Autor Tema: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition  (Pročitano 136997 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #120 poslato: 13. avgust 2014, 23:21:42 »
Bilo je, nema reprezentacija ali kao nacionalnost je tu.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

nesa24 the end

  • nesa24
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 9657
    • Pogledaj profil
Citat: mladjo78;1297795
Нешо,ко бре убаци Косово у ПЕС14?Ја како знам они не играју хвала Богу нигде.У ПЕС14 мислим у оригиналу такође није било Косова одкуда сад од једанпут?

Ubaceno i u PES13
Lobiranje jbg...
Nismo mi ubacili
All men dream: but not equally. This I did.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #122 poslato: 17. avgust 2014, 10:52:20 »
U prvom postu je OF update sa transferima zaključno sa 16.08, ujedno i finalni OF update za ovu godinu.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

filozofdif

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #123 poslato: 19. avgust 2014, 12:48:46 »
Instalirao sam sve do OF UPDATE-a 16.08. Sve je ok, ali ne postoji zvuk od momenta uključivanja PES-a. Da li neko zna o čemu je reč?
 

filozofdif

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 8
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #124 poslato: 19. avgust 2014, 13:00:37 »
Rešen problem. DirectX je bio problem. :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

7,8puta

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 604
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #125 poslato: 24. avgust 2014, 12:17:47 »
Pre nekog vremena sam cackao of odnosno vrsio transfere po svojoj nekoj volji i zelji cekajuci taj finalni of koji bi mi vratio sve u normalu kad ga iskopiram, medjutim kad sam skinuo i kopirao udjem u igru kad ono i dalje mi je Cavric u Zvezdi,Lukovic... dok u drugim timovima je sve ok. Pre znam kad stavis novi of "brise" ti se sve ono do tada...sta je problem?

I koje je resenje posto mi nijedan editor ne radi,a da iz igrice to radim to je prckanje u mozak.


edit: ima dva save foldera u jedan nisam ubacio,sad je sve ok.
« Poslednja izmena: 24. avgust 2014, 12:28:40 od strane 7,8puta »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #126 poslato: 24. avgust 2014, 17:13:51 »
Daj mi fotku Zvezdinog tima.
Lukovića sigurno nisam ubacio.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 7,8puta

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #127 poslato: 24. avgust 2014, 17:14:43 »
Citat: Darcoolio;1299978
Daj mi fotku Zvezdinog tima.
Lukovića sigurno nisam ubacio.
Edit: sad vidim edit ;-)


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: 7,8puta

7,8puta

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 604
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #128 poslato: 24. avgust 2014, 19:08:28 »
nekako imam dva save foldera verovatno je jedan original drugi patch jsl,onda sam verovatno greskom ubacio of u taj originalni folder,a ne jsl,pa zato. Hvala brate u svakom slucaju
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

slobal

  • Regular
  • **
  • Poruke: 66
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #129 poslato: 1. septembar 2014, 11:38:34 »
Ima li plana za jos jedan UPDATE na kraju prelaznog roka u Evropi i u JSL, zakljucno sa 2.9.2014., kada se zavrsava ? ...Vidim danas, Katai u Zvezdi, Falkao u Junajtedu... Ako ima, kada bi moglo da se ocekuje. Bravo za do sada uradjen posao, i unapred hvala na odgovoru na postavljeno pitanje...
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #130 poslato: 1. septembar 2014, 11:50:40 »
Ništa, nemam vremena da se posvetim tome, a ne volim da radim posao na pola.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

androxinea

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 1
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #131 poslato: 5. septembar 2014, 14:04:43 »
Hi, I've some problems with this fantastic patch: I have crush when I'm in edit mode. There's a fix or a solution?

Thanks a lot
 

mrkic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 25
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #132 poslato: 6. septembar 2014, 01:41:11 »
Sto mi se desava kada idem u kontra napad skoro uvek nijedan moj saigrac nece da trci ispred lopte tj.ispred mene? Uvei mene cekaju da ja idem sa loptom prvi i onda ne mogu da izvedem kontru kako treba. I drugi problem mi je sto kada igram odbranu cesto mi se desava da moj igrac krene ka lopti i onda umesto da nastavi da trci ka protivnickom igracu sa loptom on stane u neko markiranje ili tako nesto i samo me pretrci protivnik. Ili kada promenim kursor na novog igraca on umesto da krene da igra odbranu on isto tako stane u neko markiranje. Nadam se da sam uspeo da objasnim u cemu je problem.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edit
« Odgovor #133 poslato: 6. septembar 2014, 01:48:12 »
Citat: mrkic;1302504
Sto mi se desava kada idem u kontra napad skoro uvek nijedan moj saigrac nece da trci ispred lopte tj.ispred mene? Uvei mene cekaju da ja idem sa loptom prvi i onda ne mogu da izvedem kontru kako treba.

To ti je verovatno u podesavanjima( Quick couter itd... ) Imas tu one slajdere pa podesi sam kako ti odgovara, mislim da je to shifting to attack, mozda i gresim. Odavno sam to podesavao.
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2.2 FINAL UPDATE : FIFA World Cup Brasil Edition
« Odgovor #134 poslato: 6. septembar 2014, 01:48:53 »
Citat: androxinea;1302350
Hi, I've some problems with this fantastic patch: I have crush when I'm in edit mode. There's a fix or a solution?

Thanks a lot
No, fileloader is a problem and it was not made by PES-Serbia Edit Tim.
Citat: mrkic;1302504
Sto mi se desava kada idem u kontra napad skoro uvek nijedan moj saigrac nece da trci ispred lopte tj.ispred mene? Uvei mene cekaju da ja idem sa loptom prvi i onda ne mogu da izvedem kontru kako treba. I drugi problem mi je sto kada igram odbranu cesto mi se desava da moj igrac krene ka lopti i onda umesto da nastavi da trci ka protivnickom igracu sa loptom on stane u neko markiranje ili tako nesto i samo me pretrci protivnik. Ili kada promenim kursor na novog igraca on umesto da krene da igra odbranu on isto tako stane u neko markiranje. Nadam se da sam uspeo da objasnim u cemu je problem.

To je do tvojih taktičkih podešavanja, nije do peča.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.