Autor Tema: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015  (Pročitano 13922 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

marko92sd

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 127
    • Pogledaj profil
Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #15 poslato: 28. oktobar 2014, 13:12:37 »
Mihajlo sta mislis Lejkers-Hjuston vise poena? 205.5 granica. Mislim da ce biti debeli over, poznato je da hjuston i lejkersi gotovo i ne igraju odbranu.
 

djolesrb

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 872
    • Pogledaj profil
Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #16 poslato: 28. oktobar 2014, 15:10:52 »
i po meni je to over, pogotovo sto lejkersi imaju dosta skracenu rotaciju na bekovskim pozicijama zbog povreda, tako da tek sad ne verujem da ce odbrana previse da ih zanima
 

marko92sd

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 127
    • Pogledaj profil
Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #17 poslato: 28. oktobar 2014, 16:55:37 »
Znaci 2 i vise poena, probacemo :)
 

Mihajlo_KL

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4634
    • Pogledaj profil
Odg: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #18 poslato: 28. oktobar 2014, 17:17:28 »
Danas je bilo dosta gresaka u BIH recimo Howard je bio na 15,5 over tesko. Od sigurica je Pelikani 1 na 1,20. Posle kad dodjem kuci napisacu neku detaljniju analizu za neku od tekmi.
Sto se tice Houstona i Lejkersa tu je realan over ali ja se bojim prve utakmice u sezoni. Bice jos nesto veceras.
 

djolesrb

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 872
    • Pogledaj profil
Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #19 poslato: 28. oktobar 2014, 17:39:40 »
Video sam da je premier dosta *****ao granice, dosta igraca je bilo po cak 3 poena nize nego ovde
 

Mihajlo_KL

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4634
    • Pogledaj profil
Odg: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #20 poslato: 28. oktobar 2014, 20:07:56 »
Za veceras imate Pelikane H1 gore sam ih napisao par postova iznad a evo i jos nesto sto sam ja veceras odigrao.

Sport: Kosarka
Liga: NBA
Datum i vrijeme: 29.10. 2013 / 03:30
Utakmica: LA Lakers - Houston Rockets
Tip: Howard (HOU) vise od 18,5
Stake: 6/10
Analiza:
NBA Liga 2014

I konacno smo docekali svi da krene karavan,nadam se jos jednom uspjesnoj sezoni sto se tice kladjenja. Pa da krenemo polako.
NBA liga veceras ce nam ponuditi 3 zanimljive utakmice na samom startu.
Houston Rocketsi ce u goste u grad andjela, u Staples Centar na megdan Los Angeles Lakersima. Vjerujem da ce ovo biti odlicna tekma za sve prisutne, za nas mozda i nece jer se igra rano ujutro. Ocekujem strasno brzu kosarku sa puno poena sa obe strane,jer ekipe drugacije ne znaju.

Houston Rockets je po meni odradio los potez trejdom Parsonsa u Dallas. Parsons je bio rasan strelac,odlicni trojkas u ekipi. Pustili su jos Lina,perspektivnog plejmejkera koji bi mogao biti jako dobro uklopljen u Rocketse,ali zbog nekih drugih struja to nije tako. Uspjeli su iz Washingtona da prikljice Arizu,koji ce donekle pokusati da zamjeni Parsonsa u sutu,ali Ariza je covjek koji dosta vremena misli o odbrani i mislim da je to jedini razlog zbog kojeg je tu. Omer Asik je takodje napustio redove Raketa i preselio se u Portland. Sto se tice novih igraca tu su rookie sa drafta Kapela,Papanikolau i Joe Dorsey. Trebace im sigurno vremena da se uklope u stil igre. Glavna poluga u igri Rocketsa ce biti na relaciji Harden i Howard. Prvi sebicni suter za 3 poena,mozda i najbolji dribler lige ali jako sebican. Drugi je onaj koji je meni zanimljiviji,jako snazni i ne bas inteligentni centar Dwight Howard. Jedan od najjacih igraca lige sto se fizickog izgleda tice,jako dobar u otvaranju pika,dobar u skoku,zakucavanja,alley op. Mislim da bi on veceras trebao imati pune ruke posla,dosta lopti i sigurno puno i bacanja. Prosle sezone je postizao 18 poena i 12 skokova po utakmici. Veceras igraju protiv Lakersa koji su blago receno katastrofa,pogotovo u reketu pod kosem. U matchup Howardu trebao bi Hill koji je realno smijesan u odnosu na Howarda. Mislim da ce centar Rocketsa biti puno dominantniji u ovom mecu i da ce lagano zavrsiti posao i prebaciti ovu marginu.




