Autor Tema: Partizan BEOGRAD  (Pročitano 13150 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Partizan BEOGRAD
« poslato: 5. jul 2014, 14:57:17 »
Partizan Beograd,osnovan 1945.



Vodio sam Vozdovac u prvoj sezoni,bio 5 na tabeli,i na kraju sezone ponude od: Partizana,Zvezde,Torina,PSZ-a


Necu mnogo pisati ali cu mnogo slika postavljati!
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #1 poslato: 5. jul 2014, 16:20:26 »
Fofana koban po Spartak!


Partizan 3:0 Spartak

Strelci: Fofana-13,56,68
Asistencije: Predrag Luka 2x,Malbašić.
Žuti Kartoni:niko
Crveni kartoni:niko
Izmene:Brašanac-Vukojevic,Malbašić-D.Lazović(Partizan),Torbica-S.Ilić(Spartak Subotca)



Tabela nakon 11 odigranih kola:


Josić :,,Zadovoljan sam igrom,mogao je da padne jos neki gol ali dobro,želeo bih posebno da pohvalim Zemu(misli Predrag Luka) mogao je da da gol ali je bio pravi drug i asistirao Fofani za njegov drugi gol."


Kurćubić:,,Nije dobro,Partizan nas je pošteno nadigrao,šutnuli smo svega 2 puta u gol,nama ostaje da tražimo bodove negde drugde,u Humskoj očigledno nećemo dobiti ni 1 bod..."
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #2 poslato: 5. jul 2014, 16:42:56 »
Fofana u 90 do 3 boda!

Sloga Petrovac Na Mlavi 0-1 Partizan

Strelci: Fofana
Asistencije:Andrija Živković
Žuti Kartoni:niko
Crveni kartoni:niko
Izmene: Zorica-Marković(Sloga),Vukojevic-Pantić,S.Marković Drinčić,Ninković-Luka(Partizan)
Igrač utakmice:V.Stankovic 7,5 (Partizan)



Tabela nakon 12 kola:


Josić:,,Loša igra,nisam ni malo zadovoljan,čekamo pripreme,a tada ćemo da ispravimo greške"

Đorđevic:,,Dobro smo se držali,odlično smo odbijali napade Partizana sto nam je i bio cilj.Ali ipak u 90 minutu pažnja je popustila njihov igrač je prošao i dao gol."
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #3 poslato: 5. jul 2014, 17:17:33 »
Parni Valjak samleo Javor!



Partizan 3:0 Javor

Sastavi:

Sale Ilić ode u penziju :crying:

Strelci:Škuletić,Luka(P),Fofana
Asistencije:Živković,Luka
Žuti Kartoni:Waliđo(Javor)
Crveni Kartoni:niko
Izmene:S.Marković-Vukojević(Partizan),Đorđević-Waliđo(Javor)
Igrač utakmice:Fofana 7,5 (Partizan)


Tabela:


Josić:,,Ovo je odlično,ovako svaku i nama nema zime,ako se ne varam već smo jesenji prvaci,čestitam mojim igračima.!"

Kuzeljević:,,Partizan je bio jači,sasluženo su nas dobili.E sada penal je bio ali je sudija mogao da pust prednost,ali dobro ovo je ipak JSL...
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #4 poslato: 5. jul 2014, 17:40:01 »
Minimalac Partizana!



Donji Srem 0:1 Partizan

Strelci:Škuletić
Asistencije:Volkov
Žuti kartoni:niko
Crveni kartoni:niko
Izmene:Lazović-Škuletić,S.Marković-Vukojević(Partizan)
Igrač utakmice:V.Volkov 7,5(Partizan)





Josić,,Ovo je bilo loše,ali dobro nije ni bilo uslova za igru,loš,natopljen teren a sunce +15 u decembru...Da pohvalim Vladu Volkova svaka mu čast i neka nastavi ovako."

Vanić,,Eto primili smo gol i igubili.Ko ne da gol a primi ga izgubio je"
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #5 poslato: 5. jul 2014, 21:09:25 »
Partizan Jagodina najava.


U poslednjem kolu prvog dela prvenstva sastaće se Partizan i prošlogodišnji prvak države Jagodina!



Novi kapiten Partizana koji je preuzeo traku od penzionisanog Saše Ilića izjavio je:
,,Moramo napasti,mi smo već jesenji prvaci,oni se sada bore za opstanak,a prošle sezone su osvojili titulu."
Na pitanje novinara kada će neki ,,evro" gol Nikola je odgovorio:
,,Evo sad će možda i dans nikad se ne zna,nisam imao nekih šansi,samo 3 slobodnjaka sa ,,mog" mesta od početka prvenstva."


