Autor Tema: Hull Cit AFC: The Tigers  (Pročitano 8058 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Hull Cit AFC: The Tigers
« poslato: 2. decembar 2013, 19:28:48 »
Vidim da je za PES 14 mnogo, mnogo manje interesovanje nego za PES 2013, ali nadam se da će biti nekog ko će da me prati.
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #1 poslato: 2. decembar 2013, 19:30:43 »
[/IMG]

                                                                                                  Johnson preuzima Hull City?      



Hull City je prošle sezone stigao do 2. mesta u 2. Engleskoj ligi i svi su očekivali da će Steve Bruce dobiti produžetak saradnje. Ipak, iskusni stručnjak je dobio otkaz, uz objašnjenje da je uprava želela, uz promociju, i 1. mesto, čime bi ugrabila i dodatne resurse. Novi menadžer ''Tigrova'' po svemu sudeći će biti Marcus Johnson, mladi i perspektivni trener, koji smatra da se uspeh može postići samo radom i trudom. Kako The Sun i Daily Mail saznaju, godišnja plata mladog trenera bi mogla da bude između 200 000 i 400 000 funti.

Vlasnik kluba sa KC Roada, Asem Alam, izjavio je sledeće: ''Sa Johnsom je već dogovoreno, neće mi biti problem da finansiram zaista ambicioznog i finog menadžera''.
« Poslednja izmena: 2. decembar 2013, 19:43:03 od strane Genije »
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #2 poslato: 2. decembar 2013, 19:50:49 »


                                                     
[/IMG]


                                                        JOHNSON I ZVANIČNO!


Mladi Marcus Johnson i definitvno je postao član novog-starog Premijerligaša, Hull City-a. Mladi Johnson je presrećan što će na početku karijere voditi ambiciozan i kvalitetan tim: ''Mnogo mladih menadžera bi volelo da je na mom mestu, ja sam imao tu sreću da već na početku karijere budem povezan sa članom elitnog društva.''

Johnson je već prvi dan po dolasku u klub poslao skaute po svoja 2 potencijalna pojačanja, Vedada Ibiševića i Rafaela Van der Varta, koji su, potpuno neočekivano dobili otkaze u svojim klubovima, Štutgartu, odnosno HSV-u. Tim je preskočio pripreme, pa su omladinci odigrali ranije zakazane prijateljske utakmice sa Kruzeirom. Prvi meč na klupi, Johnson će odigrati protiv Totenhema, na početku Premijer Lige, u avgustu.

« Poslednja izmena: 3. decembar 2013, 19:25:02 od strane Genije »
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #3 poslato: 2. decembar 2013, 20:01:17 »
[/IMG]

[/IMG] [/IMG]

Tigrovi veći od pevaca.

Hull City je na svom povratku u Englesko elitno društvo dočekao ni manje ni više do Tottenham. Sudeći po 1. utiscima, dovođenje Johnsona na klupu se ispostavilo kao pun pogodak, već u 1. meču Hull je potpuno izdominirao na terenu, i može se reći da je Tottenham i dobro prošao, sudeći po igri domaćina.

Jedini strelac na meču bio je Sone Aluko, nigerijski krilni napadač, koji je u 4. minutu majstorski matirao Brada Friedela. Lopta je, nakon što je udarila u prečku, prešla gol liniju, i to je označilo početak slavlja na KC Roadu. [/IMG]

Johnson: ''Zaista sam impresioniran igrom momaka, pridržavali su se zacrtane taktike, nisu srljali i žurili, već su razmišljali instinktivno, 2 koraka u napred, prezadovoljan sam njihovom taktičko-mentalnom spremom.''

Tottenham je većinu svojih šansi imao u 2. poluvremenu, kada je Hull malo spustio loptu. ''Na poluvremenu smo se opustili, što nismo smeli da uradimo. Opet, u poslednjih 20 minuta smo samo trošili vreme na polovini protivnika i pametnim pasovima zamorili igrače Tottenhama'', reči su Johnsona posle utakmice.
Iako statistika ne kaže da je Hull bio daleko dominantiji, jer je uputio samo jedan šut ka golu i imao za malo veći posed lopte, treba uzeti u obzir da je 50%  Hullovog poseda lopte bilo unutar 30m.

[/IMG]
« Poslednja izmena: 2. decembar 2013, 22:44:37 od strane Genije »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Deroko

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #4 poslato: 2. decembar 2013, 20:14:44 »
Da napomenem, igram na Superstar, pa će možda utakmice po statistici delovati mrtvo, sa malo šuteva i mnogo pasova.
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #5 poslato: 2. decembar 2013, 22:04:00 »
Vidim imam 55 pregleda, pa me zanima pratite li ili ste samo onako ušli radi reda :)?
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #6 poslato: 3. decembar 2013, 19:16:22 »
[/IMG]

Hit sezone: Hull i Stoke impresivni

Stoke City i Hull City su ove godine jedini Premier Ligu započeli sa maksimalnim učinkom u prva 3 kola. Ipak, Hull deluje impresivnije, prvi su zbog gol razlike, a i tim je demonstrirao silu pobedivši Liverpool sa čak 5-0 na Anfield stadionu u FA kupu.

