Autor Tema: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition  (Pročitano 135937 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kuzma

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 995
    • Pogledaj profil
Ma izbaci me cim mi pise da menjam ekipu, formaciju i brojeve, ni ne stignem da udjem da menjam igrace
Север цели сада се весели, црвено бели, ајмо у напад заједно, са севера нека пева свако, нек' грми јако, ЗВЕЗДА ШАМПИОН!!!
 

Delija Brate

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 171
    • Pogledaj profil
Moze li se nekako promeniti ovaj gameplay,da bude isti kao prije update-a,jer se na ovom mnogo lakse daju golovi i stvaraju sanse ?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
povećaj težinu ili probaj nešin gejmplej koji je u selektoru, a ne možeš da vratiš na stari.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Zvezdas9

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 823
    • Pogledaj profil
Citat: Горан;1289023
Što znači da je problem u tvom internetu a ne u našim linkovima, ukoliko i dalje imaš problema probaj preko FlashGet programa da skidaš.

Mozes mi odgovoriti sa nemoj da skidas ako ti smeta, ali 4 GB da bude patch sa svim update-ovi zar nije malo (?!) preterano... Pre je, koliko ja znam i pratim ovaj forum patch bio do 1,5GB... Isto mi nije jasno i za onaj World Cup Chalenge sto je izbacio Konami da treba da se skine cela igra, pa dajj...

I , da, za Flesh Get hvala, ako budem skidao preko toga cu.
Waiting for...not waiting for PES 2015...[/B]
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Citat: Zvezdas9;1289274
Mozes mi odgovoriti sa nemoj da skidas ako ti smeta, ali 4 GB da bude patch sa svim update-ovi zar nije malo (?!) preterano... Pre je, koliko ja znam i pratim ovaj forum patch bio do 1,5GB... Isto mi nije jasno i za onaj World Cup Chalenge sto je izbacio Konami da treba da se skine cela igra, pa dajj...

I , da, za Flesh Get hvala, ako budem skidao preko toga cu.

Mora da bude 4GB jer File Loader ne radi sa zadnjom verzijom onako obicno kao za sve ranije nego je morao da se hexuje .exe fajl da download folder sa svim DLC-ovima od pocetka bude u PES folderu pa smo morali i njih da pakujemo a oni zauzimaju nekih dobrih 2+ GB.

Za World Challenge ne treba da se skine cela igra, sve je u .exe fajlu samo sto je na netu uploadovano sa celom igrom...
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Si odlepio sine ili šta?
DLC ti dosta zauzima, a ne znate da ga instalirate, normalno da ćemo da ubacimo.
WC mod je ubačen u peč, samo je aktiviran kroz exe fajl.
Pre je bilo tako, više nije i niko ne mora da obrati pažnju na veličinu peča, ako ti se ne sviđa niko te ne tera da skidaš.
Ako za 2015 bude neophodno da bude 5+ GB toliko će i biti.
Brzina vašeg neta me iskreno ne zanima, imate programe za download i ubacite linkove, ne morate svaki ručno.
Da ne pričamo o izboru browsera.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Zvezdas9

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 823
    • Pogledaj profil
Citat: Darcoolio;1289280
Si odlepio sine ili šta?
DLC ti dosta zauzima, a ne znate da ga instalirate, normalno da ćemo da ubacimo.
WC mod je ubačen u peč, samo je aktiviran kroz exe fajl.
Pre je bilo tako, više nije i niko ne mora da obrati pažnju na veličinu peča, ako ti se ne sviđa niko te ne tera da skidaš.
Ako za 2015 bude neophodno da bude 5+ GB toliko će i biti.
Brzina vašeg neta me iskreno ne zanima, imate programe za download i ubacite linkove, ne morate svaki ručno.
Da ne pričamo o izboru browsera.

'Sine' ,
Ne znam zasto bih ja uopste diskutovao o tome, ali, kad si poceo 'sine' ,  'ajde...
NE ZNAMO da ga instaliramo, to si malo lose napisao, prvo sto ja znam da ga instaliram.
Ako ga stavite na '5+GB' sumnjam da ce mnogo korisnika da skine taj pec, ali naravno kao sto ti rece ne zanima te brzina naseg interneta apsolutno
Nemam spor net ali i dalje mislim da je prevelik patch.

