Autor Tema: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.  (Pročitano 28407 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Odg: Re: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #120 poslato: 7. avgust 2015, 15:09:55 »
Citat: Delija1998;1387503
Па који циљаш клуб да преузмеш :) Јако лепо пишеш,једва чекам да почнеш нову причу.

Обавестићу све чим будем одлучио. Није искључено да ћу, након што завршим са Депортивом, паузирати до изласка 16-ице и првог нормалног печа. Видим да пратиш тему тако да ћеш бити обавештен. И ти и сви остали :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Delija1998

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Odg: Re: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #121 poslato: 7. avgust 2015, 15:13:31 »




 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Delija1998

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #122 poslato: 7. avgust 2015, 16:11:44 »


DEPORTIVOVA ŠETNJA DO TITULE!!!


Fudbaleri Deportiva La Korunje novi su šampioni Španije!!! Tim sa "Riazora" završio je sezonu kao prvoplasirani tim na tabeli primere sa 102 osvojena boda. Popularni "DEPOR" osvojio je treću titulu prvaka Španije u klubskoj istoriji a tokom cele sezone, puleni trenera Ivana Mladenovića bili su dominantni u odnosu na najbliže pratioce i najveće konkurente u borbi za titulu. Zahvaljujući fenomenalnim partijama koje su pružali protiv Reala, Barse, Valensije, Sevilje, Atletiko Madrida, "plavo-beli" su se praktično prošetali do novog trofeja. Real Madrid koji je katastrofalno započeo sezonu na kraju je uspeo da završi kao drugoplasirani na tabeli sa 92 boda. Treće mesto zauzela je Barselona koja je osvojila kup kralja pobedivši Sevilju u finalu a na četvrtom mestu koje vodi u plej-of za Ligu šampiona. Na petom, šestom i sedmom mestu nalaze se Sevilja, Valensija i Malaga i oni će igrati u Ligi Evrope sledeće sezone. Iz lige su ispali Hetafe, Majorka i Eibar. Plasman u primeru obezbedili su Elče, Betis i Levante.


TABELA



INDIVIDUALNE NAGRADE


NAJBOLJIH 11



Mladenović:"Mi smo jedna velika porodica! Dišemo svi kao jedan!"


"Ne mogu biti ponosniji. Pokazali smo da smo jedna velika porodica i da svi dišemo kao jedan! Od osoblja kluba do uprave, igrača i nas u stručnom štabu. Ova sezona je bila jedna od najtežih otkako sam postao trener Deportiva. Cilj je bio odbraniti titulu što smo i uspeli i ponovo osvojiti Ligu šampiona. Što se tiče "ušatog" pehara, plasirali smo se u finale gde ćemo igrati protiv Čelsija i ako budemo ostavili srce na terenu kao što smo to i do sada činili, mislim da ćemo se opet popet na krov Evrope! Verujem da možemo da osvojimo pehar ali naravno da neće biti nimalo lako. Čelsi ima pred sobom istorijsku priliku a to je da osvoji LŠ drugu godinu zaredom. Nadam se da ćemo ih mi zaustaviti. Želeo bih da kažem i par reči o prelaznom roku. Ovo će biti najbolji mogući prelazni rok za Deportivo. Navijači će biti oduševljeni kada budu saznali koga ćemo sve dovesti. Nećemo se razbacivati parama, radićemo pametno i strpljivo kao i do sada. Neka ostali daju po 100 miliona za jednog igrača, mi ćemo za te pare dovesti pet ili šest kvalitetnih a neke ćemo i prodati, naravno. Uglavnom, ovog leta ćemo oformiti tim sa kojim će Deportivo još dugo godina biti konkurent za sve trofeje koji se mogu osvojiti."


Alkaser:"Lepo je biti MVP!"


