Autor Tema: ljudi treba mi pomoc  (Pročitano 4504 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

gavra158

  • Regular
  • **
  • Poruke: 75
    • Pogledaj profil
ljudi treba mi pomoc
« poslato: 30. april 2014, 09:53:25 »
ljudi treba mi pomoc! ovako:sve sto pisem je vezano za online,u offlinu sve radi ok.u master ligi tim mi je sastavljen od ronalda,iniesta,hamsik,cielini,vidal,markisio,.. tj od malte ne najboljih igraca,svaki put kada hocu da igram quick match sa ovim timom puca mi mec i pojavljuje se poruka this match will be abandoned duo unforseen circumstanes,dok sa losijim igracima tipa nasa reprezentacija moze da se igra bez problema(proverio sam),kad igram ranking match svaki put kad izaberem real ili barselonu ili protivnik izabere ova dva tima takodje se pojavljuje ista poruka i puca mec,dok sa bilo kojim drugim timom moze da se igra bez problema(proverio).istaliro sam fire patch 4.00 + update 4.1,a takodje imam isti problem i sa novim peseditom 4.2 petch-om,svicovo sam na online mode i kod jednog i kod drugg patcha znaci sve sam odradio kako treba i cene
dw speed mi je 6mb/s up speed mi je 0.5 mb/s
cpu:Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz x 2 ‎(3.00Ghz)‎
ram:2gb
gpu:ATI Radeon HD 3870 (Microsoft Corporation WDDM 1.1)  ‎(PS4.0/VS4.0)‎
vram 512 shared 768mb
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: ljudi treba mi pomoc
« Odgovor #1 poslato: 30. april 2014, 14:13:41 »
Nemoj da koristis pesedit i bilo koji drugi patch i neces imati pucanje zbog nepredvidjenih okolnosti.
Ne kazem to tek tako, zaista patch-evi umeju da zeznu online igranje, nekada davno je i meni i drugima to isto pisalo. Mozda je banalna stvar, stadion, lopta, nesto sto drugi igrac nema.
E sad, te patch-eve je tesko obrisati, nemaju uninstall izgleda. Mozda je najbolje rucno, ceo PES iznova, a pre toga proveriti da li je obrisano sve iz Konami/PES foldera u Program Files i u Program Data.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

gavra158

  • Regular
  • **
  • Poruke: 75
    • Pogledaj profil
Re: ljudi treba mi pomoc
« Odgovor #2 poslato: 30. april 2014, 18:47:39 »
e ja mogu samo sa patch-om da igram u tome je problem,originalni disk mi se zezno skroz i ostao mi samo registracioni kod,hvala u svakom slucaju
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: ljudi treba mi pomoc
« Odgovor #3 poslato: 1. maj 2014, 20:13:03 »
Dovoljan ti je kod. Ako ne gresim, nije potreban neki nezvanicni patch, ni disk, da bi igrao online. Napisacu ti u privatnoj poruci kako da igras bez diska, kao ja.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x: