Autor Tema: Prijava cheatera!!!  (Pročitano 12603 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

froginho

  • Chamaeleo Calyptratus
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1399
    • Pogledaj profil
Re: Prijava cheatera!!!
« Odgovor #30 poslato: 26. januar 2015, 13:44:56 »
Jucer igram protiv lika "YangShao" iz Division 1, povedem 0:2 on izjednaci i obranim mu penal za 3:2, sljedeca akcija 92min ja zabijem za 2:3 i naravno u 93 "This match will now be abandoned as connection quality has significantly worsened".
 

Yoda

  • Sedam
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1184
    • Pogledaj profil
Re: Prijava cheatera!!!
« Odgovor #31 poslato: 26. januar 2015, 15:46:40 »
Ja sam juce u toku tekme prikljucio mobilni da se puni i nastavim da igram i posle par sekundi mi komp izadje iz pesa, ja se brzo vratim nazad i nastavim da igram kad opet posle par sekundi me izbaci na desktop i ja zatvorim taj prozor i brzo se vratim kad ovaj put napise da se pogorsala veza i da se mec prekida... i ja pomislim jbg vodio sam a sad cu da izgubim kad ovi napisu kao nikom nista... izgleda da i nisu bas sredili to citovanje (iako ovo nije bilo citovanje ali na isto se svodi...) a kasnije sam poceo tekmu sa nekim (nisam uhvatio na startu ko je) i na polovini prvog poluvremena dok je bilo 0:0 sam imao poziv i morao sam da idem odmah pa sam prekinuo...cisto ako je bio neki nas u pitanju da zna ;) ...
Ponekad u fudbalu moras davati golove!!!
 

circulation

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1362
    • Pogledaj profil
Re: Prijava cheatera!!!
« Odgovor #32 poslato: 17. februar 2015, 22:11:48 »
VASILJEVICVASKE

Razumem ja sinko i hormone i bubuljice i da ti se sviđa devojčica neka, ali tvoje ponašanje je za svaku osudu. Sram te bilo.

it sounds good, it looks good, it feels good - it is good!
 OFICIJALNI SAJT NAŠA KRILA
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: RamaPFC

Djuksy

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 273
    • Pogledaj profil
Re: Prijava cheatera!!!
« Odgovor #33 poslato: 20. jun 2015, 21:00:17 »
Nas lik, UREZADANJE gubio celu tekmu i izasao u 80 i nekom minutu. Inace dobro igra lik, ali ne zna da gubi, sto je sramota za njega !

Durik:player:
 

VajgadonnaDalabonna

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 222
    • Pogledaj profil
Re: Prijava cheatera!!!
« Odgovor #34 poslato: 4. jul 2015, 15:58:40 »
Citat: Djuksy;1378809
Nas lik, UREZADANJE gubio celu tekmu i izasao u 80 i nekom minutu. Inace dobro igra lik, ali ne zna da gubi, sto je sramota za njega !


http://www.pes-serbia.net/threads/33776-Prijava-cheatera!!!?p=1338795&viewfull=1#post1338795
:)