"Kao mali sam sanjao o tome da ću biti najbolji fudbaler u Španiji a ove sezone sam bio pet koraka ispred svih i zasluženo sam dobio priznanje za najboljeg igrača i strelca u prethodnoj sezoni. U Deportivu mi je lepo, ovde sam već četiri godine i nadam se da ću još dugo ostati na "Riazoru". Ovaj klub mi je prirastao za srce, navijači me obožavaju i osvojio sam sa Deportivom sve što se može osvojiti. Takođe, imao sam veliku pomoć od ostalih saigrača ali naravno i od kapitena Hoselua koji je lično predložio treneru Mladenoviću da ja budem njegov zamenik odnosno da nosim kapitensku traku kada on nije na terenu. Sada nas očekuje još jedno veliko evropsko finale i nadam se da ćemo uspeti da osvojimo Ligu šampiona. U prethodne tri sezone, osvojili smo i LŠ i LE i kada bi ponovo uspeli da prigrlimo "klempavka", definitivno bismo zlatnim slovima ispisali nove stranice fudbalske istorije!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: CoNe Delija, Delija1998, Bayern-fussball

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #123 poslato: 9. avgust 2015, 00:18:42 »


DEPORTIVO VLADA EVROPOM!!!


Evropa ima novog šampiona u klubskoj konkurenciji. To je Deportivo iz La Korunje. Dvostruki uzastopni šampion Španije i prošlogodišnji osvajač Lige Evrope, savladao je londonski Čelsi u finalu najelitnijeg evropskog klubskog takmičenja rezultatom 3:1. "Plavo-beli" su tako sprečili Čelsi da se upiše u istoriju kao jedini tim koji je dve godine zaredom osvajao Ligu šampiona otkako je uvedena grupna faza! Ipak, Čelsi je prvi došao do vođstva i to preko Dijega Koste u 12.minutu. Deportivo je nakon što je primio gol, morao da zaigra čvršće i ofanzivnije a Čelsi je kao po običaju parkirao autobus ispred svog šesnaesterca. Gol koji je postigao Dijego Kosta bilo je jedino vredno pomena što su igrači kluba iz Londona pokazali na ovom finalnom meču. "Plavo-beli" su izjednačili na samom početku drugog poluvremena. Hoselu je odličnom dugom loptom pronašao Iska, ovaj je ušao u kazneni prostor "plavaca" i preciznim udarcem savladao Tiba Kurtou. Od tog trenutka, samo jedan tim je postojao na terenu a to je Deportivo! Alkaser je sjajno prošao po desnoj strani, ušao u šesnaesterac, sjajno uposlio Hoselua koji šutira sa nekih 10-ak metara i postiže pogodak čime Deportivo potpuno preuzima konce u svoje ruke i preokreće rezultat u svoju korist. U 73.minutu, Deportivo je postigao treći i pobedonosni gol na ovoj utakmici. Fudbaleri dvostrukog uzastopnog šampiona Španije, ovom pobedom su zlatnim slovima ispisali nove strane fudbalske istorije! Deportivo je u prethodne tri sezone 2 puta bio šampion Evrope i 1 put osvajač Lige Evrope! Na "Riazoru" imaju svo pravo ovoga sveta da budu ponosni i veliki!


SASTAVI


STATISTIKA


REZULTATI NOKAUT FAZE LIGE ŠAMPIONA


GALERIJA
Spoiler

 

[/url]



[/url]




























photo hosting



VIDEO
[/FONT][/U][/B]


Mladenović:"Čelsi je dao gol iz jedne jedine šanse, ovo je velika i apsolutno zaslužena pobeda!"


"Šta drugo da kažem sem da sam veoma ponosan na moje igrače. Ostavili su srce na terenu, pružili su najbolju partiju u ovoj sezoni i zasluženo smo postali prvaci Evrope po drugi put u poslednje tri sezone. Ne želim da poredim "ušati" pehar koji smo osvojili ponizivši Real(6:1) i večerašnju pobedu protiv Čelsija, dve potpuno različite utakmice i dva potpuno različita protivnika. Nisam verovao da ćemo moći da napravimo još jedan podvig i da se još jednom popnemo na krov Evrope. Naravno, pre nego što napišete da nisam verovao u svoje igrače, želim odmah da vas demantujem. Verovao sam svim srcem da ćemo dogurati što dalje, da ćemo se boriti za trofej ali Čelsi nije ekipa kojoj tek tako smete da pretite bez obzira na fenomenalnu partiju protiv Mančester Junajteda u polufinalu. Jedva smo prošli dalje nakon duela sa Mančester Sitijem i sa Barsom, "kroz iglene uši" smo došli do polufinala i tu nas je definitivno Bog pogledao. Doktorska partija Hoselua i ostalih mojih igrača. Malo sam razočaran što Čelsi nije pružio bolju partiju, verujem da oni mogu mnogo bolje od ovoga što su večeras prikazali"


Hese:"Dolazak u Deportivo je kruna moje karijere!"