Iz stručnih uglova, pojedini analitičari već komentarišu kako Hull, a pogotovo Stoke, nisu ni malo naivni timovi, i da imaju potencijala za Evropu.

Rafael Benitez: ''Johnson je bio pomoćnik u Hullu još od vremena Phila Browna, i ja sam kao menadžer Liverpoola odigrao 4 utakmice protiv njohove ekipe. On je veoma talentovan i harizmatičan stručnjak hladne glave, i verujem da će imati uspeha u karijeri''.

Tony Pulis: ''Ja sam već dugo, dugo godina menadžer Stoke-a, i ni u jednom trenutku mi nije bilo lako da se prilagodim situaciji. Mislim da su ovi rezultati nagrada za naporan dugogodišnji rad''.

Harry Redknapp: ''Hull je veoma dobro uigrana ekipa. Isti sastav imaju još od prošle sezone, kapiten Koren, kao i ostatak družine u sredini terena vrši kompletan posao. Tim je zaista usklađen, bez slabe tačke, sem što odbranu i nismo naročito gledali, jer uglavnom napadači imaju loptu (smeh)''.

Čak se i sir Alex Ferguson oglasio putem društvenih mreža: ''Fudbal koji ova dva tima prikazuju je sjajan! Stoke je oduvek bio poznat kao zatvorena i čvrsta ekipa, dok je Hullov spoj strpljenja i promišljenosti neverovatan! Sigurno bih uzeo njihovu igru kao uzor da su igrali u moje vreme''!  

Hull je pobedio Sund'land 2-0 na KC-u pred punim tribinama, i nagovestio da uspešnu igru protiv favorizovang Liv'poola u najstarijem fudbalskom takmičenju na svetu: FA Cup. Na veliko zadovoljstvo navijača i vlasnika kluba, pobeda od čak 5-0 nije u visine vinula igrača Hulla. Naprotiv, oni su još zrelijom igrom savladali Southampton, koji se sada nalazi na dnu, bez i jednog boda. Izveštaj sa sve tri utakmice možete videti na sledećoj strani.

___________________________________________________________________________________________________________________________

Hull City 2-0 Sunderland: H ull je sjajno otpočeo utakmicu, i već u 6. minutu, preko Aarona McLean-a poveo sa 1-0. Sagbo je sjajno uvideo slobodno saigrača, kome nije bilo teško da matira nemoćnog Vita Mannonea. Već u narednom napadu, Hull je imao šansu da udvostruči prednost, ali Robert Koren nije bio siguran i lopta je otišla malo pored gola. Sund'land je se mučio da pronađe odgovarajući ritam, i u 30. minutu usledila je nova šansa, nakon koje je Sagbo pogodio prečku.
[/IMG]

U 49. minutu usledio je korner za Sund'land, njihov jedini na meču, ali Fabio Borini je glavom loptu poslao pravo u golmana Harpera. U 51. minutu, Sone Aluko je povećao prednost, i Hull je smireno i sigurno priveo meč kraju.                                                                                  Za Sky Sports, Mike James, 25.08.2013.

Liverpool 0-5 Hull City: U 3. rundi FA kupa, Hull je na Anfieldu dočekan uz aplauze i ovacije, na čuvenom ''Kopu'' je bila sjajna atmosfera, navijači su iz sveg grla pevali stihove njihove himne YNWA. Da je u pitanju bilo koji drugi klub, ti isti navijači bi verovatno u 1. 20 minuta totalno ućutali. Već u 2. minutu, gol Sagboa je poništen zbog ofsajda, ali je situacija bila veoma, veoma sumnjiva. Ipak, to nije demotivisalo igrače Hulla, pa je isti igrač u sledećem napadu postigao uvodni gol. Već u 14. minutu je bilo jasno da će biti katastrofa: 0-2, sjajan šut Sagba, koji postiže svoj 2. gol na utakmici je izgleda bio presudna tačka kod motivacije igrača Liverpoola. Na poluvreme je se otišlo sa rezultatom 0-3, zahvaljujući golu Aluka.

Momenat kada Huddlestone postiže pogodak
[/IMG]


U nastavku, tačnije u 61. minutu, Tim Huddlestone postiže svoj prvenac u dresu kluba iz Jorkšira, bombom sa 30 metara. Hull je malo spustio loptu, da bi u 87. minutu Sagbo postavio konačan rezultat svojim trećim golom, odnosno preciznim udarcem glavom.                            
[/IMG]
M. James, Sky Sports 2013.

