Autor Tema: Pro Evolution Soccer 2015  (Pročitano 224093 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #30 poslato: 23. maj 2014, 11:36:49 »
Ja sam odavno izgubio poverenje u Konami zbog silnih glupih (losih) promena koje su ubacili i dobrih stvari koje su izbacili tako da se ni ja nesto ne  stresiram zadnjih godina.PES 2015 docekujem sasvim ravnodusno,mislim da ce biti PES 2014 verzija 2.0,tako nesto,ali ne bih voleo.Ocekujem poliranje igrice;da izbace onu tromost igraca koja mi ide na zivce i mozda neki eksperiment sa golmanima,pa sta me strefi,strefi.To sa njihovim ogrankom u Engleskoj meni i ne uliva poverenje,potrebna je tu lobotomija tih programera :bounce:.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #31 poslato: 23. maj 2014, 11:48:43 »
Uklonjena je tromost sa 1.13 :)


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Marko82

Milan Simic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #32 poslato: 24. maj 2014, 11:26:37 »
pes 14 je najgora sporcka simulacija fudbala ikada
U pesu 15 bi trebali uraditi ovako:
-da porade na facama igraca(u pes 13 su bile perfektne a u 14 srednje zalosno)
-trava da bude bolja nego u 14(kao da je od plastelina),
-da uvedu kisu i sneg
-rese problem tromost igraca,da bude igra tecnija
-da ostave trecu garnituru dresova
a ostalo(sut,dodavanje,)nek urade kako znaju i umeju
« Poslednja izmena: 25. maj 2014, 12:15:50 od strane Milan Simic »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Dušan_58

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #33 poslato: 24. maj 2014, 11:40:41 »
Jedno je sigurno, a to je da cu sacekati da probam igru pre nego sto je kupim. 4 godine unazad kupujem original, organizujemo sa jos nekoliko mucenika online lige ali sa ovim pesom su preterali. Svako ima pravo na svoje misljenje, nekima se ovaj prethodni pes svideo, nekima nije. Za sledeci pes moraju da porade na pas igri i na igranju odbrane. Ne mogu igraci sa velikim OVR ocenama da se ponasaju kao igraci Trudbenika koji igra beton ligu. Sudaranja u odbrani, faulovi i kartoni koji se dobijaju kada sutnes loptu a protivnik naleti na tebe. Online prakticno da ne postoji, na serverima po dvadeset ljudi maksimalno bude dok smo samo dva pesa ranije imali pune servere. Niko od nas online igraca ne trazi da igra bude vizuelno bolja. Zanima nas iskljucivo sam gameplay. Ako sada ne poprave mogu slobodno da gase fransizu.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: xX8Lampard8Xx, hnikola

Gigatron

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 43
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #34 poslato: 24. maj 2014, 12:41:44 »
Citat: mihajlodc;1275277
Jedno je sigurno, a to je da cu sacekati da probam igru pre nego sto je kupim. 4 godine unazad kupujem original, organizujemo sa jos nekoliko mucenika online lige ali sa ovim pesom su preterali. Svako ima pravo na svoje misljenje, nekima se ovaj prethodni pes svideo, nekima nije. Za sledeci pes moraju da porade na pas igri i na igranju odbrane. Ne mogu igraci sa velikim OVR ocenama da se ponasaju kao igraci Trudbenika koji igra beton ligu. Sudaranja u odbrani, faulovi i kartoni koji se dobijaju kada sutnes loptu a protivnik naleti na tebe. Online prakticno da ne postoji, na serverima po dvadeset ljudi maksimalno bude dok smo samo dva pesa ranije imali pune servere. Niko od nas online igraca ne trazi da igra bude vizuelno bolja. Zanima nas iskljucivo sam gameplay. Ako sada ne poprave mogu slobodno da gase fransizu.

Slazem se. I ako sam u pesu mnogo manje nego ti i jos pola igraca sa foruma.
Poceo sam od dvanaestice da igram.
Jedno je sigurno PES 14 je najgora fudbalska igra ikada.

Zamerke:

- Meni je jadan
- Karton se dobije cim igrac sutne loptu.

Jedina dobra stvar je kod ML-a jer se moze menjati klub, sve ostalo je OCAJNO.
 