Sport: Kosarka
Liga: NBA
Datum i vrijeme: 29.10. 2013 / 01:00
Utakmica: San Antonio Spurs - Dallas Mavericks
Tip: Parsons (DAL) vise od 14,5
Stake: 5/10
Analiza:
NBA liga 2014

Prvi mec u novoj sezoni NBA lige i odmah jedan od velikih derbija koji ce biti dostupan i nama Evropljanima za gledanje. Aktuelni prvaci San Antonio Spursi ce docekati ekipu Dallas Mavericksa koja ove sezone ima jako dobar roster i sasvim sigurno jedni od kandidata za visok plasman.

San Antonio Spursi vec zadnjih 10 godine nikada nisu puno mjenjali svoj roster,okosnica ekipe je tu samo su dodavali mlade igrace koji polako sazrevaju uz stare vukove i jednog dana ce postati nosioci igre Spursa. Parker,Duncan i Ginobili i ovu sezonu na okupu po vodjstvom kosarkaskog maga Grega Popovicha i u jurisu na odbranu titule u NBA ligi. Roster uopste nisu mjenjali,doveli su samo Ayona. Uz pomenuti trojac koji je vec i u godinama ali i dalje daju svoj maksimalan doprinos u utakmicama Spursa, ekipu ce voditi i mladi momci,poput MVPa finala Leonara,sjajnog defanzivca Danny Greena,Bellinelija ali i visoke Diawa i Splintera.

Dallas je kao sto rekoh napravio odlican posao ljetos. Rjesili su se matorih Calderona i Dalamberta koji su otisli u Knickse a u suprotnom smjeru Felton i Chandler koji je jedan od najboljih defanzivaca lige na visokim pozicijima. Zatim je stigao sjajni trojkas Parsons iz Houstona koji ce sigurno dosta pomoci Novickom i Ellisu sto se napada tice, pa onda stigao i Nelson,Jefferson a prica se i o Barei. Sve u svemu jedna sjajna ekipa koju predvodi Dirk Novicki vec duzi niz godina. Vjerujem da ce i ove sezone biti na nivou i pokazati mnogo.

Chandler Parsons je jedan od igraca koji se jako dobro krece,ima jako mirnu ruku i odlican u sutu za 3 poena. On drzi rekord iz prosle sezone kada je za jedno poluvrijeme sutirao trojke 10/10. Dobro se izvaci na perimetar,sasvim sigurno imace bas dosta lopti jer ce Novicki prije svega biti dobro cuvan pod kosema a i Ellis ce biti cuvan od Greena. Mislim da ce on svoje minute iskoristit na najbolji nacin,jer mu igra Mavsa odgovara u potrpunosti. Prosle sezone 16,6 poena. Neka krene sa tim brojem i u novu sezonu. On ce imati realno najslabijeg cuvara u ovoj tekmi jer ce Belineli paziti na njega,on nije neki odbrambeni igrac a Leonard je povredjen.
Ja Parsonsa vidim veceras u jednoj dobroj suterskoj utakmici na 20tak poena. Srecno
« Poslednja izmena: 29. oktobar 2014, 08:23:55 od strane Mihajlo_KL »
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: bogdandelija, Ghost Rider, Jaga97

Mihajlo_KL

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4634
    • Pogledaj profil
Odg: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #21 poslato: 29. oktobar 2014, 08:23:49 »
Igraci su nas prodali ocekivano prvo kolo...Valjda i njima treba vremena
 

Mihajlo_KL

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4634
    • Pogledaj profil
Odg: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #22 poslato: 29. oktobar 2014, 19:48:48 »
Sport: Kosarka
Liga: NBA
Datum i vrijeme: 30.10. 2014 / 03:00
Utakmica: Phoenix Suns - LA Lakers
Tip: H1 (-12,5)
Stake: 6/10
Analiza:

SpoilerPhoenix Sunsi ce u svom premijernom mecu docekati u svom US Airways Centru ekipu Los Angeles Lakersa koji ce nakon sinocnjeg katastrofalnog poraza doci na megdan jos jednoj ekipi koja igra slicno kao i Houston.

