Anketa

Који клуб да узмем?

?партак Москва
1 (20%)
?арма
4 (80%)

Ukupno glasova: 5

Anketa završena: 30. april 2015, 18:42:18

Autor Tema: Нек се Маракани врате славни дани...  (Pročitano 58080 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94


ПОЧИЊЕ НОВО ПОГЛАВЉЕ НА МАРАКАНИ - ПРЕДСТАВЉЕН НОВИ УПРАВНИ ОДБОР И ПРЕДСЕДНИК КЛУБА, УСКОРО И НОВИ ТРЕНЕР!



Црвена Звезда налази се у највећој кризи од оснивања клуба. Некадашњи шампион Европе и света, освојио је титулу прошле сезоне и прекинуо доминацију Партизана али је шамарчину какву до тада није осетио, добио од европске куће фудбала - УЕФЕ! УЕФА је избацила Црвену Звезду из Европе а да ствари више не функционишу како треба и да је само слогом која је владала међу играчима, освојена титула у прошлој сезони. Комплетно руководство клуба, на челу са председником Драганом Џајићем, поднело је оставке и расписани су нови избори. Навијачи су се питали ко би могао да преузме "врућ кромпир", да покуша да спасе посрнулог гиганта мача који ће му и у наредном периоду висити над вратом. Привремено је клуб водио Светозар Мијаиловић, звездин "председник из Сенке". Чика Тоза увек је био Звездино прелазно решење али и такав, увек је био у служби Звезди и милионској армији њених навијача. Ипак, он је човек кога су, уз дужно поштовање, године стигле и било је потребно наћи неког млађег и амбициознијег, неког ко зрачи позитивном енергијом и свим срцем је спреман да се ухвати у коштац са свим проблемима који круже око стадиона "Рајко Митић" већ дуго година. Решење је, после вишемесечних преговора, пронађено на велику радост свих којима срце куца за црвено-беле боје. Нови председник Црвене Звезде биће некадашња Звездина "кобра" и златна копачка Европе, Дарко Панчев! "Кобра" је са задовољством прихватио да се кандидује за председника Звезде и око себе је окупио велики број чланова из генерације 91' али и из осталих чувених генерација нашег клуба . Редакција сајта РСБ спремила вам је комплетан списак чланова новог УО.


Председник - Дарко Панчев



Потпредседници - Миодраг Белодедић, Драгиша Бинић, Илија Најдоски



Спортски директор - Влада Стошић




Директор Омладинске школе - Владимир Петровић




Шеф скаут службе - Небојша Крупниковић




Списак преосталих чланова новог УО ФК Црвена Звезда






  • Дејан Станковић
  • Марко Пантелић
  • Драган Мићић
  • Михајло Пјановић
  • Горан Друлић
  • Горан Буњевчевић
  • Дејан Рамбо Петковић
  • Слободан Маровић
  • Душко Радиновић

[/B]






Панчев:"Нови тренер ускоро!"


Новоизабрани председник Црвене Звезде, Дарко Панчев ексклузивно за РСБ потврдио је да ће клуб ускоро ангажовати новог тренера. "Кобра" није желео да открије о коме је реч али спекулише се да је у питању 40-годишњи бивши нападач нашег клуба као и легенда шпанске Барселоне, Иван Младеновић. Да ли је заиста легендарни центарфор нови тренер првог тима сазнаћемо врло брзо. Уосталом, ево шта нам је рекао нови председник:"Оформљен је УО који ће сачињавати легенде које су носиле црвено-бели дрес. Ми ћемо сви скупа дати све од себе да покушамо да вратимо наш вољени клуб на стазе старе славе и да се поново на Маракани радујемо светској титули као некада давно. Време је да Црвена Звезда засија пуним сјајем. Што се новог тренера тиче, само ћу вам рећи да је у питању бивши нападач Звезде али и највећих европских клубова. Лако је закључити ко је у питању јер још не могу ништа са сигурношћу да кажем."