Vuk Mitošević je izašao ispred Jagodine sa izjavom:
,,Mislim da možemo do sva tri boda ako ne onda je dovoljan i 1,mi se borimo za opstanak,i zbog toga izgleda ne realno da pobedimo jesenjeg prvaka,ali ipak smo još uvek prvaci države naravno samo do sredine maja jer više nemamo šanse za titulu."
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #6 poslato: 6. jul 2014, 09:58:29 »
Preokret Parnog Valjka,Zvezda drži korak za Partizanom.



Partizan 2:1 Jagodina

Sastavi:


Strelci: Trajković(ag,Jagodina),Fofana,Škuletić(Partizan)
Asistencije:Luka 2x(Partizan)
Žuti kartoni:niko
Crveni kartoni:niko
Igrač utakmice:Škuletić 8.0 (Partizan)
Izmene:Vukojević-N.Ninković(Partizan),Jakomivski-Ezra(Jagodina)


Igrači Partizana pobedili su Jagodinu posle preokreta,sve golove postigli su Partizanovi igrači,Trajković je zabio u svoku mrežu.

0:1


1:1


2:1


Ostali rezultati:


Tabela:


Crvena Zvezda drži korak za Partizanom i ako imaju 10 bodova manjka,treće mesto drži OFK sa  23 boda,koliko ima i četvrtoplasirani Rad.


Josić,,Dobro smo igrali,Trajković je postigao daj auto-gol,ali dobro,sada imamo svi 5 dana odmora pa na pripreme."
Pojačanja?
-,,Pričao sam sa upravom o pojačanjima,za sada ako bude išlo po planu klub će napustiti 3 igrača,a pojčati 2.Evo da kažem i koje nam pozicije trebaju to su jedan štoper i defanzivni vezni."
Znači li to da ekipu napušta Vukojević i Trajković?
-,,Da,tako nekako"
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #7 poslato: 6. jul 2014, 10:41:16 »
Pripreme:

1.dan:



Igrači i treneri Partizana vredno rade na Zlatiboru,prvi prepodnevni trening obeležili su znoj,krv i mnogobrojne šale.



Na poštedi su bili Drinčić,Volkov,Lukač i Fofana koji su pre priprema imali obaveze prema reprezentaciji.

Saša Ilić na pripremama!



Saša Ilić trenira sa Partizanom,ali kako kaže rekao je da se neće vraćati u fudbal kao igrač.

Saša Ilić je rekao:

,,Neću se vraćati u fudbal kao igrač ali kao trenera me uskoro očekujte.Došao sam na pripreme jer su me Zema(Predrag Luka),mali Živković i  treneri zvali,jer kako kažu pripreme bez mene su dosadne,sada pokušavam maksimalno da im dokažem da su upravu..

Slike sa priprema:







 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #8 poslato: 6. jul 2014, 10:51:02 »
Mitošević u Partizanu,Gulan u Bragi,Škuletić odbio PSV

Vuk Mitošević rekao ,,NE" Zvezdi,potpisao za Partizan.



Mitošević je u Partizan stigao za 850,000 eura + bonusi.

Nikola Gulan potpisao za Bragu.

Gulan posle prvog dela prvenstva odlučio da napusti crno-bele,prešao je u bragu za 500,000 eura.

Petar Škuletić ostao veran Partizanu odbio PSV!

PSV je bio spreman da za Škuletića izdvoji 2,1 miliona eura,ali on je odbio tu ponudu.

Izajave Josića i Mitoševića:

Josić:
,,Mnogo nam znači što je Mitošević prhvatio ugovor.On je odličan igrač,ako Vukojević ostane u klubu onda će mu Vuk biti zamena,a ako ode Mitošević će biti u prvom timu.Da Zahvalim Škuletiću što je ostao veran svom klubu,BRAVO PETRE!"

Mitošević:
,,Došao sam  u veliki klub,nadam se da ću konkurisati za prvi tim,sada ću odraditi pripreme,i nadam se da ću se  dovoljno dobro dokazati."
« Poslednja izmena: 6. jul 2014, 14:11:12 od strane Djoxetina »
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #9 poslato: 6. jul 2014, 11:27:28 »
Pripreme dan 2,teretana,đakuzi:

Igrači Partizana dobili su slobodno prepodne,ali zato su imali težak popodnevni trening u teretani.

Slike:













Josić
,,Odlično odrađen trening,očekujem da igrači pruže još više,posebno bih voleo da pohvalim:Luku,Drinčića,Živkovića,Pantića.Pojačanja: Došao je Mitošević i priključio se za sada je dobar,očekujemo još jedno do dva pojačanja,i takođe jedan do dva odlaska iz kluba.
« Poslednja izmena: 6. jul 2014, 14:11:30 od strane Djoxetina »
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #10 poslato: 6. jul 2014, 11:34:36 »
Bez pojačanja,kreće drugi deo sezone.

