Autor Tema: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja  (Pročitano 108810 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

NikolaJgd

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 5933
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #60 poslato: 23. mart 2015, 00:12:00 »
Pokreni selector kao admin i probaj.
Desni klik run as admin.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #61 poslato: 23. mart 2015, 00:12:22 »
ko je duplikat u nišu?


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #62 poslato: 23. mart 2015, 00:19:50 »
Citat: Darcoolio;1357490
ko je duplikat u nišu?

M. Petrovic.. Umesto njega sam trebao da stavim Strahinju Petrovica.. Zamenio ime.. Bice ispravljeno u update-u. :)

Citat: alkapone52;1357486
Ljudi moze mala pomoc... kada hocu da udjem preko JSL Selectora ne mogu da udjem izbacuje me... " http://www.dodaj.rs/f/3A/vF/35nj0Lt4/untitled.png " Dok recimo ovako bez selectora ulazi bez problema i ok mi je... nista ne mogu u selectoru da uradim ni da podesim muziku niti da izaberem gameplay...

A sto se tice peca super je... samo ima nekih duplih igraca u radnickom iz nisa 2 su dupla npr. nema jednog igraca nekog kirgistanca, i video sam takodje za jos nekoliko timoma iz JSL-a i PLS-a kojima nisu lepo igraci rasporedjeni tj na kojim pozicijama igraju... nadam se da ce u fixu biti sve popravljeno ...

Potrudicemo se, ali nam moras reci za kog tacno mislis da smo pogresili oko pozicije na koju igra.. A mi cemo razmotriti da li je greska ili nije..
« Poslednja izmena: 23. mart 2015, 00:28:57 od strane =Leonidas= »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Petar062

alkapone52

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #63 poslato: 23. mart 2015, 00:45:39 »
Dzabe opet nece... probao sam kao admin ali nece... hteo sam da popravim Milosa Petrovica u Strahinju ali me isto izbacuje kao sto nece da mi pokrene selektor...

Ok su igraci ... ja se izvinjavam :) zeznuo sam se posto su pretunbani na nekim drugim pozicijama tj. nisu rasporedjeni bas po svojim :D ja sam se malo zeznuo :D izvinjam se stvarno ... :D
 

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #64 poslato: 23. mart 2015, 00:48:14 »
Sto se tice selektora, izbacice Nesa novu verziju koja ne zeza.. ;)
 

alkapone52

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #65 poslato: 23. mart 2015, 00:53:34 »
Ima i onaj M. Ljubinkovic , naso sam kod njih na sajt radnickog da je to ustvari Zoran Ljubinkovic i igra na poziciji CB a ne AMF... Evo sada sam bas gledao neke timove iz JSL-a pa sam naso njihove sajtove ko igra na onoj poziciji, kojliko god itd...

Za Partizan, Zvezdu nema greske super su odradjeni samo jos face da se odrade za sve igrace i bice frh...

mozda jedina primedba je ta sto nisu recimo ocenjeni malo bolje igraci iz JSL-a malo samo su mogli da budu bolje ocenjeni ... ali ok je s obzirom kakav igramo fudbal :)

Stojanovic u zvezdi je po meni trebao da bude bolje ocenjen... po mom misljenju da budu on i Babovic tu sa istim ocenama, jel mislim da su stvarno 2 najkvalitetnija fudbalera trenutno kod nas u ligi ...
 

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #66 poslato: 23. mart 2015, 01:07:45 »
Citat: alkapone52;1357505
Ima i onaj M. Ljubinkovic , naso sam kod njih na sajt radnickog da je to ustvari Zoran Ljubinkovic i igra na poziciji CB a ne AMF... Evo sada sam bas gledao neke timove iz JSL-a pa sam naso njihove sajtove ko igra na onoj poziciji, kojliko god itd...

Za Partizan, Zvezdu nema greske super su odradjeni samo jos face da se odrade za sve igrace i bice frh...

mozda jedina primedba je ta sto nisu recimo ocenjeni malo bolje igraci iz JSL-a malo samo su mogli da budu bolje ocenjeni ... ali ok je s obzirom kakav igramo fudbal :)

Stojanovic u zvezdi je po meni trebao da bude bolje ocenjen... po mom misljenju da budu on i Babovic tu sa istim ocenama, jel mislim da su stvarno 2 najkvalitetnija fudbalera trenutno kod nas u ligi ...

