Autor Tema: Road to LEGEND!  (Pročitano 7922 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Road to LEGEND!
« poslato: 27. maj 2015, 23:44:23 »
*Paznja!
-Dugi niz godina igram serijale Konamijevog PES-a! Naravno sve pohvale za rad u Japanu, kao i za rad u Srbiji na ovom sajtu narucito sto se tice JSL PATCH serijala. U ovom postu zaigracemo ML. Onako kao ja to radim, i onako kako ja to volim. Trener, to sam ja licno. Pocecemo u Metalcu "Prva liga srbije" i pokusati zauzeti mjesto na klupi jedne i najvece CRVENE ZVEZDE i vratiti je na vrh svjeta. Koristicemo sva pravila JSL. sto dalje nalaze:
1. Dozvoljeno je samo 5 stranaca u jednom timu.
2. Zvezdin dug na danasnji dan iznosi 43 miliona eura. (Nakon sto preuzmem zvezdu taj dug cu ispatiti. Kako? jendostavno preko ML money editora. Sav zaradjen novac cu jendostavno ukloniti, ostavljacu tek toliko da mogu da ispatim plate i 1.5mil (ako budem imao) za dovodjenje igraca.
3. Necu dovditi provjerene igrace. Nego samo ono koja ni ja licno ne poznajem. Tako sve dok se ne isptati dug.
4. Super Star
5. Klipovi, isjeci iz novina, intervijui, golovi, sazetci.
6. Ako sve bude kao sto sam zamislio. Odlucio sam napraviti film na ovu temu. Gdje cu ako se slazete reklamirati sajt i rad ovog sajta.
 PUT DO LEGENDE MOZE DA POCNE! Uskro pocinjemo. http://www.pes-serbia.net/images/smilies/chris.gif http://img2.imagetitan.com/img2/small/2/2_eusa_clap.gif
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: tarko

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #1 poslato: 28. maj 2015, 00:49:02 »
[ATTACH=CONFIG]25656[/ATTACH]
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #2 poslato: 28. maj 2015, 01:32:57 »
[ATTACH=CONFIG]25657[/ATTACH] Klub napustilo 4 igraca, a u klub doslo 6 igraca!

Promjene u Metalcu pocinju. Mladi strucnjak Ugren Srdjan na izlazna vrata kluba poslao je: Pejovica, Djenica, Vlasica i Simonova. "Smatram da su ova cetiri igraca dali Metlacu sta su mogli i slobodni u izboru nove sredine. Jednostavno visak godina, nagli umor, losa forma su uzroci ovih desavanja. Klub je na pragu da angazuje igrace koji ce pomoci Metalcu." Kazao je Ugren. U Gornji Milanovac doputovao je paket mladih igraca, cak njih pet.
1. M. Ivanovic     (18) Slobodan igrac, GOLMAN
2. P. Golubovic    (20) Slobodan igrac, BEK
3. A. Arsovic       (19) Slobodan igrac, ZADNJI VEZNI
4. M. Cudic         (18) Slobodan igrac, KRILNI VEZNI
5. A. Obradovic   (18) Slobodan igrac, STOPER
6. P. Djurickovic  (23) Radnicki Nis,    KRILNI VEZNI    250.000 eura.

" Ujedno sa ovoim u Gornjem Milanovcu vise nema pijace. Uradili smo sve sto smo htjeli. Klub je doveo svakog igraca kojeg sam trazio i jako sam srecan zbog toga. Ostalo je jos da pokazemo sta i koliko mozemo. " Metalac je porazen kod kuce 0-2 u prijateljskom mecu sa Japanskim protivnikom.
" Jasno je da su kavalitetniji i spremiji od nas. Mi smo tek dosli sa priperema i tek nakon drugog treceg kola bice primjetan napredak. Igracu su odlicno radili i spremni su za pocetak sezone. "

Metalac u subotu putuje u Backu, gdje ih ceka OFK Backa.