Phoenix Sunsi po meni imaju najbolje bekove trenutno u NBA ligi. Bez lazne skromnosti 5 odlicnih bekova je na raspolaganju treneru Hornaceku. U svakom trenutku na parketu ce biti 2 od njih 5, bice dosta vremena za odmor. I svi su podjednakog kvaliteta,ipak najvise odskacu nosioci igre prosle sezone, Goran Dragic i Eric Bledsoe. Obojica mogu biti mirni i spokojni pred novu sezonu,prvi je uspio nagovoriti upravu Sunsa da mu prikljuci brata Zorana u ekipu a drugi je dobio fantasticni ugovor sa kojim ce biti izuzetno zadovoljan. Sunsima se prikljucio i Isaiah Thomas koji je doslovno pobjegao iz Kingsa a ovi to docekali rasirenih ruku. Rijec je o sjajnom organizatoru igre i jos boljem strijelcu. Nadam se da ce se uklopiti u stil igre Sunsa i dati svoj maksimalan doprinos. Vrijedi da spomenemo i Geralda Greena,fantasticnog sutera za 3 poena koji svoj posao uvijek odradi profesionalno. Problem Sunsa su visoke pozicije na kojima su izuzetno tanki. Braca Moris su visoka krila koja relativno dobro pokrivaju SF i PF pozicije. Klasicni centar je najveci problem. To bi trebao biti Alex Len ali njega muce povrede odavno,neiskusan je. Plumlee nije takodje dorastao da iznese sav teret koji nosi NBA liga. Phoenix ce se oslanjati na suteve izvana,prodore i asistencije. U tome su sjajni i jedva cekam da ih vidim na djelu.

LA Lakersi su sinoc dozivjeli pravu katastrofu na otvaranju sezonu u svom Staples Centru gdje je Houston slavio vrlo lako i uvjerljivo sa 90:108. Lakersima se sinoc dogodio jos jedan maler povreda mladog rookiea Juliusa Randlea koji je ce sigurno biti out duze vremena. Nash je takodje povredjen i on ce vjerovatno zavsiti svoju karijeru i prije predvidjenog vremena i kraja sezone, jos jedan odlicni suter Nick Young je takodje out. Igra Lejkersa je ostala na Kobe Bryantu. Da je on koju godinu mladji vjerovatno bi i Lejkersi bili bolje plasirani. Nije to sinoc bio taj Kobe iako je ubacio 19 koseva. Dobru podrsku je imao u Boozeru ali ostali su nista. Od Lina se nista nije vidjelo Johnson kao da se boji sutirati kad je Kobe tu. Mislim da se Lakersima crno pise i ove sezone. Nadam se da nikog necu uvrijediti sa ovom izjavom al tako je.

Phoenix mislim da moze lagano pokriti ovaj hendikep. Srecno





Sport: Kosarka
Liga: NBA
Datum i vrijeme: 30.10. 2014 / 03:00
Utakmica: Sacramento Kings - Golden State Warriors
Tip: over 205,5
Stake: 6/10
Analiza:

SpoilerNBA Liga

Duel izmedju Sacramento Kingsa i Golden State Warriorsa ja uvijek volim odigrati over pa evo necu ni ovaj put da kvarim tradiciju. A sta drugo da igram kad se sastaju ekipe kod kojih napadi traju od 10 do 15 sekundi.

Sacramento Kings ove sezone je ostao bez svog ponajboljeg igraca Thomasa koji se preselio u Sunse. Napadacka ostrica je sigurno mnogo otupela sa tim potezom ali Kingsi ce se tu osloniti na mlade i perspektivne igrace prije svih McCallum i McLemore. Ali glavne zvijezde Kingsa su jedan od fizicki najjacih centara Bugi Cousins i sjajni suter Rudy Gay. Njihov najveci problem je odbrana koju uopste ne igraju onako kako bi trebalo. Prosle sezone su primali preko 103 poena po utakmici. Takodje s druge strane su dosta efikasni i nadam se da ce i ovaj put pokazati isto.

