Autor Tema: Suport setings - vase postavke  (Pročitano 21147 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

xX8Lampard8Xx

  • Nemi Posmatrac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1205
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Odg: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #15 poslato: 26. septembar 2013, 19:14:40 »
Citat: Banditos;1199241
Jel sa ovim postavkama lakse igrati ili teze?

Teze, ali si slobodan da radis sta hoces sa loptom, ne moze komp nikad da ti bude kriv kao kada ga pljujes kad igras assisted, sam si kriv kad pogresis. Zanimljivije u svakom slucaju.
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: Banditos

Mario Brnadić

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #16 poslato: 30. septembar 2013, 04:11:18 »
Ajmo meni neka preporuka i objašnjenje šta,zašto i zbog čega je bolje...

Znači inače od kako je izašao PES igram na pass suport 1 crtica,protiv komp.sam se odlicno uvjezbao na super star i ubijam,ali mi ide na živce kad mi dodju prijatelji da bacimo 1vs1 (oni ne igraju toliko PES ni ništa,nisu u mogućnosti,ali ovako kod mene prečesto opasno udaramo svašta)..
I znači ide mi na živce to što oni to ništa ne smanjuju,igraju sa 3 ili 4 crtice pass suport...mislim da je tako prelagano igrati,svaki put skoro loše prodjem i ne mogu im dokazati da smanje pass suport,pa bar na 2 crtice,jer ovako nema smisla igrati,što god uradiš sve prolazi,dodavanja,šutevi,ma sve izgleda lakše kad je tamo pojačano,mislim da nema smisla...

Danas sam sam pojačao 2 tekme support na 4 crtice da probam i nevjerovatno je prelako igrati u svakom pogledu,čak i šutevi izgledaju bolje iako nebi trebalo imati to veze sa šutevima,ali sam dao odličan gol sa 20 metara,super pogodak što nisam uspjevao tako kad smanjim na 1 crticu...

I jedno pitanje još,kako treba uopće da stoji pass suport kad se instalira igra,osnovne postavke 3 crtice ili 2 ???
 

Zvezdan Nik

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 342
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #17 poslato: 30. septembar 2013, 07:00:31 »
Igraj bez crta za pas suport,osetićeš pravu težinu igre.Trebaće ti vremena da se sastaviš,ali vredeće.
 

ZokiSS

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1210
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #18 poslato: 30. septembar 2013, 09:16:59 »
Citat: Mario Brnadić;1201011

I jedno pitanje još,kako treba uopće da stoji pass suport kad se instalira igra,osnovne postavke 3 crtice ili 2 ???
Sut i pas u prazno su na ,,Advanced'', a pas support je na jednoj crtici pri instaliranju igre.
PSN ID: ZokiSS
 

Mario Brnadić

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 13
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #19 poslato: 30. septembar 2013, 15:49:25 »
Citat: Zvezdan Nik;1201020
Igraj bez crta za pas suport,osetićeš pravu težinu igre.Trebaće ti vremena da se sastaviš,ali vredeće.


Ne znam samo u čemu je poenta?
Ja da igram bez crtica i mučim se ko' konj,a dodje mi neki prijatelj igra normalno na 3 crtice i pobjedjuje stalno,daje neke preglupe golove,šta god uradi trough ball,pas ubačaj ili bilo šta sve prolazi bez imalo muke,zašto bi se onda i ja mučio i gubio svoje živce??
 

xX8Lampard8Xx

  • Nemi Posmatrac
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 1205
    • Pogledaj profil
Odg: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #20 poslato: 30. septembar 2013, 16:26:48 »
Zasto ne bi igrao sa onima koji igraju sa istim podesavanjima?
Meni licno vise znaci jedna pobeda na full manual nego 20 na assisted komande.
 

Klicko

  • Top player
  • ****
  • Poruke: 276
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #21 poslato: 30. septembar 2013, 17:34:40 »
Citat: Zvezdan Nik;1201020
Igraj bez crta za pas suport,osetićeš pravu težinu igre.Trebaće ti vremena da se sastaviš,ali vredeće.


