Autor Tema: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru  (Pročitano 248433 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

djolesrb

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 872
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #30 poslato: 17. septembar 2014, 13:43:49 »
i screenfun napisao isto, a oni bi jos trebali da budu specijalizovani za ovo

tek sad vidim da su ovi ustvari uzeli vest od screenfuna
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #31 poslato: 17. septembar 2014, 13:48:06 »
Hvala Bleki brate na recenziji!
Citat: blackwhite;1305355
samo molim boga da ostane ovako! da nista ne menjaju! i da ONLINE bude isti kao Ofline ..

I ja samo zelim da bude isto, to nam je najbitnije, kao i da ne zeznu igru totalno drugacijim gameplay-om za par meseci, da ovaj ili onaj pas bude neprecizan, sut jos jaci, odluke sudija gore, preskakanje tog selektovanja igraca itd. Ne volim kad vestacki prave prostor za napredak, za sledeci PES. Tako mislim da su radili, mozda gresim, ali ako nisu, ako su oni pogresili, onda su zaista glupi, unazadili su tad vise stvari nego sto su poboljsali.

Videh gore iznad tvog posta klip o tom selektovanju igraca. OK je to u napadu, volim to (mada ne znam cemu strelica, aj ne skodi, moze da koristi), ali volim i da odbranim tako nesto. Vidim da se selektuje odbrana bez L1, samo desni analog ka igracu. Kako onda bese guranje ono, remplovanje, posto je na 2014 to bilo na desnom analogu? To sam vec pitao, mislim da sam dobio odgovor, ali zaboravio sam, neko je aludirao na 2013, pa ako mozes potvrdi kako se to radi ako si otkrio i to (mozda ima negde medju in-game tips pre meca). Hvala jos jednom i drago mi je da ti se svideo ovaj PES. :) Brz odziv komandi nam je bio preko potreban.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

crni_gusar

  • Regular
  • **
  • Poruke: 96
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #32 poslato: 17. septembar 2014, 14:04:23 »
Citat: BazZa;1305366
http://mondo.rs/a728391/Mob-IT/Igre/Igrajte-PES-2015-Demo.html
Sta ga ovi tupe? :S
Ovaj na twitteru priznao fifi ugodnost, ali pes uzdigao iznad. Marketingski trik vjerovatno..

Inace, izbunario sam trac da u 16h demo stize u USA, a u 18h ce biti dostupan za EU. Umjesto da puste sve u isto vrijeme i to u ponoc... a ne ovako, kao da ga rucno nose.
 

blackwhite

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3562
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #33 poslato: 17. septembar 2014, 14:06:56 »
Nisam obracao paznju na o remplovanje,ali probacu pa cu ti javiti..zaista sad u ovom pesu sve deluje kao da je leglo na svoje mesto,lepo je sve ispeglano..a mogu vam reci da su modeli igraca fantasticni,ako bih uporedio sa fifom demo koji sam takodje skinuo i igrao,igraci u pesu su za dve klase bolji,fantasticno izgledaju ...a sto se tice tribina ,mreza i to oko terena fifa je daleko bolja,u tom segmentu ...
Takodje tvrdim da je ovde fizika lopte mnogo bolja nego u fifi,ali kazem modeli igraca i osecaj igre je fenomenalan ..Sut iz daljine je takodje nekako ispeglan i bas dobar,kazem opet,samo da ostave ovako kako jeste ...takodje su ubacili igranje spoljnom,malo vise,pa sad imamo i taj pas,sto je jako lepo za oko ..

znaci dve mnogo bitne stvari koje ne mogu da se porede sa pes 14 (a bogami ni sa fifom) koje su jako primetne su :

- Fenomenalni modeli igraca
-Osecaj kontrole nad igrom
PSN ID : blackwhite985
 

Stević

  • G.O.A.T.
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5780
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #34 poslato: 17. septembar 2014, 14:11:22 »
Evo od mene jedan gol i mnogo SS-ova.


Spoiler

Šta reći za ovaj PES, a ne preterati... Bukvalno od prvog kretanja sa centra sam osetio PES i nabacio sam osmeh na lice iako sam prehlađen, da ne kažem skoro neupotrebljiv.
Prepustio je PES sve one džidža midže oko licenci i stadiona konkurentu, ali sa pravom su stvorili slogan THE PITCH IS OURS, to sad zvuči tako ispravno iako je na početku za mnoge bio kliše.

