Autor Tema: Master Liga 'sernik'  (Pročitano 28302 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #15 poslato: 11. maj 2014, 17:22:55 »
Katastrofa početak!

Fudbaleri Blekburna su veoma loše počeli 2 deo sezone, posle 2 kola kod kuće izvukli su samo bod...
Utakmica protiv WBA je bila teška fudbaleri Blekburna gotovo da nisu igrali i gubili su 0-1, pri sam kraj utakmice izjednačili su nekim traljavim centašutom i golom rezultat je završen 1-1, utakmica protiv Norviča, potpuno slična priča, samo što ovog puta fudbaleri Blekburna su primili 3 gola, a nisu postigli ni jedan ...
Trener: Loša igra mojih fudbalera, mora da nešto nedostaje u našoj igri, a to je motiv za gol, slabe šanse smo stvarali, ne može dalje ovako, sledeće kolo igramo sa Watford-om i taj meč moramo potpuno drugačije da odigramo, izmenićemo malo sastav ekipe i videti šta možemo dalje da uradimo, trenutno smo 9 na tabeli ali to može mnogo bolje!
Sledeće kolo Blekburn gostuje rivalu iz 2 lige, u 3 susreta imaju 2 pobede u 2 ligi i jedan remi kod kuće u Premijer Ligi...
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #16 poslato: 11. maj 2014, 17:54:18 »
Blekburn konačno živnuo!

Fudbaleri Blekburna su svojom fenomenalno igrom savladali Watford sa čak 1-4 i tako se odužili za poraz od Norviča...
Utakmica je počela pritiskom fudbalera Blekburna napadali su i posle centaršuta Best spušta loptu glavom u mrežu, na poluvremenu se išlo tim rezultatom 0-1 ...
2. poluvreme Blekburn nastavlja sa dobrom igrom i dolazi do 2. gola ...
Watford se nije predavao pa je smanjio rezultat na 1-2, međutim fudbaleri Blekburna su nastavili da napadaju pa su došli do još dva gola 1-3, 1-4 ...
Rezultat do kraja utakmice nije promenjen, fudbaleri Blekburna su zadovoljni pobedom i žele sve najbolje svojim kolegama u borbi za opstanak.
Trener: Vidi se bolja igra u klubu, fudbaleri su se konačno razigrali, pobedili smo sa 1-4 u gostima i to ma raduje, možemo da se vratimo u borbu za Evropu, nadam se da ćemo u nastavku isto ovako dobro igrati, ostaje nam gostovanje Aston Vili i daćemo sve od sebe, čestitam mojim fudbalerima na velikoj pobedi ...
Slike:


Pregažena i Aston Vila*
Fudbaleri Blekburna su savladali Aston Vilu sa 0-2, odličnom igrom su došli lako do 2 gola i zadržali taj rezultat, Blekburn se sada nalazi na 7oj poziciji!
Tabela:
« Poslednja izmena: 11. maj 2014, 17:57:55 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #17 poslato: 11. maj 2014, 18:40:06 »
Sa igračem manje do preokreta!
Spoiler
Veoma bitna pobeda fudbalera Blekburna na gostovanju protiv Stouk Sitija!
Fudbaleri Blekburna su uspeli da sa igračem manje preokrenu rezultat i dođu do pobede!
Pri početku meča Stouk i Blekburn su izvlačili posed lopte, borili se na terenu, fudbaler Blekburna 'Spurr' je napravio jedanesterac i dobio crveni karton, sa bele tačke pravo u gol i Stouk vodi 1-0, Blekburn je sa igračem manje nastavio da napada i postigao gol pri kraju poluvremena za izjednačenje 1-1, na poluremenu se otišlo tim rezultatom u svlačionice. Drugo poluvreme slična priča, fudbaleri Stouka i Blekburna su se borili na terenu stvarali šanse za gol, a Blekburnu se posrećilo to što je odbrana Stouka napravila grešku, Best se dokopao lopte i postigao gol za preokret i ludnicu na tribini gde su se nalazili navijači Blekburna... Tim rezultatom se završio meč 1-2 ...
Veoma bitna pobeda fudbalera Blekburna na gostovanju oni sada od 3 gostovanja imaju 9 boda, ako računamo 2 kod kuće ukupno 10 boda iz 5 meča.
Sledeći meč Blekburn dočekuje ekipu Svonsija.
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #18 poslato: 11. maj 2014, 21:36:49 »
Mančester nezaustavljiv!

