Autor Tema: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!  (Pročitano 8510 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!
« Odgovor #15 poslato: 12. maj 2015, 22:51:09 »
Svaka cast. Pun pogodak su transferi koje si napravio.. Ocekivano dobri rezultati. Samo napred. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!
« Odgovor #16 poslato: 13. maj 2015, 00:19:53 »
Hvala,hvala ,a nadam se da ces nastaviti da pratis :).
Stizu mnoge ponude,napustice nas dosta igraca,ali i igrace ove klince sto sam ostavio u Bordou ,sto su igrali 2meca i njih hoce brate.
Nesto cu da odbijem ,a nesto tipa Chamberlen za 16miliona,moram da ga prodam ****ga.
Obezbedili smo i Ligu Sampiona ,idemo dalje,imam mnoge ponude da treniram druge klubove ali ne odustajem od Bordo-a
Stvarno ,velika pohvala mi je kada sam video da si poceo da pratis moje pisanje i ono nekako osecam da sam dostigao neki malo visi nivo :D
« Poslednja izmena: 13. maj 2015, 00:22:54 od strane SoneKragujevac »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: =Leonidas=

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!
« Odgovor #17 poslato: 13. maj 2015, 00:55:45 »
Drago mi je da se trudis. Zao mi je da se neciji trud na kraju ne isplati.. I pored manjka vremena cesto svratim da procitam neku tvoju pricu. Samo nastavi. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!
« Odgovor #18 poslato: 13. maj 2015, 01:03:25 »
Ako imas neki predlog za pojacanja ?
Nastavljamo dalje,bio sam na putevima sad ,a jos sad treba prijemni da se sprema ,ni ja bas nemam vremena.
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!
« Odgovor #19 poslato: 16. maj 2015, 02:24:19 »

Balović prodao 9 igrača a,na raspolaganju ostalo 16 momaka !!
[/SIZE][/B][/FONT]
U poslednje vreme ,svi se čude,čude se ,sve čudnijim i čudnijim odlukama šefa stručnog štaba Bordo'-a.Mnogi komentarišu da je Balović izgubio kompas i da ne zna šta radi ali,ali ljudi i navijači iz Bordo-a uzdaju poverenje u njega.Velike pare ovom prodajom stigle su u Bordo a,čelnici neće štedeti i daće dovoljno para da Balović pojača ekipu za dolazeću sezonu.Kako još navode mnoge medijske kuće Balovića već dugo love ljudi iz FSS ,oko preuzimanja reprezentacije Srbije.Svi smo mislili da će ovih 9 igrača jedini napustiti Bordo,ali je najavljeno da će ekipu napustiti i Charlie Austin,koji je prošlog leta došao iz QPR-a.Ekipu su napustili:Chamberlen(PSG-12.000.000),Contento(Bremen-3.200.000),Njie(Lion-6.500.000),Maurice-Belay(Valencia-6.500.000),Sertić(Rubin-3.000.000),Kabouani i Biyong-Poko(Monpelje-2.000.000 ukupno),Faubert(Auxere-2.400.000),Saivet(CSK-a-6.000.000).Balović će imati na raspolaganju veliki budžet,nadamo se ne samo od prodaje igrača već i ovako , uskoro ga očekuje i žrebanje za grupu u Ligi Šampiona.
[/SIZE][/FONT][/I]

Balović kupio 5 fudbalera,dvojica su Balkanci!!
[/B][/FONT][/SIZE]
Navijači Bordo-a su očekivali i više ali Balović nije doveo baš neka zvučnija imena.U novinama su se pojavljivala imena kao što su Riberi ,Matuidi ali Balović se odlučio za malo jeftinija,a i mladja pojačanja.Prvo bi predstavili pojačanje sa Engleskog ostrva a,reč je o Naceru Chadliu.Talentovani Belgijanac,koji u Totenhemu i ako je igrao nije bio srećan svojom formom prelazi u Bordo,a na pozicji levog krila ,nema ni jednog igrača koji prirodno pokriva posle odlaska Maurice-Belaya.On je i sam izjavio da je došao u Bordo i pored bogatijih ponuda zbog Lige Šampiona,ali i da vidi ovde klub u koji bi mogao da se uklopi i da povrati svoju formu i da se vrati u Belgijsku reprezentaciju.Chadli je plaćen oko 3miliona+Charlie Austin.Kao drugo pojačanje predstavili bi brzog,driblera , reč je o Brazilcu koji je dosta vremena proveo u Sahtjoru ,a to je Welington Nem.On nije krio da je presrećan što je potpisao za klub kakav je Bordo i da jedva čeka da se priduži ekipi i da saradjuje sa Balovićem.Obeštećenje koje će dobiti klub iz Donjecka je oko 6.500.000evra.Naravno,Welington pokriva i desnu i levu stranu tako da Živković i Chadli imaju veliku konkurenciju.Treće pojačanje dolazi nam iz Barcelone B, momak koji je uzdignut u zvezde,dete Dinama na kojem je Mamić zaradio milione i milione.Prednji vezni ,koji može da pokriva,sve vezne pozicije Alen Halilović.Ovim se drma mesto i Khazriu u ekipi Bordo-a.Alen je plaćen je  velikih 10.000.000 miliona E,ali kako Balović kaže isplatiće se svaki cent.Kada smo već kod Balkanaca ,ne možemo da zaboravimo ni Šaponjića koji je prešao u Bordo,za oko 2.500.000E , biser iz Srbije na poziciji centarfora je u rukama Balovića,na njemu je da oblikuje taj talenat u rasnog golgetera.Na kraju moramo predstaviti momka,koji je najveće iznenadjenje za mnoge navijače ,momak koji igra po desnom boku.Možda i nije fer što pre nije dobijao više šanse u Barceloni.Mladi desni bek,koji je već jednom bio na spisku Španske furije,sjajan dribler,brz i pun refleksa.Možemo da vam predstavimo Montoyu.On je plaćen oko 6.700.000E i predstavljaće glavnu opasnost na poziciji sa Marianom ,kraj desne aut linije.U vezu sa Bordom dovode se još dosta fudbalera ali Balović ta pojačanja priprema za Januar i ovim  je transfer rok,gotov.
[/I][/SIZE][/FONT]
« Poslednja izmena: 17. maj 2015, 16:51:37 od strane SoneKragujevac »
 

