Autor Tema: HSV - Povratak na staze stare slave  (Pročitano 5441 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
HSV - Povratak na staze stare slave
« poslato: 27. jun 2015, 21:27:32 »

HSV TRAŽI NOVOG MENADŽERA!


Jens Meier, predsednik Nemačkog velikana HSV-a, objavio je da je taj klub započeo potragu za novim menadžerom:

,,HSV je u potrazi za novim menadžerom. Klub se već nekoliko sezona nalazi u rezultatskoj krizi i bori se za opstanak. Uprava kluba se složila da su to premale ambicije za klub našeg renomea i veličine. Iz tog razloga odlučili smo da se zahvalimo dosadašnjem menadžeru Brunu Labadii i da krenemo u potragu za novim. Klub ima nameru da uloži nešto novca za pojačanja i da se klub u novoj sezoni nađe barem na sredini tabele, a kasnije sledi borba za plasman u Evropska takmičenja. Za to će nam trebati i bolji menadžer, koji ima autoritet. U narednih par dana obelodanićemo ko je novi menadžer kluba, za sad mogu samo da vam kažem da smo u odmaklim pregovorima i da je dogovor 80% postignut.''
« Poslednja izmena: 28. jun 2015, 13:23:21 od strane Looodak »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina, Bayern-fussball

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #1 poslato: 27. jun 2015, 21:29:10 »
Novi menadžer, Pitija zvani Looodak, ima svo potrebno znanje i autoritet da HSV odvede na 19. mesto od mogućih 18!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Looodak, Ivan94

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #2 poslato: 27. jun 2015, 21:30:11 »
:D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Looodak

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #3 poslato: 27. jun 2015, 21:32:54 »
Hvala kume, uvek si umeo da pronađeš prave reči podrške :P :D
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #4 poslato: 27. jun 2015, 22:16:17 »
Prati se :D srecno!!! :biggrin:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Looodak

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #5 poslato: 27. jun 2015, 22:20:05 »

NOVAKOVIĆ NOVI MENADŽER HSV-A!


Andrija Novaković, proslavljeni srpski fudbaler i menadžer u usponu. Igračku karijeru je počeo u Partizanu u kojem je prošao sve omladinske kategorije, zatim je prešao u bratski CSKA iz Moskve a odatle je otišao u Liverpul u kojem je bio najuspešniji. Osvojio je Premijer Ligu, 2 FA kupa i jednu Ligu Šampiona. Kasnije je igrao za Mančester Siti i Fiorentinu, a karijeru je završio tako što se vratio u Srbiju i odigrao 2 sezone za klub iz njegovog grada, Kolubaru. Kada je završio karijeru odmarao se malo a zatim polagao za UEFA trenersku licencu. Trenersku karijeru je uglavnom gradio u Srbiji, međutim poslednji njegov angažman u Sparti iz Praga koju je uveo u Ligu Šampiona otvorio mu je vrata posrnulog velikana HSV-a čiju je ponudu sa zadovoljstvom prihvatio:

,,Čast mi je što sam postao trener ovako velikog kluba. Istina je da već duže vreme nisu baš na najboljem na nivou, i pokušaći da ga vratim na staze stare slave. Ovaj klub zaslužuje da se bori za titulu prvaka Nemačke i barem trofej u LE. Ne obećavam odmah trofeje i uspehe. Imaćemo prvo sezonu ili dve stabilizacije u kojima ćemo napasti sredinu tabele. Tek za 2-3 sezone po mojoj proceni možete očekivati trofeje. To je to, ne želim da vas zadržavam više, idem na trening da predstavim igračima planove za budućnost. Imaćemo pripremnu utakmicu protiv Olimpika iz Marseja u kojoj ću videti na koga mogu da računam a na koga ne. U toj utakmici ću uvideti sve slabosti ovog tima i doveti pojačanja na nekim pozicijama i zahvaliti se nekim igračima.''