Ovako, za kraj, ja sam samo naveo neke sitnice koje su mi zapale za oko, i ni najmanje ne zelim da vas trud omalovazavam (prejaka je ova rec) ... momci svaka vama cast sto se trudite i radite na ovom patch-u, ipak to oduzima dosta vaseg vremena a i patch je do sad bio dobar.
Previse smo odmakli od teme, ali uglavnom svako ima pravo da kaze sta mu ne odgovara. Pozdrav!
Waiting for...not waiting for PES 2015...[/B]
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Naravno, kao i da uzmemo nešto u obzir ili ne.
U ovom slučaju ne.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Горан

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Ako sve bude kako treba kasnije dobijate update koji dodaje nove kopačke, transfere do današnjeg dana, samo jednu facu, Anri konkretno, nekolicinu dresova i to bi u suštini bilo to ako nešto nisam zaboravio.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Novi update u prvom postu!
Sadrži mini fix 2.3, ubačeni dresovi, transferi zaključno sa današnjim danom, kopačke, fix za Anrijevu facu, itd.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nataeos

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Citat: Zvezdas9;1289274
Mozes mi odgovoriti sa nemoj da skidas ako ti smeta, ali 4 GB da bude patch sa svim update-ovi zar nije malo (?!) preterano... Pre je, koliko ja znam i pratim ovaj forum patch bio do 1,5GB... Isto mi nije jasno i za onaj World Cup Chalenge sto je izbacio Konami da treba da se skine cela igra, pa dajj...

I , da, za Flesh Get hvala, ako budem skidao preko toga cu.

Mogao sam da ti odgovorim na taj način ali nisam zato što ovde nema šta da ti smeta linkovi su odlični idu full brzinom što je najbitnije a i mi pre svega pečeve izrađujemo radi Vas članova i nama je bitno da vi preuzmete peč u što većem broju. Činjenica je da problem nije u našim linkovima, već stabilnost tvog interneta i za to trebaš da se obratiš provajderu a ne nama. Peč je ove godine poveći zato što je problem u samim fajlovima veličina igre se uvek povećava a samim tim i veličina peča. I igrice su nekad bile manje do 4.5GB a sad evo Wolfenstein primer 40GB pa su ga ljudi ipak preuzimali u što većem broju. Nije mi bila namera da te uvredim ako si se našao uvređenim, već samo da ti ukažem na to da su naši linkovi potpuno ispravni.
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Jedni traže stadione, drugi full dresove, face, muzika, turfovi, DLC...
Ili da ubacimo sve što se od nas traži ili da gledamo u pasulj.
Torent ne dolazi u obzir jer mi ne znači ništa par sidera iz edit tima, svi ostali će skinuti sa uploada u roku od 5 minuta, sem u varijanti da ne skinu preko noći.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

nataeos

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4203
    • Pogledaj profil
Citat: Darcoolio;1289416
Jedni traže stadione, drugi full dresove, face, muzika, turfovi, DLC...
Ili da ubacimo sve što se od nas traži ili da gledamo u pasulj.
Torent ne dolazi u obzir jer mi ne znači ništa par sidera iz edit tima, svi ostali će skinuti sa uploada u roku od 5 minuta, sem u varijanti da ne skinu preko noći.

Kao sto rece nesa: ****na rabota raditi nesto za druge na balkanu.
Niko kao oni nije potpomogao da srpstvo danas izgleda tako mizerno, očajno i bolno, da je srpska sadašnjica bez svetlosti i u jednoj velikoj zloslutnoj tišini.
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Citat: Kuzma;1289209
Kresuje kad se sa Nemcima krene World Challenge, konkretno kad se bira ekipa na pocetku

Ја сам изабрао Србију и све лепо радило до краја.


« Poslednja izmena: 9. jul 2014, 23:57:07 od strane МилошЦЗБГ »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

boske

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 761
    • Pogledaj profil
Citat: Darcoolio;1289409
Novi update u prvom postu!
Sadrži mini fix 2.3, ubačeni dresovi, transferi zaključno sa današnjim danom, kopačke, fix za Anrijevu facu, itd.
Ubacio ovo i sad mi sve pomesao sta sam zasrao, moze pomoc?