Autor Tema: Заклињем се именом твојим да заувек остаћу ту...  (Pročitano 20176 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cavani^^^^

  • Gost
Citat: Ivan94;1358187
Јел зима комшо? :) Хехеххе :3 Шалим се. Само гази и да останеш други :3

Хаха, могу да ти кажем да вуче мало, промаја :3 Хвала пуно :)
 

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (16.коло): Звезда лоша на Бањици, Напредак коначно победио, Сиелис дебитовао голом!



Фк Партизан - Нови Пазар 2:0

Стрелци: Којић 21' Сиелис 71'



Ђокић: А сада Милан...



Одиграли смо феноменално, ово је једна од тежих утакмица овог другог дела лиге, срећан сам због победе и игре свог тима. Окрећемо се утакмици у четвртак, надам се да ћемо наставити серију победа и победити Милан у Италији.

ЛЕ: Рома једва, Јунајтед лако, 'Гранде Партизан' у ТОП 16!



Милан - Фк Партизан 2:4 (0-2 први меч)



Партизан је и овога пута шокирао Европу избацивши из Лиге Европе, италијански Милан. Гранде Партизан , како су италијански медији дали надимак овом Београдком клубу, то се проширило и сада их сви по том надимку знају и памте. Партизан је у Италији славио 0-2, головима Александрова и Стефана Бабовића. У Београду је Милан повео поготком Ел Шаравија, па нешто касније и удвостручио предност и донео неизвесну завршницу у Хумској. Уласком Милоша Остојића све је кренуло Партизан, Александров се изборио некако и центрирао, Милош Остојић се нашао на правом месту и затресао мрежу Росонера, нешто касније Којић ставља тачку на ову утакмицу одличним ударцем главом!

Фото: Навијачи у чуду, велико славље у Београду!



Велики успех за црно беле, највећи у последњих 10-так година. Партизан је избацио Милан из Лиге Европе и тако себи обезбедио пласман у ТОП 16 фазу!

Ђокић: Успех превелик...



Поносан сам на своје играче који су урадили оно што нико није очекивао, али као што сам  и рекао то није разлог да овде станемо. Покушаћемо да догурамо што даље! Желео бих да извучемо Астерас или Динамо Москву, Рома и Атлетико никако...
« Poslednja izmena: 25. mart 2015, 17:34:24 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига (21.коло): Ћурани прегазили Јакузе, Вождовац играо за Партизан, Чукарички немоћан!



Фк Партизан - Фк Чукарички 2:0

Стрелци: Немања Којић 34' 59'



Фото: Гробари поручили емотивну поруку...



Ђокић: Сада се првенство ломи!



Звезда је кикснула данас што је веома важно за нас, сада смо на -2 и сада комшије нису толико сигурне у освајање титуле. Чекамо жреб...
« Poslednja izmena: 25. mart 2015, 22:29:55 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
ЛЕ: Астерас ипак прејак за Партизан!



Астерас - Партизан 5-3 (3-1 први меч)



Црно бели су се овом утакмицом опростили од Европе ове године и окрећу се лиги где ће се до краја водити велика битка за шампиона Србије! Партизан је врло брзо примио 2 гола, и требало им је времена да се врате у утакмицу, то су учинили тек средином другог полувремена...

Гробари се овом поруком опраштају од ЛЕ...



Ђокић: Очи пуне суза, срце пуно поноса!



Веома сам поносан на моје момке, направили смо чудо ове године у Европи и помешали свима рачуна, сада нас сви гледају другачије. Изразили смо жељу да добијемо Астерас, као да су нас чули из УЕФЕ, али то је нажалост била срећа у несрећи. Астерас је одиграо одлично ове две утакмице, постигао рано голове и нама је било јако тешко да се вратимо у игру. Окрећемо се лиги и учинићемо све да трофеј вратимо на ЈНА. Европо, видимо се следеће године.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: rma_7, Bayern-fussball

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига: Воша изненадила, Звезда одахнула, опет +5!

Партизан - Војводина 2:3

Фудбалери Партизана су опет изгубили од Војводине у веома битној утакмици. Остало је још пет кола до краја, Црвена Звезда је на првом месту, са 5 бодова више од Партизана...

Ђокић: Није још готово!



