Anketa

Kako vam se dopada ova moja ML ?

e valja!
4 (14.3%)
obra je!
9 (32.1%)
dlicna je!
15 (53.6%)

Ukupno glasova: 28

Autor Tema: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!  (Pročitano 72616 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #15 poslato: 4. mart 2014, 23:35:13 »

Partizan ne posustaje!

Spoiler
Partizan ne posustaje, melje protivnike u ligi, sampion u svom stilu dolazi do pobede. Spartak je doziveo haos. Posebno se istako levi bek Partizana sa 2 pogotka!

Volkov:Ovo smo mi, ovo je nasa igra, ponosan sam na svoja 2 gola, ali prioritet su 3 boda!
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #16 poslato: 5. mart 2014, 00:20:27 »

Kapitenski!

Spoiler
Klub iz Humske se prosetao kroz ovu utakmicu, Miletic pravi cuda, takva tecnost pass igre, toliko ideja, stvarno lici na jedan veliki pomak u Srpskom fudbalu. Ta brza pas igra, ti jaki udarci, fenomenalna tehnika prosto ostavlja sve bez reci. Dominacija u prvo poluvremenu. Gol Markovica koji se prosetao kroz odbranu protivnika. Zatim u drugom delu, prekrasne akcije, melem za oci. dvostruki strelac na mecu, Sasa Ilic odigrao je odlicnu utakmicu, prelepi golovi. Publika je uzivala.

Ilic:Odlicno moje izdanje, i mog tima takodje, drago mi je sto publika uziva u nasem fudbalu. Volim ih! Ovo je odlican pokazatelj pre Feneyoord koji nas ocekuje u sledecem mecu. Idemo na pobedu jer mi smo Partizan!



« Poslednja izmena: 5. mart 2014, 01:01:10 od strane DM11 »
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #17 poslato: 5. mart 2014, 00:59:36 »

Potop Feyenoord-a!

Spoiler
Partizan-Feyenoord, spektakl. Do prosle sezone svaki strani klub je bio strah za timove nase lige, danas se dogodila revolucija, klub iz Humske razorio je svog protivnika. Partizan igra najbolji fudbal u poslednjih 10 godina. Mileticevi momci prave cuda na terenu, igraju se sa protivnicima. Verovali ili ne, Feneyoord je bio jos u prvom poluvremenu na -3! Fantasticno izdanje Skuletica koji je sa 2 gola igrac utakmice doprinelo je najvise potopu protivnika

Partizan je zracio energijom, publika je podivljala, momci su bili kao osice, Feyenoord nije znao sta ga je snaslo. Razorni udaraci Gulana dodatno su unistavali golmana. Prosto blistali su svi na terenu, mladi Gulan postigao je takodje 2 pogotka,njegov gol sa distance je obelezio ovaj mec.

Miletic: "Veliki sam navijac kluba koji vodim, dajem sve od sebe da igramo dobro, ali ovo je neopisivo. Drago mi je sto ce Partizan imati ubuduce neki moj potpis, trudicemo se da napredujemo iz dana u dan. PARTIZAN JE KLUB EVROPSKOG KALIBRA"
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #18 poslato: 5. mart 2014, 01:34:54 »

"Trening" za neverovatni Partizan!

Spoiler
Lider JSL prosto ne posustaje, vidi se razlika u kvalitetu, prosto dominiraju momci Miletica! Nema leka protiv kluba iz Humske u JSL! Fofana je stavio tacku na ovaj mec. Zanimljiva je rotacija napadaca kod Miletica, stalno igra sa drugim starterima sto donosi efekat!


Miletic: Ne zelimo da omalovazavamo nase protivnike, ali vidi se kvalitet. Mi smo klub za Evropu. Sledi nam utakmica koju navijaci najvise prizeljkuju, sledi derbi sa Crvenom Zvezdom, idemo na pobedu, ne gledamo ih kao nekog sa kime bi mogli da odmeravamo snagu!
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

Mr.Partizan

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 163
    • Pogledaj profil
Re: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #19 poslato: 5. mart 2014, 13:08:15 »
Sve u svemu, super je, ali moras jos poraditi na "medijskom" recniku, ako si me razumeo, jos malo nekog slaga dodati na sve.
Баја из краја
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Re: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #20 poslato: 5. mart 2014, 13:23:33 »
Znam, ali ja nisam od onih koji odigraju jedan ili eventualno dva meča dnevno pa imaju vremena za pravi tekst. Imam prosto preveliku želju za igrom, usavršavanjem pa su mi tekstovi malo manji, naravno kada je reč o velikim mečevima biće i obilnijeg teksta. Hehe.
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

Looodak

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 283
    • Pogledaj profil
Re: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #21 poslato: 5. mart 2014, 13:36:50 »
Свака част, одлична прича! Пратим :) Донеси Лигу Шампиона у Хумску 1 следеће сезоне, барем групну фазу! :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: DM11

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #22 poslato: 6. mart 2014, 16:39:13 »

Mileticev derbi!