П.С. Увертира за лудило које креће! Морам да се извиним унапред онима који прате моју МЛ каријеру а нису из Србије и не познају ћирилицу. Са страним клубовима сам писао на латиници али са мојом Звездом морам користити ћирилицу. Надам се да вам неће бити проблем да испратите и ову тему. Хвала на разумевању :)
« Poslednja izmena: 21. mart 2015, 21:08:34 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola9876, ancomata, Džoni™, Boca Delija, iv1989

SoneKragujevac

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 531
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #1 poslato: 21. mart 2015, 21:10:33 »
Pratimo kraljino :) !! Nek se vrate slavni dani napokon :) !!!  Cudo nema Dejana Andjusa u UO? :p
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #2 poslato: 21. mart 2015, 21:15:09 »
**** му ја матер. :ahah:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

Samke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1117
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #3 poslato: 21. mart 2015, 21:56:48 »
NOVA VEST: Dule Vujosevic sazvao konferenciju na kojoj ce razmatrati o novom odboru Zvezde i o tome kako je Zvezda drzavni projekat!
Evo i snimka: https://www.youtube.com/watch?v=jlj-tLy27yw
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94, SoneKragujevac, Nikola9876

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #4 poslato: 21. mart 2015, 21:58:19 »
Ахахахахаххахахахахаххаххахахахахахахха :thumbup::lolabove::lolabove::lolabove:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Samke, SoneKragujevac, Nikola9876

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #5 poslato: 21. mart 2015, 22:34:10 »
Želim ti uspeh u Evropi, ali takođe i da po mogućstvu budeš drugi u JSL i izgubiš oba derbija, ne tražim mnogo :P
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #6 poslato: 21. mart 2015, 22:37:01 »
Citat: Looodak;1357031
Želim ti uspeh u Evropi, ali takođe i da po mogućstvu budeš drugi u JSL i izgubiš oba derbija, ne tražim mnogo :P

Па изгубићу неки дерби да ми моје драгe комшије не тугују много. Шалим се, склањајте ми се с пута хехеххе :ahah::ahah::ahah:
« Poslednja izmena: 21. mart 2015, 22:46:37 od strane Ivan94 »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac, Nikola9876

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #7 poslato: 21. mart 2015, 22:39:29 »
Zašto je drage komšije pod navodnicima? Ivke, razočarao si me
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: SoneKragujevac

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #8 poslato: 21. mart 2015, 22:45:10 »
Случајно, брате. па ја први поштујем ривала и имам много ортака гробара :d нисам мислио да ћеш се разочарати, ништа лоше ја нисам мислио. :)
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #9 poslato: 21. mart 2015, 22:49:13 »
Ma sprdnja brate, nisam se ni ja razočarao, opušteno :D
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #10 poslato: 21. mart 2015, 22:51:29 »
Citat: looodak;1357038
ma sprdnja brate, nisam se ni ja razočarao, opušteno :d

Ајде узимај Партизан да буде занимљивије :ahah:
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #11 poslato: 21. mart 2015, 22:55:56 »
Prvo ću da probam sa Kolubarom, nikad nisam pisao ML sa slabijim klubom. :) Pa ću u toku te ML možda da preuzmem Partizan a možda ću kad mi dosadi Kolubara da počnem novu sa Partizanom, videćemo.
 

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #12 poslato: 21. mart 2015, 22:58:47 »
Поштено :) Ја бих кренуо са ОФК Младеновцем али они су као и град Младеновац скроз пропали па их нигде нема јер већих слепаца нема :crying:
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #13 poslato: 21. mart 2015, 23:03:17 »
A i ja kažem kao da nikad nisam pisao ML sa slabijim klubom, a jedina ML koju sam pisao uopšte ovde na forumu je ova sa Romom xD LOL :D Pisao sam i jednu sa sa Newcastleom u PES-u 13 ali to je bila toliko glupa tema da ne želim da je se sećam :/
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Ivan94

Ivan94

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3065
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/members/46168-Ivan94
Odg: Нек се Маракани врате славни дани...
« Odgovor #14 poslato: 21. mart 2015, 23:11:05 »
Иначе само да напоменем да ћу овде пробати да користим слике из претходних тема са Звездом односно оне са промоције мене као шефа стручног штаба