Autor Tema: Dojave, padovi kvota, 3 za 3...  (Pročitano 139483 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Loqo

  • Solo per ti...
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1322
    • Pogledaj profil
Re: Dojave, padovi kvota, 3 za 3...
« Odgovor #1395 poslato: 21. decembar 2014, 22:01:22 »
E aj onda ja...Medju brdo likova na fejsu naletim na nekog lika koji me nekako svojim predstavljanjem zaintrigirao i da kazem privukao da ga kontaktiram,da ne duzim mnogo...Iscimam ja njega,kaze ima dojave samo iz 1-X i 2-X,znaci tu od 15 do 18 kvote otprilike,za pocetak je toliko para pre i toliko posle utakmice,utakmica nema sanse za pad itd...Meni bilo mnogo samom i ja iscimam ortake da skupimo i da se okusamo,skupimo mi ja iscimam njega,to je bilo sve 3-4 dana pred utakmicu,nema njega da se javi,nema,ja reko ispalio al ko ga **** nisu neke pare nije mi zao,kad eto ti ga...Javlja se on,utakmica Blackburn-Watford 2-X,opet mi ponovi utakmica nema sansi za pad,ja gledam onu utakmicu i mislim se pa zar i englezi namestaju,reko sve sam ocekivao ali to ne,al sta sad aj da ispratim,kvota bila 15.70,uletimo mi sa 1500 din,poluvreme 0:2 kraj 2:2,ja ne verujem...Javljam se liku svaka ti cast,care ovo ono,uplacujem mu ostatak para i kazem igram i sledeci vikend.Dolazi sledeci vikend i javlja on Ipswich-Blackburn 2-X,opet meni sumnjivo,pa jos Blackurn opet...Ispratim ovaj put sa 2000 kad ono 0:0 se zavrsi,lik izbrise nalog sa fejsa i nestade,ne stigoh ni hvala dovidjenja da mu kazem...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Pelemasca

Real Madrid

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 357
    • Pogledaj profil
Re: Dojave, padovi kvota, 3 za 3...
« Odgovor #1396 poslato: 21. decembar 2014, 22:47:00 »
Imao si na tarzaniji o tome tekst kako to funkcionise koliko se secam...
« Poslednja izmena: 21. decembar 2014, 22:47:42 od strane Real Madrid »