Ljubinkovic Zoran i Ljubinkovic Marko nisu isti igraci. Ljubinkovic Zoran je levi bek i skoro je dosao, tako da nisam stigao da ga prebacim (prebacen ce biti za update), dok je Marko sad napustio klub i free je.. Hvala na tom zapazanju, a sto se tice Stojanovica, mozda je mogla koja ocena gore za pas, sut ili tome sl, ali nikako nema iste ocene kao Babovic.. Slazem se da je Stojanovic kvalitetan igrac. Ne slazem se da je trebalo svim igracima povecati ocene, jer onda ne bih imao dovoljno velike ocene da stavim za igrace u ostalim klubovima.. :)
« Poslednja izmena: 23. mart 2015, 01:09:49 od strane =Leonidas= »
 

Mishiken

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #67 poslato: 23. mart 2015, 01:10:42 »
Peč je super , samo ako mogu da zamolim da iskljucite "commentary names" za nase igrace... editovacu ja to, samo da sledeci update ne ponisti to pa da moram opet :ahah: Jos jedna stvar... kad hoces igracu da promenis "Playable position" igrica se sruši... Sve ostalo je super i svaka cast na peču :thumbup:
 

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #68 poslato: 23. mart 2015, 01:27:01 »
Citat: Mishiken;1357515
Peč je super , samo ako mogu da zamolim da iskljucite "commentary names" za nase igrace... editovacu ja to, samo da sledeci update ne ponisti to pa da moram opet :ahah: Jos jedna stvar... kad hoces igracu da promenis "Playable position" igrica se sruši... Sve ostalo je super i svaka cast na peču :thumbup:

Vec smo to promenili za update. Ako ti trenutno smeta, dok ne izadje update, promeni sam.. Pa ti nemoj da menjas :D Salim se, napisi kom igracu mislis da je stavljena pogresna pozicija da ispravimo to u update-u..
 

vuja98

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 3
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #69 poslato: 23. mart 2015, 01:49:20 »
da li je moguce vratuti default travu, posto mi se ova u pecu uopste ne svidja, zato sto izgleda nerealno?
 

Mishiken

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #70 poslato: 23. mart 2015, 05:17:31 »
Citat: =Leonidas=;1357518
Vec smo to promenili za update. Ako ti trenutno smeta, dok ne izadje update, promeni sam.. Pa ti nemoj da menjas :D Salim se, napisi kom igracu mislis da je stavljena pogresna pozicija da ispravimo to u update-u..

Neki tripovi, primera radi S. Urošević iz Napredka , levi bek..moze da igra stopera i kako kad desnog beka... e sad problem koji primecujem je da igracima kojima je primarna pozicija (LB u ovom slucaju) nije osvetljena na onom malom terenu na kom se vidi gde sve moze da igra.
 

=Leonidas=

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 517
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #71 poslato: 23. mart 2015, 07:30:41 »
Citat: vuja98;1357528
da li je moguce vratuti default travu, posto mi se ova u pecu uopste ne svidja, zato sto izgleda nerealno?
Sve je moguce, ali ja to tebi ne bih preporucio.. Pokvarices nesto..

Citat: Mishiken;1357546
Neki tripovi, primera radi S. Urošević iz Napredka , levi bek..moze da igra stopera i kako kad desnog beka... e sad problem koji primecujem je da igracima kojima je primarna pozicija (LB u ovom slucaju) nije osvetljena na onom malom terenu na kom se vidi gde sve moze da igra.

S. Urosevic-u stoji da je levi bek, to je vazno, a to sto ima neki bag igrica to je druga prica.. :) Vazno je da se njemu ne smanjuje ocene kad igra na levog beka, vec mu je tad maksimum..
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mishiken

DusanSilniII

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015
« Odgovor #72 poslato: 23. mart 2015, 11:59:31 »
Momci imam problem kad ocu da instaliram patch,evo vec tri puta instaliram i svaki put mi iskoci error ne znam sta je u pitanju ali imam opciju da idem retry i kad izaberem retry krene ispocetka i stane gde je stalo prosli put ako moze mala pomoc [ATTACH=CONFIG]25402[/ATTACH]
 

KaSskadeR

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 177
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015
« Odgovor #73 poslato: 23. mart 2015, 12:30:46 »
Citat: DusanSilniII;1357576
Momci imam problem kad ocu da instaliram patch,evo vec tri puta instaliram i svaki put mi iskoci error ne znam sta je u pitanju ali imam opciju da idem retry i kad izaberem retry krene ispocetka i stane gde je stalo prosli put ako moze mala pomoc [ATTACH=CONFIG]25402[/ATTACH]

Izgleda da je neki fajl ostecen tako da skini ponovo pec i instaliraj, najbolje bi bilo, na cist pes.
Que Sera, Sera...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DusanSilniII

DusanSilniII

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 2
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2015 - Problemi i pitanja
« Odgovor #74 poslato: 23. mart 2015, 12:45:49 »
Hvala evo stavio sam ponovo da se skida sa torrenta pa cu videti kad se skine da probam ponovo samo da naglasim da sam ovaj patch JSL 2015 instalirao na cist patch bez ikakvih prethodnih patcheva al ne kosta me nista da probam ponovo :)