Autor Tema: Real Sporting de Gijon, S.A.D  (Pročitano 5033 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Real Sporting de Gijon, S.A.D
« poslato: 30. jun 2015, 12:30:56 »


Sporting Gijon je predstavio novog trenera,u pitanju je Đorđe Josić.U dva dana smo dobili dva srpska trenera u Španiji,pored Ivana Mladenovića :D u Španiju se preselio i Đorđe Josić.
Josić će pokušati da uvede Gijon u primeru,najjači rang takmičenja u Španiji.Ugovor je potpisan na 1 godinu,u zavisnosti od uspeha moguć je produžetak saradnje.Josić je sa sobom poveo i dva pomoćna trenera,njegovog dugogodišnjeg pomoćnika Marka Matića,i jedno veliko iznenađenje,Marka Nikolića.Josić ima mogućnost da bira i sportskog direktora,a postoji šansa da on obavlja i tu funkciju u klubu.


Josić:"Čeka nas jako težak posao,ali napašćemo prvo mesto!"


"Ovo je novi izazov za mene,ne očekujem odmah neki veliki uspeh,što ne znači da se neće desiti.Ja i moji pomoćnici moramo dobro da razmislimo kako ćemo voditi klub,moramo biti staloženi i polako praviti dobru ekipu.Naravno napašćemo prvo mesto,ali to ne znači da će tako i biti,ima dobrih ekipa u drugoj ligi Španije.Želim samo da obećam navijačima da će gledati lep fudbal i da ih pozovem da u što većem broju dolaze na naše utakmice.

Pitanja novinara:

La Gazetta dello sport:
"Kojom formacijom planirate da igrate ove sezone,da li će to biti vaše standardno 4-3-3 ili?

Josić:
"Ne znam još.Nisam još odradio ni edan trening sa igračima,videćemo.Biće i pojačanja pa ćemo na osnovu toga praviti tim za predstojeću sezonu."

Sportski Žurnal:
"Iznenada se i Marko Nikolić našao u vašem stručnom štabu,možete li nam reći nešto više o tome?

Josić:
"Pa nije baš iznenada.Ja sam želeo da mi on bude pomoćni trener i u Liverpulu,ali on je tada bio zauzet u Partizanu.A želim i da odvojim Nikoića od Srbije,ono što mu je Partizan uradio u sred prošle sezone je zaista sramota,skoro celu sezonu izgura Marko,a onda mu daju otkaz i drugi trener osvoji titulu..."

L' Equipe:
"Što se tiče pojačanja,o čemu ste razmišljali i da li postoji šansa da dovedete nekog igrača iz Srbije?

Josić:
"Imamo neku listu želja,tu ima i srpskih igrača.Videćemo,sve zavisi od toga koliko novca klub može da nam obezbedi,ono što budemo imali to ćemo iskoristiti.Videćemo da dovedemo neke igrače na pozajmicu.Dovodićemo samo pojačanja za koja smatramo da su kvalitetna,da ne trošimo novac za džabe."


Igraću na super star,dužina je 5 minuta.
Ona priča sa Partizanom propada u vodu,dobio sam od firme nov kompjuter,a ja sam moj odmah poslao mojima u Srbiju ne razmišljajući o pesu,i tako sam osta bez SAVE-a :D
« Poslednja izmena: 30. jun 2015, 13:52:53 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, Muhicz, rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #1 poslato: 30. jun 2015, 15:05:11 »
Dva pojačanja u Sporting Gijonu!

Sporting Gijon je doveo prva dva pojačanja u ovom prelaznom roku.U pitanju se krila,levo i desno.Igor Kirieev stiže na pozajmicu iz Amkar Perma,on igra desno krilo.Drugo pojačanje je Matthew Taylor,ovaj igrač stiže iz Burnleya.Igra na levom krilu i ima 33 godine.Kirieev je došao na jednogodišnju pozajmicu uz mogućnost otkupa ugovora,dok je za Taylora Gijon morao da plati 1.5 miliona eura.Kirieev je zadužio dres sa brojem 22,a Matthew Taylor dres sa brojem 17.