Southampton 1-2 Hull City: P oslednjeg dana avgusta, koplja su ukrstili, po mnogima, dva tima koje bi i opstanak zadovoljio. I dok jedni konstantim igrama možda izbore čak možda i mesto u Evropi, drugima su bodovi misaona imenica. Sveci su na svom St. Mary stadionu igrali 3. put u 2013/14 sezoni, pa su se nadali da bi moglo da dođe ona stara ''treća sreća''. I bili su na dobrom putu pošto je Osvaldo, na opšte oduševljenje na stadionu, probio mrežu gostiju u 13. minutu i postigao prvi gol u novoj sezoni za svoj tim. Ali, već u 1. sledećem napadu, gosti sa KC-a su izjednačili preko Roberta Korena, iskusnog veziste koji je veći deo karijere proveo u Engleskim Premierligašima. Do kraja poluvremena ostalo je 1-1.
Koren proslavlja svoj prvenac u novoj sezoni
[/IMG]

U nastavku, u glavnom je Hull diktirao tempo, što je kulminiralo golom Aarona McLean-a u 71. minutu. Johnson je izjavio posle meča da je zadovoljan partijama svog tima, kao i da je veoma ponosan na svoj napadački trio: McLean, Sagbo i Aluko. ''Njih trojica su postigli skoro sve golove ove sezone, koliko znam, samo dva od deset golova nisu njih trojica postigli, oni rade fenomenalan posao, i sjajno se uklapaju u moje zamisli''.  Mike James, Sky Sports, 01.09.2013.
« Poslednja izmena: 3. decembar 2013, 22:12:28 od strane Genije »
 

Spaske94

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 483
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #7 poslato: 4. decembar 2013, 00:29:17 »
Istina je da je za Pes ove godine previse malo iteresovanje pa tako i za ML. Realno odradili su sve katastrofa jedino gameplay nije los, cak i po igraonicama vecina je ostalo uz pes 2013, msm na soni. A sto se tice price jel malo zezas da igras na Superstar ? :D Nekako mi nelogicno da dobijes Liverpool 5-0 sa Hull-om, to je moglo u Pesu 2013, ali sada je dosta teze :)
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #8 poslato: 4. decembar 2013, 13:26:03 »
Majke mi brate, Superstar, ne lažem
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #9 poslato: 4. decembar 2013, 16:14:59 »
[/IMG]

BPL BIG REVIEW: Ko šta može, ko šta ne može?

Hull City još uvek leži na 1. mestu, sa 4 i jednim porazom, Stoke sa dva poraza izgubio korak Southampton, poslednji

Sezona u Engleskoj PL se zahuktava, odigrano je 5 kola, i može se reći da samo 2 ekipe deluju šampionski: Hull sa skorom 4-0-1, i Manchester United, koji je se, posle 2 remija na početku sezone, uspešno konsolidovao i sa 3 uzastopne pobede prišao na bod Hullu. Hull gostuje Chelsea-u, u lošem trenutku, jer je pitanje koliki je moral ekipe posle poraza od Aston Ville na svom terenu. ''Tigrovi'' su pobedili Newcastle i izgubili od Ville u uzbudljivoj utakmici. Na meču sa Newcastleom, najbolji strelac ekipe, Sagbo, postigao je gol u 32. minutu, nakon fantastičnog proigravanja Aluka.

Lopta završava iza leđa Krula.
[/IMG]

[/IMG]

Verovatno je veliki zamor iz nekoliko velikih utakmica uticao na moral protiv Ville. Navijači su napravili impresivnu atmosferu na Istočnoj tribini i očekivali su dobar fudbal od svojih momaka. Iako su rezultatom bili razočarani, posle meča su ostali da bodre i teše svoje ljubimce. Hull je zaista bio dominantniji na tom meču, i dva gola u poslednjih 10 minuta meča su svakako nešto što ekipa teži da izbegne. Benteke je dveju gužvi nekako uspeo da uputi udarce koje Harper nije mogao zaustaviti. Veliko je pitanje da li ovo može da označi početak loše serije. Chelsea takođe nije u najboljoj poziciji, jer nakon poraza 2-0 od Man Utd-a i 3-1 od plave strane Mančestera u poslednja dva kola, četa Josea Mourinha se nalazi na deobi 12. mesta sa Manchester Cityem.
Atmosfera i koreografija na Istočnoj tribini na KC Road-u protiv Aston Ville.
[/IMG]

Stoke City je takođe na startu odigrao perfektne utakmice. Ipak, za razliku od Hulla, oni su stali, pa su porazima od Crystal Palacea i West Hama pali na 4. poziciju. Everton je pobedom nad Arsenalom dodatno zakomplikovao situaciju na vrhu, i sve se čini da će bitke za tron, opstanak i Evropu voditi do poslednjeg atoma snage.  
« Poslednja izmena: 4. decembar 2013, 16:37:37 od strane Genije »
 

Genije

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 159
    • Pogledaj profil
Re: Hull Cit AFC: The Tigers
« Odgovor #10 poslato: 14. decembar 2013, 21:11:39 »
Brišite temu, obarao sam sistem, a zaboravio da backup-ujem save fileove, razmisliću da li da počnem ponovo, ali sa nekim 2. klubom.