Autor Tema: Edit za sezonu 14 MNG lige  (Pročitano 3909 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Edit za sezonu 14 MNG lige
« poslato: 9. maj 2014, 18:49:33 »
https://www.mediafire.com/?lu2u6rxn09ur5vp
ili
http://www.sendspace.com/file/68n2cm


Znate vec, raspakujte u Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2014/save
U toku prebacivanja trazice da se neki fajlovi overe (ucinite to).

Svi timovi su u svojim pravim ligama, poredjani po abecedi (ako ne racunamo prefiks tipa FK).

Sezona je pocela, Mare je malo zauzet, pa sam ga odmenio.
Bogami svaka mu cast na svemu sto je do sad uradio. Dakle uradjeno je bilo 85%, a meni je trebalo 2 dana da slozim kockice do kraja.

Neke sitnice sam ispravio (recimo gde se boja broja poklapala sa bojom poledjine dresa), dodao sam i neke nove logoe, videcete vec. Ako neko zeli bilo sta da se ispravi, tu sam.
I kapitenske trake sam malo sredio, mnogima je boja kao zastava crveno-plavo-bela, Pilojcu naravno obrnuto :D Nekima je zelena, nekima neka deseta boja, zuta, crvena.
Uneo sam ime stadiona iz mng za svaki klub. Verovatno cete videti bas to ime ako birate neki od poslednjih 5 stadiona, od Konamijevog do dole. Jedan od njih je vas. Probajte.

Nadam se da ce se obradovati i novajlije. Nisam ih pitao kakav dres zele, ali valjda sam uz google pogodio.

SpoilerTu su i 4 kite + Nojer koje je trazio Hadis.

P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, gustavo_fring, CroW, Hadis Zekic, koca013, Eldinho, ZokiSS

gustavo_fring

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1123
    • Pogledaj profil
Re: Edit za sezonu 14 MNG lige
« Odgovor #1 poslato: 9. maj 2014, 20:15:19 »
Sve savršeno, odigrana prvi zvanični MNG meč sa grbom, dresom i stadionom, svaka čast za posao i mnogo ti hvala!
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Edit za sezonu 14 MNG lige
« Odgovor #2 poslato: 9. maj 2014, 21:25:46 »
Svaka cast za trud. Info za one koji budu ubacivali igrace preko PES Edit Studio programa, kad sacuvate i izadjete imacete default imena timova iz Manager 1 i 2 liga, pa cete morati rucno u pes-u da menjate imena nasih timova, 15 min vam treba.
Strikers win games, defenders win titles !
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Edit za sezonu 14 MNG lige
« Odgovor #3 poslato: 10. maj 2014, 02:04:50 »
Tako se i meni pre par nedelja zeznulo, mada nemaju mnogi igrace kojih nema u search-u, a nakon sredjivanja svog novog imena, grba i dresova resio sam da sredim i drugima, pre svega da pomognem novajlijama, zasluzujete, prosle sezone nije bilo edita. Licno bih voleo da prebacim sve igrace svima, tad ne bi mogli lako da igramo s drustvom offline (osim ako se ne sacuva stari save ili i oni igraju sa mng klubovima), ali za to bi bilo jos ovoliko posla, ja mislio sat-dva, a ono potrajalo 2 x 8 sati.

Tu smo Marko i ja nadam se i za buduce sezone, brzo ce one, osnova je tu, a u medjuvremenu slusamo i ispunjavamo vase zelje sto se tice novih dresova i logoa.
« Poslednja izmena: 10. maj 2014, 02:08:07 od strane darko_pfc »
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Edit za sezonu 14 MNG lige
« Odgovor #4 poslato: 22. maj 2014, 14:28:49 »
UPDATE

Novi DLC je doneo jedno novo takmicenje/ligu, Copa Libertadores 2014, pa nam je malo zeznuo raspored timova u D1 i D2. Sredio sam ih.
Meni su bar zeznuta i imena engleskih i portugalskih klubova, sredio sam i to.
Po zelji sredjeni dresovi FK Pobeda i Partizan Beograd.
 

Download novog edita: http://www50.zippyshare.com/v/23743970/file.html (na narandzasto Download Now)
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: pilojac85, gustavo_fring, CroW, ZokiSS

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: Edit za sezonu 14 MNG lige
« Odgovor #5 poslato: 6. jun 2014, 20:46:58 »
Mihajlo je dobio dresove kakve je otprilike zeleo. :)


Skinuces onaj fajl sa linka iznad ovog posta, ubacices taj save folder u Documents/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2014/
a onda i ovaj sa tvojim dresovima, replace naravno. https://www.mediafire.com/?h4itp069b7tw6np

Fajl sa Mihinim dresovima mogu da skinu i ostali koji zele da ih imaju. Ili cekajte novu sezonu. poz:
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x: