Autor Tema: PES-Serbia.net Patch JSL 2014 v2 : FIFA World Cup Brasil Edition - Problemi i pitanja  (Pročitano 44023 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Горан

  • Jelena Rozga
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 8496
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Citat: kopitaneskita;1279950
ignorišite ove spamere koji samo pitaju "kad će, kad će".

kad bude gotovo bit će. a što se mene tiče, možete komotno sačekati i DLC 7.0, pa tek onda sve ispravljeno izbaciti ;)

To sam i ja hteo da predložim taman više vremena za testiranje ;)
PES 2019
"No act of kindness, no matter how small, is ever wasted." - Aesop
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Neka, ovako lakše je naći grešku na većem uzorku :D :D


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

Boris95

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 20
    • Pogledaj profil
Odlicno je sve pogotovo sto u sut i pas napokon normalni. Samo jedno pitanje, koja je razlika izmedju ova dva gameplaya obicnog i nesinog?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Citat: Boris95;1280004
Odlicno je sve pogotovo sto u sut i pas napokon normalni. Samo jedno pitanje, koja je razlika izmedju ova dva gameplaya obicnog i nesinog?
http://www.pes-serbia.net/threads/32785-GAMEPLAY-PATCH-FinalGameplay-Released


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Boris95

Serbia96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 71
    • Pogledaj profil
Kako da uklonim navijace,da mi ne bi seckalo?
 

Boca Delija

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 824
    • Pogledaj profil
Citat: Serbia96;1280056
Kako da uklonim navijace,da mi ne bi seckalo?


PES 2014 crowd disable tool.
a
 

Serbia96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 71
    • Pogledaj profil
Citat: Boca Delija;1280069
PES 2014 crowd disable tool.

I sta sad radim kad to skinem???
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Ugasi komp i čitaj knjigu.
Uzmi i pokreni tool, otkud znam šta da radiš, ne koristim to.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Boca Delija, kopitaneskita

Serbia96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 71
    • Pogledaj profil
Citat: Darcoolio;1280143
Ugasi komp i čitaj knjigu.
Uzmi i pokreni tool, otkud znam šta da radiš, ne koristim to.

Uklonio sam navijace i dalje seckka pes mi podrzava sve na good...niko od vas ne zna resenje zbog cega secka...
 

alkapone52

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
ljudi nasao sam neke zamerke, npr. dresovi radnickog, nisu svi lepo odradjeni ... naime radnicki nis ima 4 garniture dresova igrackih, a 3 garniture golmanskih....

1. Crveni, kao sto su napravljeni
2. Crveni, samo sto ispod broja pise prezime, a iznad broja stoji FK Radnicki Nis... (http://upload.slike.com/slike/2014/03/1395191217-640-x-464px-13948155085772.JPG)
3. Plava garnitura, kakva i jeste...
4. Bela garnitura , nije onakva kakvu ste napravili , sa onim zlatnim, nego je sa crvenim sarama ... (http://forum.b92.net/topic/72941-fk-radni%C4%8Dki-ni%C5%A1-201314/page-352)

Za golmanske dresove su sledec 3 garniture :

1. Kao sto ste napravili onu golmansku jedinu garnituru
2. Plava garnitura, (http://upload.slike.com/slike/2014/06/1402358523-698-x-445px-299.jpg) , (http://upload.slike.com/slike/2014/06/1402358617-490-x-367px-490x370_nenad-filipovic-i-igraci-radnickog.jpg)
3. Garnitura je crna, ima te je na slikama sto sam dostavio, za bele dresove... (http://forum.b92.net/topic/72941-fk-radni%C4%8Dki-ni%C5%A1-201314/page-352)

Mislim da bi trebali da popravite font, br. jel nisu takvi brojevi, drugi je font... mozda ste trebali i malo lica da im sredite... jedino sto Culum lici na sebe...