"Kada sam prošle godine u ovo vreme na stolu imao ponudu Deportiva, nisam se mnogo dvoumio. Osetio sam da je pravo vreme za odlazak iz Reala i verovao sam da ću prelaskom u Deportivo napraviti najbolji mogući potez kad je u pitanju moj dalji razvoj. Imam još dosta dobrih sezona u nogama, pomalo sam bio i razočaran odnosom kluba prema meni ali dolaskom na "Riazor" se sve to promenilo. Zaigrao sam u startnih 11, postigao nekoliko golova i bio jedan od najboljih asistenata što u Primeri, što u Ligi šampiona i nadam se da će sledeća sezona biti još bolja. Što se tiče večerašnjeg finala protiv Čelsija, mi nemam za šta da žalimo. Čelsi je kao prvak Evrope, kao klub koji je imao istorijsku šansu da postane prvi koji je odbranio ovaj trofej otkako je uvedena grupna faza takmičenja, morao mnogo bolje da odigra a oni su za 90 minuta uputili jedan jedini šut u okvir gola. Mi smo odigrali fenomenalno drugo poluvreme, ponosan sam što sam uspeo da upišem asistenciju na najvećoj utakmici u svetu klubskog fudbala i nadam se da ćemo sledeće sezone osvojiti sve što se može osvojiti. Vamos, Depor!!!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Delija1998, Bayern-fussball

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #124 poslato: 9. avgust 2015, 00:49:33 »


MLADENOVIĆ OFORMIO DRIM-TIM: "DEPOR" DOVEO DE HEU, LUISA SUAREZA, IKERA MUNIAINA, ĐERARA DELUFEA I DOMINIKA HEJNCA!!! :ohmy:



I to se dogodilo! Na stadionu novog šampiona Evrope, "Riazoru" , došlo je do smene generacija. Trener Deportiva, legendarni srpski fudbaler Ivan Mladenović na kraju prošle sezone obećao je navijačima da će klub uskoro dovesti pojačanja svetske klase. Šef stručnog štaba je to obećanje definitivno ispunio. Ipak, ono što nije napomenuo je to da će sam krem svetskog fudbala pojačati redove "plavo-belih". Prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku postao je niko drugi do golman Mančester Junajteda i španski reprezentativac, 28-godišnji David De Hea! Iako se godinama unazad pričalo da će David pojačati Real Madrid, od toga nije bilo ništa. Real se čak nije ni usudio da pošalje ponudu za De Heu. Ali, zato Deportivo jeste tačnije Ivan Mladenović kao trener i sportski direktor kluba sa "Riazora". Transfer guru aktuelnog šampiona Španije i Evrope seo je za sto sa De Heom i njegovim menadžerom kako bi pregovarali i prelasku fenomenalnog čuvara mreže u Deportivo. De Hea je u startu stavio do znanja da mu je prioritet povratak u Španiju i u startu je Deportivo postao favorit za njegovo dovođenje. De Hea se sa svojim budućim šefom stručnog štaba dogovorio za svega pola sata a na kraju je pao dogovor i klubova. Junajted je prvo tražio 30 miliona za obeštećenje ali je Mladenović odlučio da u transfer uključi i Koena Kastilsa, legendu Deportiva. To se svidelo čelnicima "crvenih đavola" jer su ova dva kluba prethodnih sezona više puta vodili borbu za bodove u Ligi šampiona i na "Old Trafordu" su bili dobro upoznati sa kvalitetima belgijskog čuvara mreže tako da će Kastils sledeće sezone stajati na golu Junajteda a De Hea na golu Deportiva. I dok su se navijači Deportiva spremali da proslave dolazak De Hee i dočekaju ga na krcatom "Riazoru", Mladenović je završio još jedan veliki transfer. Kao grom iz vedra neba je odjeknula vest na svim svetskim portalima da je novi igrač Deportiva postao Luis Suarez!!! Popularni "El Pistolero" prethodnih sezona rešetao je mreže u dresu Deportivovog najvećeg rivala Barselone a više puta je bio koban po "plavo-bele" dok je nosio dres "blaugrane". Ipak, kao legenda Barselone, Mladenović je povukao veze koje je imao u Kataloniji i uspeo je da ubedi Suareza da obuče dres evropskog prvaka. Prošle godine je dolaskom Hesea, Lukas Piazon izgubio svoje mesto u startnoj postavi pa je podneo zahtev za transfer. Pošto je Mladenović već bio bacio oko na Ikera Muniaina, predložio je Liverpulu da Piazon pređe na "Enfild" a da engleski gigant pošalje Muniaina na "Riazor" što su čelnici Liverpula i pristali tako da će sledeće sezone Mladenović biti na slatkim mukama pošto će morati da izabere ko će špartati kraj leve aut linije sa Hose Luisom Gajom - Hese ili Muniain? Pojačanje stiže i na poziciji desnog krilnog napadača. Nekadašnji izdanak Barsine "La Masije", Đerar Delufeu, stiže iz londonskog Totenhema. Pomalo iznenađujuć je dolazak 25-godišnjeg štopera Kajzerslauterna, Dominika Hejnca. Razlog za dovođenje Hejnca leži u činjenici da je Holger Badštuber dobio dozvolu da napusti klub i uskoro se očekuje da on kompletira svoj prelazak u redove Benfike. Dakle, da rezimiramo: Uz postojeće snage predvođene najverovatnije novim kapitenom Pakom Alkaserom, Iskom, Vimerom, Džonijem, Gajom i sada De Heu, Suareza, Muniaina, Delufea i Hejnca, nema sumnje da će Deportivo i sledeće sezone imati tim kadar da osvoji sve trofeje.