Ништа још није изгубљено, има још 5 кола до краја, и још нам долазе на наш стадион. Тренутно смо у паду форме, а то није смело да нам се деси у овом делу сезоне када је најбитније победити све утакмице. Окрећемо се следећој утакмици, и чекамо Звезду где морамо да победимо и да се надамо да ће да киксну још једном до краја сезоне...
« Poslednja izmena: 26. mart 2015, 22:33:09 od strane Cavani^^^^ »
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Како ми је интересантно што су људи присвојили неке моје идеје хееххе као ово за колаж стајл :biggrin: Шалу на страну, драго ми је што Звезда гази код тебе. Дабогда изгубио дерби :biggrin:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

Cavani^^^^

  • Gost
Јелен Супер Лига: Вечити опет изгубили пред дерби, велика борба за опстанак!



Рад - Партизан 2:1



Партизан је данас гостовао на Бањици, веома тежак терен за игру, и велика срећа на страни Рада, данас им је обезбедила велику победу над Партизаном. Вождовац је имао прилику да стигне Звезду и заузме прво место, али је Миловановић у последњем минуту промашио пенал. Црвена Звезда је играла у Крушевцу, где их је Напредак надиграо и оставио Партизан у трци за титулу. Следећу утакмицу ће се већ доста ствари решити, Партизан дочекује Звезду!


НАЈАВА: НОВИ/СТАРИ ШАМПИОН ИЛИ НЕИЗВЕСНО ДО КРАЈА?!



У суботу од 19:00 часова ће се на стадиону Партизана, састати Партизан и Црвена Звезда. Утакмица која по многима има највећи важност у последњих неколико година. Црвено-бели ће бити задовољни и бодом, док ће Партизан морати да јури сва три, јер их само победа оставља у трци за шампионску титулу...

ИЗЈАВЕ - Лалатовић: Идемо у Хумску да оверимо титулу!
Ђокић: Дали смо им 4 гола за 25.минута, боље нека ћуте!




Тренери обе екипе су данас на конференцији за новинаре били веома директни. Лалатовић је поменуо да долазе у Хумску да овере пред најватренијим навијачима Партизана, тиме је пецнуо мало тренера Партизана, који му у својој изјави касније рекао да је боље да ћуте јер им је Партизан дао 4 гола за 25.минута..


ДЕЛИЈЕ У СВОМ СТИЛУ, ГРОБАРИ ПРЕКРИЛИ И СЕМАФОР ФЕНОМЕНАЛНОМ КОРЕОГРАФИЈОМ!



Утакмица је почела

14.минут - Прва претња пред голом Партизана, Лазовић је шутирао али је Лукач феноменалном парадом спасио Партизан.

33.минут - Црвена Звезда има контролу над игром, и прави одличну полу-контру, шансу је имао опет расположени Лазовић али је овог пута шутирао преко гола.

41.минут - Прекршај је направио Дарко Лазић, Никола Дринчић је наместио лопту, и веома снажно шутирао али је Рајковић био на месту.

Полувреме

51.минут - Сјајан центаршут Грбића, Илић је налетео на лопту и послао је преко гола, велика прилика за Партизан..

57.минут - Све већа иницијатива црно-белих, Бабовић додаје до Којића, који се феномално ослободио свог чувара, али је на срећу Рајковића лопта завршила поред гола.

64. минут - Корнер за Партизан, изводи га Дринчић, гађа Бандаловског који сјајно скаче и шутира право у Предрага Рајковића.

78.минут - Црвена Звезда напада преко Босанчића, он шутира са неких 20-так метара али лопта иде поред гола.

ГОООООООООООООООООЛ ! 85.минут - Александров пролази, пушта лопту у простор Петровићу који је шаље у гол Црвене Звезде! Води Партизан!

90+ - Црвена Звезда има корнер, центрира Лазовић, алу је Лукач сјајно све то пратио, и ухватио лопту, и Партизан је веома близу победе.


КРАЈ МЕЧА

.
.
.


Ипак неисвесно до краја! Партизан срушио Звезду у 85.минуту меча!



Партизан је победио Звезду, и тако себи створио прилику да врати титилу у Хумску, Војводина је такође победила, и сада она заузима друго место, један бод мање од Црвене Звезде...

Ђокић: Поносан сам на свој тим, небитно ми је ко ће бити шампион!



Веома сам поносан на свој тим и на њихов однос према утакмици. Схватили смо доста ствари до сада, схватили смо да на све начине покишавају да Звезда буде шампион. Сада, искрено, после овог дербија и наше победе није ми битно да ли ћемо ми бити прваци, или Војводина или Звезда, битно ми је да смо још једном показали ко смо и шта смо.
« Poslednja izmena: 27. mart 2015, 01:29:54 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Citat: Ivan94;1358654
Како ми је интересантно што су људи присвојили неке моје идеје хееххе као ово за колаж стајл :biggrin: Шалу на страну, драго ми је што Звезда гази код тебе. Дабогда изгубио дерби :biggrin:

О чему ти то? :Д Срушена Звездица у 85.минуту :*
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
TOLE LOPOVE :) !
Pratis moju temu ? :D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Cavani^^^^

  • Gost
Куп Србије: Партизан првак после пенала!



