Autor Tema: igranje odbrane pes 15  (Pročitano 46869 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

hemperor

  • Regular
  • **
  • Poruke: 79
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #120 poslato: 15. april 2015, 22:50:20 »
Uf bunker kazes ti... ja tako nemogu igrati jer igram jako ofanzivno pa i popijem golova ali ih i zabijem.

A u vezi pass support mislim da je konami to lose odradio jer ja npr igram na medium znaci 2 crtice ato mi je super kod dodavanja ali su mi koma for lopte sa trokutom totalno krivo salje lopte tako da for lopte vecinom igram sa L2 znaci manual full... sad cu malo probati trenirati sa iakljucenim pass suportom jer mislim da je to ipak najbolje kad se nauci

dakimil

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 137
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #121 poslato: 16. april 2015, 00:41:39 »
Citat: hemperor;1363686
Uf bunker kazes ti... ja tako nemogu igrati jer igram jako ofanzivno pa i popijem golova ali ih i zabijem.

A u vezi pass support mislim da je konami to lose odradio jer ja npr igram na medium znaci 2 crtice ato mi je super kod dodavanja ali su mi koma for lopte sa trokutom totalno krivo salje lopte tako da for lopte vecinom igram sa L2 znaci manual full... sad cu malo probati trenirati sa iakljucenim pass suportom jer mislim da je to ipak najbolje kad se nauci

Pa, i nije bas bunker, bunker je kad igram murinjovu taktiku sa 9 odbrambenih igraca formaciju 5-4-1 (što prakticno znaci 9-1, jer cetvorici veznih igraca dam defanzivne zadatke). Zgusnem ih svih 9 do maksimuma i svu devetoricu slozim u kvadrat ispred sesnaesterca. Ova taktika je dobitna kombinacija kad online igrate protiv ''zverina'', znaci najboljih igraca koji se mogu naci online, jer pocinje da ih hvata panika kad ni do sredine drugog poluvremena ne uspeju da vam probiju odbranu, i onda im samo posaljete dugu loptu na jedinog vaseg isturenog napadaca i eto pogotka, jer je protivnicka odbrana vec umorna i ne moze da stigne ovog napadaca. Posle toga, protivnik krece u nepovezane napade i nema mu spasa, pobedjujete ga sa 1-0; 2-0, iako ste loptu imali u posedu svega 25%.
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #122 poslato: 22. april 2015, 13:08:06 »
@dakimil, super ti je taktika (3-2-2-3 ako se ne varam). U prvih par minuta sam vodio 3:0 i izasao si.
I to niti sam zverina niti imam jak tim (Leverkuzen). Steta. Pasce mi courtesy zbog tebe.
Ne znam samo s kojim si to zverinama igrao ako pise da ti je ovo prvi mec online? Mozda si igrao friendly meceve?
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Stević, Loki87

Doko89

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 157
    • Pogledaj profil
Re: igranje odbrane pes 15
« Odgovor #123 poslato: 22. april 2015, 14:11:57 »
Citat: darko_pfc;1365375
@dakimil, super ti je taktika (3-2-2-3 ako se ne varam). U prvih par minuta sam vodio 3:0 i izasao si.
I to niti sam zverina niti imam jak tim (Leverkuzen). Steta. Pasce mi courtesy zbog tebe.
Ne znam samo s kojim si to zverinama igrao ako pise da ti je ovo prvi mec online? Mozda si igrao friendly meceve?

Igrao sam i ja protiv njega, kad je pobedio sve je bilo ok.. al kada je poceo da gubi onda daje sam sebi golove, stalno pise kako vise nece da igra, hoce da prekine, kako je igra *****e, kako ovo kako ono..
aliii, ako pobedi onda je sve superi on je najbolji
Devojka ga ostavila zbog verskih razloga.
 Verovala je da ima para, a on nema! :)