Autor Tema: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!  (Pročitano 45925 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pistol

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #15 poslato: 22. april 2014, 13:19:22 »
a jel moze preko onog mini-image da se instalira da probamo I mi sto nemamo org
 

xX8Lampard8Xx

  • Nemi Posmatrac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1205
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #16 poslato: 22. april 2014, 13:41:42 »
Moze da radi bez originala, sa onim mini image, fazon sa daemon tools-om.
Ja vise nemam pes na kompu, niti to da vam upload, neko sigurno ima pa nek okaci.
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #17 poslato: 22. april 2014, 13:52:30 »
Sutevi poboljsani dosta, jedino mi se nije svidelo uzeo i sutnuo cisto onako sa nekih 17-18 metara i prodje lopta golmanu kroz usi sto bi se reklo. Ali poboljsani su sutevi, to se vidi.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Nikola 92

Pistol

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #18 poslato: 22. april 2014, 13:54:07 »
Ja cu da probam sa mini-image pa javim

edit: radi sa mini image .... Jenkey je vec stavio FileLoader za ovu verziju cooming soon ... jos se ceka PESEDIT ili SMoke patch i napokon smo dobili igru onakvu kakvu smo zamisljali prije skoro godinu dana
« Poslednja izmena: 22. april 2014, 15:42:29 od strane NikolaJgd »
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #19 poslato: 23. april 2014, 04:27:52 »
Nisam zamisljao bas ovakvu igru, ili sam se toliko navikao na prosli patch, nastrebao. Ovo je poboljsanje jedino za one koji nemaju analogni dzojstik, koji igraju na tastaturi, ili ne mogu brzo da reaguju i misle i da se bakcu sa odbranom, ofsajd zamkom itd. Meni je ono bilo za razmisljanje, nadmudrivanje, mada je jako skriptovano. Sada se prelazi na igru po zemlji, nije ni to lose, ali prosto muljamo nekako da dodjemo do gola.
Po meni, nije dobro za nas koji smo nastrebali, nije fer :) za one druge jeste, e sad kojih ima vise ne znam. Jedno je sigurno, ujednacenije je, X ce biti cesci.

- Sada odbrana sve skida. I ranije su nerealno duge lopte bili precizne, a sada nerealno neprecizne.
- i + Sut nerealno jak. Iz daljine, odakle god. Tek sa 9 metara, golmani busni kao sir, dok su pre sve branili. Napominjem da sam morao da vratim sut na basic posle 6 meseci, jer mi je advanced sada neupotrebljiv (a bas sam osecao sut), navikao sam da bar malo legnem prema golu. Dakle, sada bar ima golova iz daljine, to izgleda spektakularnije, ali za mene i preterano jak sut od bilo kog igraca.
- i + Forma nerealno jednaka. Nije mi normalno bas da je kod 90% tima zelena, ali ionako smo se zalili na formu i motivaciju da utice, sto smo trazili to smo i dobili.
+ Igraci se skoro svi istrose oko 80. minuta. Mozda je to i dobro i realno?

[/HR]= Sve u svemu, nova igra totalno... Idu iz krajnosti u krajnost Japanci. Zamrzeo sam izgleda taj narod zbog Konamija. :)
Voleo bih da recimo 2015. srede skroz (imaju dosta vremena), da ne plasiraju opet poluproizvod i da ne izlazi svaki cas patch i sve menjaju. Da znam dobro sta kupujem, ako kupujem. Dzabe to pricam, opet ce oni po starom.


Ajde da editujem malo. Ono sam govorio nakon odigranih 5 utakmica, a nakon 50 mozda cu se navici. Prvo sam mislio da ce cesto biti rezultat 0:0 ili 1:0, a sada sam vec u 2 utakmice dao po 4 gola, 4:2 i 4:3.
« Poslednja izmena: 23. april 2014, 11:05:36 od strane darko_pfc »
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, hnikola, DM11, Loki87, ZokiSS, Jasko78, Nikola 92

Pistol

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #20 poslato: 23. april 2014, 13:57:22 »
Citat: darko_pfc;1267397
Nisam zamisljao bas ovakvu igru, ili sam se toliko navikao na prosli patch, nastrebao. Ovo je poboljsanje jedino za one koji nemaju analogni dzojstik, koji igraju na tastaturi, ili ne mogu brzo da reaguju i misle i da se bakcu sa odbranom, ofsajd zamkom itd. Meni je ono bilo za razmisljanje, nadmudrivanje, mada je jako skriptovano. Sada se prelazi na igru po zemlji, nije ni to lose, ali prosto muljamo nekako da dodjemo do gola.
Po meni, nije dobro za nas koji smo nastrebali, nije fer :) za one druge jeste, e sad kojih ima vise ne znam. Jedno je sigurno, ujednacenije je, X ce biti cesci.

