Autor Tema: NK Zvijezda Gradačac-Put do slave  (Pročitano 8645 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

hare5

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: NK Zvijezda Gradačac-Put do slave
« Odgovor #15 poslato: 6. maj 2012, 15:30:43 »
Zvijezda predstavila nove dresove!

NK Zvijezda je danas na Banja Ilidži predstavila nove dresove u kojima će igrati narednu polusezonu.Riječ je o dresovima napravljenim za obilježavanje 90 godina postojanja ovog kluba.Evo slike dresova:

 

hare5

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: NK Zvijezda Gradačac-Put do slave
« Odgovor #16 poslato: 17. maj 2012, 11:50:18 »
Kozara-Zvijezda 0:2

Danas se u Gradišci odigrala utakmica između Kozare i Zvijezde.U tvrdoj utakmici bez puno prilika oba gola za goste postigao je Pandža u 62.i 69.minuti susreta.



-Zadovoljan sam igrom svojih momaka,dobro smo igrali,a golovi su došli kao plod naše dobre igre.-izjavio je trener Zvijezde poslije utakmice.
 

hare5

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: NK Zvijezda Gradačac-Put do slave
« Odgovor #17 poslato: 6. jun 2012, 15:14:29 »

Prekid u Banja Luci!
Utakmica 12.kola Premijer Lige BiH Borac-Zvijezda je prekinuta u 57.minuti pri vodstvu gostiju od 2:1,a krivci su domaći navijači.Kod gola Halilovića za 1:2 gostujući navijači,njih oko 50-ak je diglo zastavu BiH i transparent s porukom "Ovo je Bosna".To je isprovociralo domaće navijače,već ionako isprovocirane lošom igrom svoga tima,pa su utrčali na teren i krenuli prema navijačima Zvijezde.Poletjele su baklje.Na sreću,zaustavila ih je policija.Sudija Emir Alečković je uvidio da utakmica ne može biti nastavljena,pa je odsvirao kraj utakmice.Utakmica će sigurno biti registrovana službenim rezultatom 3:0 za Zvijezdu,a Borac očekuju nove kazne od Nogometnog/Fudbalskog Saveza BiH.
« Poslednja izmena: 6. jun 2012, 15:19:56 od strane hare5 »
 

hare5

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: NK Zvijezda Gradačac-Put do slave
« Odgovor #18 poslato: 11. jun 2012, 15:44:53 »
Zvijezda novi jesenji prvak!



Nogometni klub Zvijezda iz Gradačca proslavila je danas pred svojim navijačima proslavila titulu jesenjeg prvaka BiH,prvu u istoriji kluba pobjedom nad GOŠK-om od 4:1.Zvijezda je riješila sve već nakon 30 minuta.Pogotke su postigli Jusić i Nuhanović.U drugom poluvremenu domaći su dali još dva gola preko Pandže,a utješni gol za goste dao je Diogo.Evo izjave trenera Zvijezde,Harisa Sahačića:
-Jako sam sretan zbog ovoga.Da mi je ko rekao pred početak sezone da ćemo biti jesenji prvaci,mislio bih da je lud.Čestitam svojim igračima na borbenosti i zalaganju tokom čitave polusezone.Nadam se da ćemo i u drugoj polusezoni nastaviti u istom ritmu,te,možda,biti prvaci države.-


Odlazi Halilović!?

Kako saznajemo iz izvora bliskih klubu,Almir Halilović više nije član Zvijezde.Razlog tome je vjerovatno nezadovoljnost minutažom.
Uskoro više...
 

hare5

  • Regular
  • **
  • Poruke: 55
    • Pogledaj profil
Re: NK Zvijezda Gradačac-Put do slave
« Odgovor #19 poslato: 16. jun 2012, 19:22:52 »
Izjava Halilovića
Almir Halilović,dojučerašnji član gradačačke Zvijezde izjavio je za Sportsport.ba kako je bio nezadovoljan minutažom i zatražio je raskid ugovora,i rekao je kako su u Zvijezdi bili vrlo korektni prema njemu i nisu mu smetali pri njegovoj odluci.Također je dodao da za sada nije dobio nikakve pozive od bilo kojeg kluba i da ovu polusezonu najvjerovatnije neće igrati.
 

grof Jandric

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 9
    • Pogledaj profil
Re: NK Zvijezda Gradačac-Put do slave
« Odgovor #20 poslato: 5. jul 2013, 19:27:10 »
veliki pozdrav. ako ti nije problem možeš li mi proslijediti za pes 2013 tim "zvijezde" gradačac? od druga mi buraz igra tu pa hoće sa njim da igra PES :)
Veliki pozdrav buraz i sve najbolje