Autor Tema: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije  (Pročitano 36764 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #15 poslato: 3. mart 2014, 00:25:15 »
Meni se ceo Mrdja vidi.
 

R_A_C_A

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 117
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #16 poslato: 3. mart 2014, 00:33:38 »
Citat: Darcoolio;1251629
krešovala je faca, videćemo.
sad sam birao dresovie i počeo igru, sve je ok.

ne ulazi uopšte u edit, nema svrhe.

Nema.
Doradićemo ciganče za update, dešava se.


Video sam, videćemo da sredimo.


hoce se srediti onda edit kao u pes 2013?
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #17 poslato: 3. mart 2014, 00:35:56 »
Citat: R_A_C_A;1251780
hoce se srediti onda edit kao u pes 2013?

To nije do nas, to je greska koju je KONAMI napravio u 1.04 exe-u koju su kasnije ispravili u 1.06 ali ne mozemo da koristimo 1.06 jer je zadnji exe koji moze da se koristi sa File Loaderom 1.04.
 

МилошЦЗБГ

  • ЗВЕЗДО ЗГАЗИ ИХ СВЕ !!!
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 6301
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #18 poslato: 3. mart 2014, 00:40:30 »
То што вам се у поновљеном снимку види пола фаце ,то је до графичких подешавања а не до печа
 

Deki kmdz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 123
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #19 poslato: 3. mart 2014, 01:27:27 »
Kod mene N.Mijailovic nije uradjen,a ima ga u GDB...ako je i kod vas tako onda moze i to da se popravi!
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #20 poslato: 3. mart 2014, 01:29:50 »
Urađen je u fixu koji nisi skinuo, imaš u prvom postu.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

hali

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 14
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #21 poslato: 3. mart 2014, 01:48:43 »
hteo bih da prijavim da petar skuletic je namesten kao desnjak,mozde gresim,ali koliko me secane sluzi njemu je leva noga primarna,drugo sto meni "smeta" je udraci na gol ni jedan igrac ne moze da raspali po lopti,sto znaci ne moze ni da doda jak pas,jednio dobro sto je za mene tu ispalo sto su dobri centarsutevi,ako moze to da se ispravi,inace patch je sveukupno super i igra je ponovo zabavna.
 

tihi1204

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 347
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #22 poslato: 3. mart 2014, 02:12:51 »
Negredo i Oscar imaju bele oci, lice na vampire i verujem da nisu jedini, za sad sam samo njih zapazio. I proverite Frey-a mislim da je u Bursi, a i na free agents, nisam siguran iskreno. Hvala na patchu, odlican je.
When a man is faced with his own death, he finds the impossible less of a barrier.
 

Deki kmdz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 123
    • Pogledaj profil
Odg: Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #23 poslato: 3. mart 2014, 02:32:26 »
Citat: Darcoolio;1251809
Urađen je u fixu koji nisi skinuo, imaš u prvom postu.
Instaliro sam i fix i opet isto nema Mijailovica,mozda nisam na pravom mestu instalirao fix,instalirao sam u "Program File\Konami\Pro Evolution Soccer 2014"
 

R_A_C_A

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 117
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #24 poslato: 3. mart 2014, 03:12:32 »
Citat: NemanjaBRE;1251782
To nije do nas, to je greska koju je KONAMI napravio u 1.04 exe-u koju su kasnije ispravili u 1.06 ali ne mozemo da koristimo 1.06 jer je zadnji exe koji moze da se koristi sa File Loaderom 1.04.


ah,znaci nikad nista nece moce da se edita? mislim volim kopacke staviti itd..i tape boju sam promenio..:(
 

darko_pfc

  • Edit Tim
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2716
  • P S 4 ⤋ Digitalne igre
    • Pogledaj profil
    • DigitalneIgre
Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #25 poslato: 3. mart 2014, 06:22:39 »
Evo odigrah jednu celu egzibicionu iz sestog pokusaja, pre toga je stalno pucala igra u gameplanu ili na izlasku iz tunela ili nakon par minuta. Instalirao sam uredno iako prvo vasa putanja nije bila dobra. Imam original PES, nikakav File Loader pre ovog patch-a. Imam i neki stariji PESEdit-ov patch, verzija 2.1. Mozda je do mene ako drugima radi dobro.

Greske koje sam uspeo da primetim:
- dva Gulana u Partizanu, ne znam da li je tako samo kod mene.
- naravno, sad fale crno-bele stolice. :)
- na "Marakani" recimo kada je dan postoji senka od krova sa zapada, ali igraci nisu nimalo tamniji kad su na tom delu terena, nego kao da sija sunce na njih.
- kada se zavrsi pesma u meniju, ne krece druga, samo tisina... Dobro mi je poznat taj problem i to je do File Loadera, a ne do vas, znam.
- takodje, mnogo bi nam bilo lepse da su tu navijacke pesme, ali opet, nije do vas... Mozda bi u meniju mogle malo bolje, house, rap, sta god. Mozda i ovo nije losa promena u odnosu na to sto je bilo pre.

I jos neko moje licno misljenje. Daleko je ovaj patch od potpunog, smeta mi malo to sto igraci Partizana nemaju face, po tome dodje kao neki Zvezdin patch. Razumem, bice neki update, ali mozda se moglo sacekati jos neki dan.
Svejedno, necu instalirati dok File Loader ne isprati aktuelnu verziju patch-a koju Konami nudi, zbog igrivosti.
Ovo nije uopste kritika sjajnom PES-Serbia Edit timu, verujem da ste nemocni. Konami je kriv s ovom novom verzijom igre gde isprobava nesto.
Nadam se da ce sledeci PES biti normalniji i da ce vama brze doneti alat i nama kompletniji JSL patch.