Fudbaleri Blekburna poraženi su od Mančester Junajteda na Old Trafordu sa 4-2
Prvi je poveo Blekburn posle gola iz penala sa 0-1, Mančester je bio mnogo ozbiljnija i jača ekipa, retko ko je i mogao do sad da ih pobedi kod kuće, izjednačili su 1-1 pa preokrenuli na 2-1, Blekburn je nastavio sa kontra napadima i postigao izjednačujući pogodak 2-2 ostalo je još 20minuta do kraja taman toliko da Mančester postigne još 2 gola za konačan 4-2. Fudbaleri Blekburna su igrali dobro na Old Trafordu ali nisu uspeli da izvuku bar bod sa Old Traforda ...

Blekburn sada dočekuje ekipu Liverpula, da li će moći da ih savladaju?
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #19 poslato: 11. maj 2014, 22:03:44 »
Blekburn i Liverpul podelili bodove ...

Zanimljiv derbi se odigrao između trećeplasiranog Liverpula i sedmopasiranog Blekburna ....
Fudbaleri Livrepula počeli su ozbiljnijim napadima i pri kraj poluvremena poveli sa 0-1 ...
Drugo poluvreme, druga priča, fudbaleri Blekburna tražili su gol i uspeli su da izjednače na 1-1, nastavili su sa napadima, šansama iz kornera, slobodnog udarca, udarca sa daljine ali nisu uspeli po drugi put da ubace loptu u mrežu Liverpula, tako da je krajnji rezultat ostao 1-1.

Trener: Moji momci su igrali jako, sve smo pokušali ali izgleda da nam teže ide sa jačim protivnicima, nikako da dobijemo bar jednog od njih, izborili smo remi sa Čelsijem u goste, sa Liverpulom i Junajtedom kod kuće, ali nismo uspeli da pobedimo, jaki su za nas, borićemo se do kraja i očekujem Evropu sledeće godine, teško će biti za Ligu Šampiona pa nam je bolje da povremeno se držimo Lige Evrope ... Čestitam mojim fudbalerima na veoma dobroj igri danas, moramo odbranu mnogo da pojačamo ...
 

Bayern-fussball

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 373
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #20 poslato: 12. maj 2014, 13:30:37 »
Svaka cast osvojio si Championship i boris se sada za Ligu evrope, sledece sezone napadaj i Ligu sampiona kad dovedes jos pojacanja, odlicni su ti tekstovi puni detalja ,mozda mozes da postavis listu asistenta i golgetera, i ocene igraca :clap:
jedno pitanje kako se postavljaju tako veike slike, ja sam prestao da pisem football life zato sto ne znam kako da stavim velike slike, sve su mi male
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: sernik

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #21 poslato: 12. maj 2014, 15:15:09 »
Citat: Bayern-fussball;1272545
Svaka cast osvojio si Championship i boris se sada za Ligu evrope, sledece sezone napadaj i Ligu sampiona kad dovedes jos pojacanja, odlicni su ti tekstovi puni detalja ,mozda mozes da postavis listu asistenta i golgetera, i ocene igraca :clap:
jedno pitanje kako se postavljaju tako veike slike, ja sam prestao da pisem football life zato sto ne znam kako da stavim velike slike, sve su mi male

Hvala druže :) ,a što se tiče slika, slikaš iz igre i uploaduješ na neki sajt primer ... zaslike.com ili dodaj.rs uploadujes sliku i postaviš link :)
Postavljaću i ocene igrača i nadam se da od sedeće sezone mogu da se nadam Ligi Šampiona ... :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Bayern-fussball

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #22 poslato: 12. maj 2014, 17:14:08 »
Ludnica na Ewood Park-u!!!

