Autor Tema: Pitanje za UO  (Pročitano 99191 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Macan

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1553
    • Pogledaj profil
Pitanje za UO
« poslato: 16. oktobar 2013, 21:25:56 »
Marco Rossi koji je jos ranije zavrsio karijeru ali ga i dalje ima u pesu je igrao za moj mng tim prvo i jedino kolo i dao je cak gol. Neko ga je iz UO izbacio sa psml sajta (nije bitno ko) 2 dana pred pocetak sezone a ja nisam ni bio obavesten. Obratio sam se prvo Mihajlu a on mi je rekao da se obratim Makiboru, te sam odlucio da postavim par pitanja UO:
1. Da li mogu da nastavim sa njim dok ne nestane iz PES-a?
2. Ako ne mogu da li se vazi njegov gol protiv Hadisa?
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje za UO
« Odgovor #1 poslato: 16. oktobar 2013, 22:55:10 »
Trazim sva tri boda sa te utakmice :)...
 

MakiBor

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2422
    • Pogledaj profil
Re: Pitanje za UO
« Odgovor #2 poslato: 16. oktobar 2013, 23:15:40 »
Ja uvek mogu da ga vratim u tvoj tim, to nije problem...ja sam ti ga i izbacio iz ekipe (naravno pre toga sam pitao na forumu Soufa i Toju) jer sam sredjivao ekipe i video da on nema cenu sa TM-a...

On je karijeru zavrsio pre dva i po meseca, i jedini problem je sto ili nisi video da na psml-u nema cenu ili nisi znao da ne moze da igra vise nakon sto zavrsi karijeru ako ga ima u PES-u...
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

Toja

  • Modulator
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 5427
    • Pogledaj profil
Re: Pitanje za UO
« Odgovor #3 poslato: 16. oktobar 2013, 23:16:35 »
Citat: Macan;1207263
Marco Rossi koji je jos ranije zavrsio karijeru ali ga i dalje ima u pesu je igrao za moj mng tim prvo i jedino kolo i dao je cak gol. Neko ga je iz UO izbacio sa psml sajta (nije bitno ko) 2 dana pred pocetak sezone a ja nisam ni bio obavesten. Obratio sam se prvo Mihajlu a on mi je rekao da se obratim Makiboru, te sam odlucio da postavim par pitanja UO:
1. Da li mogu da nastavim sa njim dok ne nestane iz PES-a?
2. Ako ne mogu da li se vazi njegov gol protiv Hadisa?

Ne mozes igrati sa njim, niti si smeo protiv Hadisa da igras sa njim. U pravilima jasno to pise. I ne mora neko da te obavesti, morao si sam to pratiti.
Njega ces svakako morati izbaciti iz tima, a za mec sa Hadisom, bices obavesten sta ce biti.
:slap:
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

Soufiane Touzani

  • Sir Alex Ferguson
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2270
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/
Re: Pitanje za UO
« Odgovor #4 poslato: 16. oktobar 2013, 23:16:40 »
Za sve važe ista pravila. Ako igrač završi karijeru u toku sezone, sa njim je moguće igrati do kraja te sezone. Nakon toga igrač se briše iz ekipe. Rossi je završio karijeru pre početka ove sezone, tako da sa njim više ne igraš. Nisam pričao sa ostalima, ali meč sa Hadisom ne može da ostane ovakav. Što se mene tiče, ili igrate ponovo, ili 3-0 za njega.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Pitanje za UO
« Odgovor #5 poslato: 3. novembar 2013, 13:40:04 »
Ne zelim da otvaram novu temu, ali smatram da je nepravedno da mi se pise sluzbeni poraz ili nereseno protiv axxa, coveka nema nedeljama, ja sam odigrao sve svoje meceve sa ljudima koji su aktivni u ligi.
Zamolio bih pravu da mi upise tri boda protiv axxa, posto covek vec ne igra.
PSNID> operativac
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Hadis Zekic

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje za UO
« Odgovor #6 poslato: 3. novembar 2013, 13:47:52 »
Miha ako kazes da te nisam smarao najmanje 15 puta za nasu utakmicu, svaki dan od kako je otvoreno kolo po 5 puta te zvao da odigramo :) neka ostane 0-0 tebi na cast nije problem :)...

Souf Legenda :)...
« Poslednja izmena: 3. novembar 2013, 14:01:06 od strane Hadis Zekic »
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Pitanje za UO
« Odgovor #7 poslato: 3. novembar 2013, 15:11:18 »
Miha ne pise sluzbene rezultate vec Soufiane. Tako da moju cast nemoj da spominjes, jer si ti poslednja osoba koja treba da pise o casti. Trebas da znas o cemu pises a to je ono sto tebe zeza, ono sto ti nemas. Tako da tvoje zalopojke o pravicnosti i postenju, ostavi za pijacu kad krenes u nabavku, mene zaobidjes.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje za UO
« Odgovor #8 poslato: 3. novembar 2013, 15:15:40 »
Znaci ja sam kriv sto nismo odigrali???