Kao što je Blek napisao, neverovatan osećaj igre, lopta sa realnom putanjom, golmani dobri, modeli igrača...
Izdvojio bi AI, igrao sam prvu utakmicu Atletiko (ja) v Napoli (cpu) i uspeo sam da dobijem i nadigram protivnika, ali kasnije uzimam Barsu i igram protiv Bajerna... paff kraj 1-5 za Bajern, nisam znao šta me je snašlo. Vidi se da svaki tim ima neki svoj stil, jači timovi su zapravo jači, teško im je oduzeti loptu i stvoriti mnogo prostora, dok protiv slabijih možeš da se razmašeš.

To je za sad to, kad odigram još utakmica verovatno ću naleteti i na neki bag, ali za sad sve je PLUS.
 

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #35 poslato: 17. septembar 2014, 14:18:41 »
KSI igra PES :)
 

muller365

  • Regular
  • **
  • Poruke: 54
    • Pogledaj profil
Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #36 poslato: 17. septembar 2014, 14:27:03 »
Pozdrav. Pošto sam novi član foruma da se malo javim, do sad sam samo pratio novosti. Isprobao sam demo na ps4 i mogu reći da je definitivno dosta bolji od pesa 2014. Nema kašnjenja komandi kao u prošlom. I ovdje kad treba presjeći loptu nekako kao da malo prekasno primi, tako se mani učinilo par puta. Ali morat ću bolje čitati igru izgleda. U napadu nisam primjetio nikakvo kašnjenje. Grafički i nije nešto posebno ali to nisu niti obećali niti je toliko važno niti konkurencija ima grafički savršenu igru. Šteta što nema kiše na demu, baš me zanima kako bi utjecala na igru. Odigrao sam oko 5-6 utakmica tako da treba još da bi se vidio pokoji bag. E da, mreže na golovima su iste kao u par prošlih nastavaka. Preloše s obzirom na to kakve su bile na ps2. Malo ubijaju užitak zabijanja golova!
romar512
 

xX8Lampard8Xx

  • Nemi Posmatrac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1205
    • Pogledaj profil
Re: Odg: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #37 poslato: 17. septembar 2014, 14:38:26 »
Citat: maremas;1305383
KSI igra PES :)

Hvalio ga je i na twitter-u.
Znaci da je stvarno dobar, ili da ga je konami podmazao... Sta god da je od ta dva, svidja mi se, ako je pes sjajan znaci sjajno, ako je konami podmazao, znaci konacno su saznali za rec marketing.
 

ЦЗВ

  • Роберт Просинечки
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 3752
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #38 poslato: 17. septembar 2014, 14:40:37 »
Citat: blackwhite;1305355
Ne znam,to je onaj prvi utisak,samo molim boga da ostane ovako! da nista ne menjaju! i da ONLINE bude isti kao Ofline ..

Opet kazem,posle onog *****a od pes 14,ovo je ko melem na ranu,ne mozete da zamislite koliko je ovaj demo igriv nekako :D ..
Kazem,stvarno imas osecaj kontrole nad timom,nad igracem ...sve je brze nego na pes 2014...ma ustvari da nisu neke animacije,ovo uopste ne bi bio naslednik pesa 14..
Odigracu jos nekoliko utakmca ,probacu sve i svasta,pa javljam sta valja a sta ne :)


Aj ako ti nije tesko, kada budes imao vremena, podesi na full manual i probaj jednu utakmicu. Bas me zanima kako su to uradili?

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: Odg: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #39 poslato: 17. septembar 2014, 14:43:32 »
Citat: dj90;1305353
biće i za kompove danas, tako kažu

Iz tvojih usta u Konamijeve usi! :player:
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

xX8Lampard8Xx

  • Nemi Posmatrac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1205
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #40 poslato: 17. septembar 2014, 14:47:35 »
Citat: ЦЗВ;1305393
Aj ako ti nije tesko, kada budes imao vremena, podesi na full manual i probaj jednu utakmicu. Bas me zanima kako su to uradili?
Ne zna on to, igra na strelice. :D
Snimicu ja kasnije poluvreme, samo da izadje demo.
 

Aleksa Bogdanovic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #41 poslato: 17. septembar 2014, 14:47:38 »
Citat: dj90;1305353
biće i za kompove danas, tako kažu


Zezas ili sta?
Akicar
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #42 poslato: 17. septembar 2014, 14:53:31 »
pa piše na mondu
Prima squadra della capitale !
 

Soufiane Touzani

  • Sir Alex Ferguson
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2270
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/
Re: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #43 poslato: 17. septembar 2014, 14:55:24 »
E ako piše na mondu onda će biti sigurno :D
 

Aleksa Bogdanovic

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
Odg: PES 2015 DEMO - Izašao za konzole! Za PC tek u novembru
« Odgovor #44 poslato: 17. septembar 2014, 14:58:30 »
Nije tacno pise samo za konzole:death:
Akicar