Autor Tema: "Establishing communications" crash  (Pročitano 2194 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

stefboy202

  • 04. X 1945.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1526
    • Pogledaj profil
"Establishing communications" crash
« poslato: 16. februar 2015, 21:12:18 »
Често се јавља проблем да приликом "Establishing communications" учитавања долази до изласка из игре, без икаквог обавештења о грешци.

Не дешава се увек, али је проблем најчешће присутан при покретању игре и при изласку из "myClub" мода.

У питању је оригиналан примерак игре.
Песма нека ори се, никада не престаје,
Црно-бела армија за те бори се
 

AiN

  • Moderator
  • *****
  • Poruke: 1095
    • Pogledaj profil
Odg: "Establishing communications" crash
« Odgovor #1 poslato: 17. februar 2015, 13:45:43 »
Da pogadjam :)
To ti je pocelo da se desava od poslednjeg updatea :)?
Inace, pokusaj da iskljucis anti virus..
 

toni90

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 193
    • Pogledaj profil
Re: "Establishing communications" crash
« Odgovor #2 poslato: 22. februar 2015, 18:24:51 »
E ovako. Net mi radi ok, brzina je 7/3, protiv pojedinih likova mi je zaseckavalo i onda izbaci iz utakmice i kaze da je pogorsana veza i da nije do protivnika. Automatski gubim i gubim bodove. E sad, dolazi problem sto mi daje onaj rating za vezu B i pocinje da me spaja sa teskim lagerima protiv kojih igra laguje bolesno, posle par minuta prekida utakmicu i obavestava me da opet nije do protivnika. Nekad me spoji sa likom koji ima rating A i bude ekstra igra i ni jednu mi ne prekine sa tim problemom dok lik ima rating A. Kako me je spajao sa B i C vezom sad sam upao i ja u C. Ovo je nepodnosljivo za igranje... Kako da resim ovo govedo koje me je zadesilo, dal ima neki konamijev mail il nesto na koji da im pisem jer sam prsao totalno?
Napominjem, net radi 7/3 bez ikakvih prekida i lagova. Skida, cita filmove online, kad pingujem neku stranicu nema izgubljenih paketa, speedtest zavari download na 7, upload na 3 i ona kriva nema opadanja...