To je sto sam video u ekipi "Radnicki Nis"

Nzm da li se je jos nekom desavola bagovanje sa dresovima, da se na nekim dresovima pojavi iznad broja neka druga boja, npr. umesto prezimena ili kluba u crvenoj boji, stoji plava boja, koja odskace... to se recimo vidi i u dresovima Radnicki Nis, Javor , i jos nekih... ne mogu da se setim svih... ali za ova 2 sigurno se to desava , barem meni ...

Uso sam u GDB, i video da stoji na fontovima brojeva crvena boja, ali je meni prikazuje na neku plavu ... nzm zasto... da li moze nekako da se to popravi ???

Da li ce biti neke prepravke dresova, i ovih fontova, i kako mogu da popravim tu plavu boju na nekim dresovima?
 

alkapone52

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
moze li mi neko reci, kako mogu smanjiti , brzinu igre a da nije u Editu... sutevi su dosta jaci, pa me zanima gde mogu da ih smanjim i pas lopte ??? jel u onaj "file loader" ? znam da je ranije tu moglo ...

inace patch je ok, i svidja mi se, samo da se dorade te sitnice... nadam se da nije problem ? da se to doradi ...
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Provericu za ovo plavo. Nove dresove ne mogu da radim niti da menjam bilo sta, ostace im 3 dresa..
 

alkapone52

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 31
    • Pogledaj profil
Citat: NemanjaBRE;1280299
Provericu za ovo plavo. Nove dresove ne mogu da radim niti da menjam bilo sta, ostace im 3 dresa..

ok... hvala na informaciji...

a da li ce mozda biti uradjeno prezime igraca za JSL na IĆ a ne ko sto je sada na IC ?
 

kopitaneskita

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 376
    • Pogledaj profil
smem li ja sad malo da napišem nekoliko problemčića :D? danas posle posla sam imao nešto više vremena da testiram patch i apdejt, pa evo šta sam primetio:

1. ne znam kako, ali i ja imam problem u selektoru sa opcijom isključivanja grafike stadiona. kada sam prvi put upalio selektor, izabrao sam "stadium graphics = NO", međutim i dalje u igrici na svim stadionima imam WC grafiku. zatim sam izašao iz igre i probao da stavim na "YES" i onda je počelo da mi javlja isto kao što je par forumaša napisalo, a to je da nemam fajl "yes/no-stadGFX.dat". koristim win7 ultimate x64 sa 4.5.1 .net frameworkom.

2. izabrao sam "fifa scoreboard", međutim kad se pojavi onaj veliki scoreboard u dnu ekrana (kad je početak utakmice, poluvreme ili kraj), on i dalje ima WC grafiku kao da sam izabrao WC scoreboard, a gornji je ok;

3. u opcijama gde se biraju lopte, pod loptom "incyte" (koja je uzgred rečeno "nike" lopta") maskota drži "adidas" loptu lige evrope;

4. sastavi ekipa nisu baš kao na PSD-u, u pogledu startnih 11 i taktičkih formacija, zatim lista igrača na klupi je izmiksana, npr. golmani u pri kraju liste ili neki igrači koji su regularci sa klupe ili u startnih 11 su u rezervama (siva lista). pa eto ako nije problem da se i to nekad apdejtuje, ako bude vremena i volje :)

5. e da, onaj plavi dres bosne i dalje ima okruglu kragnu, umesto na v-izrez. u pesedit patchu i na nemanjinim slikama je u redu, ali u JSL patchu opet kragna okrugla. možda je greška u configu.

zasad toliko :)
« Poslednja izmena: 11. jun 2014, 20:11:27 od strane kopitaneskita »
 

Serbia96

  • Regular
  • **
  • Poruke: 71
    • Pogledaj profil
Da li je neko imao slican problem,ne moraju admini da mi odgovaraju,ako ih smaram...
Igra mi secka,sve podrzava na GOOD,ne znam zbog cega secka,uklonio sam navijace i dalje secka,da li neko zna u cemu je problem?Hvala unapred