Hvala vam na svim prethodnim verzijama, hvala i za trud na ovom patch-u i srecno na buducim.
« Poslednja izmena: 3. mart 2014, 06:25:36 od strane darko_pfc »
P  L  A  Y  :1trougao: P :1kocka: E :1krug: S :1x:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26477
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #26 poslato: 3. mart 2014, 06:57:34 »
Citat: darko_pfc;1251828
Evo odigrah jednu celu egzibicionu iz sestog pokusaja, pre toga je stalno pucala igra u gameplanu ili na izlasku iz tunela ili nakon par minuta. Instalirao sam uredno iako prvo vasa putanja nije bila dobra. Imam original PES, nikakav File Loader pre ovog patch-a. Imam i neki stariji PESEdit-ov patch, verzija 2.1. Mozda je do mene ako drugima radi dobro.

Greske koje sam uspeo da primetim:
- dva Gulana u Partizanu, ne znam da li je tako samo kod mene.
- naravno, sad fale crno-bele stolice. :)
- na "Marakani" recimo kada je dan postoji senka od krova sa zapada, ali igraci nisu nimalo tamniji kad su na tom delu terena, nego kao da sija sunce na njih.
- kada se zavrsi pesma u meniju, ne krece druga, samo tisina... Dobro mi je poznat taj problem i to je do File Loadera, a ne do vas, znam.
- takodje, mnogo bi nam bilo lepse da su tu navijacke pesme, ali opet, nije do vas... Mozda bi u meniju mogle malo bolje, house, rap, sta god. Mozda i ovo nije losa promena u odnosu na to sto je bilo pre.

I jos neko moje licno misljenje. Daleko je ovaj patch od potpunog, smeta mi malo to sto igraci Partizana nemaju face, po tome dodje kao neki Zvezdin patch. Razumem, bice neki update, ali mozda se moglo sacekati jos neki dan.
Svejedno, necu instalirati dok File Loader ne isprati aktuelnu verziju patch-a koju Konami nudi, zbog igrivosti.
Ovo nije uopste kritika sjajnom PES-Serbia Edit timu, verujem da ste nemocni. Konami je kriv s ovom novom verzijom igre gde isprobava nesto.
Nadam se da ce sledeci PES biti normalniji i da ce vama brze doneti alat i nama kompletniji JSL patch.

Hvala vam na svim prethodnim verzijama, hvala i za trud na ovom patch-u i srecno na buducim.

-Stadioni su delo BPB, tako da smo nemoćni što se toga tiče.
-Za face, počele su da se izrađuju međutim stalo je zbog obaveza članova, tako da sumnjam da će biti update.
-Putanja instalacije je, činjenica, mogla da bude bolja, ali kapiram da većina vas ima toliko vijuga da zna da je izebere.
-Što se loadera tiče, čini mi se da će pre da mi izraste još jedna glava. Možda pređemo na cpk sistem pod uslovom da može da mu se linkuje lokacija, ipak nije malo baciti sve to na C: particiju, a brdo njih tu nema mesta na hardu.
-Navijanja bih ja prvi ubacio daje moguće, ali vidiš i sam kakva je situacija za sada. Našli su slotove za navijanja ali su trenutno samo par timova precizno odradili, a još nema linkovanja.

Pucanje igre....
Što se toga tiče, ja sam silom prilika morao da instaliram kompletan sistem, tako da imam čistu igru, nemam nikakva krešovanj, pucanja igre i slično, niti je toga bilo ranije.
Ovo je definitivno individualno.
Ako uspemo da relinkujemo da CPK sistem ne ide u C: particiju isključivo možda se rešimo file loadera što bi možda moglo da bude rešenje.

Citat: Deki kmdz;1251820
Instaliro sam i fix i opet isto nema  Mijailovica,mozda nisam na pravom mestu instalirao fix,instalirao sam u  "Program File\Konami\Pro Evolution Soccer 2014"
Sad sam proverio, ima ocene, samo sam ubacio fix pre toga.
« Poslednja izmena: 3. mart 2014, 14:47:11 od strane Darcoolio »


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: darko_pfc

imax

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 121
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #27 poslato: 3. mart 2014, 11:02:01 »
Nikola Mijailović u peču ima 18 godina , a inače u stvarnosti je 82. godište .
A Petković u peču je LB , a u stvarnosti je RB .
« Poslednja izmena: 3. mart 2014, 11:47:52 od strane imax »
Imax
 

Deki kmdz

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 123
    • Pogledaj profil
Odg: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #28 poslato: 3. mart 2014, 11:20:12 »
Citat: imax;1251865
Nikola Mijailović u peču ima 18 godina , a inače u stvarnosti je 82. godište .
Tako je i kod mene,a jel uradjen kod tebe jel ima facu?
 

VEK1NG

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1469
    • Pogledaj profil
Re: PES-Serbia JSL Patch 2014 - Prijava gresaka i sugestije
« Odgovor #29 poslato: 3. mart 2014, 11:38:12 »
Nisu sređena dva poslednja tima iz PLS.Da li je još nekom tako?