpk" u folder "download" koji je podfolder tamo gde ti je instaliran PES.
To nije dovoljno, da bi ih video u igri moras da uradis sledece... Skines program DpFileListGeneratorv1.6DLCv2.0byBaris i nakon sto ga otvoris kao Administrator oznacis Cpk Path i DpFileList Path na isti onaj "download" folder. Moras da dodas EPL.cpk fajl na desnu stranu, a pre njega moraju redom da idu DLC 1 (dt80_100E_win) i DLC 2 (dt80_200E_win). Onda kliknes na "Generate DpFileList" i to je to, ne moras vise koristiti taj program, samo taj put da bi na taj nacin bili ubaceni ti dresovi za Premijer ligu.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

marule

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 32
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #191 poslato: 7. mart 2016, 11:26:48 »
Citat: darko_pfc;1422117
Dresove za Premijer ligu mozes da ubacis i videces ih i u myclubu i u bilo kom drugom takmicenju. Za slike i imena trenera u myclubu nisam siguran, mozda se vide tamo slike onih trenera koji su sredjeni u igri preko Edit / Teams / Manager.

Evo Nemanjinih dresova, odlicni su. Download: Mediafire link

U toj arhivi bi trebalo da imas folder "For Default PES" i odatle raspakujes fajl "EPL.cpk" u folder "download" koji je podfolder tamo gde ti je instaliran PES.
To nije dovoljno, da bi ih video u igri moras da uradis sledece... Skines program DpFileListGeneratorv1.6DLCv2.0byBaris i nakon sto ga otvoris kao Administrator oznacis Cpk Path i DpFileList Path na isti onaj "download" folder. Moras da dodas EPL.cpk fajl na desnu stranu, a pre njega moraju redom da idu DLC 1 (dt80_100E_win) i DLC 2 (dt80_200E_win). Onda kliknes na "Generate DpFileList" i to je to, ne moras vise koristiti taj program, samo taj put da bi na taj nacin bili ubaceni ti dresovi za Premijer ligu.

Hvala ti puno, uspeo sam to da uradim :D
« Poslednja izmena: 10. mart 2016, 11:13:34 od strane marule »
 

slm4

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 196
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #192 poslato: 29. avgust 2016, 13:40:24 »
Pozdrav svima! Da li neko mozda zna ili moze da proveri, da li na PCu u myclub mode-u postoji opcija da igram sa ortakom u istoj ekipi online (coop mode) sa istog PC-a? Neka opcija add guest ili nesto slicno...