Taylor:
"Znam u kakav klub dolazim.Ja imam 33 godine i pred sam kraj sam karijere,smatrao sam da je ovo pravo mesto za završetak moje karijere.Trudiću se da što više doprinesem klubu u borbi za Primeru.Nadam se da ću zaigrati od prvog minuta u prvom kolu!"



Kirieev:
"Ja sam ovde došao na pozajmicu,potrudiću se da što više napredujem kako bi se što više nametnuo sledeće sezone u mom matičnom klubu Amkaru.Postoji mogućnost da me Sporting Gijon kupi na kraju sezone,ali ja ću to prihvatiti samo ukoliko se plasiramo u Primeru,ja ću se truditi koliko god mogu da doprinesem ovom timu!"



Josić:
"Dva kvalitetna pojačanja za naš tim.Obojica igraju krila,levo i desno.To znači da ćemo igrati sa krilima,i verovatno će nam formacija biti 4-2-2-2.Probaćemo da angažujemo još jednog štopera i jednog igrača koji može da igra na oba krila.Potpisali smo jednog špica,očekujte sutra konferenciju,ne želim još da otkrivam o kome se radi.
U prvom kolu igramo protiv CD Leganesa.Oni nisu najteži protivnik,ali moramo ih tako shvatiti ukoliko želimo da uspešno započnemo ovu sezonu.U ovom meču će debitovati i Taylor i Kirieev,nadam se da će uspeti da doprinesu timu u borbi za naše ciljeve."
« Poslednja izmena: 30. jun 2015, 15:08:07 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Ivan94

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #2 poslato: 30. jun 2015, 15:06:27 »
Momci nadam se da vam nece smetati,ali od sada cu pisati Sporting Hihon,onako kako se i izgovara,nekako mi je glupo da pisem Gijon :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #3 poslato: 30. jun 2015, 15:51:42 »
Citat: Djoxetina;1380989
Momci nadam se da vam nece smetati,ali od sada cu pisati Sporting Hihon,onako kako se i izgovara,nekako mi je glupo da pisem Gijon :D

Pa tako si uvek trebao da pišeš. Drugo su likovi na forumu koji su iz Hrvatske i Bosne pa pišu onako kako su naučeni :D P.S. Neka je sa srećom :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #4 poslato: 30. jun 2015, 18:18:18 »
Citat: Ivan94;1380992
Pa tako si uvek trebao da pišeš. Drugo su likovi na forumu koji su iz Hrvatske i Bosne pa pišu onako kako su naučeni :D P.S. Neka je sa srećom :D

'ebem li ga ja sam od uvek pisao onako kako se i pise :D

Hvalaa,nadam se sledece sezone igramo jedan protiv drugog u Primeri :gunsmilie:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #5 poslato: 30. jun 2015, 21:51:45 »
CD Leganes 1:1 Sporting Hihon

Na otvaranju sezonu u Španskoj ligi Adelante, CD Leganes i Sporting Hihon su odigrali nerešeno 1:1.
Hihon je kroz ceo meč pokušavao da dođe do gola Leganesa,ali Murinjova bus taktika je primenjena i u drugoj ligi Španije pa smo golove videli tek u samoj završnici meča.
CD Leganes je poveo iz penal u 81. minutu,precizan sa bele tačke je bio Morgan.Samo pet minuta kasnije Hihon stiže do izjednačenja,prelep pogotak postigao je napadač Guerrero.
Imao je Hihon još jednu dobru šansu u 91. minutu ali odlično je intervenisao golman domaćina.


Postave:


Ostali rezultati:
Spoiler

Tabela:


Galerija:
Spoiler






Josić:"Moglo je i bolje,pojačanja su se odlično pokazala."

