Autor Tema: igranje odbrane pes 15  (Pročitano 46876 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #15 poslato: 17. novembar 2014, 12:50:28 »
desni analgo menja igrača kad nisi u posedu lopte...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: maremas, Ludak90

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #16 poslato: 17. novembar 2014, 13:08:24 »
Pošto sam u My Club, manje više, topovsko meso i na mišiće dogurah do 10 lige, testirao sam svoje veštine u odbrani u jednoj offline tekmi. Uzeo sam Millwall, igrao protiv Bayerna... moja forma strelica na dole, njihova strelica na gore....težina Superstar... 10 min.
Izdržao sam do pred kraj i primio gol... a čak sam iz kontre imao dve šanse...

Igranje odbrane protiv CPU  nije veliki problem... samo se ne zaletati sa svojim igračem i pravovremeno dozirati saigrače da napadaju. Sa druge strane, protiv živog protivnika je teže jer ako ga napadneš agresivno, sa duplim pasom te izbaci, a ako ga čekaš ima previše prostora za pas u prostor. U My Club je još teže jer je tim sastavljen od igrača sa lošijim ocenama.

Treba vežbati i tačno dozirati agresivnost odbrane, na vreme prebacivati igrače na desni analog i predviđati protivnikova dodavanja. Znam da je moguće, jer sam lično bio isprašen od igrača koji su ovako igrali odbranu protiv mene.

I da... nemojte da zanemarujete taktička podešavanja, pogotovo ona gde se tim transformiše iz jedne u drugu formaciju u zavisnosti od poseda lopte.
 

ficicaaa

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 389
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #17 poslato: 17. novembar 2014, 13:26:51 »
Mene najvise UZASAVA kod odbrane da je svaki klizeci (ma koliko savrsen bioi uzeo 100% cistu loptu) MINIMUM zuti karton, ako ne i crveni...
To mi je najveca mana pored potpunog odsustva driblinga na koje smo navikli u pes serijalu.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: trgovacki

AcaX12

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 291
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #18 poslato: 17. novembar 2014, 14:45:46 »
Citat: ficicaaa;1323843
Mene najvise UZASAVA kod odbrane da je svaki klizeci (ma koliko savrsen bioi uzeo 100% cistu loptu) MINIMUM zuti karton, ako ne i crveni...

Ubedljivo najveća mana PESa u poslednje vreme su ti faulovi. Znači uklizavam spreda, ono čist start na loptu i tek na kraju dokačim protivničkog igrača i dobijem žuti...
:srbija:ОД РОЂЕЊА МОГ, НИЈЕ ПРОШЛО БЕЗ ИМЕНА ТВОГ!:srbija:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: trgovacki

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #19 poslato: 17. novembar 2014, 14:52:11 »
Citat: Stević;1323837
desni analgo menja igrača kad nisi u posedu lopte...
Ta nemojte kasti!A jel misliš da se više ne rempluje sa desnim analogom?
 

ajverson

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 45
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #20 poslato: 17. novembar 2014, 15:14:57 »
Ne znam kako vi to igrate, odbrana se prelako igra, igram se Empolijem na super star tezini, i na 10 utakmica primio 4 gola, daj boze da sam svega 5 faula napravio, cak sam mislio da je neki bag, kad stavim na defence formaciju, komp samo udara duge lopte na napadace. Poenta je samo ne zaletati se, i ne ostavljati rupe, oni sami pogrese.
 

danisavic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #21 poslato: 17. novembar 2014, 17:46:15 »
Ako je ovo prelako svaka vam čast, onda kod mene nije nešto u redu... Odigram po 3 tekme za redom niti jednog ofsajda igrači ne mogu da naprave, Kompani u odbrani ko Voja Stanković... pokušavao sam svakako i bez X sa kockom a i sa X+kocka ništa ne pomaže, jednostavno COM me otrese ko balac, igrači ispadaju sporo se vraćaju...
ЖИВЕО ПАРТИЗАН И МАЈКА СРБИЈА !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TONI 4 BLACE

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #22 poslato: 17. novembar 2014, 17:50:35 »
Citat: Zvezdan Nik;1323882
Ta nemojte kasti!A jel misliš da se više ne rempluje sa desnim analogom?
pa ako mi zameni igrača kad pomerim desni analog onda je odgovor NE. Ako znaš nešto što mi ne znamo podeli sa nama :)
 

CoolerMaster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 240
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #23 poslato: 17. novembar 2014, 17:54:35 »
Meni je na početku bilo teško i komplikovano da igram odbranu na zadovoljavajućem nivou. Ali, jedina dva savjeta koja mogu svima dati jesu da prođu kroz sve treninge vezane za odbranu i da vježbaju igranje odbrane. To sam uradio i sada igram odbranu na zadovoljavajućem nivou.
 

dido27

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 237
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #24 poslato: 17. novembar 2014, 17:55:46 »
mene interesuje ONLINE  ne offline,ja sa com izlazim na kraj
 

CoolerMaster

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 240
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #25 poslato: 17. novembar 2014, 18:01:03 »
Pa, isto važi i za offline i za online. Prođi kroz sve treninge vezane za odbranu, vježbaj odbranu na treninzima (ako, imaš živaca za to, jer ja nemam) i vježbaj igranje odbrane kroz utakmice (ono što ja radim).
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: dido27

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #26 poslato: 17. novembar 2014, 19:49:01 »
Citat: Stević;1323953
pa ako mi zameni igrača kad pomerim desni analog onda je odgovor NE. Ako znaš nešto što mi ne znamo podeli sa nama :)
Ja napisah da se desni analog koristi u situaciji kad se sustigne protivnik i kada se već uđe u duel,svakako će prebaciti na drugog igrača ako se sa takvim manevrom krene na nekoj distanci od protivnika.Ništa drastično drugačije odo onoga što smo već iskusili u četrnaestici.Tajming jeste osetljiviji,ali se uzima lopta,i što je najbitnije,sudija ne svira faul kao na četrnaestici kad se komp izbaci iz igre.
Mada,mislim da veliki deo igračke populacije nije ni želeo da nauči da koristi desni analog za građenje u četrnaestici,pa se pelcer samo primio i na novom fudbalu.Ni ljudi iz moje ekipe nisu izuzetak.Nezgodno mu je brate da pored sve muke sada i gradi igrača sa desnim analognim.Ja sam to prilično dobro uvežbao,tako da mi i na ovom fudbalu radi posao.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac

Lemi89

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 221
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #27 poslato: 18. novembar 2014, 12:02:50 »
desni analog isključivo služi za prebacivanje igrača u obrani, to si nešto umislio.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85

poppino

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 15
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #28 poslato: 18. novembar 2014, 12:34:31 »
ne koristim analog, nikada nisam a odbranu mogu da se pohvalim da igram dosta dobro! recimo igram sa Partizanom protiv Arsenala, Barse itd, primim u svakoj drugoj trecoj utakmici gol, retko 2, naravno, na superstar tezini, ne znam da li je do mene ili do prelakog pesa sto se odbrane tice, napad je vec druga prica :D
 

danisavic

  • Regular
  • **
  • Poruke: 80
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #29 poslato: 18. novembar 2014, 12:36:34 »
e svaka ti cast, ja planiram da odustanem od ovog pes-a zbog sugave odbrane.
ЖИВЕО ПАРТИЗАН И МАЈКА СРБИЈА !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: TONI 4 BLACE, trgovacki