Partizan  je tokom zimskog prelaznog roka angažovao jednog fudbalera,toliko je i napustilo klub.
Partizan nije uspeo da proda Trajkovića i Vukojevića pa će oni i do kraja sezone biti na raspolaganju Josiću.

U subotu na JNA sastaju se Partizan i Voždovac.
« Poslednja izmena: 6. jul 2014, 14:12:02 od strane Djoxetina »
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #11 poslato: 6. jul 2014, 11:49:26 »
Partizan prejak za Voždovac,Škuletić blistao!



Partizan 2:0 Voždovac

Sastavi:


Strelci:Škuletić 2x
Asistencije: Luka,Fofana.
Žuti kartoni:niko
Crveni kartoni:niko
Izmene:Pantić-Drinčić(Partizan),Stancu-Dražić(Voždovac)
Igrač utakmice: Petar Škuletić 8.5 (Partizan)



Tabela:
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #12 poslato: 6. jul 2014, 14:36:21 »
Najava 19. kola,DERBI



Derbi,dan kada niko ne radi,svi gledaju utakmicu.

U 9 kolu JSL odigran je derbi na Marakani,bilo je 0:0,taj derbi je proglasen za najdosadniji u istoriji,sada su očekivanja mnogo veća!
Nekima će ovo biti poslednji derbi,nekima prvi.

Derbi se igra sutra od 18:00 na stadionu JNA.

Izjave kapitena i trenera:



Drinčić:
,,Očekujem pobedu,napadaćemo,braniti se,šutirati sa distance,sve samo da pobeidmo,ako treba i ujedaćemo."
Novinar:A slobodnjak,da li mislite da možete da pogodite kao prošle godine?
Drinčić:,,Naravno da ću pogoditi samo ako mi se ukaže šansa,prošle godine nam nije bio trener Josić,sada jeste,on i ja stalno posle treninga vežbamo slobodnjake zajedno."




Milijaš:
,,Očekujem da ćemo pobediti,što je realno,mi jesmo pali na treće mesto jer smo igrali nerešeno prošlu utakmicu,ali i Partizan je igrao nerešeno.Nadam se pobedi i približivanju Partizanu na minimum,a titula može da dođe samo uz volju i rad."
Novinar:Penali?
Milijaš:,,Pa ako budemo imali šanse za penal nadam se da ćemo ga iskoristiti,prošle godine smo omašili 2 u derbiju,to se ne sme više dešavati,ako bude penala ja ih neću šutirati."


Josić:
,,Očekujem dobru tvrdu utakmicu,sa POBEDNIKOM,nadam se da ćemo mi pobediti."



Lalatović:
,,Pobedićemo,to se barem očekuje od nas,pozivam navijače da dodju da nas podrže,IDEMOOO DELIJE!
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #13 poslato: 6. jul 2014, 16:33:15 »
DERBY DAY!



Derbi došao,pun stadion,pesma,baklje,koreografije...

Stadion JNA,gledalaca: 31.000.

PARTIZAN 1:0 ZVEZDA

Sastav Partizana očekivan,Zvezde ne očekivan:



Igrači su izašli na teren zagrejali se,vratili u svalčionicu pa ponovo na teren,ali ovog puta da igraju derbi ne da se zagrevaju!





Neki su jedva čekali da meč počne,dok neki su bili veoma nervozni!



MEČ JE POČEO!



Partizan je krenuo napadački,Zvezda se branila i bez uspešno pokušavala iz kontra napada.

U 33 minutu Volkov je izveo aut tu je odlični Vukojević koji loptu sa nekih 18 metara smešta u gol Rajkovića.!





Crvena Zvezda je imala samo 3 dobre šanse da postigne gol,ali sva tri puta Dauda je bio ne precizan!

Meč su obeležili i pokušaji nikole Drinčića sa distance!

Rajković je sve to branio,samo jednom lopta je ušla u gol kada je Drinčić šutnuo sa više od 25 metara,ali je u letu zakačila Škuletića koji je bio u ofsajdu!

KRAJ MEČA PARTIZAN POBEDIO,VUKOJEVIĆ JUNAK,GROBARI VESELI,DELIJE POGNUTE GLAVE NAPUŠTAJU STADION!

Slike sa Derbija:













Izjave:

Josić:

,,Ovo je odlično,dokazali smo da smo bolji,imali smo više šansi,Drinčiću preporučujem da ovako ,,tuče" na gol svaku utakmicu,titula je blizu.!"

Lalatović:

,,Pobedili su nas,mi smo imali svoje šanse,oni svoje,mi nismo iskoristili ni jednu,oni su iskoristili jednu!"
« Poslednja izmena: 6. jul 2014, 16:37:09 od strane Djoxetina »
 

Djoxetina

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 491
    • Pogledaj profil
Odg: Partizan BEOGRAD
« Odgovor #14 poslato: 6. jul 2014, 16:37:32 »
Da pišem dalje,jel se sviđa nekome?