PROMOCIJA
Spoiler[/FONT][/U][/B]


TRANSFER DETALJI
Spoiler
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #125 poslato: 9. avgust 2015, 01:41:38 »


RASPRODAJA NA "RIAZORU": BADŠTUBER, FIRMINO, HOSELU, PIAZON, SUSO I KASTILS NAPUSTILI KLUB



Koen Kastils važio je za jednog od najperspektivnijih mladih čuvara mreže kada je iz nemačkog Verdera za 7,5 miliona evra stigao na "Riazor". Mladenović je u njemu video čuvara mreže za duži vremenski period i tako je i bilo na kraju. Kastils je u kratkom vremenskom roku osvojio srca svih navijača kojima je srce plavo-belo a sa njim na golu, Deportivo je osvojio sve što se može osvojiti. Njegove fenomenalne intervencije i parade ulivale su strah u kosti protivničkim napadačima i navijačima, protivnički treneri hvatali su se za glavu posle svakog skinutog zicera, odbranjenog penala itd. Nakon pet punih sezona, došlo je vreme za rastanak. Kastils je prihvatio da kao deo transfera Davida de Hee ode put Mančestera i obuče dres "crvenih đavola". Već smo konstatovali da će oba tima biti na dobitku i nadamo se da ćemo u budućnosti biti svedoci još boljih odnosa i razmena igrača ova dva kluba. Drugi igrač koji je napustio klub je Roberto Firmino. Brazilac je pre dve i po sezone došao u klub bez obeštećenja i od njega se u najmanju ruku očekivalo da bude dostojna alternativa Isku. Ipak, u tom trenutku, Oliver Tores je bio u prednosti u odnosu na reprezentativca "karioka" koji nije uspeo da sa nametne šefu stručnog štaba i da barem izbori dostojan broj minuta na terenu. Ipak, i ono malo vremena što je proveo na terenu, bilo je dovoljno da engleski Liverpul pošalje ponudu za njega. Deportivo je prihvatio ponudu, igrač se brzo dogovorio sa "redsima" tako da je transfer dogovoren na obostrano zadovoljstvo. Jedan od nosilaca igre i komandant odbrane prethodne četiri sezone, 29-godišnji Holger Badštuber, takođe se odlučio da ode iz kluba. Badšutber je izjavio da se zasitio španske lige i da je osvojio sve moguće trofeje sa Deportivom pa zbog toga više nema motivaciju a ni želju da ostane u Španiji. Klub je odlučio da mu izađe u susret time što je prihvatio ponudu portugalske Benfike vrednu 10 miliona evra a iskusni štoper se brzo dogovorio sa "orlovima". O Piazonu i Susu ne treba mnogo trošiti reči. Piazon je mnogo obećavao, bio je pune dve sezone nezamenljiv u startnih 11 ali je na kraju izgubio mesto zbog Hesea i odlučio se za odlazak. Suso je zbog svega što je uradio za klub u prethodnih pet godina, proglašen za klubsku legendu. Sada već prekaljeni krilni napadač od sledeće sezone nosiće dres Totenhema. Odlazak dugogodišnjeg kapitena Hoselua, ujedno i prvog igrača kojeg je Mladenović doveo pet meseci nakon što je seo na klupu Deportiva, predstavlja svakako najbolniji i najteži udarac koji je klub morao da pretrpi. Prvu sezonu u Deportivu učio je od velikog Eldera Poštige a nakon njegovog odlaska u penziju i dolaska Paka Alkasera, postao je deo jednog od najboljih napadačkih tandema u novijoj fudbalskoj istoriji. Od Poštige je nasledio i kapitensku traku i svoje saigrače predvodio do dve titule prvaka Španije, tri kupa i tri superkupa Španije, superkupa Evrope, svetskog prvenstva za klubove i Lige Evrope. Zbog toga, navijači su na svom zvaničnom sajtu odlučili da se kapitenu oduže na pravi način. Na fotografiji ispod ovog teksta možete se u to i uveriti