Spoiler
Jedan od najvecih meceva ove sezone, derbi, pun strasti, zara i borbe. Do prosle sezone svaki derbi je bio neizvestan, ali nacin igre i forma momaka iz Humske je neverovatna. Klub iz Humske je igrao takav fudbal da je u jednom trenutku izgledalo kao da igra sa 15 igraca. Puno sansi i promasaja, a onda je dosla ona prava kada je Nemanja Kojic svojim topovskim udarcem slomio komsije! Partizan nije posustao, nastavio je jos jace, ali uz dosta nesrece nije postigao gol. U drugom poluvremenu nista novo, dominacija parnog valjka. Dug pas ka Kojicu koji se odlicno snalazi u prostoru i ubaca loptu u mrezu ponovo!


Publika je poludela, grobari nisu prestajali da bodre svoj klub i pomalo provociraju navijace protivnickog kluba. Vijorila se pesma za pesmom, osecala se u vazduhu velika emocija i ljubav navijaca Partizana. Pokazali su da klub iz Humske ima nesto posebno, nesto za cime bi mu pozavidela vecina Evropskih klubova!




Do kraja meca Partizan je rutinski odradio utakmicu, suzbio sve napade protivnika. Jednom recju, sacuvali su svoju prednost. Klub iz Humske polako osigurava prvu poziciju u ligi!


Kojic: Odlican mec, presrecan sam, ponovo sam dao golove Zvezdi, ovo nije sve, ovo je tek pocetak, trudicu se da budem sve bolji i bolji, zelim da se dokazem treneru a i sebi! Grobari, volim vas!
« Poslednja izmena: 6. mart 2014, 16:41:42 od strane DM11 »
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #23 poslato: 6. mart 2014, 17:38:40 »

Feyenoord pregazen!

Spoiler


Feyenoord ni u revansu kod kuce nije imao resenje za strahoviti Partizan. Kada su videli klub iz Beograda u grupi, svi su pomislili bice to sigurni bodovi, cak je grupna faza bila uspeh i za mladog strucnjaka, ali cudo se desilo. Miletic tako vodi klub da je to neverovatno, u ligi su nepobedivi, a sto se tice Evrope tu melju protivnike u svojoj grupi. Imaju skor od 14 pobeda i 1 remi ove sezone! Partizan nije cekao, od prve minute videla se zelja za pobedom i bodovima. Igraci kluba su prosto zeljni dokazivanja, kao i njihov do juce nepoznati trener. Prvo poluvreme 2 gola, pogodak Fofane u 18'minutu meca fantasticnim skokom i udarcem glave, da sve bude gore samo 15tak minuta kasnije upisao se i mladi Ninikovic u strelce, posle prelepe akcije i prebacanja odbrane protivnika usledila je sigurna realizacija!

U nastavku klub iz Humske je samo osigurao svoju pobedu i trecim golom, ali ovoga puta Trajkovica. Kao sto statistika kaze, domacin je bio nemocan!


Miletic: Napad je najbolja odbrana. Svi znaju da je Partizan uvek bio bolji kada je igrao svoju ofanzivnu igru. Ovo smo mi, posle voakvih izdanja ne bojimo se nikoga, zelimo da se revansiramo Liverpulu na remiju!
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #24 poslato: 6. mart 2014, 18:23:56 »

10 od 10!

Spoiler
Odlican pocetak ekipe iz Jagodine. Igrali su dobar fudbal, puno sansi, ali nijednu nisu iskoristili. Partizan kao da nije licio na sebe, nije se vido onaj zar i ona zelja, Jagodina je dominirala jedino im je falio taj pogodak koji nisu uspeli da daju. U drugom delu potpuno druga slika kluba iz Humske, kao da su ubacili u vecu brzinu i poceli da melju Jagodince. Toliko udaraca ka golu gde je i usledilo neizbezno. 1-0 za domace, mladi Andrija Zivkovic donosi toliko zeljenu prednost. Dugo je trebalo Partizanu da razbije odbranu, ali kada je to ucinio krenula je goleada. Posle samo nekoliko minuta ponovo mladi Zivkovic za 2-0

To nije sve, u 63' upisuje se i Fofana koji igra odlicno ove sezone! Nista se tu nije zavrsilo, igralo se ofanzivno i postigao se jos jedan pogodak 82' Ninkovic na asistenciju neverovatnog Fofane.



Miletic: Katastrofalno prvo poluvreme, ne sme se ponoviti. Drugo je bilo zadovoljavajuce. Cestitam Andriji i ostalim igracima na golovima.
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #25 poslato: 6. mart 2014, 18:56:15 »

Krusevljani stigli do bodova!

Spoiler
Jedna od losijih utakmica, pre svega dosadna. Napredak je uspeo da izvuce bod u Beogradu. Igrali su veoma odbrambeno, tkz. bunker. Partizan je napadao i pored dosta dobrih udaraca Gulana, Ninkovica, Fofane i Markovica golman iz Krusevca je ostao ne savladan i tako postao igrac utakmice!


