Autor Tema: FC Muy Loca People i dalje postoji !?  (Pročitano 4128 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
FC Muy Loca People i dalje postoji !?
« poslato: 16. april 2014, 14:40:27 »
Zar nije malo retardirano da Spale i dalje ima tim, pa vise je kepa odigrao sezona celih od kada je batalio mng nego spale. Spale ne igra menager vec od Pesa 13, a to sto vi racunate da je odigrao tako sto odigra po 15 utakmica po sezoni u 3 dana to stvarno je glupo. Njegov tim i dalje stoji tu, kome to odgovara ja stvarno ne znam! Ali zar nije bolje da nadjemo nekog igraca koji zeli da igra mng sa nama, a ne da drzimo ljude koji mozda ni nemaju pes kuci uopste :)

Jos koliko vidim i ucestvuje u transferima...:D
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Soufiane Touzani, Mihajlodc, MakiBor, Hadis Zekic

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
Re: FC Muy Loca People i dalje postoji !?
« Odgovor #1 poslato: 16. april 2014, 14:49:41 »
Kazne za neodigrane meceve su po 500k ? Covek ima 21 neodigran mec! u ovoj sezoni, kao sto vidimo odigrao je meceve :
17   23.03.2014 17:23:44      FC Muy Loca People      Naša Krila   2:2   Detalji
12   23.03.2014 18:20:11      FC Muy Loca People      FC Margita United 4:1
1   28.02.2014 22:37:27      Gamba Osaka      FC Muy Loca People   0:2

u ovim mecevima nije izgubio, kao sto vidimo Urosh se direktno bori za ulazak u 1 ligu, a spale je njemu zakinuo bodove dok protiv ostalih ima i sluzbene poraze.. I sada on ce da ima kaznu koju? I dalje je tu i dalje ima tim, i kaznjen je sa 5-10M zbog ne odigrane sezone  koju vi racunate da je odigrao.

Kazne za takve meceve jednostavno moraju da se dupliraju:
1 mec = 1M
2. mec = 2M
3. mec. = 3M i tako dalje...
Nedeljno ako nije prijavljeno odsustvo moze da se prenese najvise 1 mec, sto je i najrealnije.
Ja ne zelim da postanemo ko smra*ovi na bpl-u, ali prema ljudima koji ne odigraju sezonu koju su najavili stvarno ne treba biti tolerantan vise od 1 sezone...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MakiBor, circulation

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: FC Muy Loca People i dalje postoji !?
« Odgovor #2 poslato: 16. april 2014, 15:01:25 »
Ako radi po pravilima, onda je sve ok.
Ako se bar pojavljuje na transferima i uopste odigra pola sezone, super, znaci da ga mng iole zanima, za razliku od nekih drugih (doduse neki imaju neke ozbiljne obaveze ili probleme).
Bas me interesuje sto si se uhvatio za taj klub, sto ne za Drenovu ili Palilulac? Oni su odigrali i manje meceva od njega, a i prosle sezone slicno. Ne znam jel ti vise stalo do nekih igraca u tom klubu ili do novih igraca mng-a. :D
Nisam upoznat sa dalekom istorijom ovog takmicenja, ne znam koliko dugo Spale "igra" na ovaj nacin. Ali isti arsini za sve, ako ode on, mogli bi i ovi mozda? Kapiram da svi zele da vise igraca igra, manje sluzbenih, a i da ne budu zarobljeni ti igraci.
I ja sam za da se probaju novi menadzeri malo, ima dobrih igraca, nadam se i ljudi, ali takodje razumem ako je sve po pravilima... Otkud znam, resice glavni, ali morao sam malo da podgrejem vatru i pitam Foneta to sto me zanima ili mu skrenem paznju ako nije video i ove druge duhove.
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
Re: FC Muy Loca People i dalje postoji !?
« Odgovor #3 poslato: 16. april 2014, 15:05:59 »
Drenova i palilulac su bili tu celi serijal pesa 13 i bar prvu sezonu pes 14, nisam pratio ta 2 tima, ali  menageri su im se uvek vise pojavljivali od Spaleta.. i za razliku od njega su zavrzavali sezone do kraja... A ako ne zele da igraju sve je jasno...
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: FC Muy Loca People i dalje postoji !?
« Odgovor #4 poslato: 16. april 2014, 15:48:01 »
Ponovno se glasa za oduzimanje tima spaletu. GLasanje ce biti gotovo veceras najkasnije sutra.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Spale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 959
    • Pogledaj profil
Re: FC Muy Loca People i dalje postoji !?
« Odgovor #5 poslato: 16. april 2014, 21:53:36 »
2 stvari...

1. stvar - Dajte Fonetu moj tim (jer sam nikad nece onakav imati)...
2. stvar cu mu dati ja da je dune (kad vec W11 mu nije dao da duva)...

:ziveli:
 

foneTag

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1377
    • Pogledaj profil
Re: FC Muy Loca People i dalje postoji !?
« Odgovor #6 poslato: 17. april 2014, 14:56:20 »
1.Spale sine, ja davno vec imam 10x bolji tim.. A od "tvojih" ni jedan nema mesta u mom timu...
2. Ne brukaj se molim te, i nemoj da si smesan.. :)
« Poslednja izmena: 17. april 2014, 14:58:27 od strane foneTag »
 

Spale

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 959
    • Pogledaj profil
Re: FC Muy Loca People i dalje postoji !?
« Odgovor #7 poslato: 17. april 2014, 18:29:30 »
Da se ja pitam prodao bi ti nekog tipa Agbonlahor da pojacas tim.... moze za iste pare... 25 mil je skroz ok... ;)