Nemanja

  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 4660
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #35 poslato: 24. maj 2014, 12:42:26 »
Citat: Milan Simic;1275276
pes 14 je najgora sporcka simulacija fudbala ikada
U pesu 15 bi trebali uraditi ovako:
-da porade na facama igraca(u pes 13 su bile perfektne a u 14 srednje zalosno)
-trava da bude bolja nego u 14(kao da je od plastelina),
-da uvedu kisu i sneg
-rese problem tromost igraca,da bude igra tecnija
-da ostave trecu garnituru dresova
a ostalo(sut,dodavanje,kretnaj igraca)nek urade kako znaju i umeju

Cekaj, zalis se na simulaciju, a ono sto je glavno, delova gameplay-a, si napisao da urade kako znaju i umeju? Sa ovim tvojim zahtevima dobio bi istu igru. SporCki pozdrav.
« Poslednja izmena: 24. maj 2014, 12:46:10 od strane Nemanja »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Mr.Partizan, DM11, Darcoolio, Zvezdan Nik, bokirivaldo, zuke, witchfighter, _djomla_, Radioactiv3, nisapes

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Odg: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #36 poslato: 24. maj 2014, 13:21:43 »
Ako ubrzaju reakciju igrača na komande onda će se ovo pretvoriti bukvalno u nadmetanje ko od dva protivnika ima brže reflekse i to će ubiti svu vašu kreativnost u napadu i anticipaciju u odbrani.
I meni je to smetalo u početku jer smo sa jedne izuzetno brze igre u 1.12 prešli na ovu sporiju verziju 1.13. Sad kad sam se navikao generalno mi se PES dopada. Mana su ti česti startovi i žuti kartoni ali i to se može sprečiti ako ne silujete x i kocku kad se branite. Najveća mana po meni su ti klizeći šutevi i prekršaji uz obavezan karton. I bilo bi lepo kad bi više pažnje posvetili taktičkim postavkama, prekidima (koji igrač gde da stoji) itd.
Strikers win games, defenders win titles !
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: nidzokralj

maremas

  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 10158
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Odg: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #37 poslato: 24. maj 2014, 13:27:37 »
Dok ne srede pasove i ne izbace ova passing assisted sr*nja ovu igru realno ne mogu nazvati simulacijom. Posle i više nego dobrog sistema dodavanja u PES2011 otišlo sve mas' u propast sa PES 2012,13,14.
Ni na 1 crticu ja ne mogu da pošaljem loptu gde želim, već gde mi CPU odredi, a na 4 je kao da igram fliper i onda se pitam čemu ocene za pass igru uopšte?
Skoro je nebitno da li dodaješ sa Pirlom ili lupam Bonerom.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: xX8Lampard8Xx, Marko82, ZokiSS

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #38 poslato: 24. maj 2014, 14:04:01 »
sve što treba da urade je da naprave isto kao na pes6 samo sa modernijom grafikom
ništa komplikovano jer pola posla već imaju
Prima squadra della capitale !
 

Marko82

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 238
    • Pogledaj profil
Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #39 poslato: 24. maj 2014, 14:20:03 »
Citat: dj90;1275303
sve što treba da urade je da naprave isto kao na pes6 samo sa modernijom grafikom
ništa komplikovano jer pola posla već imaju
Ne daj Boze da bude kao PES 6,ucim fore za postizanje golova kao za nekog glavnog sa "Terminator" konzole.

@ Maremas ; to za paseve si ubo totalno,jer je PES arkada i uopste nema veze sa ocenama,to meni iskustvo govori,Pirlo=Bonera i jeste,mada mi to i ne smeta iako je nerealno i tesko ce to ikad uraditi.
Zadnjim PES-ovima unakazili su centarsuteve,golmane,sudije.Mogli bi i da porade na teksturama trave,da ubace vise raznolikosti,a ne samo kvadrat do kvadrata,svi tereni isti i monotoni,barem im za to ne trebaju licence hahah.
« Poslednja izmena: 24. maj 2014, 14:32:27 od strane Marko82 »
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26479
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #40 poslato: 24. maj 2014, 14:29:17 »
Kad već spomenu arkadu, jedina SPORTSKA igra a da je nešto najbliže simulaciji je NBA2K, sve ostalo o spominjaju simulacije za bilo koju drugu igru je da u najboljem slučaju podseća na simulaciju.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bokirivaldo, kajafa