« Poslednja izmena: 28. jun 2015, 13:22:13 od strane Looodak »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, Bayern-fussball

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Odg: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #6 poslato: 27. jun 2015, 22:22:31 »
Hvala Đox :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Djoxetina

enzocro92

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1364
    • Pogledaj profil
Odg: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #7 poslato: 28. jun 2015, 00:52:24 »
Dignut će ti spomenik pred stadionom ako budeš poviš 10-og mjesta :D
YOU'LL NEVER WALK ALONE LFC   ......  marin_mk_
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94, Looodak

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #8 poslato: 28. jun 2015, 11:38:42 »
Vidim da si me poslušao da uzmeš HSV. Odličan izbor kluba, što reče Enzo spomenik da ti dignu ako budeš u TOP 10 na tabeli :D Hehe, šalu na stranu, prvo da osvojiš sve pa onda sledeći klub. Uostalom, u tome je čar Master lige. Igraš dok ne osvojiš sveeeeeeeeeee :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Looodak

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #9 poslato: 28. jun 2015, 13:25:58 »
Nije to nemoguće da se uradi :D Iznenadio sam se koliko ustvari HSV ima dobru ekipu na početku i veliki budžet(što mi je omogućilo da mnogo ojačam ekipu iako je sasvim ok na početku :D) :D Definitivno će gornja polovina tabele biti tu već u 1. sezoni, možda čak mogu da se umešam i u borbu za LE. Inače igram na Superstar, i odigrao sam već 3-4 utakmice i nije teško toliko. :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #10 poslato: 28. jun 2015, 15:06:41 »
Krenuću i ja na superstaru, možda me je i smorilo zato što sam prevazišao top plejer realno. Igram od 12-ice samo TOP ovako će biti teže a i biće veći izazov i mnogo realnije. Sa svim klubovima je okej bilo, vremenski period između osvajanja trofeja je bio malo duži dok sam sa Valensijom i Sent Etjenom u startu osvojio najveće trofeje i već imao jak tim tako da me je smorilo. Ali navijam da Deportivo pobedi u anketi :D
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #11 poslato: 3. jul 2015, 01:40:10 »
Vidim da ti se želja ostvarila, sad gazi!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Odg: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #12 poslato: 3. jul 2015, 02:00:10 »

GOTOV PRELAZNI ROK!

Gotov je prelazni rok! Sada mogu da se sumiraju utisci što se tiče odlazaka i dolazaka, pa da krenemo. Klub je napustilo mnogo igrača. Vredni pomena su samo Rafael Van Der Vart koji je za neverovatnih 26 miliona evra pojačao Mančester Siti! Pored njega od bitnijih igrača klub su napustili Đuru i Ivica Olić. Klub je napustilo još mnogo igrača ali nećemo ih pominjati, odmah ćemo preći na pojačanja.

Što se tiče pojačanja, klub je doveo 8 igrača. Neki su dovedeni kao zalog za budućnost i za rotaciju a neki iskusni igrači su dovedeni da bi popunili rupe koje su nastale odlascima nekih bitnijih igrača. Pa da krenemo. Što se tiče golmanske pozicije tu je neprikosnoven Rene Adler, međutim na toj poziciji je doveden perspektivni srpski golman, Predrag Rajković. Crvena Zvezda je za mladog Rajkovića inkasirala 5 miliona evra. Što se tiče odbrane dovedeni su desni bek Rafael iz Mančester Junajteda za 8,5 miliona evra i iskusni štoper Puygrenier kao slobodan igrač. Što se tiče veznog reda, dovedena su dva veoma mlada igrača. 19-ogodišnji Samper iz Barse B doveden je za 11 miliona evra dok je na račun Anderlehta uplaćeno 9 miliona evra za 17-ogodišnjeg Jurija Tilemansa. Dva veoma mlada pojačanja koja će narednih 10-ak godina nositi vezni red HSV-a. U napadu su dovedena 3 pojačanja. 18-ogodišnji levokrilni napadač Bakali doveden je iz PSV-a za sumu od 5 miliona evra. Pored njega napad su pojačala dva iskusna Italijanska asa, Antonio Kasano i Sebastijan Đovinko. Obojica su dovedeni kao slobodni agenti. Kao što je i najavila, uprava je uložila dosta novca u pojačanja. Sa svim ovim igračima, očekuje se da Novaković u 1. sezoni napadne plasman u Ligu Evrope.

Transfer detalji:
Spoiler






[/FONT][/SIZE]
« Poslednja izmena: 3. jul 2015, 02:02:11 od strane Looodak »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Muhicz, rma_7, Djoxetina, Bayern-fussball, Ivan94

Muhicz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 139
    • Pogledaj profil
Re: Odg: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #13 poslato: 3. jul 2015, 02:19:26 »
Daklu.:ohmy: TOP5 100%.
I je l' ovo Pesgalaxy 4.5? Pošto vidim sa su ocjene drukčije.
 

CoNe Delija

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Re: HSV - Povratak na staze stare slave
« Odgovor #14 poslato: 7. avgust 2015, 19:23:32 »
@Muhicz mislim da je ovo Pes Serbia patch v1 ili v2