Autor Tema: Partizan BEOGRAD  (Pročitano 13137 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #15 poslato: 7. jul 2014, 10:17:59 »
Osvojio titulu,proda neke igrace,presao u Bastiu,kupio K.Turea,Volkova,Kovacevica,Krasicu dao kapitensku traku,prodao neke,i sada jurim Evropu sa Bastiom,pisacu ali vrlo malo,svako 5 kolo verovatno!
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #16 poslato: 7. jul 2014, 10:20:52 »
S.C. BASTIA



Josic predstavljen kao novi trener BASTIE posle odlicne sezone sa Partizanom!
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #17 poslato: 19. jul 2014, 08:09:37 »
Sezona sa Bastion završena na odličnom 3 mestu,zatim prelazim u Liverpool,drugo mesto,izgubim u 38 kolu od Man.C. penalom u 88 minutu (luuzer :001_unsure:) Kreće nova seozona produžio ugovor sa Liverpoolom,krećem ponovo sa pisanjem,do duše malo manje ali ok....:clap:
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #18 poslato: 19. jul 2014, 08:13:22 »
Postava:

 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #19 poslato: 19. jul 2014, 11:21:03 »
Najava 2. kola:



U derbiju 2. kola sastaju se Manchester City i Liverpool.

City je u 88. minutu sa bele tačke u meču protiv Liverpoola osvojio titulu prvaka prošle godine.

Da li će Josić uspeti da se revanšira ili pak Pelegrini zna kako igrati sa Liverpoolom,s obzirom da je u prošloj sezoni protiv Liverpoola imao učinak 3:3


Pelegrini:

,,Očekujem pobedu,znam boljku Liverpoola,odnosno odbranu LFC-a.Prošle godine smo ih dobili 3 puta što samo dokazuje da smo bolji.Povređenih igrača nema,Jovetić će biti u startnoj postavi,oporavio se od povrede primicača."

Josić:

,,Pobedićemo,obećavam to svojim navijačima.Objašnjenje tenzije i izgubljenog prvog meča u ligi od znatno slabijeg protivnika:neki igrači koji su u startnoj postavi  tražili su nenormalne bonuse ako postignu gol,ja sam im u intat smanjio bonuse.Dva igrača su odmah rekla neće da dajeu golove,e onda sam im ja rekao nećete ni igrati do zime.U pitanju su Bale i K.Toure."
« Poslednja izmena: 19. jul 2014, 11:23:10 od strane Djoxetina »
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #20 poslato: 19. jul 2014, 13:06:57 »
Bale raskida ugovor?!



Bale na izlaznim vratima?

Pred meč između Manchester Citya i Liverpoola,Bale unosi nervozu u svoj tim,naime on je kažnjen ne igranjem do zime jer je tražio veći bonus ako da gol.Uprava ga je kaznila ne igranjem do zime,a tada mu i ističe ugovor,tako da kako stvari stoje Liverpool neće ništa zaraditi na njemu.

Bale i K.Toure su tažili + 20% bonusa za postignute golove,a trener Josić je udario kontru i smanjio im bonuse,kaznio ih ne igranjem do zime,Baleu ugovor ističe  1. januara naredne godine,a Toureu za 3 godine.

Da li će Bale raskinuti ugovor videćemo.
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #21 poslato: 19. jul 2014, 13:48:58 »
Građani pali

Manchester City 0:3 Liverpool



Liverpool je u gostima deklasirao Manchester City sa 3:0.Mnogi su očekivali da će City pobediti jer uprava LFC-a ima problema sa nekim igračima.

Strelci:
Sturigge-KROOS
KroosDeulofeu
KroosDeulofeu

Kartoni:niko

Igrač utakmice: Deulofeu7.5*



Kroos:,,Presrećan sam,ovo mi je prvi gol od kada sam zimus došao.I dve asistencije svakako znače."



Deulofeu:,,Prva utakmice u dresu Liverpoola i dva gola,lepše nije moglo.Hvala Kroosu n a asistencijama"



Izjave:

Josić:
,,Pitajte Pelegrinija sve,on je najbolji ha-ha-ha.Čestitam mojim igračima."

Pelegrini:
,,Moramo i mi jednom izgubiti,bili su bolji danas priznajem.Josiću preporučujem da se mane fudbala neka ide da igra odbojku,tenis,hokej,fudbal NE"

Tabela:
« Poslednja izmena: 19. jul 2014, 14:46:07 od strane Djoxetina »
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #22 poslato: 19. jul 2014, 15:02:47 »
Izvučene grupe za Ligu Šampiona,dva srpska prestavnika!

D GRUPA:Real Madrid,Liverpool,Zvezda,Apoel



A GRUPA:



GRUPA B:



GRUPA C:



GRUPA E:Čelsi,Zenit,PARTIZAN,Seltik



GRUPA F:



GRUPA G:



GRUPA H:




KO OSVAJA,KAKVE SU ŠANSE NAŠIM KLUBOVIMA?