" Sva tri boda su nam cilj, i nadam se dacemo to i ostvariti." Rekao je trener Metalca.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #3 poslato: 28. maj 2015, 01:54:01 »
[ATTACH=CONFIG]25659[/ATTACH]   OFK BACKA 0-0 METALAC

Ni malo losa predstava u Backoj. Nazalost nismo vidjeli golove, ali fudbal jesmo. Za nijansu vise Metalac bolji, ali i Backa je bila opasna po gol Metalca. " Odlicna utkamica, danas nam lopta nije htijela u gol, ali i sa druge strane ni njima. Mislim da je bod relanost ove utakmice. Moj tim je jos u fazi uigravanja i jasno je da do prave forme moramo sacekati. Ostaje zal za prilikama, a mi se okrecemo dalje, jer u nedelju putujemo Borcu."

Naredno kolo Metalac gostuje BSK-u iz Borce. BSK je jedan od favorita za ulazak u JSL. Sigurni smo da ce i tamo biti dobor fudbala, ali i golova.
 

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #4 poslato: 28. maj 2015, 14:52:52 »
Srecno.
Male su ti slike, stavljaj ih preko , a slike dodaj preko nekog sajta kao npr. imgur.com ili dodaj.rs
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #5 poslato: 28. maj 2015, 14:55:44 »
Nisu male, takve i trebaju da budu, klikneš i vidiš, a ne da učitava stranicu 45 minutua ovima sa slabijim netom.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #6 poslato: 28. maj 2015, 15:41:57 »
Hvala, momci... Uskoro klip sa utakmice u Borci, sa tekstom.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #7 poslato: 28. maj 2015, 15:44:29 »

METALC POKAZAO VISE OD IGRE!

   Fudbaleri Metalca u drugom kolu Prve lige Srbije, savladali su BSK iz Borce na BSK-ovom stadionu sa 1-3. Metalac se pokazao ka kavalitetniji protivnik i zasluzeno ostvario sva tri boda.

   U Borci se odirgrala prava fudbalska predstava, sa puno golova, sansi i odlicnih poteza. Najzasluzniji za popjedu gostiju bio je Merdovic sa dva pogotka, pratili su ga Djurckovic ( Metalac) i Antelj (BSK). Trner gostiju je izarazio veliko zadovljstvo. " Odlicna igra moga tima je prestla u vaznu pobjedu u gostima. Odlicno smo igrali u fazi napada, mala greska kod gola BSK-a nas je kostala i radicemo na segmetnu igre jedan na jedan u zadnjoj liniji. Zadovljan sam sa uradjenim u Borci sada se okrecemo vaznoj kup utakmici protiv Mladosti iz Lucna gjde nam je veliki cilj i nadam se proslasku." Izjavio je mladi trener Metalca. Metalac ide u Lucana u okviru prvog kola KUPA SRBIJE gdje gostuje Mladosti. Nakon toga na svom terenu docekuju Javor iz Ivanjice.
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #8 poslato: 28. maj 2015, 16:50:46 »

Superligas zaspao na domacem terenu!
   Fudbaleri Mladosti iz Lucana su porazeni na svom stadionu od gostujuce ekipe Metalca sa 0-1. Jedini gol za goste je postigao Cirkovic u 45' min.
Metalac polako, ali sugurno svima pokazuje da je pravi kandidant za JSL. U prvom kolu kupa Srbije bili su bolji od Mladosti u Lucanima. Metalac je igrao dominantno od prve do zadnje minute utakmice. "Igrali smo onako kako smo se dogovorili, nismo sebi dozvolili da primimo gol, ali dali smo ga kad nam je bio najpotrebniji, sve pohvale za moje mamomke. I napokon utakmica pred nasom publikom i ocekujem sva tri bode kod kuce protiv Javora." izjavio je Ugren. Metalac docekuje Javor iz Ivanjice u sledecem kolu Prve Lige srbije.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #9 poslato: 28. maj 2015, 21:26:09 »

METALAC STAO PRED JAVOROM!

   Fudbalari Javora iz Ivanjice bili su poprilicno sigurni na gostovanju u Milanovcu. Rezultatom 1-2 Javor je prekinuo nis od dva uzastopna poraza u prva dva kola. Gosti su bili koncentrisani i znali su sta zele.