Спартак - Партизан 1:1 (После пенала 4:5)



Партизан је после велике борбе савладао Спартак и то на пенале. Утакмица је била више него занимљива, Спартак је повео рано, Партизан је јурио ту предност и тек у 77.минуту стигао до гола, у продужецима је Партизан имао прилику преко Дринчића али није успео да да гол. Пенал серију су започели играчи у плавим дресовима - поготком! До краја су промашили један пенал, док је Партизан погодио све и тако заслужено освојио Куп Србије!

Јелен Супер Лига (последње коло): Звезда одбранила титулу, Партизан тек четврти!

Младост Лучани - Партизан 1:1

Партизан је данас одиграо нерешено са Лучанима и тако изгубио друго место и пролаз у Лигу Шампиона. На другом месту је завршила Војводина са 4 бода мање од Црвене Звезде. Највеће изненађење је Вождовац који је завршио на трећем месту и тако себи обезбедио учешће у Лиги Европе. Да ли ће Ђокић остати на клупи Партизана или не, видеђемо у наредном периоду...

Журнал: Лалатовић остаје у Звезди, преговори на другој страни брда!



Данас је из табора Звезде и званично објављено да ће Ненад Лалатовић остати тренер Црвене Звезде, он је са Звездом ове године освојио лигу, и управа има поверења у њега. На другој страни брда се још ништа не зна. Никола Ђокић тренер Партизана је ове године играо Лигу Шампиона, завршио као трећи, играо Лигу Европе где су у ТОП 16 испали од Астераса, црно бели су освојили куп и завршили на 4.месту!

Фк Партизан: Ђокић остаје тренер!



Имамо поверење у Ђокића, он је урадио оно што је и желео на почетку сезоне, само је фалила титула. Освојили смо куп, оставили добар резултат у Европи, победили вечитог ривала 2 пута, мислим да је то довољно за останак Ђокића на клупи!

Ђокић: Хвала на поверењу, напад на титулу!



Велики дан и велика ствар за мене. Веома сам срећан што сам продужио уговор са клубом који обошавам. Волео бих да освојимо титулу ове године, не желим отићи одавде док титула не буде на сигурном.


П.с : Пало ми је напамет да убацим своју слику овде, и ето, мислим да нико то није урадио до сада, па ето ;Д То сам ја хаха :)
« Poslednja izmena: 27. mart 2015, 19:06:05 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94, Nikola9876

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Хоохохохох :3
 

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Sampioni su pravi :) !!
 

Cavani^^^^

  • Gost
Citat: Ivan94;1358832
Хоохохохох :3
Много лоших утакмица при крају, делимично заслужено :Д
« Poslednja izmena: 27. mart 2015, 19:14:06 od strane Cavani^^^^ »
 

Cavani^^^^

  • Gost
Трансфери: Партизан знатно појачан, Звезда довела нападача!



Тиму су се прикључили:

Никола Трујић (Фк Напредак)

Датум рођења: 14.априла 1992. године
Висина: 1.82
Позиција: Нападач
Трансфер: 3.185.000


Никола Антић (Фк Јагодина)

Датум рођења: 4.јануар 1994. године
Висина: 1.78
Позиција: Леви бек
Трансфер: 1.885.000


Немања Михајловић (Фк Рад)

Датум рођења: 19.јануара 1996. године
Висина: 1.75
Позиција: Нападач
Трансфер: 2.715.000


Срђан Бабић (Фк Војводина)

Датум рођења: 12.априла 1996. године
Висина: 1.92
Позиција: Штопер
Трансфер: 2.500.000


Тим су напустили:

Миладин Стевановић - Истекао уговор
Мирослав Богосавац - Истекао уговор
Ненад Маринковић - Истекао уговор


Нови Партизанови клинци: Заједно на титулу!



Зоран Поповић: Испуњене жеље Ђокића!



Његова жеља је била да доведемо ова четири играча и да продамо што мање. То смо и урадили,4 нова играча су ту, Богосавцу, Стевановићу и Маринковићу су уговори истекли и нисмо постигли сарадњу за њихов останак у Хумској.
« Poslednja izmena: 27. mart 2015, 21:07:06 od strane Cavani^^^^ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, Ivan94

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Ekstra pojacanja ,a Antic pre 6 meseci u Zvezdi bio,..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94