bokirivaldo

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 317
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #41 poslato: 24. maj 2014, 17:27:32 »
Citat: Darcoolio;1275312
Kad već spomenu arkadu, jedina SPORTSKA igra a da je nešto najbliže simulaciji je NBA2K, sve ostalo o spominjaju simulacije za bilo koju drugu igru je da u najboljem slučaju podseća na simulaciju.
Potpisujem ovo takode,od NBA 2K9 to je jedina sportska igra najbliza simulaciji ..NBA live,FIFA,PES nisu ni blizu NBA2K .. sto vecina vas navaljuje toliko na sneg i te tehnicke sporedne stvari kad u samom gameplayu jedino segment pass igra u zadnjem pecu 1.13. na nesto lici . Ne valja odavno sut samo izvodenje animacije suta takode smesno izgleda
 ,golmane moraju promeniti iz korena pa sta bude,sudenje je katastrofa ,komentatori ne mogu da verujem da se to ne moze promeniti
ja igram vec nekoliko PES-ova tako sto iskljucim ih pa zaboga neka pogledaju komentarisanje NBA2K ono je kao da slusate live prenos utakmice (onaj Beglin i onaj drugi komentator zar ih nemogu izbaciti kao da oni prave igru,zar Konami ne cita forume gde sam citao stotine komentara da se zamene ta dva Engleska komentatora posto su uzas) .
« Poslednja izmena: 24. maj 2014, 17:31:51 od strane bokirivaldo »
 

dj90

  • Non mollare mai
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 7546
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #42 poslato: 24. maj 2014, 17:41:47 »
Citat: Marko82;1275307
Ne daj Boze da bude kao PES 6,ucim fore za postizanje golova kao za nekog glavnog sa "Terminator" konzole.



pa i ja bi najviše voleo da napreduju svake godine ali kad već ne znaju bolje neka uzmu od pes6 ili nek batale da prave igricu
Prima squadra della capitale !
 

zuke

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 835
    • Pogledaj profil
Re: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #43 poslato: 25. maj 2014, 09:26:38 »
Ocigledno da zamerke variraju u zavisnosti od toga jel igrate online ili offline .Oni koji igraju offline ,zameraju na kisi,snegu ,kopackama,travi...Mi koji igramo online,to uopste i ne gledamo ,nama najbitniji gameplay..Nekolko vas u prethodnim postovima rece da je najgora igra ikad ,a napisa samo zamerke vizuelne prirode!?Pa nije valjda zbog tog najgora igra!Da se razumemo,ja sam cak i prodao svoj original PES nekolko meseci pre,to mi se nikad nije desilo.To valjda dovoljno govori o tome kolko sam bio zadovoljan njome.Ali cak ni tad ne bih smeo rec da je najgora sportska igra ikad(ili sta vec).Ovo posle ovog zadnjeg patch-a je skroz druga igra,i pogotovu sad se ne moze reci da je ocajna.Ima jos mnogo mana,a najveca su sudije.Ali i kod mene je sigurno da ovaj put necu odmah kupiti original vec sacekati koji mesec da probam i da vidim sta govore oni koji su probali online.Tek tada cu kupiti original.
CILJ NE OPRAVDAVA SREDSTVA!!!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, xX8Lampard8Xx, Radioactiv3

Milan Simic

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Odg: Pro Evolution Soccer 2015
« Odgovor #44 poslato: 25. maj 2014, 12:38:20 »
Za mene je simulacija nesto sto je najblize stvarnosti(na primer Nba2k 14),kako nesto moze da bude simulacija kad ima travu iz super maria(pes14),igraci se krecu ko roboti,nose kosmodisk na ledjima,igra secka,nije igrivo(gameplay),igraci ne lice na sebe,atmosfera na stadionu uzas,golmani bolji ali nedovoljno
Konami se jednostavno nije potrudio i dalje cu da igram Fifa-u 12 i pes 13
Kada bi se ovo dvoje spojilo dobili bi najbolju fudbalsku simulaciju,sa fifinim atributima(dodavanja,sut,kretanje igraca,golmani,atmosfera,igra glavom,stadioni,animacije,vremenski uslovi) i pes-ova grafika(face i konstitucija igraca)fluidnost  lopte,tajming pri sutu i dodavanju,liga sampiona
ali to nikad necemo videti od Ea i Konamija
« Poslednja izmena: 25. maj 2014, 12:42:16 od strane Milan Simic »