" Iz ove utakmice imamo sta da naucimo, dosta smo grijesili u fazi odbrane i ponovno nam se obilo o glavu. Ali nastavljamo dalje. Javor je zasluzio sva tri boda i neka im je srecno u nastavku sezone." rekao je Ugren. Strijelci za goste Miloskovic iz igre i Stojakovic sa penala. Jedini gol za Metalac postigao je odlicni Djurckovic ljetosnje pojacanje iz Radnickog iz Nisa. Metalac sledece kolo gostuje Kolubari.
« Poslednja izmena: 28. maj 2015, 21:39:51 od strane srka33 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, Samke

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #10 poslato: 29. maj 2015, 11:25:47 »
Citat: Darcoolio;1373325
Nisu male, takve i trebaju da budu, klikneš i vidiš, a ne da učitava stranicu 45 minutua ovima sa slabijim netom.

Slazem se, ali je po mom misljenju bolje slike u spoiler.

EDIT: Kad drugi put razmislim, u pravu si. Preglednije je mnogo.
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Road to LEGEND!
« Odgovor #11 poslato: 29. maj 2015, 14:25:53 »
Polako ljudi dok se decko uigra :D
 

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #12 poslato: 29. maj 2015, 18:11:02 »
METALAC PORAZEN OD SLOGE!

Sloga Petrovac na Mlavi zabiljezila je 3 pobjedu kod kuce nad Metalcom. Rezultat utakmice je bio 1-2! " Nikako nisam zadovoljan igrom svojih momaka, jednostavno morali smo bolje i jako sam razocaran. U narednom kolu protiv Slobode iz Uzica probacemo igru sa tri igraca nazad, tacnije (3-6-1). Koliko mogu da vidim ova ekipa bi takvu igru moga dovesti do savrsenstva, imamo ofanzivne bekove, dva krilna napadaca koji dominiraju brzinom, odlicnog Zivkovica na ofazivnom vezisti, kao i trojku nazad Todoric, Obradovic, Owusu-Ansah. Smatram da cemo tako svesti greske na minimum i biti znato opasni po gol protivnika! Nas tim ce izgledati ovako. [ATTACH=CONFIG]25666[/ATTACH]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Road to LEGEND!
« Odgovor #13 poslato: 29. maj 2015, 18:19:22 »
[ATTACH=CONFIG]25667[/ATTACH]


3-6-1 za tri gola u mrezi Slobode!

      Jos jednom smo se uvjerili da je Ugren vrhunski znalac, naime Metalac je sa 3-0 pobjedio Slobodu iz Uzica. I time dao do znanja da je konacno naso svoju igru. Ugren je jos proslo kolo reko kako ce izaci na teren Stadiona u Gornjem Milanovcu to je i ucinio i slavio sa viskokih 3-0!

" Ocikavao sam ovakvu igru moji momaka, digli smo se poslije tri vezana poraza i u svlacionici sklopili dogovor. Izasli na teren i pokazli nas fudbalski raskos. Formacija 3-6-1 je ocigledno najbolja za ovu ekipu. Od svega najvise sam zadovoljan radom u odbrani i presingom na drugoj polovici terena. Slijedi nam teska kup utakmica protiv Bezanije. Priroitet prolaz dalje."
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876

srka33

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: Road to LEGEND!
« Odgovor #14 poslato: 29. maj 2015, 18:50:38 »
[ATTACH=CONFIG]25668[/ATTACH]

METALAC BOLJI I OD BEZANIJE!


Metalac siguran na svom terenu protiv Bezanije sa 2-1, ovom pobjedom fudbaleri Metalca su usli u cetvrt-finale KUPA SRBIJE gdje ih ceka ekipa Jedistva Puteva. Strijelci za domacina Merdovic i Djurikovic, a za goste Milosavljevic.

" Jos jedna odlica partija moji momaka i zasluzena pobjeda. Malo smo se opustili kod vodstva od 2-0, ali nakon primljenog gola smo se vratili i mirno zavrsili utakmicu. Sledeci protivnik nam je po mom misljenju najlaski i ocekujem prolaz u polufinale gdje ce nas najvrovatnije cekati Beogradski Partizan." Metalac se okrece provenstu gdje ih ocekuje gost i Surdulice, Radnik.