Nisam mislio da te uvredim jer sam bio siguran da ces da kazes ono sto si i meni rekao...
« Poslednja izmena: 3. novembar 2013, 15:17:55 od strane Hadis Zekic »
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Pitanje za UO
« Odgovor #9 poslato: 3. novembar 2013, 15:26:21 »
To sto sam ja rekao, napisao sam na glavnom chatu da vide svi pa i soufiane kome je ta poruka i prosledjena i na PM. Ako meni ne verujes pitaj Soufa Legendu. On je taj koji je odlucio kojim rezultatom da se zavrsi nas mec, jer ga nismo odigrali. Koliko sam ja kriv, kriv si i ti. A vredjaju me tvoje standardne price, koje mi posaljes na PM, pa ovde ulepsas malo verziju koju pustis da procitaju ostali. Ovde si nasao da mi pises o casti, mani me toga. Poznajem te odavno, tvoje metode, tako da meni ovo nije nista novo. Na sve sam ovo navikao od tebe. Jedina razlika je ta sto vise neces videti da cutim i da se povucem na kraju. Od sad branim sebe i svoje delo, jer sam dosta pustao da me drugi gaze i jebavaju ovde. Mogu i ja da gledam samo svoje dupe kao i ostali. Ali sa druge strane ja nisam takav, ima par ljudi sa kojima ovde covek moze pricati, ljudi koji nisu zlobni i pokvareni. Sa njima cu uvek da popricam, da se dogovaram, sa drugima nemam nameru.


 Za sluzbene rezultate obratis se Soufianeu, a mene kao sto sam ti malopre napomenuo zaobidjes.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje za UO
« Odgovor #10 poslato: 3. novembar 2013, 15:31:29 »
Nema veze samo da te podsetim ako si zaboravio da sam te zvao najmanje po 5 puta po danu da odigramo nas mec od kako je otvoreno kolo, i da si rekao da te ne smaram da ako ne odigramo da cu dobiti 3-0 zbog toga, i pored toga sam te trazio i cekao kad god smo se dogovorili, ti si mene zvao jednom ujutru kad nisam bio tu al sam se odma kasnije javio i opet uvece cekao...
Ako se ne secas sve je ok...
 

Mihajlodc

  • Direktor u penziji!
  • Administrator
  • *****
  • Poruke: 7990
    • Pogledaj profil
Re: Pitanje za UO
« Odgovor #11 poslato: 3. novembar 2013, 15:37:34 »
Secam se svega ja, ne moras da me podsecas. Probacu ja tebe da podsetim da prosli vikend tebe nije bilo, ja odigrao tada 6-7 meceva. U toku ove nedelje te takodje nije bilo. Jednom ti je bese nestala struja oko 22:30 (vece kad smo se dogovorili da cu doci oko 22-23) a sutradan kada smo se dogovorili da igramo izmedju 10-11 ti si isao u grad da overavas knjizicu detetu. A tad sto kazes, odmah si se javio, bilo je posle 3-4 sata.  Sve ja znam, isto kao sto si rekao da ti je ostao samo protiv mene mec a ono imao si protiv javicusea i mihaela, verovatno si i tu racunao na sluzbene pobede, kao i protiv mene, pa si mogao da se ulogujes i posle da kazes ja sam tu a nema veze sto se nisi javljao. A to da si me zvao 5 puta na dan da igramo, sledeci put mozes i deset puta da me zoves, ali ako sam na poslu ja ne mogu da igram, bez obzira koliko puta u toku dana me pozoves. Dakle, ima tu materijala i za jednu i za drugu stranu.
The Game Is About Glory ! To dare is to do !
 

Hadis Zekic

  • PS4 PSML United
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2630
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje za UO
« Odgovor #12 poslato: 3. novembar 2013, 15:40:21 »
OK Sve je u redu...
 

operativac

  • tatko na online
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2744
    • Pogledaj profil
Re: Pitanje za UO
« Odgovor #13 poslato: 4. novembar 2013, 09:34:39 »
Citat: operativac;1211826
Ne zelim da otvaram novu temu, ali smatram da je nepravedno da mi se pise sluzbeni poraz ili nereseno protiv axxa, coveka nema nedeljama, ja sam odigrao sve svoje meceve sa ljudima koji su aktivni u ligi.
Zamolio bih pravu da mi upise tri boda protiv axxa, posto covek vec ne igra.

i dalje nisam dobio odgovor
PSNID> operativac
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: MakiBor

Soufiane Touzani

  • Sir Alex Ferguson
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2270
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net/
Re: Pitanje za UO
« Odgovor #14 poslato: 4. novembar 2013, 10:25:29 »
Sa njim je provereno, i on igra dalje.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: operativac