Autor Tema: PES 2016 - myClub  (Pročitano 44836 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: PES 2016 - myClub
« Odgovor #30 poslato: 18. septembar 2015, 19:57:28 »
Nije lako imati ih mnogo (osim ako neko ima para). Pise u Statistics / myClub Completion Rate za sta se sve dobijaju. U krajnjem slucaju dobije se i 100 coinsa i na onih 7 ili 10 dana za samo ulazenje u myClub.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 - myClub
« Odgovor #31 poslato: 19. septembar 2015, 05:02:16 »
svaki tjedan dobijete 50 zlatnika, pa eto skupljaj te :D

Messi, Robben, Lampard, Roberto, i još jedan napadač kojeg neznam i to je moja sretna ruka izvukla danas 5 crnih lopti :D
Uz to na scoutima od svih bijelih loptu 3x zlatna lopta zaredom :D  

Prošle godine me nije htjelo al eto ove je od početka krenula ekipa da dolazi na svoje :D

aquilani je također u ekipi al neznam dali je crna ili zlatna :)  za sad je my club dobar( samo jedan prekid meča sam doživio,ali vjerovatno je liku samo pukla veza)
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: PES 2016 - myClub
« Odgovor #32 poslato: 19. septembar 2015, 05:49:42 »
Nije MyClub, ali je Online Competition, pa je mozda ovo adekvatnija tema nego "prvi utisci", ionako sam vec slao i druge i trece utiske. :D
Moram da se pohvalim sto sam u finalu pre finala pobedio DM-a (2:1). Za mene je to podvig, posto je imao skor 26/1/1 :O (veliko bravo za to).
Prvo poluvreme, nikad bolja statistika protiv njega, kao iz bajke, a naravno u petominutnom poluvremenu tako nesto je moguce - da nekog mnogo hoce. :) Posle se u drugom poluvremenu skoro izjednacilo. Imao sam srece da je promasio zicer sa R2, a i precka je zaustavila sut Ronalda iz faula u 90+. :) Bice prilike da mi uzvrati. Ali stvarno svaka cast na pobedama. Ako tako nastavi mozda ce se boriti za vrednu nagradu i put na finale LS.
Moj treci osvojen turnir
Evo ga, revansirao mi se, na neke tamo smesne penale. :D A onda i ja njemu na penale. Danas sam bio bolji. :)
Idu mi ova prva poluvremena. :P GG
Cetvrti.

Lep pogled na rang listu ovog jutra. :) A naravno nema sumnje da ce me preci neki kad dodju do 1000 sa boljim procentom pobeda.
« Poslednja izmena: 19. septembar 2015, 07:36:38 od strane darko_pfc »
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, Stexy94

Djuksy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 273
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #33 poslato: 19. septembar 2015, 16:43:39 »
Ljudi, prvi put igram my club, zanima me ako recimo ubacimo emblem od crvene zvezde za my club team, da li to vidi protivnik kad igram online? I ako prepravim dresove u edit mode ?
Durik:player:
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: PES 2016 - myClub
« Odgovor #34 poslato: 19. septembar 2015, 16:57:50 »
Ne, emblem i takve dresove ces videti samo ti.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djuksy

Vuk_PFC

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #35 poslato: 19. septembar 2015, 17:00:31 »
Koliko sam srece imao u proslom pes-u tako u ovom ne, pored neymara zbog AE edition dobih krosa, kompanija i maria gomeza i lorentea, dve bandere koje ne kostaju nista, bice ovo duga sezona u potrazi za pravim CF... :-(
Samo crno belo!!! PFC
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #36 poslato: 19. septembar 2015, 17:00:53 »
Dobijem danas šminkera ronalda preko onog običnog agenta od 10k. Tačno ne mogu normalnog igrača da izvučem.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc, Darcoolio, BeLLicus

Vuk_PFC

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #37 poslato: 19. septembar 2015, 18:42:26 »
Hahahahah brate moj dobijes rokija i kukas dal je moguce... :-D
Samo crno belo!!! PFC
 