- Sada odbrana sve skida. I ranije su nerealno duge lopte bili precizne, a sada nerealno neprecizne.
- i + Sut nerealno jak. Iz daljine, odakle god. Tek sa 9 metara, golmani busni kao sir, dok su pre sve branili. Napominjem da sam morao da vratim sut na basic posle 6 meseci, jer mi je advanced sada neupotrebljiv (a bas sam osecao sut), navikao sam da bar malo legnem prema golu. Dakle, sada bar ima golova iz daljine, to izgleda spektakularnije, ali za mene i preterano jak sut od bilo kog igraca.
- i + Forma nerealno jednaka. Nije mi normalno bas da je kod 90% tima zelena, ali ionako smo se zalili na formu i motivaciju da utice, sto smo trazili to smo i dobili.
+ Igraci se skoro svi istrose oko 80. minuta. Mozda je to i dobro i realno?

[/HR]= Sve u svemu, nova igra totalno... Idu iz krajnosti u krajnost Japanci. Zamrzeo sam izgleda taj narod zbog Konamija. :)
Voleo bih da recimo 2015. srede skroz (imaju dosta vremena), da ne plasiraju opet poluproizvod i da ne izlazi svaki cas patch i sve menjaju. Da znam dobro sta kupujem, ako kupujem. Dzabe to pricam, opet ce oni po starom.


Ajde da editujem malo. Ono sam govorio nakon odigranih 5 utakmica, a nakon 50 mozda cu se navici. Prvo sam mislio da ce cesto biti rezultat 0:0 ili 1:0, a sada sam vec u 2 utakmice dao po 4 gola, 4:2 i 4:3.


Izvini , ali reci da je nedostatak sto je odbrana kvalitetna i sto vise ne prolazi oni famozni dupli pasovi (gdje igrac trci kroz cijelu odbranu , niko ga ne isprati , i onda samo lagano duga lopta preko i gol) je stvarno besmisleno ... reci da je lose sto su poboljsali igru ....

Sutevi su OK jacine , problem je sto animacija suta nije uradjena kako treba (a to se ionako ne moze patchom ubaciti , jednostavno su igru od pocetka pogresno radili kada su sutevi u pitanju) pa izgleda da igrac prejako suta loptu na nacin koji je sutne ...

Ovo sa formom mi je super (sto je 90% tima zeleno) , i to je OK ... a ne da svaku drugu utakmicu moram ostavljati najboljeg igraca na klupi jer nije u formi ....

Sve u svemu , mislim da je ovo zadnji patch - i da je igra napokon igriva .... sada jos sacekati Jenkeya , PESEDIT ili Smoke i jos koji dodatak i to je to do PES-a 2015
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, kopitaneskita

Lune83

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 744
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #21 poslato: 23. april 2014, 14:39:19 »
Prvih sest meseci smo koristili duge lopte a sada,sledecih sest cemo kratke:)Odbrana je bila losa,sada je vise nego dobra.Sut je bio los,sada je predobar.Imali smo nekoliko bugov-a,valjda ih sada vise nema a valjda se nece "pojaviti" novi:)Posteno od njih,pola godine jedna igra,pola godine druga a placamo samo jednu:)Vise nego posteno od njih:)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11, zuke, darko_pfc, Nikola 92

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #22 poslato: 23. april 2014, 14:43:15 »
Taman da ti ne bude dosadno.
Kao što rekoh, svake godine na proleće dobijemo patch koji sredi igru do mere da je vuk sit i ovce na broju.
"Nekako s' proleća..."


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

jeti

  • Regular
  • **
  • Poruke: 73
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #23 poslato: 23. april 2014, 14:45:41 »
Raja mene zanima kakav je odziv komandi? Jesu li i dalje tromi igraci(ubi me to sto barataju sa loptom ko neki amateri)?
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #24 poslato: 23. april 2014, 15:06:01 »
Meni ovo deluje kao kombinacija 13 i 14.
Brže, šutevi bolji, nema one tromosti kao u prvoj verziji, golmani namerno degradirani zarad atraktivnosti, dao sam dva gola šutem iz prve sa nekih 20-ak metara, odbrana mnogo agilnija i bolja, tako da se umesto u golmana za kojeg sam bio siguran da će skinuti većinu šuteva, sad uzdam u odbranu koja treba sve to da spreči, što je i realnije.
Ovo je utisak od sinoć odigranih 5-6 utakmica na superstar, videću kako će kasnije to izgledati vremenom, ali u suštini sam zadovoljan.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #25 poslato: 23. april 2014, 15:43:40 »
Konaco ne prolazi vise ona fora gde se startuje mec sa L1 + X, igrac trci napred, L1 + ▲ i ako ne vratis igraca prc.
« Poslednja izmena: 23. april 2014, 15:45:53 od strane Nemanja »
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #26 poslato: 23. april 2014, 16:26:54 »
jel ovako treba da izgleda kada instaliram sve najnovije ?



Inače izašao je rld pa izguglajte
Prima squadra della capitale !
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #27 poslato: 23. april 2014, 17:01:09 »
Citat: dj90;1267498
Inače izašao je rld pa izguglajte

Nije izasao rld jos uvek, taj lek sto je dostupan nije od rld-a.
Inace da, tako treba da izgleda folder. :)
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #28 poslato: 23. april 2014, 17:02:07 »
jeste, piše rld i ima i nfo od rld-a
Prima squadra della capitale !
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26478
    • Pogledaj profil
Re: [PC] Patch 1.12 i Data Pack 5.0 ~ 22. aprila!
« Odgovor #29 poslato: 23. april 2014, 17:47:00 »
Turcin heksuje exe ako se ne varam.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.