Fudbaleri Blekburna posle remija sa Njukaslom i poraza od Evertona su savladali QPR sa 3-2, pred utakmicu sa Arsenalom, a onda su dočekali Londonski tim!
Fudbaleri Blekburna nisu imali pobedu nad većim rivalom, sve do sada!
Utakmica između Blekburna i Arsenala je počela jakom igrom domaćina, stvarali su šanse i nisu dozvoljavali protviniku da prilazi šesnestercu, a iz prve prilike eto i kornera, centaršut pravo na Bestovu glavu i lopta završava u mreži! 1-0, to je i donelo veliko slavlje domaćim navijačima, pred sam kraj prvog poluvremena Vadilo dobija crveni karton, što je znatno otežalo igru Blekburna u nastavku, naravno nisu se branili napadali su ali je Arsenal lakše dolazio do napada, postigli su gol u 73' minutu 1-1, Arsenal je napadao ali Blekburn se na sreću odbranio u poslednjim minutima, pokušali su da stvore šansu, udarac Konavija je bio traljav ali odblokiran od strane igrača Arsenala, poslednja prilika na meču i korner za Blekburn, ponovo ide centaršut pravo na Bestovu glavu a ta lopta završava u mreži ! 2-1 Goool !
Čuo se poslednji zvižduk sudije za konačan rezultat 2-1 !!! Blekburn je uspeo da sa igračem manje pobedi u ovom meču i konačno pobeda protiv nekog većeg rivala!

Trener: Možda i najznačajnija pobeda u sezoni! Mogu da kažem da smo imali i malo sreće, ali kako smo igrali sa igračem manje onda je ovo sasvim regularno, u ranim minutima smo dali gol, i to nam je značilo mnogo, greška Vadila kod crvenog kartona, na centru terena je zaustavio kontru Arsenala, da nije zaustavio ko zna šta bi bilo, malo će nam biti teže zbog tih suspenzija jer nekoliko mečeva smo imali problema sa tim, 3 meča Vadilo neće moći da igra zbog direktnog crvenog kartona, ali najbitnija stvar je da smo pobedili, verovao sam u svoje fudbalere sem u tom 92' minutu kada je taj traljav udarac završio u kornu, kada sam se najmanje nadao postigli smo gol i to je donelo veliku radost svima. Čestitam mojim fudbalerima na pobedi koja nam je mnogo bitna, sledeće kolo gostujemo Fulamu i bez razmišljanja idemo na pobedu!

Slike posle golova:


Statistika, igrač utakmice Best:
« Poslednja izmena: 15. maj 2014, 21:26:06 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #23 poslato: 12. maj 2014, 18:36:38 »
Da li Blekbrun može do Play Off-a?

Ostala su još 3. kola do kraja prvenstva, konkurenti za Evropu su Manchester City,Chelsea,Liverpool,Blackburn,Arsenal,Newcastle United i Tottenham, ne računajući Manchester United pošto je već osvojio titulu i direktno ide u Ligu Šampiona... Blekburnu su ostala još 3. kola do kraja prvenstva, ali ima veoma težak raspored, Čelsi, Siti i Totenhem, da li će uspeti Blekburn da se izbori za Ligu Šampiona? Znaćemo posle ova 3. kola!
Blekburn je spreman za Čelsi!
Prvi meč na Stamford Brižu ove ekipe su podelile bodove, rezultat je bio 2-2 pre tog meča Blekburn i Čelsi su se sastajali 2 puta oba puta je Čelsi bio bolji 1-2 i 0-3...
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #24 poslato: 12. maj 2014, 20:19:47 »
Ipak Liga Evrope ...