kraupa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 115
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #38 poslato: 19. septembar 2015, 21:03:12 »
I ja odigrao nekoliko i dobar je fudbal, s' tim što imam utisak da se olako dodaje i da svaki šut ide ka golu. Čak mi je lik šutnuo neki balon, potpuno okrenut suprotno od gola i pogodio prečku. Golman ne brani ništa. Istina je da je loš, ali deluje kao da ga i nemam.
Prvu tekmu sam izgubio 6:5, što dosta govori o tome koliko lopti ulazi. Drugu sam dobio 3:1. Ono što me (ponovo) nervira je to što je jedan od dvojice imao Ronalda, a drugi Ibrahimovića. Ponovo će posle mesec dana svaki tim imati najbolje igrače sveta, što je u najmanju ruku neozbiljno. Po mom mišljenju bi ti top igrači trebalo da budu retkost, da timovi budu široliki, sa različitim napadačima oko 80. Prošle sezone izvučem Turana, izvuku ga i 2 moja druga. Fora je da svi imamo različite timove, a ne da svi imamo Ronalda, Mesija, Ibru... te je igrače preteško čuvati i najveći antitalenti sa njima lako mogu dati gol. Ja bih bio zadovoljan Velbekom, kada ne bi svi ostali imali Ronalda. Ovako mi ne ostaje ništa drugo nego da i ja priželjkujem Ronalda, Mesija, Ibru... Od crnih lopti sam izvukao Kerola, jedno desno krilo 83 i Berzaglija, za kojeg mi nije jasno kako je crna lopta, kada mu je ocena 75. Pozajmio Aguera, koji je ubica, a dobio i Nejmara. Nisam siguran da li je Nejmar dat na pozajmicu, ili sam ga dobio da ostane u timu. Imao sam par momenata kada sam mislio da će se igra prekinuti, jer je zablokiralo. Razlog ne znam. Sve u svemu, i dalje nisam sve provalio, ali mi se sviđa.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Odg: PES 2016 - myClub
« Odgovor #39 poslato: 19. septembar 2015, 23:39:07 »
Sve vise mislim da je istina da u MyClub-u pada vise golova, da su golmani ocajni, pa i odbrambeni igraci. I pasovi su brzi.
Dobijam uglavnom po 8:1, 4:0, sto je nenormalno visoko za mene. A onda i prvi poraz, 4:6. Iako mi je branio Nojer, izgubio sam golovima u 90. i 95. minutu od mahera sa R2 iako sam vise puta vodio. Svi golovi su bili takvi (steta sto Konami ne da sve golove u highlights-u, a i duze akcije), osim ta poslednja 2, ali tu je kumovala losa odbrana. Ne kazem da i ja nisam dao brdo golova na R2, ali sigurno vise kombinujem. A on zuri, juri, salje duge na BLEF, da sto pre dodje do gola. Uspesnost pasova 65%. Ovog puta je on mene pobedio, sledeci put cu ja njega... i sve tako. Lutrija (bice im lutrija, zasluzuju da sledece godine bar bacamo novcic da li da kupimo ili ne). Zakljucak je da nema pravila i da su rezultati mnogo visoki. Znam! Kriv sam sto se jurim s takvima sa 3 crtice, sto ne igram na manual.

Eto, takav lik sa 65% pasa ima 16 vezanih pobeda i gol razliku 5.37/2.63. :gun_bandana:

Bravo za Konami, duele i koliziju.
« Poslednja izmena: 19. septembar 2015, 23:53:09 od strane darko_pfc »
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #40 poslato: 20. septembar 2015, 02:16:31 »
Citat: Stević;1396184
Dobijem danas šminkera ronalda preko onog običnog agenta od 10k. Tačno ne mogu normalnog igrača da izvučem.


Aj se trampimo, dam ti onog mlitavog Messija za tog tvog šminkera!? :001_tt2:
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

Stefan_91

  • Regular
  • **
  • Poruke: 51
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #41 poslato: 20. septembar 2015, 02:46:05 »
Da li moze neko da mi objasni u cemu je fora sa golamanima u myClub-u?
Zasto 7 od 10 suteva ulazi u gol? To sto mi je ts 65 ne vidim kakve veze ima sa tim sto golman ne zna da brani?
 

phobius87

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 7
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #42 poslato: 20. septembar 2015, 10:16:38 »
Izgleda da su geniji iz Konamija u Online mečevima  stavili golmane na regular. Negdje sam pročitao da će to ispraviti.
« Poslednja izmena: 20. septembar 2015, 10:28:27 od strane phobius87 »
 

Vuk_PFC

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: PES 2016 - myClub
« Odgovor #43 poslato: 20. septembar 2015, 14:29:31 »
Zasto ne rade ovi kupovi vs com, hteo da farmam malo ali nece ca ucita nesto pes 2016 database???
Samo crno belo!!! PFC
 

BeLLicus

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 435
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2016 - myClub
« Odgovor #44 poslato: 20. septembar 2015, 16:01:00 »
Ja u veznom redu izvuko, krosa,ramiresa i moutinha, vezni red iz snova, sad samo napad malo popravit ako bude srece sa crnim loptama. I bit ce to super, kasnije uzet trenera nekog vrhunskog i odlicno :D