Autor Tema: Skip utakmica  (Pročitano 3245 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Carrick

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Skip utakmica
« poslato: 13. avgust 2015, 23:51:50 »
Pozz svima, vec duze vrijeme pratim forum, ponajvise zbog patcheva i citanja ovih master liga sto se pisu, pa odlucih da se registrujem i pravo postavim jedno pitanje..
Dosadilo mi je vise da igram svaku utakmicu, posebno sad kad sam zavrsio ML sa svojim Unitedom, pa me zanima ukoliko budem skipao tekme da li ce igraci sporije napredovati, i uopsteno me zanima ima li razlike kakve?
Naravno nisam mislio da svaku propustam, vec jedno 15tak po sezoni, uglavnom one protiv ekipa koje su u drugom dijelu tabele.. Hvalaa... :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Skip utakmica
« Odgovor #1 poslato: 14. avgust 2015, 09:54:34 »
Ja sam sa Bayernom iz zezanja igrao celu sezonu na skip match i sve sam pobedio,ali posle sa LFC-om sam skipovao 15 meceva,10 sam izgubio :/ tako da ne preporucujem,sto se tice napredovanja,mnogo manje napreduju igraci kada skipujes nego kada igras...
 

Carrick

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 21
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Skip utakmica
« Odgovor #2 poslato: 14. avgust 2015, 10:22:27 »
Citat: Djoxetina;1388319
Ja sam sa Bayernom iz zezanja igrao celu sezonu na skip match i sve sam pobedio,ali posle sa LFC-om sam skipovao 15 meceva,10 sam izgubio :/ tako da ne preporucujem,sto se tice napredovanja,mnogo manje napreduju igraci kada skipujes nego kada igras...


Aha, hvala na odg :D