Golden State moja omiljena ekipa. Definitivno najbolji dvojac bekova sutera u NBA ligi cine Curry i Thompson dvojac Warriorsa. Kombinovano preko 45 poena prosle sezone su ubacivali. Obojica sjajnog osjecaja za sut,sut iz driblinga,odlicno se krecu. Pod kosem imaju obilatu pomoc u vidu David Leea koji je eksplodirao prosle sezone u Ratnicima gdje je postizao 18 poena i imao 8 skokova po utakmici. Ratnici nisu puno mjenjali ove sezone, dobili su jos jednog sutera Barbosu iako mator zna da raspali paljbu van linije za 3 poena. Sve u svemu opet ih ocekujem kao i prosle sezone u doigravanju,sada su zreliji i mislim da to mogu. Sigurno ce postizati dosta koseva,dosta ce ih i primati. Nadam se da cemo vidjeti i veceras na djelu sve.

Kasnije ce biti jos neki kombo tiket sa igracima dok malo razgledam ponudu
« Poslednja izmena: 30. oktobar 2014, 08:55:23 od strane Mihajlo_KL »
 

Mihajlo_KL

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4634
    • Pogledaj profil
Odg: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #23 poslato: 30. oktobar 2014, 08:55:04 »




Odlicno krenulo sa igracima. Zeznuo me Golden Stejt opasno ali sta da se radi
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pelemasca, Jaga97, marko92sd, _djomla_

NukeR

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1451
    • Pogledaj profil
Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #24 poslato: 30. oktobar 2014, 10:26:45 »
Sto ne okaci sinoc ovo za igrace :)
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Darcoolio, Страле, Jaga97, NikolaJgd

marko92sd

  • Professional
  • ***
  • Poruke: 127
    • Pogledaj profil
Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #25 poslato: 30. oktobar 2014, 10:42:55 »
E da su kod nas ovakve granice, pa i ja bih uzimao pare :D Hiberta i Westbruka nije ni bilo u ponudi, Curry 25.5. Bravo Mihajlo. Ja okinoh na jednu
 

Mihajlo_KL

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4634
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #26 poslato: 31. oktobar 2014, 09:55:18 »
Citat: marko92sd;1317020
E da su kod nas ovakve granice, pa i ja bih uzimao pare :D Hiberta i Westbruka nije ni bilo u ponudi, Curry 25.5. Bravo Mihajlo. Ja okinoh na jednu

Meni ne ide u glavu kako Golden State je postigao i primio tako malo koseva na toj tekmi. Bice bolje

Citat: NukeR;1317017
Sto ne okaci sinoc ovo za igrace :)

Jbg kasno sam stigao kuci i nisam imao vremena za to.
 

Darcoolio

  • Diskriminator foruma
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 26481
    • Pogledaj profil
Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #27 poslato: 31. oktobar 2014, 11:09:23 »
Obzirom da je Vestbruk slomio ruku, a Durent na kost na stopalu i još se čeka na oporavak, komotno može da se igra protiv Oklahome, sem ako ne iznenade nekoga i iskoriste loš dan.


Posebna ponuda za članove foruma za MTS i Supernovu.
Poruka u inbox za ponudu ili klik na baner za više informacija.
 

Mihajlo_KL

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 4634
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #28 poslato: 31. oktobar 2014, 11:14:36 »
Citat: Darcoolio;1317358
Obzirom da je Vestbruk slomio ruku, a Durent na kost na stopalu i još se čeka na oporavak, komotno može da se igra protiv Oklahome, sem ako ne iznenade nekoga i iskoriste loš dan.

I ne samo njih dvojica nego i Regie Jackson i Jeremy Lamb su povredjeni. Igraju sutra uvece sa Denverom kuci i bice to odlicna kvota na Denver,ali i na Ibaku over jer je Denver los pod kosem
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Страле, Darcoolio

Рембрант

  • Fox in the Box
  • Legenda foruma
  • *****
  • Poruke: 4566
    • Pogledaj profil
Re: Mihajlo i NBA Liga 2014/2015
« Odgovor #29 poslato: 31. oktobar 2014, 11:16:46 »
Изненадиће чим их ја будем ставио на тикет. :rofl:
It ain\'t about how hard you hit, it\'s about how hard you can get hit, and keep moving forward. How much you can take, and keep moving forward. That\'s how winning is done.

[SIGPIC][/SIGPIC]
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: iLija, _djomla_