Fudbaleri Blekburna su završili sezonu kao petoplasirani tim, malo im je nedostajalo do Play off-a, ali više sreće sledeći put...
Navijači i igrači zadovoljni su ovim rezultatima u klubu!
Trener: Drago mi je što će moja ekipa igrati u Evropi sledeće sezone, do pre 2 godine smo igrali 2. ligu ovo je znatni napredak, pri tome smo i 5. najjači tim u Engleskoj, ispred Arsenala,Totenhema,Njukasla,Evertona .... smo mi, tako da se nadam još boljim rezultatima sledeće sezone.

Rezultati poslednjih 3. kola
Blackburn 1-1 Chelsea
Manchester City 2-4 Blackburn
Blackburn 0-1 Tottenham
« Poslednja izmena: 12. maj 2014, 20:23:16 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #25 poslato: 12. maj 2014, 21:02:55 »
Blackburn na 108. poziciji u svetu ! Nov sastav, počinje nova sezona (2015-2016)

Blackburn je znatno napredovao na Fifinoj rang listi, do pre par godina ovaj tim nije bio ni među 200 najboljih, sada je 108 ...

Spremna nova sezona Blekburn prvo kolo dočekuje Fulama....
Fudbaleri Blekburna će posle letnje pauze odmeriti snage u prvom kolu sa Fulamom na domaćem terenu, Blekburn je doveo nekoliko dobrih, novih igrača, a prodao samo golmana Martina, videćemo kako će se ova ekipa snaći u Premijer Ligi ove sezone, da li će igrati slično, gore ili bolje? ...
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #26 poslato: 12. maj 2014, 21:33:58 »
Citat: Bayern-fussball;1272545
Svaka cast osvojio si Championship i boris se sada za Ligu evrope, sledece sezone napadaj i Ligu sampiona kad dovedes jos pojacanja, odlicni su ti tekstovi puni detalja ,mozda mozes da postavis listu asistenta i golgetera, i ocene igraca :clap:
jedno pitanje kako se postavljaju tako veike slike, ja sam prestao da pisem football life zato sto ne znam kako da stavim velike slike, sve su mi male
Evo ocene igrača sa kojom igram ovu sezonu odnosno 2015-16 ... :) za asistente i golgetere sam zaboravio a kasno mi je da slikam pošto sam krenuo novu sezonu, slikaću ove pa ću kačiti... igram na super star čisto da napišem, ako neko ne veruje snimiću sve i odigrati utakmicu pa izbaciti na Jut jubu ali nadam se da neću imati potrebe da se zezam oko toga :)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Da li će se Blekburn ove sezone boriti i za titulu? - Spremni za Evropu!
Fudbaleri Blekburna su odlično krenuli sezonu, iz 3. kola imaju 3 pobede, pobedu nad Fulamom 2-0, nad Norvičem 3-1 i nad WBA u gostima 0-3, fenomenalan početak je i to što su prošli kup utakmicu, pobedivši Totenhema 0-1 minimalnim rezultatom, fudbaleri Blekburna su prvi sa 9 boda, a prati ih Liverpul takođe sa 9 boda! Trener prezadovoljan i misli da je ovo prava ekipa za istoriju Blekburna!
Liga Evrope
Fudbaleri Blekburna igraće prvo kolo Lige Evrope (grupna faza) kod kuće protiv Rubin Kazana, fudbaleri Blekburna su spremni za ovu utakmicu pogotvo zato što nemaju poraz od početka sezone, veruju da mogu do pobede u ovom meču! ...
Grupa
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #27 poslato: 13. maj 2014, 16:55:14 »
Uz het trik do pobede

Uz odlčnu igru Blekburna i mladog fudbalera Li-a Blekburn je savladao Rubin Kazan sa 3-1 ...
Fudbaleri Blekbuna po prvi put u istoriji kluba igraju Ligu Evrope, pamtiće se po tome kako su pobedili Rubina sa 3-1, sva tri gola je postigao šesnaestogodišnji 'Lee(Li)' ...
Lako su fudbaleri Blekburna igrali, nije Rubin predstavljao toliku pretnju, Blekburn je stvarao šanse i postigao 2 gola za 45' minuta ...
U drugom poluvremenu fudbaleri Rubina su pokušali preko kontre i uspeli su da smanje rezultat na 2-1, ali igra Blekburna nije stala i postigli su još jedan gol za konačan rezultat Blekburn 3-1 Rubn Kazan ...
Trener Stefan Nikolić je izuzetno pohvalio ekipu a posebno Li-a !
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Srušili prokletsto, spremni za Junajter?