Markovic: Nismo iskoristili svoje sanse, nije nas htelo. Igrali smo napadacki, ali Napredak je odoleo. Imao sam par dobrih suteva, ali nazalost bez srece!
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #26 poslato: 6. mart 2014, 19:54:34 »

Liverpulov pad!

Spoiler
Liverpul i Partizan, jasno je da se radi o pravom spektaklu koji ce prirediti ova dva kluba.

Prelepa atmosfera, vreme, publika divlja, sve ukazuje na odlican mec. Liverpul zarko zeli pobedu nad Partizanom, od samog starta se videlo da ce biti  prava predstva za oci publike. Ofanzivna igra, Liverpul je pritisao klub iz Humske, jedan napad, drugi, treci. Klub iz Humske krece u kontru, lopta do Drincica koji je brzo salje na stranu Malbasicu, Malbasic trci, Mlabasic ulazi u sesnaesterac sutira i brani golman, korner za Parrtizan. Guzva je u sesnaestercu, Drincic centrira na prvu stativu, Fofana skace, udara loptu i GOL! Partizan vodi od 14. minuta meca.

Liverpul je sokiran, navijaci besne, skandiraju Partizanu. Borba na sredini terena, Partizan cuva prednost. Napada po stranama, ali ne uspeva da postigne jos neki gol, slomljen je i Liverpul! Partizan ne posustaje! Redja pobede!

YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #27 poslato: 6. mart 2014, 20:35:40 »

Nemilosrdni Partizan! Stize pojacanje!?

Spoiler
Parni valjak je bukvalno pregazio OFK-a, nije dao portivniku da mrdne, golovi Malbasica, Ninkovica i Fofane bili su kobni po protivnika. Jedno od najbolji izdanja kluba iz Humske, ujedno i odlican trening pre Freiburg!


Dragan Miletic: "Odlicno, bas sam zadovoljan svim segmentima igre, moramo cesce ovako da igramo. Sada se okrecemo poslednjem mecu u grupnoj fazi Lige Evrope, prvi smo u grupi i zelimo da idemo dalje. Moram da kazem da pratimo jednog ili dvojicu igraca, trebaju nam igraci veznog reda, ali ne ocekujte velika imena, svi znamo kakva je situacija u klubu. Videcu sa upravom sta cemo i kako cemo!"
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #28 poslato: 6. mart 2014, 21:27:54 »


Partizan u borbi za trofej Lige Evrope!

Spoiler
Evropa u Beogradu na poslednjem mecu grupne faze, Partizan docekao Freiburg

Ne tako dobra igra domacina, dosta gresaka koje su nedopustive. Pogresni pasovi, previse ukazanih sansi protivniku zamalo da kostaju klub iz Humske! Uzrok za primljeni gol jeste greska mladog golmana Petrovica koji je bukvalno dodao loptu napadacu Freiburga kome nije bilo tesko da dovede svoj tim u prednost. Taj gol kao da je prodrmao domacina koji je krenuo ofanzivnije i odmah nakon par minuta izjednacio. Partizan je nastavio da napada sto je urodilo plodom, pred kraj utakmice Markovic fantasticnim udarcem dovod svoj klub u vodstvo i osigurava mu prvo mesto u grupnoj fazi Lige Evrope!




Grobari: Partizzzaaneee, nassss siii ponossss! Ti sii namaa sve na svetuuuuu!!!! :srbija::srbija::srbija:

Group Stage!


Dragan Miletic: "Nismo bili na svom nivou, nedopustive gresko, no, nebitno, prosli smo grupnu fazu presretni smo. Pokusacemo da stignemo sto dalje, ali titula Lige Evrope bi mozda u ovom trenutku bilo i previse. Trebaju nam pojacanja za Evropu!"
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.
 

DM11

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1654
    • Pogledaj profil
    • https://www.facebook.com/Gagi95
Odg: F.C. Partizan Belgrade - Old glory days are slowly coming back!
« Odgovor #29 poslato: 6. mart 2014, 22:13:22 »

Katastrofa za Vosu!

Spoiler
U JSL-u nema iznenadjenja, sampion rusi sve pred sobom, igra u fantasticnoj formi. Danas je zrtva bila Vojvodina koja je verovali ili ne jos u prvo minutu primila gol, krivac je bio Fofana! Nije se ti zaustavio sampion, krenuo je jako, u svom stilu, i samo par minuta kasnije upisao se i mladi Zivkovic i to dva puta iz dve sanse, odlicna utakmica mlade nade Partizana!

Nije tu bio kraj, posle odlicno udarca Fofane na loptu nalece Drincic i za 20m topovskim, razornim udarcem pogadja sastav stative i precke i postavlja konacni rezultat ove odlicne utakmice!
YOUR  LOVE  MAKES  ME  STRONG,  YOUR  HATE  MAKES  ME  UNSTOPPABLE.