*GRACIAS, CAPITAN!




TRANSFER DETALJI
[/FONT][/U][/B]
Spoiler
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Delija1998

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #126 poslato: 9. avgust 2015, 10:25:01 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #127 poslato: 9. avgust 2015, 10:58:38 »


BARSA PREGAZILA DEPORTIVO U SUPERKUPU: HET-TRIK FENOMENALNOG NEJMARA!!!


Fudbaleri Deportiva nisu uspeli da osvoje prvi trofej u ovoj sezoni. Od pulena trenera Ivana Mladenovića bolja je bila Barselona, prošlogodišnji osvajač kupa kralja. Prvi meč završen je bez pobednika ali i bez ijednog postignutog gola. Navijači su otišli razočarani kućama, ono što su mogli da vide u borbi za prvi trofej u ovoj sezoni, ostavilo ih je prilično zabrinute. Deportivo se ispromašivao u prvoj utakmici a Barselona to nije kaznila. Ipak, "blaugrana" je čekala svoj trenutak i dočekala ga je na svom stadionu kada je brazilac Nejmar zablistao punim sjajem i praktično sam pobedio Deportivo postigavši tri gola. Luis Suarez, koji se u letnjem prelaznom roku preselio na "Riazor", bio je strelac protiv sada već bivšeg kluba ali on sam nije mnogo toga uspeo da učini. Nejmar je uništio Deportivo , "raskomadao" je aktuelnog šampiona Španije i Evrope bez većih problema. Gori početak sezone, Mladenović i njegovi igrači nisu mogli da zamisle...

SASTAVI


STATISTIKA


GALERIJA
Spoiler
































adult image host


VIDEO
[/FONT][/U][/B]


Mladenović:"Zaslužena pobeda Barse, novajlije su ostavile dobar utisak!"


"Tužan jesam ali razočaran nisam. Doveli smo dosta novih igrača, potrebno je vreme da se oni uklope u tim i da shvate šta ja tačno tražim od njih kada su na terenu. Naravno, najveća pojačanja Luis Suarez i David De Hea su ostavili vrlo dobar utisak. Suarez je bio postigao gol u revanšu, De Hea nas je spasio pravog debakla. Jednostavno, nikada do sada nisam imao prilike da vidim ovako silovitu Barsu i ovako strašnog Nejmara. Dečko je definitivno u životnoj formi, Mesi je već sada u poznim igračkim godinama i na Nejmaru je da postane oslonac kluba za narednih 10 godina i ja sam siguran da će on to i postati. Što se mog tima tiče, ponavljam, nisam nezadovoljan. Naravno da smo želeli da osvojimo ovaj trofej ali očigledno nam nije bilo suđeno i u takvoj situaciji treba sportski čestitati protivniku što smo mi i uradili"


Enrike:"Najsrećniji sam čovek u ovom trenutku!"