Fudbaleri Blekburna su savladali ekipu Čelsija na svom terenu minimalnim rezultatom 1-0
Nakon prethodnih mečeva, uvek je malo falilo da Blekburn dođe do pobede, bar prethodna dva meča ...
Ove dve ekipe sastale su se 4 puta u godinu dana, Čelsi je 2 puta bio bolji 1-2, 0-3, a dve utakmice su odigrane nerešenim rezultatom 2-2, 1-1 ...
Blekburn znatno jaka ekipa ove sezone, savladali su ekipu Čelsija s kojim su se mučili veoma dugo, znatno jaka ekipa Blekburna ove sezone bi mogla da bude konkurent za titulu, čitav meč su bili bolji od svog rivala i zasluženo pobedili...
Trener: Moja ekipa ove sezone je ne dobra, već fenomenalna, bez poraza do sada i uveliko hvalim svoje fudbalere, očekujem kao i većina da ove sezone se mi borimo za titulu, imamo motiva, jaku ekipu koja igra Ligu Evrope, neki su me pitali da li možda očekujete da osvojite Ligu Evrope sa ovakvom ekipom? Ja zaista do pre par dana nisam ni zamišljao to, ali kako nedelje prolaze sve više i više imamo motiva za titulama, prošli smo i kup, videćemo da li će nam se sudbina osmehnuti ... Sledeće kolo idemo Mančesteru na Old Traford i tu možemo da idemo na pobedu ako igramo kao do sada ...

Ekipa Blekburna spremna je za Junajted !
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #28 poslato: 13. maj 2014, 17:26:21 »
Blekburn nezaustavljiv!

Manchester Uniter 1-4 Blackburn
Ekipa Blekburna je savladala i iznenadila ekipu Junajteda u sred Mančestera, pobedom od 1-4 su stavili do znanja koliko su velika ekpa sad, ne loša igra Mančestera već dobra igra Blekburna ih je dovela do za sada sigurnog 1. mesta na tabeli sa 15 boda, dok je Čelsi drugi sa 12 ... Ukratko o igraču utakmice, mladom Li-u.
Spoiler
17. godina, pre par meseci napunio, došao u Blekburn ove sezone, visok 188 cm, većina nije želela da dovede igrača, ali od velikh stručnjaka ovaj momak ima veliku ocenu za svoje godine, nema iskustvo ali ima talenat, što je i normalno kod mladog fudbalera, najbolji strelac Blekburna i Lige Evrope, drugi u Premijer Ligi, ima odličan šut i smatra se da bi ovaj igrač za koju godinu mogao da postane najbolji fudbaler Evrope, a možda čak i sveta!
« Poslednja izmena: 13. maj 2014, 17:34:00 od strane sernik »
 

sernik

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 208
    • Pogledaj profil
Re: Master Liga 'sernik'
« Odgovor #29 poslato: 14. maj 2014, 17:41:04 »
Prvi poraz u sezoni...

Prvi poraz u sezoni, Blekburn je izgubio 2-0 od Sportinga u Portugalu, pa je grupa Lige Evrope učinjena zanimljivijom ...
Blekbrun ima 6 boda i nalazi se na drugom mestu u grupi, sada oni dočekuju Sportinga i imaće priliku da pred svojom publikom se osvete za poraz ...
Takođe Blekburn poslednja dva kola u Premijer Ligi je odigrao nerešeno ali su prvi na tabeli sa 29. boda dok je Junajted drugi sa 25. boda ...
« Poslednja izmena: 14. maj 2014, 21:51:20 od strane sernik »