Autor Tema: Problem sa cetom...  (Pročitano 37480 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Problem sa cetom...
« poslato: 2. april 2015, 15:10:33 »
Od sinoc ne mogu da udjem na cet stalno vrti ono "loading"... da li postoji problem sa cetom ili je nesto do mene... inace od juce imam problem sa nekim popup prozorima i reklamama... ostavio sam komp upaljen kao i uvek i predvece kad sam se vratio nesto je firefox bio ukocen i kad sam ga restartovao problem je poceo... znaci nikakvu instalaciju nisam imao, iz cista mira... primetio sam neki Kong Games koji pokrece te zezalice pa sam pobrisao to iz regedit-a (mada ne znam ni kako se naslo tamo) ali i dalje mi pali te reklame... ubacio sam i onaj adblocker i sad, posle brisanja i ubacivanja tog adblockera pojavljuje se redje ali se opet pojavljuje... ako neko zna neko dobro resenje za ovo neka javi... pricam ovo sve zato sto sumnjam da mozda ovo ima veze i sa tim sto mi cet ne radi jer je pocelo u isto vreme... mail mi se recimo otvori i pokaze sve ali ne prestaje da vrti kao da ucitava nesto a ne desava se nista, moram na iksic da ga zaustavim... a recimo na nekim sajtovima mi se nikad nista cudno ne desava, facebook recimo, youtube i jos neki, a na nekima stalno izlaze popup-ovi kao recimo ovde na forumu... to sve od juce kad sam seo za komp uvece...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #1 poslato: 2. april 2015, 15:28:49 »
Daj listu aktivnih addonsa u firefoxu.
i preko kog linka ulazis na chat?
:slap:
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #2 poslato: 2. april 2015, 15:32:53 »
resio sam cet... ostalo je samo koliko vidim te reklamice koje se pojave i onda kad restartujem stranu vise ih nema...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #3 poslato: 2. april 2015, 15:35:03 »
Citat: Yoda;1360136
Od sinoc ne mogu da udjem na cet stalno vrti ono "loading"... da li postoji problem sa cetom ili je nesto do mene... inace od juce imam problem sa nekim popup prozorima i reklamama... ostavio sam komp upaljen kao i uvek i predvece kad sam se vratio nesto je firefox bio ukocen i kad sam ga restartovao problem je poceo... znaci nikakvu instalaciju nisam imao, iz cista mira... primetio sam neki Kong Games koji pokrece te zezalice pa sam pobrisao to iz regedit-a (mada ne znam ni kako se naslo tamo) ali i dalje mi pali te reklame... ubacio sam i onaj adblocker i sad, posle brisanja i ubacivanja tog adblockera pojavljuje se redje ali se opet pojavljuje... ako neko zna neko dobro resenje za ovo neka javi... pricam ovo sve zato sto sumnjam da mozda ovo ima veze i sa tim sto mi cet ne radi jer je pocelo u isto vreme... mail mi se recimo otvori i pokaze sve ali ne prestaje da vrti kao da ucitava nesto a ne desava se nista, moram na iksic da ga zaustavim... a recimo na nekim sajtovima mi se nikad nista cudno ne desava, facebook recimo, youtube i jos neki, a na nekima stalno izlaze popup-ovi kao recimo ovde na forumu... to sve od juce kad sam seo za komp uvece...

Imao sam isti problem ranije. Takodje imam ad block-er i ad block-er plus i uz to neku ekstenziju avasta aktiviranu (koristim chrome). Uglavnom dok me je to zezalo gasio sam antivirus da bih mogao da udjem na chat. To je trajalo nekih par nedelja, sad je opet sve ok, ne moram nista da gasim.
Strikers win games, defenders win titles !
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #4 poslato: 2. april 2015, 15:36:30 »
od addons-a imam samo adblock i skype, od plugin-a ima dosta ali nista novo ni sumnjivo
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Kockalonee

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #5 poslato: 11. jun 2015, 15:33:18 »
Opet problem... ovih dana je zezao a sad nece uopste... dakle ne radi cet, mrtav nacisto ;)  javlja "Unable to connect, Firefox can't establish a connection to the server at client00.chat.mibbit.com." ... sad ne znam da li nekome radi, dal' se zna sta je ili da cekamo pa da vidimo, mozda je nesto kratko...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

koca013

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1664
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #6 poslato: 12. jun 2015, 18:23:57 »
sad ja ne mogu nikako na chat  :P
 

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #7 poslato: 12. jun 2015, 18:41:29 »
Zeza mibbit ovih dana, srediće se valjda. U linku "client00.chat.mibbit.com...." menjajte broj ovog client... probajte client00, client01 ili client02... uglavnom jedan uvek može.
:slap:
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #8 poslato: 12. jun 2015, 18:42:17 »
Takodje.
Strikers win games, defenders win titles !
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #9 poslato: 12. jun 2015, 20:05:53 »
Meni je juce uspelo kad sam klijent promenio na 01... a uvece sam moga i na 00... zaje*avaju nesto...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Problem sa cetom...
« Odgovor #10 poslato: 12. jun 2015, 21:04:46 »
I ja imam problema, a IRC radi odlicno.
Mozete da skinite mIRC ili neki slican program za komp, a onima sa androidom preporucujem ovaj program od pola megabajta. AndChat https://play.google.com/store/apps/details?id=net.andchat&hl=sr

Dodajte server (znak +), nazovite ga Mibbit ili kako hocete, samo je bitno da adresa bude irc.mibbit.com
Upisite svoj nick. Ispod toga u Autojoin List dodajte server #pesserbiacommunity
Snimite, gore na slicicu diskete.
Kliknite onda na ime servera i uci ce vrlo brzo u nasu sobu. Svirace kad vam neko pise pm ili kad vas spominje na javnom. :) Mozete u opcijama podesiti boju slova, zvuk i sve.

P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

shokanito

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1041
    • Pogledaj profil
Odg: Problem sa cetom...
« Odgovor #11 poslato: 22. maj 2017, 17:46:01 »
Irc Cloud -  najpreglednija app  za mibbit  za androd ,   od vise njih  koje sam probo

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.irccloud.android