Autor Tema: Analog...  (Pročitano 1552 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

niški

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Analog...
« poslato: 14. mart 2015, 22:46:49 »
Ja se unapred izvinjavam ako sam pogresio,ali rekoh,bolje da napravim temu,jer ne znam gde drugde ovo da postavim.Problem je sledeci...godinama igram svaki PES(osim 2014) na krstice,ali posto je pes 2015 skoro pa nemoguce igrati na krsticima,resio sam da predjem na analog,koji sam ranijih godina koristio vrlo kratko vreme,mozda par dana,izludjivao me i vratio sam se na krstice.Uzeo sam ds2 i krenuo da igram...i gubim i gubim i prodju dani,ja se nerviram,prodju nedelje ja i dalje gubim zivce...nisam se bas preterano trudio da trazim tutorijale,nego na svoju ruku pokusavao da savladam.Koliko znam,nisam glup,nisam retard,ali cake i fore ocigledno postoje,pa ako neko ima zivaca da mi DETALJNO objasni ili prosledi neke tutorijale.Sta to znaci...bukvalno bih voleo da znam,kako se pravilo drze pecurke,jer mi s vremena na vreme iskliznu iz ruke,bilo one vlazne ili suve,potpuno je isto.Koja su najbolja podesavanja za analog kad se udje u igricu pa u kontroler podesavanja? Da li analog treba da bude ukljucen(da svetli lampica) ili ne,posto na analogu mogu da se krecem i kad lampica ne svetli,samo sto desni analog funkcionije kao x,kao o,kao trougao,itd...samo bih zamolio da mi niko ne pise vezbaj,naucices i tako dalje,jer ja vezbam,ali nesto ocigledno radim veoma pogresno i hteo bih da imam neku vrstu "baze" odakle cu da krenem i da treniram...to kroz turorijal u igrici i treninge ne mogu,probao sam,nista nije pomoglo,samo jos vise zbunjuje.
 

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: Analog...
« Odgovor #1 poslato: 15. mart 2015, 10:37:05 »
Preporucio bih ti da procitas ovu temu :)
http://www.pes-serbia.net/threads/33851-igranje-odbrane-pes-15
Misljenja sam da ti nijedan tutorijal nece pomoci, ako ti sam ne vezbas. :)
 

niški

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: Analog...
« Odgovor #2 poslato: 15. mart 2015, 15:21:21 »
Ma citao sam to,nego stvarno ne kapiram u cemu je problem.Jedan dan igram s ortacima na analog,nije lose,snalazim se,igraci trce gde treba,kontrola mi isto nije losa...sledeci put haos,pecurkica mi ispada sa palceva,igraci trce nekordinisano,ne mogu da igram odbranu,ispadaju ko blesavi...mislio sam da dzojstik nesto flesira,ali probao sam i sa kvalitetnijim i sa kineskim,isti djavo...jednom super,sledeci put ko da igram stopalima,pa sam popizdeo...jel mozes ako ti nije problem ili neko drugi da mi kaze svoja podesavanja dzojstika u igrici...na koliko strelica,auto feints,pass guidence i ostalo...samo da nije full manuel,toliko dobar nisam.:)