profi

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 37
    • Pogledaj profil
Re: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!
« Odgovor #20 poslato: 16. maj 2015, 15:55:58 »
Pratii seee, pisii! odlicno pises i imas ukusa za pojacanja! Probaj dovesti Fekira iz Liona.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!
« Odgovor #21 poslato: 16. maj 2015, 16:03:15 »
Nadam se ,da ces da nastavis da pratis,sad radim prijemni skorije za upis u srednju pa ce biti zeznuto.
Razmisljao sam njega da dovedem ,evo ako ne verujes ,ja stavljam igrace u favourite listu i tamo je i Fekir,ali ne znam sto ga nisam doveo.
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!
« Odgovor #22 poslato: 17. maj 2015, 16:57:02 »

Bordo ipak doveo još jedno pojačanje!!
Možda je Balović pre nekoliko dana najavio da je ovaj prelazni rok gotov za Bordo ipak,još jedan igrač pojačao je ovaj klub.Reč je mladom i perspektivnom Francuskom napadaču.Najbolje i najpoznatije partije pružao je kod Arsena Vengera i bio je jedan od niza talenata koji nije dobijao toliko prilika da igra.On prelazi iz Arsena u Kristal Palas gde su svi navijači mislili da je našao mir i svoj klub ali ipak nije tako.On je prešao u Bordo,potpisao je ugovor na 4+1 godinu ,a cena transfera iznosila je oko 2.500.000E.Dame i gospodo možemo vam predstaviti Yaya Sanogo-a.

Yaya Sanogo: Dobio sam dosta prilika i da igram na ostrvu u ekipi Kristal Palasa,ali ipak odlučio sam da predjem u Bordo.Nadam se da ću ovde izboriti mesto u prvih 11.Velikim uspesima ove sezone kako u domaćem prvenstvu a, i u  Ligi Šampiona.Verujem da ću uz pomoć ljudi iz Bordo-a i pod lupom stručnjaka Balovića još više uznapredovati,istakao je Yaya za klubski sajt.
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: FC Girondins de Bordeaux-Novi šampion!!
« Odgovor #23 poslato: 24. maj 2015, 14:43:37 »
Balović podneo ostavku!Povlači se iz fudbala neko vreme!

Danas su mnoge javne kuće najavljivale da će Balović osvojiti Ligue 1.Barem smo se i mi tako nadali ali danas je Balović ,izašao pred novinare vidno emotivan i rekao da će se povući i dati ostavku na mesto šefa stručnog štaba.Mislim da sam mnogo lepih stvari uradio za Bordo ,bili smo drugo mesto , dobili mnogo para,ušli  u Ligu Šampiona,doveo sam i razvio mnoge mlade igrače na kojima će se tek novac zaraditi.Želeo sam u prvi mah da ostanem još ovu sezonu,ali ipak mislim da nisam više ja trener za Bordo,treba im neko iskusniji da nastavi tu gde sam ja stao.Pohvalio bi Mvilu i Chantomea koji su mi pomogli svojim iskustvom u mnogim trenucima da podignem ekipu.Pohvalio bi i sva nova pojačanja Šaponjića,Nema,Sanogoa,Montoyu i sve ostale.Pohvalio bi i Rolana,Živkovića,Ristića,Ilori-a u koje sam uveren da će jednog dana igrati za najveće klubove na svetu.Naravno,puno zahvala ide i Gabrieulu Paulisti koji je u mnogim trenucima smirivao moju odbranu ,takodje zahvalan bi bio i zameniku kapitena Marianu,koji je bio malo iskusniji od ostatka odbrane ali je to i onako trebalo ovom timu.Ovaj tim ne bi trebao da brine na poziciji golmana tu su Ščesni i Azbe Jug.Sjajni momci i sjajni golmani.Ovim putem zahvalio bi se i pozdravio sve igrače koji su igrali i prošle sezone ,a zahvalio bi se i u upravi koja je sve ispunila šta sam tražio i bila uvek uz mene,istakao je Balović
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7