''Smatram da smo ovo mogli i bolje da odigramo.Protivnik se zatvorio od samog starta i mi nismo mogli da nađemo rešenje za tako nešto.Stvorili su jednu jedinu kontru to im je i jedini napad na meču i tada dobili penal.Faul je bio to prihvatam,ali nisam baš siguran da je bio u 16 metara,pregledaćemo snimke i ukoliko se pokaže da su moje tvrdnje tačne uputićemo žalbu fudbalskom savezu Španije.Drago mi je što su se pojačanja odmah stopila sa timom,odlično su odigrali,mislim da će to biti još bolje iz kola u kolo,i kada stigne još jedno ili dva pojačanja,još ćemo videti.Odmah se okrećemo pripremama za meč protv Luga,i taj meč igramo u gostima,daćemo sve od sebe da upišemo prvu pobedu ove sezone i tako se približimo vrhu tabele."
« Poslednja izmena: 30. jun 2015, 21:55:28 od strane Djoxetina »
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #6 poslato: 30. jun 2015, 22:12:00 »
Martinez potpisao za Sporting Hihon

Martinez je novo pojačanje Sportinga iz Hihona.
Martinez stiže kao slobodan igrač,igra na poziciji napadača,i do prošle sezone je nosio dres Brage.



Martinez:
"Znam šta me čeka u ovom klubu,verovatno ću odigrati svaki minut ove sezone ako mi to zdravlje dozvoli.Biće veoma teško,ali daću sve od sebe da Hihon ostvari svoje ciljeve.U Sporting me je doveo trener Josić,ja sam bio pre par godina u omladinskoj školi Liverpula pa se odatle znamo."


Josić:
"Kao što je Martinez i rekao,znamo se iz Liverpula,on je tada igrao za U17 tim Liverpula i jako mi se dopalo kako igra.Mislio sam da će se zadržati u Liverpulu,ali Braga ga je kupila tamo se nije snašao i evo ga sada ovde kod nas.Siguran sam da će odlično predvoditi napad u paru sa Guirrerom,nadam se da će njih dvojica postići jako mnogo golova."

La Gazzeta delo Sport:
"Priča se da je blizu potpisa Vladimir Volkov,fudbaler Partizana,koliko je to tačno?


Josić:
"Mi smo u kontaktu sa Vladimirom,ali ništa još nije dogovoreno.On je slobodan igrač i ako ne dobije neku povoljniju ponudu vrlo je moguće da će on postati član našeg tima."

La Gazzeta delo Sport:
"Pominju se i Nikola Drinčić i Staniša Mandić ?"


Josić:
"I to je tačno,sa oba igrača smo u kontaktu.Za sada ni jedan od njih nije ni blizu potpisa.Drinčić ima dobar ugovor u Makabiju,ali kako čujem nije se najbolje snašao,pa ćemo to pokušati da iskoristimo i dovedemo ga.
Staniša je osvojio zlatnu medalju na svetskom prvenstvu za mlade,za njega se interesuju mnogo veći klubovi tako da mislim da on neće postati član Hihona."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #7 poslato: 1. jul 2015, 15:11:19 »
Veliko pojačanje u veznom redu Hihona!!!

Sporting Hihon se ozbiljno pojačao u ovom prelaznom roku.Novi igrač Hihona je Nikola Drinčić,koji stiže na jednogodišjnu pozajmicu iz Makabija.
Drinčić je odigrao jednu sezonu u Makabiju i nije imao dovoljnu minutažu pa je to iskoritila uprava Sporting Hihona,te su doveli crnogorskog veznjaka.




Drinčić:
"Zadovoljan sam uslovima za rad u ovom klubu i sigurno je da ću se brzo adaptirati.Ovde sam na pozajmici uz mogućnost otkupa ugovora.Ja se iskreno nadam da ću pružiti dobre partije u ovom klubu,sezona je već počela,a ja ću da probam da se nametnem šefu već na prvom treningu.



Josić:
"Stigao je bombarder :D ... Nikola je došao na pozajmicu kod nas,a iskreno se nadam da će produžiti saradnju  u koliko izborimo plasman u Primeru.Drinčić će biti zadužen za sve prekide u timu,videćemo da li će igrati već protiv CD Luga...Imali smo mogućnost da biramo između Drine i Volkova,izabrali smo Drinčića,iz prostog razloga jer nam je potrebniji igrač koji može da predvodi sredinu terena...Drina dobrodošao i srećno!!!"