Kad se igra bez crtica jer mora neka strelica ili kruzic da se koriste?
 

paviljoni88

  • Regular
  • **
  • Poruke: 87
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #22 poslato: 30. septembar 2013, 17:40:58 »
nadam se da je ovo pravo mesto za pitanje ali gde mogu da namestim na koje dugmice da mi radi ofsajd zamku
 

LemyxzZz

  • Beginner
  • *
  • Poruke: 16
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #23 poslato: 30. septembar 2013, 18:11:04 »
Citat: TONI 4 BLACE;1198099
Na Advanced šutira tamo gde mu kažeš, imaš krug na golu i pomeraš ga na levom analogu kad se zaleti da šutne loptu. Mnogo teško dok se ne navikneš.


Meni nema nikakvog kruga, u čemu je fol? Možda uz advanced treba neki guide biti uključen
 

Petar062

  • Edit tim
  • *****
  • Poruke: 1272
    • Pogledaj profil
Odg: Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #24 poslato: 30. septembar 2013, 20:59:18 »
Citat: Zvezdan Nik;1201020
Igraj bez crta za pas suport,osetićeš pravu težinu igre.Trebaće ti vremena da se sastaviš,ali vredeće.


Ako su uveli opciju biranja, zašto onda da ne bira kad ima pravo na to? ;)
 

pilojac85

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 2238
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #25 poslato: 30. septembar 2013, 22:05:36 »
Citat: paviljoni88;1201202
nadam se da je ovo pravo mesto za pitanje ali gde mogu da namestim na koje dugmice da mi radi ofsajd zamku

Koliko sam mogao da primetim to se radi sad na strelice, pomeranjem linije odbrane. Ali ne vidim da iko to radi. Pokusavao sam ali bez nekog uspeha, sporo je jako. Bolje prebaciti selektor na stopera i povlaciti se nazad cim protivnik krene da ti troluje sa L1+trougao.

Nego ajde sto toga vise nema nego sto nema ni onih 5 kockica kojim odredjujes mentalitet tima, da li ces da svi krenu u napad ili da se svi povuku nazad.



Citat: LemyxzZz;1201213
Meni nema nikakvog kruga, u čemu je fol? Možda uz advanced treba neki guide biti uključen

Probaj da ukljucis "target" u support settings.
Strikers win games, defenders win titles !
 

paviljoni88

  • Regular
  • **
  • Poruke: 87
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #26 poslato: 1. oktobar 2013, 10:43:41 »
ja igram tj pokrecem igrace na strelice....a na desni analog isto radim finte i kombinujem ta dva a levi analog mi je menjanje taktika tj one 3 a u formaciji gde se namesta nema nigde kao u 13tici da se bira kako hoces.....i ako moze jos jedna pomoc da li jos neko kada stavi all out atack primecuje da je stoper stalno u napadu i kako to da iskljucim
 

Milos011

  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 502
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #27 poslato: 1. oktobar 2013, 10:52:16 »
Citat: LeSHiNa85;1201333
Nego ajde sto toga vise nema nego sto nema ni onih 5 kockica kojim odredjujes mentalitet tima, da li ces da svi krenu u napad ili da se svi povuku nazad.

Ovo je prebačeno u setovanje taktike. Imaš att/deff level. Bolje je bilo ranije jer si istu taktiku mogao da prilagođavaš rezultatu... jbg... još jedna dobra stvar izbačena.
 

Milan Zorić

  • Regular
  • **
  • Poruke: 61
    • Pogledaj profil
Re: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #28 poslato: 8. oktobar 2013, 12:08:59 »
Zasto kad ocu da dam igracu loptu u prazan prostor on doda drugom igracu koji je kod aut linije ili mu nekako daje sa strane pa mu treba sto godina dok je stigne,sta da podesim tamo da lepo dodaje loptu u prazan prostor?
 

zexsim

  • OTAC na službenom putu
  • Superstar
  • *****
  • Poruke: 668
    • Pogledaj profil
    • http://www.pes-serbia.net
Re: Odg: Suport setings - vase postavke
« Odgovor #29 poslato: 18. novembar 2013, 10:14:38 »
Citat: Nemi Posmatrac;1201173
Zasto ne bi igrao sa onima koji igraju sa istim podesavanjima?
Meni licno vise znaci jedna pobeda na full manual nego 20 na assisted komande.

Ovaj post je odgovor na sva pitanja o podešavanjima. Podržavam isključivo ovakav stav! Bravo!
 
Sledeći korisnici su se zahvalili za ovaj post: xX8Lampard8Xx