"Mislim da sam u ovom trenutku najsrećniji čovek na svetu. Bili smo neuporedivo bolji od Deportiva, potpuno smo razbili dvostrukog uzastopnog šampiona Španije i novog prvaka Evrope kao nikada do sada. Nejmar je, kao što je moj kolega Mladenović izjavio, bio fenomenalan i istovremeno strašan. Kad kažem strašan, mislim na to kakvu je partiju pružio večeras. Mislim da je ovo bila njegova najbolja utakmica u dresu Barselone i nadam se da će on biti taj koji će nas voditi do titule ove sezone. Dugo nismo bili šampioni, red je da se prekine taj niz"
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #128 poslato: 9. avgust 2015, 11:23:32 »


"EL PISTOLERO" SRUŠIO "RUDARE": DEPORTIVO OSVOJIO SUPERKUP EVROPE!


Nakon katastrofalnog izdanja i poraza u superkupu Španije protiv Barselone ali i prikazane igre koja nije bila na nivou aktuelnog šampiona Španije i Evrope, fudbaleri Deportiva La Korunje morali su da isprave svoje greške u meču za još jedan trofej i protiv još jednog jakog protivnika - ukrajinskog Šahtjora! Tim prepun Brazilaca koji su prošle sezone osvojili Ligu Evrope, pokazao se kao nezgodan protivnik i u meču za trofej superkupa Evrope. Ipak, ma koliko da su nezgodni bili, popularni "rudari" nisu imali Bog zna kakve šanse. Više šansi je imao Deportivo, "plavo-beli" su nekoliko puta tukli sa 25 i 30 metara ali je sve to odlični golman Šahtjora sjajnim paradama zaustavljao i sprečavao da njegov tim doživi ozbiljan debakl. Jedini gol na ovoj utakmici postigao je novopečeni centarfor Deportiva, sada već iskusni 31-godišnji Luis Suarez. Popularni "El Pistolero" bio je najviši u skoku nakon kornera koji je izveo Isko, glavom zahvatio loptu, uputio udarac i postigao pogodak. Osvajanjem superkupa Evrope, "plavo-beli" su se barem malo iskupili svojim navijačima za poraz od Barselone.

SASTAVI


STATISTIKA


GALERIJA
Spoiler
























imag



VIDEO
[/FONT][/U][/B]


Mladenović:"Moglo je ubedljivije!"


"Zadovoljan sam pobedom i osvajanjem trofeja ali mislim da smo mogli mnogo bolje da odigramo ali i da ubedljivije savladamo večerašnjeg rivala. Suarez je odigrao dobro, postigao je gol i bio je često opasan po gol "rudara". Pohvalio bih i ostale igrače, tek je početak sezone ali kako vreme odmiče, mislim da ćemo biti sve bolji i bolji i da će stvari uskoro doći na svoje mesto. Ostali smo bez nekoliko igrača koji su godinama činili oslonac ekipe, pogotovo Badštuber koji je bio noćna mora svih napadača u Španiji i Evropi ali mislim da će Hejnc uspeti da ga zameni na pravi način mada će mu trebati dosta vremena da se uklopi u tim i da se privikne na španski fudbal."


Alkaser:"Prvi trofej koji sam podigao kao kapiten!"


"Veoma sam srećan. Podigao sam prvi trofej sa Deportivom kao kapiten kluba i želim da se zahvalim šefu što je odlučio da baš meni ukaže tu najveću čast i dodeli mi kapitensku traku. Mislim da je kapitenska traka najveća čast i obaveza za svakog igrača koji je nosi a ja ću je svakako nositi sa ponosom. Pobedu posvećujem našim sjajnim navijačima i obećavam im da je večeras počela nova slavna era u istoriji našeg kluba. SOMOS DEPOR!!!"
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Delija1998, Bayern-fussball

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #129 poslato: 9. avgust 2015, 11:25:29 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Real Club Deportivo de La Coruña, S.A.D.
« Odgovor #130 poslato: 16. avgust 2015, 18:14:54 »
Овако, људи. Да обавестим само да сам завршио МЛ са Депортивом и да до изласка 16-ице, више нећу писати. Решио сам да направим малу паузу пошто нема трофеја који нисам освојио у 15-ици и нема тима којег нисам довео до самог врха и учинио најјачим у лиги тако да што се 15-ице тиче, мој посао је завршен :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, Bayern-fussball, rma_7, Delija1998, Nikola9876