Drinčić je zadužio dres sa brojem 18.Ostaje nam da vidimo da li će mu taj broj biti taličan i u ovom klubu,i da li će Španski golmani biti bombardovani od strane crnogorca...
« Poslednja izmena: 1. jul 2015, 15:13:36 od strane Djoxetina »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #8 poslato: 1. jul 2015, 20:43:25 »


Sporting Hihon nemoćan protiv Almerie

U prvoj rundi Copa del Rey,Almeria je ukupnim rezultatom 1:0 pobedila Sporting Hihon i plasirala se dalje.
U prvi meč se  igrao u Hihonu,Almeria je slavila sa  1:0 golom Verze,što je ispostaviće se bilo dovoljno za prolaz u drugu fazu kupa.
Na tom meču debitovao je Nikola Drinčić koji je igru napustio u 60. minutu sa bolnom grimasom na licu,ali srećom oporavio se za revanš meč sa Almeriom.
U drugom meču Almeria je igrala defanzivno i pokušavala iz kontri,a najbolja šansa na meču je viđena kada je slobodan udarac izveo Nikola Drinčić i pogodio prečku.
Nizale su se šanse pred golom Almerie ali Hihon nije mogao da postigne gol.
Ne čudi što je Almeria prošla dalje,oni u dve utakmice u najjačoj ligi Španije imaju dve pobede.
Ostaje da vidimo dokle Almeria može da dogura u kupu,i kada će Hihon prebroditi problem sa realizacijom.




Galerija:
Spoiler


Josić:"Muči nas realizacija,moramo raditi na tome."

"Almeria je ove sezone fantastična,u dve utakmice u ligi su tukli Valensiju i Sevillu.Među tri kluba su sa svim pobedama,to su Real i Barsa.Očekivao sam da će biti teško,ali nisam se nadao da će Almeria ovako dobro odigrati.U prvom meču smo imali malih problema sa povredama pa 3 standardna igrača nisu odigrala ceo meč.Realizacija nas muči,od sledećeg treninga Marko Nikolić radi samo sa napadačima,a neki igrači će ostajati posl treninga da vežbaju slobodne udarce i ubacivanja unutar šesnaesterca sa distance.Ja se nadam da će nam napadači proraditi,ako se to ne desi u zimskom prelaznom roku ćemo angažovati kvalitetnije igrače i time popraviti igru."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #9 poslato: 2. jul 2015, 01:20:34 »


Hihon u problemu,dug prelazi 2 miliona,spremaju se otkazi?

Na zvaničnom sajtu kluba iz Hihona objavljeno je da trenutni dug kluba iznosi nešto više od 2 miliona eura.Kako SKY saznaje neki su već dobili otkaze,a sprema se čistka za još najmanje 15 ljudi u klubu.Da li će ovaj dug pogoditi i srpskog stručnjaka koji je novi trener ovog kluba,videćemo.


Josić:
"Radio sam u klubovima gde je dug bio i preko 15 miliona.Ovo za mene nije ništa novo.Ljudi u klubu su se uspaničili,a ja sam im onda objasnio situaciju u kojoj se nalaze srpski klubovi,pre svega Zvezda i Partizan.Čuo sam da su neki ljudi dobili otkaze,ali sigurno da to neće uticati na stručni štab,ostajemo svi.Izborićemo se sa svim problemima i završiti ovu tek započetu sezonu najbolje moguće!!!"


Nikolić:
"Ja ne znam šta je sa ovim ljudima.Ja sam do sada radio samo u klubovima koji su imali višemilionske dugove...Guramo dalje,treniramo kao i uvek,igramo utakmice,atmosfera unutar ekipe je fantastična,igrači odlično sarađuju,to ćete moći da vidite već u sledećem meču."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Real Sporting de Gijon, S.A.D
« Odgovor #10 poslato: 3. jul 2015, 17:30:52 »
Momci nastavljam za nekih 5-6 dana mozda manje,poslali su me na poslovni put,i trenutno nisam kuci :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Ivan94