Autor Tema: Microsoft Windows  (Pročitano 566403 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MarkoNG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 555
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #210 poslato: 23. januar 2016, 23:11:33 »
Citat: Горан;1415736
Iskreno ne, nikakve koristi nisam imao i voleo bih da sam se zadržao na 8.1 mislim da je ovo teški promašaj uopšte mi se ne sviđa. Sad da li će u budućnosti imati koristi verovatno da hoće, ali mislim da nema potrebe da prelaziš da me ne mrzi da instaliram sve programe opet definitivno bih se vratio nazad na 8.1.

Zar ne postoji negde opcija da se vratis sa 10 na 8.1 istim putem kako si ubacio 10-ku bez gubitka dokumenata? Citao sam da je postojala ta mogucnost.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #211 poslato: 24. januar 2016, 00:29:40 »
Ne znam zaista, inače sam prešao na čistu desetku nisam išao na upgrade opciju. Tako da bih se isto tako i vratio, videćemo već :)
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #212 poslato: 24. januar 2016, 11:55:41 »
U svakom pogledu bolji sistem od osmice, pogotovo nakon što je bio update na threshold 2, definitivnoi radi brže od klot desetke.
A sa druge strane, ako su igre jedna od stvari koje te zanimaju na PC, onda nema previše razmišljanja, prvo što stiže brdo Win 10 ekskluziva, drugo zbog direct 12.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #213 poslato: 24. januar 2016, 12:34:20 »
Ko fura original igre na steamu nek obrati paznju,ima neki konflikt izmedju windows 10 i VACa,pa cete dobijati preventivni kick sa VAC servera.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837

skoro 6 godina sam na steamu i nikad nisam imao ovakav problem.Svjez sistem,bez icega dodatnog,i nakon svih fixeva i reinstala steama i dalje isto.

I na poslu gdje sam digao win 10 cesce kresuje Solidworks.


Sistem ko sistem nije los,i meni se svidja,samo,izgleda da ce tek za godinu,dve biti ozbiljna opcija za preci,dok se rijese problemi sa kompaktabilnoscu izmedju njega i programa.
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

kajafa

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 148
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #214 poslato: 5. februar 2016, 21:39:24 »
Citat: 4evra;1415873
Ko fura original igre na steamu nek obrati paznju,ima neki konflikt izmedju windows 10 i VACa,pa cete dobijati preventivni kick sa VAC servera.
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2117-ILZV-2837

skoro 6 godina sam na steamu i nikad nisam imao ovakav problem.Svjez sistem,bez icega dodatnog,i nakon svih fixeva i reinstala steama i dalje isto.

I na poslu gdje sam digao win 10 cesce kresuje Solidworks.


Sistem ko sistem nije los,i meni se svidja,samo,izgleda da ce tek za godinu,dve biti ozbiljna opcija za preci,dok se rijese problemi sa kompaktabilnoscu izmedju njega i programa.

Upravo tako, treba sačekati dok ga još malo ispeglaju, a do tada ne dirati ono što već radi kako treba.
 

ackomd

  • Zvonko Mihajlovski
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 774
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #215 poslato: 18. februar 2016, 14:38:16 »
Sinoć sam instalirao windows 10 i već imam problem.Kada preklopim laptop on automatski ode na "sleep", međutim kad ga ponovo otvorim, samo mi se prikažu crni ekran i kursor.Ne dešava se uvijek, samo kad laptop malo duže stoji u sleep-u.Je li imao neko sličan problem?

Da napomenem, na sedmici mi se nikad nije dešavalo.
 

Delija Brate

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 171
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #216 poslato: 21. februar 2016, 18:33:04 »
Nakon sto stisnem upgrade windows 10 u donjem desnom uglu, izbaci mi start downloading i to traje oko 1 sec nakon cega samo nestane. Nakon toga ne mogu ulaziti u taj programcic dan-dva i opet tako. Sta da radim ?
 

CoNe Delija

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #217 poslato: 18. mart 2016, 19:34:51 »
Ovako, dobio sam opciju za besplatni Win 10, par dana se dvoumim da li da ga instaliram jer ne znam da li će sve brisati ili može da ostane ovo što imam na kompu (iskreno i Win 7-ici bi mi dobro došlo obaranje sistema) i da li mogu da imam nekih komplikacija sa programima/igricama?

Страле

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4452
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #218 poslato: 18. mart 2016, 19:43:10 »
Prebaci na D sve sto ti je bitno i udri.
 

CoNe Delija

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #219 poslato: 18. mart 2016, 19:45:58 »
Ja imam samo C, nažalost :(

4evra

  • Nerazzurro
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10025
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #220 poslato: 18. mart 2016, 19:48:50 »
Preimenuj brate i imaces :D

Uzmi stik,sad su po 10eura od 16,32 gb i trebalo bi ti biti dovoljno da odradis bekap ;)
It will be born here, at the Orologio restaurant,meeting place of artists and it will be always a team of great talent.On this splendid night it's colours will be given:The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale,because we are brothers of the world
 

CoNe Delija

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 345
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #221 poslato: 18. mart 2016, 19:50:52 »
Citat: 4evra;1423290
Preimenuj brate i imaces :D

Uzmi stik,sad su po 10eura od 16,32 gb i trebalo bi ti biti dovoljno da odradis bekap ;)

I to što kažem, ubacim ono što mi je najvažnije na njega (tipa slike) jer mi je sve ostalo od igrica i programa koje opet mogu da instaliram

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #222 poslato: 29. maj 2016, 11:03:13 »
Drugari,pre neki dan instaliram Win 10,i sve mi radi nekako brze,sta znam...osim jedne igrice koju dosta igram u zadnje vreme,u pitanju je Mount&Blade: Warband...obicna igra radi odlicno,kao i addoni koji idu uz znju (Napoleon war,Vikings conquest) ali kad ubacim neki mod,tipa onaj ACOK 2.2 ili Perisno...stalno mi izbacuje neku gresku...a na Win 7 mi je radilo sve perfektno,pokusao sam da menjam grafiku,ubacujem one visual c++ library,compitability mod,skidao zadnje drajvere za grafu,smanjio detalje,ali nista nije pomoglo,uvek zabode kod iste stvari...ako je neko zna kako da resim ovo,nek pise...

KK Crvena Zvezda Beograd
 

MarkoNG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 555
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #223 poslato: 30. maj 2016, 09:54:14 »
AIO Runtimes

Program slican driver pack solution-u, trazi i instalira stvari koje mogu biti neophodne, a nije prepozna da ih je pronasao (ili je zastarela verzija programa)

Probaj, ne moze nista da skodi.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pejko

Pejko

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4471
    • Pogledaj profil
Re: Microsoft Windows
« Odgovor #224 poslato: 30. maj 2016, 13:14:32 »
Ma jok,i dalje sve isto...
KK Crvena Zvezda Beograd